|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   VI deciji sajam, 08-10 oktobar 2010, beograds...
5.10.2010 11:40:09   
marko_skyvision
U hali III Beogradskog sajma od 8. do 10. oktobra održava se šesti DEČIJI SAJAM. Za sve posetioce i ovog puta ulaz je besplatan.

DEČIJEM SAJMU predhode tradicionalna druženja sa mališanima i roditeljima, kroz promociju sajma. I ovog puta, družili smo se u holu Delta City-ja, a predstoji nam druženje u Knez Mihajlovoj ulici, ispred restorana Ruski car, u sredu i četvrtak, 6. i 7. oktobra 2010. sa početkom u 14h.

Organizatori SKY VISION i SNAR GROUP najavljuju veliki broj izglagača koji će ponuditi i predstaviti proizvode širokog spektra za decu. Mališane očekuje raznovrstan i zanimljiv program, a na ovom šestom DEČIJEM SAJMU na velikom prostoru deca će moći da se upoznaju sa veštinama pripadnika Komande Žandarmerije Beograda, vide njihove uniforme i druže sa njima. Prvi put moći će i da uživaju na specijalnoj Extreme stazi na kojoj će daljinskim upravljačima moći da voze automobiliće, avione, i drugo.

Svi posetioci će moći da učestvuju u nagradnoj igri organizatora i UNIQA OSIGURANJA i da osvoje brojne nagrade. Prva nagrada će biti put u Butimpeštu!

DEČIJI SAJAM biće prilika da se učimo humanosti – pored UNICEF-a, Udruženja „Kolevka ili majka“ i „DEBRA Srbija - deca leptiri“, tu je i ČAROBNI SVET, prostor na kojem UNIQA OSIGURANJE i organizatori DEČIJEG SAJMA prikupljaju sredstva za novo Prihvatilište za decu, bilo u novcu ili igračkama, školskom priboru, sredstvima za higijenu. Pozivaju se svi posetioci da se u skladu sa svojim mogućnostima priključe akciji, kako bi deca bez roditeljskog staranja i deca, žrtve trgovine ljudima i raznih oblika nasilja, dobili novi, veći i lepši dom.

I ovaj šesti DEČIJI SAJAM podržali su Skupština grada Beograda, Ministarstvo rada i socijalne politike i Ministarstvo omladine i sporta.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: VI deciji sajam, 08-10 oktobar 2010, beog...
5.10.2010 11:55:24   
dunja RR
Vidimo se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marko_skyvision)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: VI deciji sajam, 08-10 oktobar 2010, beog...
7.10.2010 12:53:50   
dunja RR


Dragi prijatelji,
u petak pocinje trodnevni DECIJI SAJAM u Beogradu. Ulaz za sve je besplatan. Dobrodosli u halu 3 Beogradskog sajma.
Svecano otvaranje je 8.10. u 14 casova.
Hvala na saradnji!


user posted image

Dolaziteuser posted image ?

< Poruku je uredio dunja RR -- 7.10.2010 12:57:39 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: VI deciji sajam, 08-10 oktobar 2010, beog...
7.10.2010 14:20:06   
dunja RR
Dragi naši,
upravo smo dobili potvrdu da će VI DEČIJI SAJAM sutra u 14 časova svečano otvoriti NJKV Aleksandar Karađordjević sa suprugom, princezom Katarinom.
Dobrodošli ste na druženje sa organizatorima njihovim gostima i prijateljima.

Hvala!


user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: VI deciji sajam, 08-10 oktobar 2010, beog...
8.10.2010 11:30:42   
dunja RR
Jel dolazite?

Ja evo krećem user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: VI deciji sajam, 08-10 oktobar 2010, beog...
8.10.2010 11:31:57   
Jeca*
kako user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: VI deciji sajam, 08-10 oktobar 2010, beog...
8.10.2010 11:33:43   
viking
E, ovo mi je najveća glupost na planeti! Decu boli uvo za NJKV i njegovu suprugu! I kako će ih razumeti, oni natucaju srpski! 

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Dragi naši,
upravo smo dobili potvrdu da će VI DEČIJI SAJAM sutra u 14 časova svečano otvoriti NJKV Aleksandar Karađordjević sa suprugom, princezom Katarinom.
Dobrodošli ste na druženje sa organizatorima njihovim gostima i prijateljima.

Hvala!


user posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: VI deciji sajam, 08-10 oktobar 2010, beog...
8.10.2010 11:34:54   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

kako user posted image user posted image


tri dana trajeuser posted image možeš sutra?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: VI deciji sajam, 08-10 oktobar 2010, beog...
8.10.2010 11:48:31   
dacica
hoce izlagaci izlagati bebi opremu-i jel ima popusta...ja bi po krevetac...user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: VI deciji sajam, 08-10 oktobar 2010, beog...
8.10.2010 11:51:26   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dacica

hoce izlagaci izlagati bebi opremu-i jel ima popusta...ja bi po krevetac...user posted image

oprema će sigurno biti izložena, a verujem i popusti, bar je tako bilo prošli putuser posted image
javiću kada se vratimuser posted image

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: VI deciji sajam, 08-10 oktobar 2010, beog...
8.10.2010 12:16:08   
dacica
ok.hvala draga,to me bas interesuje...

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: VI deciji sajam, 08-10 oktobar 2010, beog...
8.10.2010 20:11:50   
dacica
dunjice...nema te..

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: VI deciji sajam, 08-10 oktobar 2010, beog...
8.10.2010 22:14:03   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dacica

dunjice...nema te..

tu sam draga, imaš pp - odavno sam ti napisala, ne znam da li si videla?

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: VI deciji sajam, 08-10 oktobar 2010, beog...
11.10.2010 18:36:01   
dunja RR
Šesti DEČIJI SAJAM u organizaciji SKAY VISION i SNAR GROUP-a uspešno je završen.
Dane radosti svečano su otvorili princ Aleksandar Karadjordjević i princeza Katarina Karadjordjević, a decu pozdravili vaterpolo reprezentativci Andrija Prlainović i Stefan Mitrović.
Tokom tri dana, od 8. do 10. oktobra u hali 3 Beogradskog sajma oko 90 izlagača predstavilo je veliki broj proizvoda namenjenih deci raznih uzrasta. Najviše oduševljenja izazvalo je maskiranje na prostoru Komande žandarmerije Beograda. Drugog dana manifestacije naš vaterpolo reprezentativac Stefan Mitrović družio se sa malim posetiocima i potpisivao vaterpolo kapice. Rekreativni programi UNIQA osiguranja i Saveza za fitnes i rekreaciju privukli su pažnju mališana. Deca plesači na bini, niz savetovanja lekara stručnjaka-fizioterapeuta, otorinolaringologa, psihologa, školice sporta, muzika na skoro svim štandovima, brojni pokloni za posetioce, sve to ni na ovom DEČIJEM SAJMU nije izostalo. Ovaj sajam potvrdio je da su deca i roditelji željni dobrog zajedničkog družanja, novih saznanja, muzike, zabave i zanimljivih i kreativnih igara.
Humanitarni aspekt manifestacije potvrdjen je prikupljanjem novčanih sredstava za proširenje kapaciteta Prihvatilišta za decu žrtve raznih oblika nasilja, zlostavljanja i trgovine ljudima.
U posebnoj dečijoj sajamskoj Fer plej fudbalskoj ligi prvo mesto osvojila je škola fudbala „Vrčin“ a drugo „Prima fortuna“, i obe ekipe nagradjene su peharima.U specijalnoj nagradnoj igri poslednjeg dana DEČIJEG SAJMA podeljeno je 60 nagradnih paketa, poklona izlagača kao i dva putovanja, nedelju dana u Mitrovcu na Tari zahvaljujući Centru dečijih letovališta i vikend u Budimpešti koji je obezbedilo UNIQA OSIGURANJE.
Organizatori SKY VISION i SNAR GROUP najavljuju nova druženja na DEČIJEM SAJMU sledeće, 2011. godine.

user posted image


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here