|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Uspavljivanje uz muziku
19.12.2008 23:54:21   
Anoniman
Setila sam se da kada sam bila mala, mama bi mi pustila dečije pesmice (kolibri) na radiju, ja sam ležala, pevala i zaspala. Pokušala sam to sa Lukom, ako je tiho - nervira ga jer ne čuje i ne razume, a ako pojačam - ustaje, skače, peva, sve - samo ne spava. Možda vremenom navikne... user posted image
Šta vi mislite o tome?

< Poruku je uredio guppy -- 31.12.2008 7:46:14 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Uspavjivanje uz muziku
20.12.2008 0:00:53   
stella
Ja sam voljela da zaspem uz muziku,a sa Hanom nisam probala.Mislim da bi i ona bila nemirna,mada vrijedi probati.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Uspavjivanje uz muziku
20.12.2008 12:53:13   
andrijana
Ja nisam htela da zaspim bez muzike kad sam bila beba. Kasnije isto tako. Kad mi se pomeri stanica na kasetofonu,ja se obavezno probudim,namestim stanicu i ponovo zaspim. Ali,opet cu da krivim muza, user posted image odvikla sam se od toga kada sam se udala,jer njemu smeta. A bebicu sam navikla da spava dok radi TV a i muzika pici preko dana ali ona i ovako danju ne spava.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Uspavjivanje uz muziku
20.12.2008 17:22:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: andrijana

Ali,opet cu da krivim muza, user posted image odvikla sam se od toga kada sam se udala,jer njemu smeta.


isto!

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Uspavjivanje uz muziku
20.12.2008 20:12:51   
andrijana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Uspavjivanje uz muziku
22.12.2008 7:17:25   
Lu
Ja mislim da beba to ili voli ili nevoli.
A ja ... zaspim i uz utakmicu u 9 sati bez problema,pa onda ujutro ... evo me u 7h ovdjeuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Uspavjivanje uz muziku
22.12.2008 8:18:48   
Anoniman
Bar popiješ kafu na miru... user posted image

A da izdržiš duže uveče pa da ujutru možeš da spavaš? user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Uspavjivanje uz muziku
22.12.2008 9:36:13   
Lu
Nemogu obara me nešto,probala sam da se nalijem kavom naveče opet zaspim ko top,a probudim se u noći i onda sam ko vampir.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Uspavjivanje uz muziku
22.12.2008 9:42:45   
Anoniman
Znam ja šta bi tebe držalo budnom... user posted image  (user posted image user posted image )

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Uspavjivanje uz muziku
30.12.2008 22:36:45   
Makili
Moje dete spava uz tv posto uz muziku bilo koje vrste je istog momenta na nogama i onda to bude sve samo ne spavanje. Mada u poslrednje vreme mi cesto trazi da mu ja pevam iako sam mislila da mi u zivotu to niko nece nikad traziti posto ne biste verovale koji sam anti-talenat moj malisa iz nepoznatog razloga voli da mu ja pevam cak mi je u jednom momentu rekao kako jako lepo pevam umrla sam mu od smeha ali to je valjda ta neobjasnjena ljubav izmedju majke i deteta....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Uspavjivanje uz muziku
30.12.2008 23:21:08   
Anoniman
Jao pile malo... user posted image user posted image

(odgovor članu Makili)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Uspavljivanje uz muziku
31.12.2008 7:39:46   
guppy RR
Jaoooooooooooooooooo user posted image

< Poruku je uredio guppy -- 31.12.2008 7:46:02 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Uspavjivanje uz muziku
26.3.2009 17:32:15   
NadaR

IZVORNA PORUKA: andrijana

Ja nisam htela da zaspim bez muzike kad sam bila beba. Kasnije isto tako. Kad mi se pomeri stanica na kasetofonu,ja se obavezno probudim,namestim stanicu i ponovo zaspim. Ali,opet cu da krivim muza, user posted image odvikla sam se od toga kada sam se udala,jer njemu smeta. A bebicu sam navikla da spava dok radi TV a i muzika pici preko dana ali ona i ovako danju ne spava.

potpisujem od rijeci do rijeci...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Uspavjivanje uz muziku
24.1.2011 11:56:40   
majathegreat
Mi Mašu redovno uspavljujemo uz muziku, ali mora biti malo laganija, ne pale dečije pesmice jer na njih reaguje smejanjem i poskakivanjem.user posted image
Zaspi ili u kolicima ili na rukama, nikako sama. Nekad kad joj se baš spava bude strašno nervozna, samo pustimo glasno muziku i odmah se smiri.
Čak i kad smo napolju u kolicima joj ponekad puštam sa mobilnog. Jedno vreme nam je za uspavljivanje služila Amy Winehouse, pa Bob Marley, trenutno nam je hit za uspavljivanje Kapetan Esid od električnog orgazma (baš sam stavila link u temu muzika). Kada se završi pesma odmah se pobuni dok ne počne nova ili replay.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Uspavljivanje uz muziku
7.11.2011 9:59:31   
Bebilina
Mi smo koristili bebi monitor/alarm koji ima 5 uspavanki. To pustimo i dok ih izrotira dete zaspi. Ali posto smo ga na kraju samo za to koristili nije bilo svrhe da samo zbog muzike stoji ukljucen i skracuje mu se radni vek. Sad se uspavljuje u tisini.

< Poruku je uredio Ana RR -- 7.11.2011 10:02:38 >

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Uspavljivanje uz muziku
7.11.2011 10:10:55   
bratzz
Posto se Milica jako tesko uspavljuje jednom sam u trenutku ocaja odustala od uspavljivanaj i pustila sam ovu Spandau Ballet - Gold pesmu da se opustim medjutim njoj se jako dopalo, ubrzo se i uspavala i evo vec sest meseci je neiscrpno koristimo za uspavljivanje i lecenje frustracija . U medjuvremenu je zavolela i The Frajle - Ich liebe Dichpa sad kombinujem.
Decije pesmice pevusimo kad se igramo

< Poruku je uredio bratzz -- 7.11.2011 10:14:32 >

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Uspavljivanje uz muziku
7.11.2011 10:12:59   
bratzz
user posted image

< Poruku je uredio bratzz -- 7.11.2011 10:14:55 >

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Uspavljivanje uz muziku
7.11.2011 13:36:50   
PoisonEve
|Ja Mini uspavljujem tj. smirujem uz onu muziku koju sam slusala u trudnoci mada ubacim i po neki novitet:
Trenutno nam je hit Adele- rolling in the deepuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Uspavljivanje uz muziku
25.11.2011 17:05:03   
kliklik
Moje dete se uspavljuje uz Foo Fighters, cak hoce nekad i sama u krevecu da zaspi uz muziku. Decije pesmice voli preko dana da slusa, ali joj odvlace paznju od uspavljivanja. Ja sam mesecima pokusavala da je naucim da spava uz uspavanku "Moja mama divno prica". Ja mnogo volim tu pesmu i svako vece sam joj pevala ali kad je cuje pocne da se smeje pa nista od spavanja. Sad je pevamo pre uspavljivanja.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Uspavljivanje uz muziku
25.11.2011 19:17:38   
Natalie018

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

|Ja Mini uspavljujem tj. smirujem uz onu muziku koju sam slusala u trudnoci mada ubacim i po neki novitet:
Trenutno nam je hit Adele- rolling in the deepuser posted image


E ovo je i nama bila omiljena za uspavljivanje, pa posle od Moby-ja Porcelain i Why does my heart.. Mogu da vam kazem da Moby deluje bas hipnoticki.. user posted image Ali to je palilo dok je bio manji.. od kako je napunio 6 meseci, osim mleka tesko da bilo sta moze da ga uspava preko dana.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Uspavljivanje uz muziku
2.1.2012 13:07:13   
*milica*
Sofija je od prvog dana navikla na muziku i bez nije mogla da se uspava....
Tako je i sad, pustim joj njene pesmice, malo pevusi i zaspi...
a stefan nema sanse da zaspi kad ukljucim radio... obavezno se ljuti dok ne ustanem da ga iskljucim...Mada sam i ja takva...i kad zaspim uz muziku probudim se u neko doba,cini mi se da je preglasno i iskljucim....
ljubi ga mama...

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu Natalie018)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Uspavljivanje uz muziku
11.9.2014 17:24:32   
Anck Su Nmaun
Ja bez muzike nisam mogla da spavam, sve dok se nisam udala cak... e onda je njemu smetalo i malo po malo navikla da spavam u tisini,. Mada mi cesto to nedostaje

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Uspavljivanje uz muziku
11.9.2014 19:54:35   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja bez muzike nisam mogla da spavam, sve dok se nisam udala cak... e onda je njemu smetalo i malo po malo navikla da spavam u tisini,. Mada mi cesto to nedostaje

Identicna situacijauser posted image ...M.se uspavljuje uz muziku od kad je bio beba ,narezala sam cd sa decijim pesmicama i super mada cesto pustim i radio..I ako i ja legnem ranije oboje uzivamo u muzici cim mm dodje obavezno gasi,poludim ako nisam zaspala ,,rekla sam mu jos par godina i svako svoju sobu ..i prozor mu smeta uhhh..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Uspavljivanje uz muziku
21.11.2014 10:56:08   
mila83
Ja sam decu navikla uz muziku da spavaju, evo stariji imaju 6 i 4 godine i dan danas uvece palimo muziku, uglavnom uspavanke,neka radio stanica sa zabavnom muzikom, ili klasicna muzika.I bebu sada uspavljujem obavezno uz neku laganu muziku, prija joj, a i meni !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Uspavljivanje uz muziku
21.11.2014 12:21:31   
vikiveki
Ja sam mojima puštala muziku za spavanje samo dok su bili mali, tih prvih meseci života i to uglavnom balade klasične muzike.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here