|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zelja za odredenim spolom djeteta
25.11.2012 22:20:07   
ivekpivek
Kao prvo svima nam je na prvom mjestu da rodimo zivo i zdravo djete i tek onda mislimo na ostalo,naravno ,takvo je i moje misljenje a sta me je navelo na otvaranje ove teme je preeepreeeeeeeevelika zelja da rodim curicu ,imam iza sebe dvije trudnoce 2 SINA ziva i zdrava hvala bogu momcine prave 5 i 3 god i sad sam u fazi da sam opet pozelila bebicu al u zenskom rodu naravno,samo o tome razmisljam,kad vidim malu djevojcicu uzivo il na slici stvori mi se suza u oku i misao boze moj hocu li ja ikad imati ovako djevojcicu,svaki dan o tom razmisljam ,evo poceli smo ici na bebicu radimo na tom ,molim boga da zatrudnim i rodim djevojcicu ,bojim se..... ,uzasno ,od same pomisli da cu roditi opet musko hvata me jeza,nadam se djevojcici i zato idem na trece mozda sam blesava sto tako razmisljam al shvatite me preeeeeeeeeevelika je zelja ,jaca od mene ,dali se ikom ikad tako desavalo da samo razmislja o odredenom spolu djeteta

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 20.2.2017 7:47:57 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
25.11.2012 22:26:53   
isidora88
ja jako zelim devojcicu, kod mm u familiji su samo muska deca, vec vise od 100 godina se nije rodilo zensko dete pa se nesto ne usudjujem na sledece deteuser posted image , na stranu to sto sad nije pravo vreme ni sto se tice finansija a ni faksa i posla.
bojim se da nikad necu imati devojcicuuser posted image , kaze mi mm da nadjem svalera oni prave zensku decuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
25.11.2012 22:35:37   
bojanica7
ivek pivek, ja sam tako zelela da mi prva bude devojcicauser posted image bas sam preferirala. sad mi je kao sve jedno, a opet sam mnogo srecna sto ce opet biti devojcicauser posted image no, volela bih da osetim i tu ljubav prema sinu... ima vremena. drzim ti fige da zacnete devojcicu. koliko sam ja zakljucila, redji odnosi pred ovulaciju jer duze opstaju zenski spermatozoidi. dakle, muski su brzi pa stignu pre devojcica, ali ne opstaju dugo. devojcice su zilavije. pa vi lepo pet dana pre ovulacije, a ne dan pre ili na dan ovulacije user posted image tako bih ja user posted image

isi, znas da to veze nema sto su u porodici tvog muza svi pravili musku decu. uvek bude ono, a onda... tanaaaauser posted image
a ima i ono racunanje po godini rodjenja, joj to moja svekrva zna. nesto sto lici na onaj kineski. pitacu je pa javljam.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
25.11.2012 22:38:58   
isidora88
jao i meni mama nesto spominjala neko racunanje, bas cu je pitati da mi izracuna i probacu odnose pre ovulacije pa sta bude, znacu makar da sam se potrudilauser posted image , naravno samo da je zivo i zdravo, ali to imam u planu tek za godinu dana bar se nadam jer ne bih volela bas preveliku razliku medju decom

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
25.11.2012 22:47:17   
pocahontas
ja sam jako zelela devojcicu i ispunila mi se zelja user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
25.11.2012 22:53:15   
ivekpivek
ja sam zene moje ko blesava ,vec sam ja gledala i u kineski kalenda i racunala nesto godine mene i muza ,sad koliko sam opterecena mjerim bazalnu ,gledam na majbe baby,racunam kad bi mi bili plodni dani pa da pred ovulaciju imam odnos ne na samu ovulaciju ,planiram ovih dana otici kod dr da mi on pogleda kad ce mi biti ovulacija ,cak tazmisljam da kupim i trakice LH al znaci sveeeeeeee to da bi potrefila dane pred ovulaciju i naravno da bi dobila curicu ,nemislim se kad cu zatrudniti vec se mislim samo za jedno da dobijem zivu i zdravu djevojcicu i moji sinovi prizeljkuju sekuuser posted image ,od sveg srca se nadam da cu im je dati

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
25.11.2012 22:54:16   
vikiveki
Jao, ja imam devojčicu iz prvog braka i dečaka sa sadašnjim mužem...hteli smo još jednu devojčicu i probala sam razne ,,recepte"....jedna koleginica je imala siguran recept,,koji nikome dosada nije omanuo"...mi ga sproveli u delouser posted image i znate šta je bilouser posted image ...Ja već smislila ime Jelena i tepala bebi u stomaku,ali kada sam otišla na 3D a doktor kaže,,znate mi ovde neispunjavamo želje" shvatila sam da je Jelena ustvari Jelenko,bilo mi je malo krivo ali posle sam bila ok.I mogu vam reći da tu nema recepta...Danas sam presrećna sa velikom princezom user posted image i dva princauser posted image koji su tu da čuvaju svoju sekuuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
25.11.2012 22:55:34   
ivekpivek
pocahontas blago tebi nadam se da ce se i meni ostvariti ,bila bi najsretnija i najispunjenija osoba ,imam divnog muza ,zive i zdrave sinove ,curica bi nam zacinila sve to ispunila bi citav moj zivot

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
25.11.2012 22:56:43   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: ivekpivek

ja sam zene moje ko blesava ,vec sam ja gledala i u kineski kalenda i racunala nesto godine mene i muza ,sad koliko sam opterecena mjerim bazalnu ,gledam na majbe baby,racunam kad bi mi bili plodni dani pa da pred ovulaciju imam odnos ne na samu ovulaciju ,planiram ovih dana otici kod dr da mi on pogleda kad ce mi biti ovulacija ,cak tazmisljam da kupim i trakice LH al znaci sveeeeeeee to da bi potrefila dane pred ovulaciju i naravno da bi dobila curicu ,nemislim se kad cu zatrudniti vec se mislim samo za jedno da dobijem zivu i zdravu djevojcicu i moji sinovi prizeljkuju sekuuser posted image ,od sveg srca se nadam da cu im je dati

user posted image

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
25.11.2012 23:01:17   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja sam jako zelela devojcicu i ispunila mi se zelja user posted image



takodje i to 2x user posted image ali sam sigurna da bih se apsulutno zaljubila u svoju bebu i da je decak. Samo sto bih onda, posle 2 decaka bila kao ivekpivek user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
25.11.2012 23:01:55   
vikiveki
Da znam da bi sledeća beba bila devojčica išla bi i na 4 dete, ali kao što reče ivekpivek neznam kako bih izdržala da imam tri sina a samo 1 devojčicuuser posted image zato više i nepokušavam user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
25.11.2012 23:04:51   
cockic
to pred ovylacijy moj organizam demantyje ja sam na dan oylacije i jos dva dana od O radili na bebi i dobili smo devojcicy.
za sina nemam pojma jer se to desilo iznenada mislim da pokysavali smo godiny dana i nista i odjednom saznam da sam trydna dana ne mogy ni da se setim jer smo mesecima pre pokysavali.

cery smo prvi mesec pokysaja i ostala sam user posted image .meni ima istine ono sta beba kad je mala prvo kaze meni je peki rekao mam pa baba,a sad lena vice od 5 meseca tata pa onda deda,mama,baba.tako da za trece lena mi je vec rekla bice batauser posted image a sve myski oko nje nema nijedny seky.ima ko da je cyva kad poraste.

a meni se ispostavilo tacno i ono gatanje pomocy prstena.

pisem Y jer mi lose radi U user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
25.11.2012 23:09:21   
vikiveki
E meni se nijedno gledanje a ni proračun nije ostvario,naime sve je ukazivalo da će biti devojčica dok nisam ugledala na 3D nešto medju nogamauser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
25.11.2012 23:13:51   
cockic
ja mislim da je slicno kao kad neko ima dve devojcice a javi my se isto sto i ivek pivek samo obrnyto zelja za sinom.treba da se javi neko sa tim sityacijama.jer ja bas ne znam kako je to ja bi sad htela i trece pol mi nije bitan.ne znam da li bi bio da imam dva sina.mada i ja sam zelela devojcicy jos kad sam sa sinom bila trydna jer ja sam jedino zensko pre mene je tetka od 47 pa ja od 26 i nema zena vise tako da sam bas volela ali eto ispynilo mi se sa drygom trydnocom.

mada za cery mi kazy da je bata user posted image mada kako raste sve vise lici na devojcicy user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 8:33:06   
caca81
Ja ne verujem u ovo...ali može da se isproba...user posted image

Recepti za devojčice

Trebalo bi da imate odnos tri dana pre očekivane ovulacije, kao i da izbegavate polne odnose jedan-dva dana pre očekivane ovulacije. Na taj način, jedini preživeli spermatozoidi će biti "postojani X". Takođe, savetuje se da probate da smanjite broj spermatozoida prirodnim putem, odnosno učestalim odnosima. Naime, dokazano je da smanjen broj spermatozoida utiče na povećanje procenta X spermatozoida u spermi. Seksualna poza koja se preporučuje, jeste takozvani misionarski položaj (žena dole, muškarac gore). Na osnovu opisanog recepta, šanse da dobijete devojčicu su 75-80 odsto, pod uslovom da ste tačno odredili dan ovulacije.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 8:35:55   
Anoniman
Nakon Mihajla ja sebe mogu da doživim jedino kao mamu dečaka,ali evo sad nikako da dočekam da upoznam ovu moju curu user posted image I deluje mi kao savršena kombinacija, ne bih mogla da zamislim drugačije user posted image

(odgovor članu caca81)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 9:57:46   
ivekpivek
caca hvala ,mada sam to vec tako nesto i citala ,sad mi je najbitnije da skontam kad mi je ovulacija valjda cu skontatiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 9:58:44   
sneza24
Ja sam oduvek želela da imam i dečaka i devojčicu ne bitno kojim redom.
Kako sam prvo rodila dečaka u drugoj trudnoći su me svi pitali šta ću ako bude opet dečak.Rekla sam i ako bude dečak da se neću odlučiti na treće ali znam da bih ceo život patila što nemam devojčicu.Ipak mi se ispunila želja pa je druga beba devojčica.
Imam drugaricu koja je u prvoj trudnoći (na samom porođaju) izgubila i posle toga je rodila dva dečaka ali baš pati što nema devojčicu.Ona bi se odlučila na još jednu trudnoću ali samo kad bi znala da će 100 % biti devojčica.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 10:05:05   
Olga75
pa ja nikad nisam mislila o detetu , mislim pricaju ljudi : oni su jos u mladim danima zeleli da budu roditelji , mastalo o kolicima i tako , meni je to user posted image
kad sam zatrudnela , bilo je neka bude dete i to je sve o mojim zeljama
i sad , zelimo jos jedno , samo neka bude dete user posted image
ne zelim nikoga da uvredim ali meni to nije jasno
kako ce mi sad npr sin ( jer imam cerku pa kao ) nacisto ispuniti zivot , mislim ja stvarno ne razumem

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 10:07:45   
bojanica7
vikiveki, ispricaj nam molim te za onaj "sigurica" recept koji nikad nije omanuo, zivo me zanima user posted image

cockic, nista tvoj organizam ne demantuje jer to nije sto posto, vec je veca verivatnoca da ce posle nekolikod an apreziveti x spermatozoidi, a ne y. to je ovo sto e caca napisala.

ja bih volela da trece bude decak, kontam da ce biti ludilo sa dve smizleuser posted image
a da ne pricam kako ce btii mm sa tri zene u kuci user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 10:48:50   
vikiveki
Bojanice7 koliko je taj recept siguranuser posted image na mom primeru sam videla...ta koleginica je skoro svima u mojoj okolini dala i njima je uspelo, a meni nije...nesećam se sada tačno
,znam da me pitala šta želim i na neki papir mi napisala tri dana:sreda,subota a za treći dan se nesećam koji je bio.Rekla mi je da samo tim danima imamo odnose i biće devojčica.Ja sam to primenila u plodnim danima i odmah ostala trudna,što se toga tiče tu nema problemauser posted image kako mi muž kaže: ostala bi trudna i da se samo rukujemouser posted image
Sve u svemu,doktor na 3d mi je rekao da mora da postoji najmanje 100 žena kod kojih je taj recept uspeo zbog statističke verovatnoćeuser posted image ...inače kod mog muža u porodici nema unazad nijedna devojčica već tri generacije,svi imaju po dva sina ili čak tri kao njegov rodjeni bratuser posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 11:27:20   
Olga75
eto mi smo bebu napavili odnazad i snosaj ( al ovo zvuci user posted image ) je bio na sam dan ovulacije
naravno , nemoj s ledja bice zensko user posted image
mada i dalje ja bih jednu malu bebu pa kojegod pola user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 11:32:52   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Olga RR

eto mi smo bebu napavili odnazad i snosaj ( al ovo zvuci user posted image )


Jao Olga kakav recept user posted image , moram ovo probati user posted image
Prvi put mi je bilo svejedno da li ce biti decak ili devojcica naravno tako ce i biti drugi put. Ali ako bih mogla da biram izabrala bih devojcicu posto vec imam decaka.
Ali prva mi je zelja da sve bude uredu i bez komplikacijauser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 11:39:24   
cockic
ja bi volela trece ali mi nije bitno kojeg je pola jer mi se ispynila zelja da imam devojcicy,e sad da sam dobila i drygog sina sigyrno bi trece zelela devojcicy user posted image
sad bi trece rodila zbog petra i lene jako je lepo imati vise decice user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
26.11.2012 12:17:30   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: cockic

ja bi volela trece ali mi nije bitno kojeg je pola jer mi se ispynila zelja da imam devojcicy,e sad da sam dobila i drygog sina sigyrno bi trece zelela devojcicy user posted image
sad bi trece rodila zbog petra i lene jako je lepo imati vise decice user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here