|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zamišljeni prijatelj
4.1.2009 16:15:41   
Anoniman
Moj brat je kao mali imao zamišljenog drugara. Znam da je mama to baš pratila, jer je rekla da ako pređe granice normalnog (ne znam kako se postavljaju te granice), onda to nije dobro, ali ipak u našem slučaju nije bio alarmantno. Zamišljeni drugar je jednostavno nestao.

Imaju li vaša deca zamišljene drugare?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Zamišljeni prijatelj
4.1.2009 16:27:24   
guppy RR
Ček... pitaću svog umišljenog drugara...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Zamišljeni prijatelj
4.1.2009 16:32:20   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Zamišljeni prijatelj
4.1.2009 21:15:54   
Koka Loka
Sestrić je imao drugara Moniju. Moja deca ne, mada za Unu je još rano. To je normalno. Uvek se setim filma "Ne tupi Frede".

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Zamišljeni prijatelj
4.1.2009 23:38:09   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Zamišljeni prijatelj
5.1.2009 7:48:46   
Lu
Misliš da to nebude neka lutka skojom priča?
Osim toga nema još,
ma to je pozitivno maštanje a plus roditelj može svašta naučiti o svom djetetu što ono njemu nebi nikada reklo,nego samo svom najboljem prijatelju koji mu neće proturiječiti ništauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Zamišljeni prijatelj
5.1.2009 9:26:13   
Anoniman
Ne lutka. Vazduh. Nema ništa, a dete priča. "S kim pričaš?", "Sa drugarom", pa još ima i ime. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Zamišljeni prijatelj
5.1.2009 19:35:36   
guppy RR
Meni je to slatko (u granicama normale) user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Zamišljeni prijatelj
6.1.2009 8:57:40   
Anoniman
Pitaću te dal ti je slatko kada tvoje dvoje dece zamisli još dvoje. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Zamišljeni prijatelj
6.1.2009 19:33:42   
guppy RR
(tražim smajli, koji pada u nesvest)
...


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Zamišljeni prijatelj
6.1.2009 23:50:54   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Zamišljeni prijatelj
7.12.2012 22:33:21   
bitldjus
Problem!!!
Imam sincica 3 godine ima zamisljene prijatelje! Cak im je dao i imena Gutka i Gatka! A krug prijatelja se prosirio i na Deda Dudu! Ukupno 3!!user posted image Stalno ih spominje!!! Da li je to zabrinjavajuce??? Kao da su sveprisutni u svakoj njegovoj aktivnosti, igri, emociji ....Kada sedne za sto da ruca on pravi mesta za njih; kada vozi svoj omiljeni autic on pravi mesta u gepeku i za svoje prijatelje; kada je tuzan i oni su tuzni itd....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Zamišljeni prijatelj
8.12.2012 12:20:36   
Janncica
bitldjus moja cerka je imala zamisljene prijatelje za jednog smo morali i da postavljamo sto da jede i da mu iseckam u tanjir... user posted image To je normalna faza u razvoju... Moja sestricina je isto imala zamisljenu drugaricu,pa kad je moja pocela da spominje drugare nisam se uzbudjivala.user posted image Prihvatili smo ih u nase drustvo...user posted image
Sada ih vise nema(ima 4 godine),a mm i ja ih se rado setimo... user posted image

(odgovor članu bitldjus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Zamišljeni prijatelj
8.12.2012 23:13:13   
bitldjus
Hvala najlepse Janncica, ohrabrujuce i utesno! Pozdrav!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Zamišljeni prijatelj
11.12.2012 13:15:40   
minna
Hehe sto je meni ovo slatko, mislim verovatno bih se i ja pitala da li je ok, ali sigurno je to samo faza. Secam se da sam ja kao mala pricala sama sa sobom nekad, ne secam se bas da li sam imala zamisljenog prijatelja ali sam pricala nevezano za igru. Ima i jedna epizoda u pepi gde imaju izmisljenog drugarauser posted image

(odgovor članu bitldjus)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Zamišljeni prijatelj
30.9.2013 1:06:53   
dijana1*
I meni je za sada simpaticno i smesno ali samo da ne pretera user posted image
Vukov zamisljeni prijatelj se zove Mimi user posted image
Bas me zanima kako dete dodje do ove faze i kako smisli imeuser posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Zamišljeni prijatelj
30.9.2013 7:30:53   
Anck Su Nmaun
Tacka kopira Pepu, pa ponekad kaze npr ako je ostalo u kolima sediste prazno, il za stolim prazno mesto tu sedi Leo lav user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Zamišljeni prijatelj
3.11.2014 21:51:20   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

I meni je za sada simpaticno i smesno ali samo da ne pretera user posted image
Vukov zamisljeni prijatelj se zove Mimi user posted image
Bas me zanima kako dete dodje do ove faze i kako smisli imeuser posted image


Za LOuser posted image
Zvao se Mimiuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Zamišljeni prijatelj
4.11.2014 11:21:08   
Modessty
Moja bratanica je do skoro imala zamišljenu drugaricu Milicu user posted image Moj Danilo je gledao belo kad mu je rekla "hajde da se igramo sa Milicom" user posted image A on došao do mene i kaže "mama Lara ima zamišljenu drugaricu Milicu, koja se ne vidi. Kao u Pepi praset_u LEo Lav. kako da se igram sa neki koga ne vidim?!" user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Zamišljeni prijatelj
4.11.2014 14:43:28   
Olga75
neki dan sam na TLC gledala neku emisiju o devojcici koja ima deciju sizofreniju , svasta nesto od simptoma ali glavni simptom ( koliko se meni cini ) bili su bas zamisljeni prijatelji
to bas nisu bili prijatelji ali halucinirala je mace , kuce, brojeve
eto samo ovako da napisem
inace zver je pokusala jednom da ima takvog prijatelja ali nakon dva dana ga je zaboravila , mislim da je to bio pokusaj kopiranja necega iz crtaca

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Zamišljeni prijatelj
5.11.2014 2:09:26   
Žapkić
Negde sam već pislaa-tina je zimus imala zamišlčjenog prijatelja. Zvao se Oranž!user posted image (to je , doduše, lik iz nekog crtaća kog gleda).
Ljudi moji, Taj Oranž nam je jedno vreme bio član porodice! Imao je čak i svoje mesto za stolom!user posted image Sad mi je smešno kad ga se sjetim, ali jedno vrijeme me bila uhvatila frka i panika. Mislila sam da sa mojim detetom nešto nije u redu. Čak sam zbog Oranža išla i kod pedijatra i kod dečjeg psihologa. I svi su mi ekli da je to sasvim normalno.

Jedna od najsmešnijih scena sa Oranžom bila je kad se Tina prehladila i krenemo moja mama i ja da je odvedemo kod doktora. Ulazimo u taksi, Tina drzi za ruku Oranža i stavlja ga da sedne izmedju nas u taksi. Izlazimo iz taksija, I u jednom momentu Tina vrisne:"Baba, baba-zaboravili smo Oranža!!!" I moja mama, lepo, otvori vrata taksija, "uhvati" Orana za ruku i izvede ga iz vozila...user posted image user posted image user posted image Samo sam videla zblanutu facu taksiste u retrovizoru!user posted image user posted image user posted image

Elem, trajalo je to sa Oranžom, par meseci. Zaboavljen je kao da nikada nije ni postojao.

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here