|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Uvek malo upišane gaćice i sa 6 god?
11.3.2013 15:16:36   
vikiveki
Tražila sam ali nisam našla temu o problemu koji ja imam sa starijim sinomuser posted image On ima skoro 6 godina a skoro svaki dan kad je kod kuće piški po malo u gaćeuser posted image tako da nemogu reći da se baš upiškio a ne mogu reći ni da je suv...pitala sam našu dr a ona mi rekla da ga vodim kod psihologauser posted image Takvo stanje je oduvek mislim i dok nije imao mladjeg brata a ima i stariju sestru...Ako neko ima sličan problem pomoziteuser posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Uvek malo upišane gaćice i sa 6 god?
11.3.2013 15:29:07   
isidora88
mozda nema dovoljnu kontrolu besike ili kako se to vec kaze, mozda treba da radi nesto kao mi kegelove vezbe, ne verujem da je bas da je psiholoski problem

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Uvek malo upišane gaćice i sa 6 god?
11.3.2013 15:31:12   
Olga75
Vikiveki , da odradite urinokulturu i odete kod urologa , to je definitivno neka inkontinencija
a ako je sa urinom sve ok onda mozda treba posetiti psihologa

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Uvek malo upišane gaćice i sa 6 god?
11.3.2013 16:01:49   
vikiveki
ma i ja mislim da je za psihologa pošto dok je u vrtiću ni kapi ne pusti, a kući kad dodje user posted image i pričala sam sa njim i pokušala sa nagradjivanjem i nudila sm ga često ali ne daje rezultate....ja diplomirani pedagog a dete se tako ponašauser posted image sve imam utisak da sam ga previše razmazilauser posted image ali opet tu je starija devojčica koja nije imala nikakvih problema ...e sad ne znam kako ću proći sa mladjim sinom pošto on još nosi peleneuser posted image Možda se kod muškaraca teže uspostavlja ta kontrola mokrenjauser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Uvek malo upišane gaćice i sa 6 god?
11.3.2013 16:03:43   
Olga75
pa ne znam , mozda da uradite urinokulturu i uz besike i bubrega ( sad ja odoh na siroko )
ali ako se sve organsko iskljuci onda ostaje jos deciji psiholog user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 11.3.2013 16:04:06 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Uvek malo upišane gaćice i sa 6 god?
11.3.2013 16:06:11   
vikiveki
Moraću takouser posted image nema nam druge

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here