|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:07:27   
Anoniman
Eh bilo bi lepo da deci ostavimo nekretnine user posted image kad si otegnemo papci user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:09:20   
Anoniman
Gde zuris s tim papcima user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:12:02   
jovicaa
ja zelim da otvorimo stednju za aleksove studije, kada nam izadje kredit za auto, sto ce biti za godinu, dve. mislila sam neku od onih fora preko winera, to mi je sigurnije nego banke... a i vise se isplati

< Poruku je uredio jovicaa -- 27.2.2012 12:13:04 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:13:04   
Ana RR
Jelena, nemoj me pogrešno shvatiti, ali zašto misliš da će naša deca za koju štedimo biti ološ? Mi ulažemo u decu i štedimo za njih, neću mu sutra dati pare i reći evo sine, imaš pare pa sad možeš i da se drogiraš ako želiš.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:15:54   
Anoniman
Mislim da je htela da kaze da ne treba po svaku cenu raditi 20 sati dnevno i propustiti odrastanje deteta i sve sto uz to ide zarad ustedjenih x eura ..
Ja sam bila olos i bez ustedjevine , ne racunam sa tim da ce mi deca biti bolja ali stedim jer se nikad ne zna za sta ce taj novac biti potreban ..

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:17:41   
Anoniman
Nisam ja prva pominjala te papke user posted image , ali nikad se ne zna, nista nas ne sme iznenaditi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:18:37   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: ribizla

Mislim da je htela da kaze da ne treba po svaku cenu raditi 20 sati dnevno i propustiti odrastanje deteta i sve sto uz to ide zarad ustedjenih x eura ..
Ja sam bila olos i bez ustedjevine , ne racunam sa tim da ce mi deca biti bolja ali stedim jer se nikad ne zna za sta ce taj novac biti potreban ..


Nisam je tako razumela.

Sa boldovanim se apsolutno slažem.




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:21:15   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: ribizla

Mislim da je htela da kaze da ne treba po svaku cenu raditi 20 sati dnevno i propustiti odrastanje deteta i sve sto uz to ide zarad ustedjenih x eura ..
Ja sam bila olos i bez ustedjevine , ne racunam sa tim da ce mi deca biti bolja ali stedim jer se nikad ne zna za sta ce taj novac biti potreban ..


Nisam je tako razumela.

Sa boldovanim se apsolutno slažem.




boldovane reci zlata vrede... ne daj boze nikad ne znas za sta ce ti biti potrebna ta ustedjevina. eto na pr nama ce sada trebati dosta para za aleksove analize, da bi izbegli bolnicu, zato sto od stresa moze opet da mu opada kosa.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:27:48   
minavb
Mi za sada stedimo na neke druge nacine jer treba da prosirio stambeni prostor. Kad to zavrsimo, planiramo da stedimo za decu i da placamo zivotno osiguranje, obzirom da ce PIO da pukne.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:28:42   
jelena038

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jelena, nemoj me pogrešno shvatiti, ali zašto misliš da će naša deca za koju štedimo biti ološ? Mi ulažemo u decu i štedimo za njih, neću mu sutra dati pare i reći evo sine, imaš pare pa sad možeš i da se drogiraš ako želiš.



ne misim, ti si mene pogresno shvatila. uopste ne govorim o deci, nego o nekim ljudima cak i moje generacije, ciji su roditelji bili svuda, samo ne tu za svoju decu. postoji jedna komuna tu, u blizini, koju je vodila sestra Bernardica, jednom sam je slusala kad je pricala o sticenicima i njihovim roditeljima, kako su to deca koja su uglavnom imala unapred osiguranu buducnost i kako neretko roditelji dolaze i donose najsavremeniju tehniku, da kao pomognu komuni, na sta bi im ona rekla "ne treba to sada njima, vratite to odakle ste doneli. dok ste vi zaradjivali to sve, vasa deca su se drogirala".
samo upozoravam na jedan fenomen koji je poceo da se dogadja od sredine osamdesetih i ne prestaje, u kome ljudi vise ne rade od 8 do 3 i nemaju vremena za svoju decu. da bi neko danas u srbiji, ili bosni, iamo da stedi, mora da radi najmanje 15 sati dnevno, a ko ce i kako odgajati njegovu decu i cemu ce ga uciti, dok on radi, prevelik je rizik da bih se u to upustala. cast izuzecima, ali situacija je takva da 99% ljudi ne moze da zaradi da zivi bez dugova, a kamoli da stedi.
ja mogu da biram, da idem negde da rintam po ceo dan, ili da od kuce zaradim koliko mogu, ali da to vreme provodim sa svojim detetom. pa, ako i ispadne olos (sto se ne postaje samo zbog jednog faktora, svakako), da bar znam da sam sve vreme bila tu za njega.

nadam se da sam sad pojasnila.
znam da je surovo, ali o tome kakva nam deca postaju mozete cuti svaki dan u crnim hronikama. u nase vreme nije bilo normalno da deca umlate drugara u skoli, to snimaju telefonom i kace na internet. a ovo je tek pocetak. tako da, boli mene uvo za stednju i zaradjivanje kula i gradova. kupili smo stan, to otplacujemo, nasledicemo ponesto, obrazovani smo dovoljno da uvek mozemo da unovcimo svoje znanje, makar skromno, umemo da skuvamo rucak od nicega, to je sasvim dovoljno kao osiguranje da necemo ostati gladni, a da zauzvrat svi imamo dovoljno ljubavi.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:35:33   
Anoniman
Da su nekretnine najbolji vid ulaganja jesu, al pošto za nekretninu sad nemam, onda štedim ovo koliko imam. Nadam se da joj to neće biti za školovanje, da ću kad dođemo dotle ja imati dovoljno da je ja odškolujem a kad završi školu i postane svoj čovek neka joj te pare budu kapital za lakši početak, bilo da želi da započne svoj posao, bilo da se lakše skući. A ja sam planirala da kad budem u prilici uzmem stambeni kredit, kupim stan a ovaj naš izdajem da lakše otplatim ratu. Između toga što stvorimo i onoga što ja budem nasledila, biće i koja nekretnina za nju...

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:37:55   
jovicaa
jako puno ljudi danas nema izbora, nazalost i mora da radi i 15 sati i to ne da bi stedeo, nego da bi pruzio deci osnovno. tako da je to jako diskutabilna tema jelena...
neko moze da provede i 24 nekvalitetna sata sa decom, a neko pet kvalitetnih.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:40:00   
jovicaa
hocu reci nije bitno koliko ces vremena provesti sa decom, vec kako ces ih provesti... u tome je stvar.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:42:42   
jelena038
i to je tacno. ali ti koji su sposobni za 5 kvalitetnih, trebalo bi da provedu 10, deci ljubavi nikad dosta.
nemam ja nista protiv da se stedi ako pare padaju s neba, ali kod nas je situacija sasvim drugacija i svima veoma jasna.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:52:29   
jovicaa
ne shvatas smisao, takvo je vreme da moras da grebes i cupas da bi deci pruzio... ne moze se ziveti od ljubavi nazalost.
mada mm radi od 7 do 2, a i ja bih najvise volela da kada zavrsim nadjem posao u nekoj drzavnoj firmi i radim osam sati dnevno, ja to zelim kao i svi drugi, ali danas su nam mogucnosti jako ogranicene, tako da nije vise u pitanju sata se zeli, nego sto se mora.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:54:30   
Ana RR
Pa nama novac nikako ne pada sa neba. U ovom trenutku mm je bez posla, ja sam na porodiljskom. Radimo mi privatno svašta nešto ali još uvek to ne donosi novce. Ali opet, 50ak evra mesečno izdvojimo za Markov račun.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:54:41   
Anoniman
Gae ja sam se malo i salila, ali i nisam user posted image Upravo tako ono sto stvorimo, a i ono sto smo nasledili. Elem, mm je od roditelja ostao stan, koji smo prodali, kupili plac i napravili kucu, eto od manjeg smo uspeli da napravimo vece,a od mojih ce ostati i stanchic za nasu decu i hvala mojima na tome, oni su nesto i stekli... a sta cemo "mi"?Generacije koje dolaze? No da ne tupim ... jako je tesko prisparati neku paru, ostaviti sa strane, ja nam svima zelim da uspemo da ustedimo a i da imamo kome da ostavimo user posted image ALi to me podset_ilo na cuveni film Tesna koza, kada Rahela Ferari kaze:
"Celog zivota sam stedela, ceo vek stedela! Hocu da dam izjavu! Stedela paru na paru! Jela koske i kacamak! Pusila najgoru krdzu! I sta sam ustedela??? NISTA!!! 6 stotina 50 miliona za sprdnju za zajebanciju, za trange-frange!! Novinar da dodje ovde, ja da mu kazem!!! U novine da stavim, kakva je to sprdacina!!user posted image user posted image

< Poruku je uredio Zenetina -- 27.2.2012 12:57:40 >

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:55:40   
jovicaa
hoces jednog dana reci detetu eto vidis sine ti ne mozes da studiras zato sto se nema para.... ugrizla bi se za mozak, a kamoli za jezik kada bih to morala da kazem detetu, ne daj boze nikome... eto mama nije radila da bi ti se potpuno posvetila, ali ti sada zato ne mozes da studiras... nisam sigurna da je ovo dobra opcija.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 12:57:27   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pa nama novac nikako ne pada sa neba. U ovom trenutku mm je bez posla, ja sam na porodiljskom. Radimo mi privatno svašta nešto ali još uvek to ne donosi novce. Ali opet, 50ak evra mesečno izdvojimo za Markov račun.

upravo o tome pricam, nikome ne padaju pare sa neba, posebno ne u srbiji

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 13:04:17   
mombg
IZVORNA PORUKA: jovicaa

hoces jednog dana reci detetu eto vidis sine ti ne mozes da studiras zato sto se nema para.... ugrizla bi se za mozak, a kamoli za jezik kada bih to morala da kazem detetu, ne daj boze nikome... eto mama nije radila da bi ti se potpuno posvetila, ali ti sada zato ne mozes da studiras... nisam sigurna da je ovo dobra opcija.

Ovo je realnost ove zemlje. Nisam za satiranje od posla za bednih 12 hiljada koliko dobijaju na jugu Srbije. Da je tako, ostala bih s detetom kod kuce i zalivala basti i gajila domace zivotinje.
Sto se stednje tice - ko ima odakle, taj i stedi.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 13:09:33   
jelena038

IZVORNA PORUKA: jovicaa

hoces jednog dana reci detetu eto vidis sine ti ne mozes da studiras zato sto se nema para.... ugrizla bi se za mozak, a kamoli za jezik kada bih to morala da kazem detetu, ne daj boze nikome... eto mama nije radila da bi ti se potpuno posvetila, ali ti sada zato ne mozes da studiras... nisam sigurna da je ovo dobra opcija.

necu, moje dete ce studirati zato sto ce poloziti prijemni na drzavnom fakultetu, pobogu, zahvaljujuci svom znanju i vrednom radu u skolu, ne zat sto cu ja da mu platim ni upis, ni diplomu. nije ni meni niko nista platio pa sam zavrsila dva fakulteta. plus, sam za vreme drugog i radila i imala dete. mislim da je ljudima uvek bolje dati bilo kakav motiv, nego sve na gotovo. al dobro, razliciti ljudi razlicito razmisljaju. ja ulazem u znanje svog deteta i njegovo vaspitanje. i u najsurovijim skolskim sistemima uvek postoje stipendije za odlicne ucenike. a u zivotu ne postoji popravni za neke stvari. samo to sam htela da kazem. a dete ako hoce a uci, ucice, ako nece, dzaba sve pare ovog sveta.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 13:14:58   
mombg

IZVORNA PORUKA: jelena038


IZVORNA PORUKA: jovicaa

hoces jednog dana reci detetu eto vidis sine ti ne mozes da studiras zato sto se nema para.... ugrizla bi se za mozak, a kamoli za jezik kada bih to morala da kazem detetu, ne daj boze nikome... eto mama nije radila da bi ti se potpuno posvetila, ali ti sada zato ne mozes da studiras... nisam sigurna da je ovo dobra opcija.

necu, moje dete ce studirati zato sto ce poloziti prijemni na drzavnom fakultetu, pobogu, zahvaljujuci svom znanju i vrednom radu u skolu, ne zat sto cu ja da mu platim ni upis, ni diplomu. nije ni meni niko nista platio pa sam zavrsila dva fakulteta. plus, sam za vreme drugog i radila i imala dete. mislim da je ljudima uvek bolje dati bilo kakav motiv, nego sve na gotovo. al dobro, razliciti ljudi razlicito razmisljaju. ja ulazem u znanje svog deteta i njegovo vaspitanje. i u najsurovijim skolskim sistemima uvek postoje stipendije za odlicne ucenike. a u zivotu ne postoji popravni za neke stvari. samo to sam htela da kazem. a dete ako hoce a uci, ucice, ako nece, dzaba sve pare ovog sveta.

To stoji i slazem se da je trud donekle garancija uspeha. Ali - ako to dete mora da putuje, odnosno da zivi u srugom gradu, a igrom slucaja ne dobije studentski dom il nesto slicno - odakle srdstva za placanje hrane i stana, knjiga, odece?
Tuzno mi je kad pomislim koliko dobre i pametne dece ne moze na fakultet jer nemaju za osnovne potrebe a tamo neki baja je dobio i dom i sl. Ovo je za temu o korupciji....

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 13:20:41   
jelena038

IZVORNA PORUKA: mombg


IZVORNA PORUKA: jelena038


IZVORNA PORUKA: jovicaa

hoces jednog dana reci detetu eto vidis sine ti ne mozes da studiras zato sto se nema para.... ugrizla bi se za mozak, a kamoli za jezik kada bih to morala da kazem detetu, ne daj boze nikome... eto mama nije radila da bi ti se potpuno posvetila, ali ti sada zato ne mozes da studiras... nisam sigurna da je ovo dobra opcija.

necu, moje dete ce studirati zato sto ce poloziti prijemni na drzavnom fakultetu, pobogu, zahvaljujuci svom znanju i vrednom radu u skolu, ne zat sto cu ja da mu platim ni upis, ni diplomu. nije ni meni niko nista platio pa sam zavrsila dva fakulteta. plus, sam za vreme drugog i radila i imala dete. mislim da je ljudima uvek bolje dati bilo kakav motiv, nego sve na gotovo. al dobro, razliciti ljudi razlicito razmisljaju. ja ulazem u znanje svog deteta i njegovo vaspitanje. i u najsurovijim skolskim sistemima uvek postoje stipendije za odlicne ucenike. a u zivotu ne postoji popravni za neke stvari. samo to sam htela da kazem. a dete ako hoce a uci, ucice, ako nece, dzaba sve pare ovog sveta.

To stoji i slazem se da je trud donekle garancija uspeha. Ali - ako to dete mora da putuje, odnosno da zivi u srugom gradu, a igrom slucaja ne dobije studentski dom il nesto slicno - odakle srdstva za placanje hrane i stana, knjiga, odece?
Tuzno mi je kad pomislim koliko dobre i pametne dece ne moze na fakultet jer nemaju za osnovne potrebe a tamo neki baja je dobio i dom i sl. Ovo je za temu o korupciji....

baje ne jure domove, oni imaju stanove.
odselis se, predjes u grad s fakultetom (koji naravno, uopste ne mora da bude beograd), ili ga pustis da putuje svaki dan, ako moras ostati u gradu u koji si. nek se pomuci. neka deca rade i studiraju, neka deca bez ruku i nogu zavrse fakultet. ako ima volju, zavrsice ga! osim toga, nakon godinu dana, ako dete ocisti godinu dobije visok prosek, moze dobiti i skolarinu, i stipendiju i dom.

moja iskustva su takva da su u gimnaziji vukovci uvek bili deca sa sela. ta deca imaju jak motiv, toj deci niko nista ne daje na gotovo i ta deca su danas ozbiljni, zreli i sposobni ljudi, svi sa zavrsenim fakultetima. a neka deca zive u gradu, sve imaju, roditeji im placaju i stan i solarinu (od ustedjevine ili ne, svejedno), a oni na drugoj godini prava vec sest godina.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu mombg)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 13:21:35   
maslackic

IZVORNA PORUKA: BlackBetty

ma meni je najveci strah da do njegove 18-te taj novac bude dostatan jedino za par osrednjih patika user posted image


mene ovo brine...

razmisljamo o bambino stednji, a u poslednje vreme nesto razmisljam i za osiguranje...ali to jos moram da prostudiram...
evo sada gledajuci trziste nekretnina ni to nije sigurno i najbolje, mm ima imanje i sta mu znaci kada ne moze da ga proda, jer je sve stalo, Trebaju nam parice trenutno za neki nas posao koji bi pokrenuli, i to bi nam super dobro doslo, jedino mozemo da cekamo da dodju stranci da kupe jer je imanje veliko, kod nas ne verujem da ima neko ko bi kupio imanje od 14 ha...
eto, sad kad isplatim kredit, do kraja godine, uplacivacu kozici bar 50 e mesecno( tolika i sada rata kredita), ne mora da bude za nesto konkretno ali neka se nadje za svaki slucaj...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.2.2012 13:23:21   
tijatija
Ja nemam racun u banci na koje uplacujem deci stednju, jednom smo se opekli ( tj. roditelji moji od mm ) sa jednom bankom i nikad vise pare neko mozda zna o kome i sta prcam, tako da nesto nebi i ja da dozivim( nikad se nezna sta ce biti sutra) Mi jedino imamo kredit koji ceo mo otplacivati gooooodinama , koje smo ulozili u nekretnine, i to smatram jednu vrstu stednje za buducnost dece user posted image

(odgovor članu mombg)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here