|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 15:04:47   
Anoniman
Znate li? Jeste samouki ili ste išli u muzičku školu?

  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 15:13:49   
Anoniman



Akustična gitara- jedini instrument kojim umem da upravljam...donekle...user posted image Brat je oduvek svirao, imao i svoj bend a ja sam pored njega malo pomalo naučila.. nije to sviranje bog zna kako, ali... kada se okupi društvance - dovoljno da podigne raspoloženjeuser posted image   dakle, samouka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 15:36:45   
*Alexx*
Isla sam na hor i svirala melodiku u skolskom orkestru - odatle sam presla na sintesajzer. Ali davno je to bilo, morala bih da se podsetim citanja nota user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 15:39:23   
Anoniman
Ja sam završila 4 razreda niže muzičke škole, svirala sam klavir. Prestala sam kada sam dobila dve upale pluća za redom i izgubila godinu.
Sada po nekada sednem za klavir, znam da odsviram nekoliko kompozicija, Luka se mnogo raduje kada sviram, on onda pleše pored. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 15:43:14   
mejra81
Ja metalofon, na kraj sela zuta kuca...user posted image
Salim se, nemam pojma samo ono koliko smo u skoli svirali...
Svaka cast vama ostalima, to je super znati.....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 15:58:49   
Lilly*
Išla u muzičku, al me sramota da napišem koji instrument sam učila user posted image Sama sam naučila gitaru user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 16:03:06   
magnetic

IZVORNA PORUKA: mejra81

Ja metalofon, na kraj sela zuta kuca...user posted image

Istouser posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 16:11:13   
melania
Ja sviram violinu,niza muzicka zavrsena.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 16:31:13   
Dora
Ja sam nekada davno svirala klavir, niža muzička završena.user posted image

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 16:33:02   
Dora
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Išla u muzičku, al me sramota da napišem koji instrument sam učila user posted image Sama sam naučila gitaru user posted image


što? harmoniku? ajde, reci nam! meni su svi lepi...

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 16:36:10   
Dora
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja sam završila 4 razreda niže muzičke škole, svirala sam klavir. Prestala sam kada sam dobila dve upale pluća za redom i izgubila godinu.
Sada po nekada sednem za klavir, znam da odsviram nekoliko kompozicija, Luka se mnogo raduje kada sviram, on onda pleše pored. user posted image


ja Tašo nemam već dugo klavir, ali ponekad imam želju da ga imam. Ta želja mi je od skoro. Mislim da kad bih neko vreme malo vežbala, znala bih par lepih kompozicija. Omiljena mi je Mesečeva sonata, nju sam znala napamet... I još jedna kompozicija kojoj se ne sećam imena, ali imam negde na tavanu note za nju... UH, NOSTALGIJA...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 17:21:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: lilly.79

Išla u muzičku, al me sramota da napišem koji instrument sam učila user posted image Sama sam naučila gitaru user posted image


što? harmoniku? ajde, reci nam! meni su svi lepi...



I ja sam pomislila da je harmonika. user posted image Ali ne mogu onu sitnu Lillyku da zamislim sa harmonikom...user posted image

Dora, za tebe:

Moonlight sonata (Beethowen)

Ovo sam ja najviše volela da sviram:

An der Schonen, Blauen Donau (Strauss)

I bila je još jedna, na srpskom se zove Mali Crnac, ali ne znam kompozitora. user posted image Naravno na youtube pod Mali crnac ne izbacuje.

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 17:24:17   
Anoniman
I sada kada sam se već upustila u ovo, nešto što asocira na Koncert u podne svakog 1-og januara:

Radetzky Marsh (Strauss)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 17:40:46   
Anoniman
Ja sam svirala harmoniku, isla sam u muzicku skolu 2 godine. Prestala sam jer sam imala ludu nastavnicu, koja je dolazila na cas pijana, a znala je i da mi lupi samar ili da me udari po ruci ako bih pogresilauser posted image .
Osim toga svirala sam frulicu, metalofon i melodiku u osnovnoj skoli, na casovima muzickoguser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 20:35:15   
Lilly*
Nije harmonika user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 20:38:09   
Verus
Ne znam. Ali sam uvek zelela da sviram klavir pa nisam jos odustala od toga da i to naucim jednog dana!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 20:45:45   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Nije harmonika user posted image


truba? trombon? kontrabas?

ammm...jel se prsti računaju kao instrument? umem da duvam u prste kad se opečem user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 20:47:43   
marince1
ne user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 20:50:33   
Daca88
Isla sam 6 godina privatno,kod jednog vrsnog muzicara koji je znao svirati vise zicanih instrumenata na casove sviranja dva puta nedeljno.Imali smo grupu od 30-tak clanova koji su svirali raznorazne instrumente.Drzao nam je casove u novoj opstini(Subotica).Ja sam svirala zicani instrumenat-tamburicu koja se zove E-PRIM,ili zargonski"primica".Imali smo dosta nastupa,koncerata,putovanja,a onda nas je bivalo sve manje i manje u grupi,clanovi su se zbog nekih licnih obaveza otkazivali jer nisu imali vremena kao pre.Tako se raspao nas orkestar,i vise ne sviram javno,samo za svoju dusu,u 4 zida kuce.A sem toga moj deda koji je bio svirac u crkvenom horu me je naucio da sviram sintisajzetr,a ja sam samouko pocela da "nabadam"nesto i na harmoniciuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 20:51:30   
Anck Su Nmaun
Klavir... ucila sam preko 10 godina ....zavrsila osnovnu mizicku skolu ...imala svoje male koncerte .... svoj koncertni klavir....
i onda dosao pubertet i sve zeeeznuo......user posted image

Sad mi cesto bude jaaaako krivo  sto sam sve to batalila a jako volim muziku i uzivam u njoj....

ufff imala sam brdo kaseta klasicne muzike ..i danas uzivam u njoj ..... posebno sam volela ovakj klasik koji je vecini poznat     Bolero    !!!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 5.11.2009 20:57:20 >

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 21:43:55   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Ne znam. Ali sam uvek zelela da sviram klavir pa nisam jos odustala od toga da i to naucim jednog dana!

To se zove duh user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Trcosava
truba? trombon? kontrabas?

Jok, jok, jok user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
5.11.2009 21:46:41   
sephora
svirala sam klavir jer sam išla u baletsku školu a kasnije klasičnu gitaru...volim klasičnu muziku ali se u poslednje vreme retko posvećujem tome-nemam baš vremena...

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
6.11.2009 1:09:04   
Jeca*
Zavrsila sam nizu muzicku skolu-klavir i polozila prijemni za srednju, ali nisam htela da idem dalje, jer sam znala da zelim da budem arhitekta u buducnosti i onda mi je bilo suludo da nastavljam muzicko obrazovanje i idem pored gimnazije paralelno i u drugu skolu.....
inace, ja sam MNOGO  volela da sviram Mesečevu sonatu user posted image  klavir mi je u kuci gde zive moji i sad svaki put kao odemo, moj sin i sestrin sin koji ima 4 godine sednu i sviraju i rukama i nogama user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
6.11.2009 8:17:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

klavir mi je u kuci gde zive moji i sad svaki put kao odemo, moj sin i sestrin sin koji ima 4 godine sednu i sviraju i rukama i nogama user posted image


Isto, samo što Luka svira sam. user posted image

Daca88 --> super zvuči. user posted image

Lilly, hoćeš nam reći? user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Znate li da svirate neki instrument?
6.11.2009 9:03:33   
LillyT
eh ta muzika...
nazalost, nisam muzicki nadarena, ali sam zivi dokaz da se sve vezbom postize (posle par meseci casova solo pevanja, uspela sam da otpevam odredjene pesme a da se drugi ne razbeze, nego da me cak i pohvale).
Kontam da cu pod stare dana da podivljam i recimo da pocnem da sviram harfu ili mozda saxofon.
I da, stavrno nickmenjakinjo, sta si to svirala?


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here