|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
2.12.2012 10:28:42   
vikiveki
Da, da kada sam bacila pogled na anegdote za paket za dete u novembruuser posted image ,ostala sam bez reči...kad sam videla da njih skoro 5 ima preko 100 lajkova, a imalo je i onih sa preko 200user posted image Članovi RR sa većim br postova izgleda da stvarno nemaju šanseuser posted image , a ima stvarno lepih anegdota koje su baš malo lajkova osvojili

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
2.12.2012 22:18:06   
srecica_80
ja za jednu znam da ima vise nickova, koristi vise fejzbuk profila. I ima lajker ekipu( ja to tako zovem), razmena glasova i sl. Nemam nista protiv ako neko ima petoro dece i neka osvoji 5 puta za redom, ali nek dostavi izvod za dete koje je osvojilo nagradu. Skoro svaki mesec osvaja ali pod drugim nikom

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
2.12.2012 22:28:00   
dunja RR
Srećice pošalji mi na pp molim te neke od tih nickova. Mi pratimo da li se neko prijavljuje sa iste adrese a sa različitih nickova, i u tom slučaju diskvalifikujemo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
2.12.2012 23:44:56   
srecica_80
Dunja poslala sam Vam poruke na pp

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
3.12.2012 1:28:15   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: srecica_80

ja za jednu znam da ima vise nickova, koristi vise fejzbuk profila. I ima lajker ekipu( ja to tako zovem), razmena glasova i sl. Nemam nista protiv ako neko ima petoro dece i neka osvoji 5 puta za redom, ali nek dostavi izvod za dete koje je osvojilo nagradu. Skoro svaki mesec osvaja ali pod drugim nikom

Nemogu da verujem da to radeuser posted image ali i ja sam jednom prilikom videla da se jedna te ista osoba tj. sa jednim nickom prijavila i čini mi se osvojila paket za dete,za trudnice i za porodilje,ajde ništa mi ne bi bilo čudno da se i sledećeg meseca ili za dva meseca,nisam baš sigurnauser posted image taj isti nick nije opet pojavio za sva tri paketauser posted image

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
3.12.2012 1:38:49   
srecica_80
Nisam ni ja verovala. Vrenenom sam ukapirala tj kad su me pozvali da glasam, Neka imena se stalno ponavljaju, i onda shvatis da je to jedna te ista osoba. I tada ispadnes budala ili deo njihove igre

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
3.12.2012 1:42:09   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: vikiveki


IZVORNA PORUKA: srecica_80

ja za jednu znam da ima vise nickova, koristi vise fejzbuk profila. I ima lajker ekipu( ja to tako zovem), razmena glasova i sl. Nemam nista protiv ako neko ima petoro dece i neka osvoji 5 puta za redom, ali nek dostavi izvod za dete koje je osvojilo nagradu. Skoro svaki mesec osvaja ali pod drugim nikom

Nemogu da verujem da to radeuser posted image ali i ja sam jednom prilikom videla da se jedna te ista osoba tj. sa jednim nickom prijavila i čini mi se osvojila paket za dete,za trudnice i za porodilje,ajde ništa mi ne bi bilo čudno da se i sledećeg meseca ili za dva meseca,nisam baš sigurnauser posted image taj isti nick nije opet pojavio za sva tri paketauser posted image


Realno, može neko da se prijavi za sva tri paketa (npr. bila trudna u tekućem mesecu, porodila se u tekućem mesecu i ima već starije dete), ali ako ae za tri meseca opet prijavi, odmah sledi diskvalifikacija, kao što smo nekoliko puta i uradili, jer je nemoguće da se neko dva puta porodi u roku od tri meseca ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
3.12.2012 1:47:27   
srecica_80
Tesko da ce neko tek tako da se prijavi za novorodjence. Trazi se papir,za trudnice neznam, ali ovaj treci paket, bas su ljudi zloupotrebili

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
3.12.2012 1:50:30   
dunja RR
Dešavalo, se - osvoji paket za porodilje, i prijavi se opet za dva-tri meseca.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
3.12.2012 5:17:32   
djdb
hhaahaha,katastrofa,cujte ovo, ja sam pre tacno mesec dana organizovala jednu proslavu za decu otvorenog tipa gde je deo aktivnosti bio i literarni konkurs, ali tu na licu mesta,pa najlepse radove decije da nagradimo u 3 kategorije po uzrastu, znate li ko se dohvatio crtanja,na nase oci? RODITELJI!!! deca su samo gledala i zujala okolo a mame i tate brze bolje da nacrtaju crteze i osvoje vredne nagrade :-)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
3.12.2012 5:22:07   
djdb
e onda sam ja kao odgovorni i glavni za sve to poslala moje clanove zirija da prosetaju medju publikom i crtacima isnime ko crta crteze medju decom i da zapamte, a one koje su roditelji da u glavi eliminisu, tako da su zaista bili nagradjaneni crtezi koje su uradila deca, znam da nije bilo ok prema ovoj drugoj kategoriji, ali njih su eliminisali sopstveni roditelji u toj grabezljivosti i sebinosti.

najvise mrzim ove nagradne igre gde treba da se lajkuje nesto, pre oko godinu dana sam dobila paket za dete,ali jedva zivo skupila 20 lajkova :-), sad sam za trdnice skupila 33 lajka i isto jedva zivo, pprijateljica mi je pomogla,najbolje bi bilo kada bi kao i za ostale nagrade ovde bilo ili pitanja ili internog glasanja na forumu

(odgovor članu djdb)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
3.12.2012 8:30:53   
MASHKA
Meni je baš problem skupiti tolike glasove jer ne volim da smaram ljude ali mi se mnogo sviđaju one igrice na rr gde treba da pišeš pesmicu ili pričicu . Dva puta sam čak i dobila!user posted image

(odgovor članu djdb)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
3.12.2012 9:43:43   
vikiveki
Po meni je najpravednija igra na RR ona sa Lekovitim Carstvom jer tu pobedjuje onaj najbrži i naravno tačan odgovor na pitanjeuser posted image a za igre gde se glasa eee ja mislim da tu uvek može biti svačegauser posted image meni je važno da makar učestvujem, jer što se tiče tih takmičenja gde treba smisliti neki dobar komentar (anegdotu ili pesmicu) user posted image to mi baš nešto neide user posted image I kad pomislim da sam fantastičanu pesmicu smislila, kad pogledam druge pesme shvatim da moja i nije nešto posebnauser posted image

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
3.12.2012 9:52:18   
Modessty
Ja sam dobila paket za trudnice za februar. Iskreno, bila sam u šoku. Sad sam prijavila dete za novembar, poslala najbližim prijateljima obaveštenje da učestvujemo i kad sam nakon nekoliko dana pogledala šta se dešava, neki su već imali po sto lajkova. Ja naravno digla ruke! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
3.12.2012 12:46:16   
srecica_80
Prvu nagradu koju sam osvojila bila je prosle godine na RR i to paket za novorodjence. Nisam ni pratila to sa lajkovima, bila sam bas iznenadjena kada je dosao covek iz kurirske sluzbe i doneo mi paketic. Nisam imala predstavu o cemu se radi. Posle sam nasla i videla sam da su drugi ljudi glasali za moju anegdotu. Volim da pisem pesmice i moj sin mi uvek daje ideje i zahvaljujuci tome osvojimo nagradice. Jednom sam osvojila paket za dete i to jedva, mislim da sam imala 20-tak lajkova. Ako ucestvujemo u nagradnim igrama poput crteza, normalno mi je da to deca rade a ne ja. Sad cemo da pravimo lutkice za RR, pa cu normalno njih da ukljucim za to.Na fejsu je bilo takmiicenje Veliko srce za decija igralista. Bio je isto neki haos sa lajkovima. Crtanje je bilo. Ostali ucesnici su dobili diplome za tvoj trud. Moj sin je bio presrecan. Nosio je u vrtic da pakaze vaspitacicama i drugarima crtez i diplomu. Sem nas niko se nije udostojio da se zahvali na diplomi Veliko srce.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
4.12.2012 23:21:02   
Modessty
Odmah da napomenm da mi nije cilj da bilo koga uvredim. Ali moram da prokomentarišem jer stvarno je tužno smešno:
Stigli rezultati za paket za dete za novembar i dobitnice imaju po jednu ili 5 ili "čak" 27 objava na forumu. Jednu nisam ni našla, tj piše da nema aktivnosti.
Slažem se ja da su nagradne igre za sve i nove i stare članove i one sa malo i sa mnogo objava, ali ovo što se dešava je smešno!
Vidim da je mnogo žena baš razočarano u način glasanja i uopšte odvijanja nagradnih igara. Znam takodje da je rečeno da je jedino tako u skladu sa zakonom o igrama na sreću. Samo se pitam, postoji li ipak neki drugi način? Pa da ti paketići pokloni zaista budu za članove RR a ne takozvane "lovce na nagradne igre"

I molim vas da me ne shvatite pogrešno - nemam zle namere, nisam ljubomorna i neželim da dobitnicima osporim pravo na ono što su osvojili. Samo se eto pitam.

Ja sam jednom dobila paket za trudnce. Iznenadila sam se jer sam konkurisala početkom meseca i odmah nakon toga završila u bolnici. I jednom sam dobila paketić za naj uskršnje RR jaje - ali tada se glasalo samo u okviru RR. Što se mene tiče hvala vam zaista na poklonima. Mislim da neću više nikada učestvovati u igrama ovog tipa. Probah videh i odoh!

Izvinjavam se ako sam nekoga uvredila ili povredila!

< Poruku je uredio Modessty -- 4.12.2012 23:23:15 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
5.12.2012 8:20:19   
sneza24
Potpisujem sve što je Mod napisala.
Kako i na koji način saznaju za nagradnu igru neznam,prijave se i osvoje nagradu a ima svega 5 posta a od toga 4 u temi Poklon za dete,osvoje nagradu i više se nikad ne pojave.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
5.12.2012 8:38:03   
djdb
moze li se procackati po pravilniku igara na srecu da nadjemo neku caku da ne bude vise ovako na lajkove, mozda ima neki drugi nacin?

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
5.12.2012 9:12:59   
MarijaBg
IZVORNA PORUKA: sneza24

Potpisujem sve što je Mod napisala.
Kako i na koji način saznaju za nagradnu igru neznam,prijave se i osvoje nagradu a ima svega 5 posta a od toga 4 u temi Poklon za dete,osvoje nagradu i više se nikad ne pojave.


Ja bas juce videh da se jedna zahvalila na nagradi, a to joj je PRVI post na RR user posted image
Znaci, bukvalno se bez ijednog napisanog posta prijavila i osvojila nagradu user posted image

Meni stvarno nije do nagrada, a sa ovakvim pravilima jos manje user posted image U prosloj trudnoci sam dobila nagradu za porodilje, jako me obradovala ta nagrada, ali da je osvojim ovako na silu sa izmoljenim lajkovima, ne bi mi bila draga nimalo...

< Poruku je uredio MarijaBg -- 5.12.2012 9:13:37 >

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
5.12.2012 9:27:25   
djdb
mene je prosto sramota kad saljem ljudima da lajkuju,nekako im je smorno, ne znam

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
5.12.2012 9:44:33   
Modessty

IZVORNA PORUKA: djdb

moze li se procackati po pravilniku igara na srecu da nadjemo neku caku da ne bude vise ovako na lajkove, mozda ima neki drugi nacin?


I ja sam razmišljala o tome, da možda postoji neki drugi način

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu djdb)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
5.12.2012 11:01:25   
srecica_80
Ajd da probamo da otkrijemo te lovce. Iza svakog tog nika postoji odgovarajuci profil na fejsu. A samim tim moze mnogo toga da se sazna, ako nista drugo da li je ta osoba fer igrac ili ne. I za svakog u koga sumljate posaljite Dunji privatnu poruku ali sa obrazlozenjem. Shvatila sam da je pravilnik takav, medjutim postoji drugi nacin kako to moze da se uradi. Mi ne znamo ko stoji iza kog nika, ali na google moze dosta toga da se pronadje o odredjenim fejzbuk profilima. Moje misljenje o svemu tome sam navela na pocetku ove nase polemike. Daj Boze, da nas udostoje slicica sa paketima, kad stignu

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
5.12.2012 11:05:58   
mati
Da, i ja bi se slozila sa svim sto ste prethodno pisale. Do sada nista nisam osvojila, nisam ni toliko ucestvovala, ali sam definitivno digla ruke kada me je za malo pobedila clanica koja nije imala ni 50 postova a pobedila zahvaljujuci jetrv, muza i rodbine koji su se tek tad uclanili da bi glasali jer im je komentar od jedne prosto prosirene recenice bio najbolji.user posted image
A da, sada i da hocu ne mogu da ucestvujem jer nemam profil. Sta s tim? Svakako nije fer

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
5.12.2012 11:21:11   
srecica_80
Mati, imam utisak da obe mislimo na jednu istu osobu. Malo prosetajte fejzbukom i videcete ko su ti ljudi koji osvajaju nagrade, zbog cega ne tako retko budu diskvalifikovani. takodje ta ista imena se nalaze na mnogim drugim forumima u negativnom kontekstu.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Program: porodica (poklanja) porodici
5.12.2012 11:28:58   
mati
Ja se stvarno ne secam koji je nick, inace bi napisala a znam da mi je bas palo krivo. Inace nisam u toku toliko citam vas kad stignem. Ali ako sam nesto propustila pusti mi pp. Profil na face nemam, tako da bas nisam u toku

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here