|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
19.3.2009 9:56:21   
morena
Ma, mislim da ga neću morat raditi. Ako mi temp još padne kroz 2-3 dana, onda ću odmah znat. A uključila bi se ja, al nemam kamo. user posted image Ne radim na bebi, pa očekujem user posted image svaki mjesec. A i nemam puno iskustava da nekog savjetujem. Al, sad kad je moj dragi vidio da bi mogla bit trudna odmah se zagrijao, pa kaže: ma ne moramo čekat do vjenčanja, ajmo mi počet radit na bebici. Tako da možda već drugi mjesec budem aktivno sa vama. Super ste mi, CURKE!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li sam trudna?
19.3.2009 9:58:46   
eugenija
Pa imaš raznih temica, i mimo zatrudnjivanja i trudnoće.. Druži se malo sa curkama.. Evo juče smo pričale o PROJI. Napiši neki recept iz Hrvatskeuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li sam trudna?
19.3.2009 10:00:38   
Anoniman
Ako ništa drugo, o sexu sigurno znaš da pričaš, kao i sve mi... user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2009 13:53:33   
sirena
Zene sta mislikte, da li sam trudna? muckali smo pre odprilike nedelju dana, a treba-netreba da dobijem 30tog, a grudi su mi jako otekle i bole me, gladna sam kao zver, od jutros i jos uvek mi je muka! sad sam skuvala caj od nane da me malo smiri. Ako nekoga ne mrzi neka mi pisne.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2009 14:05:12   
Anoniman
Serena ne znam sta da ti kazem.

kazu ljudi da sedam dana nakon "muckanja" ne mozes da osetis simptome...kao ne mozes ni posle mesec dana a kamoli...
A ja sam mogla. Tacno sedam dana nakon "muckanja" ja sam osetila i mucninu i umor ali sam mislila da je to zbog svadbe, priprema ...umora..A bila sam trudna. Kunem se zivotom da sam 6,7.dan osetila slabost organizma, glad i umor. Ali, serena, nemoj uzimati ovo za pravilo...nista ne mora da znaci

tako da...sa jedne strane rekla bih ti: Rano je za bilo sta, sacekaj
a sa druge strane JA sam stvarno osecala...promene
I kupila test 10 dana posle odnosa i bio je negativan a pet dana posle ipak pozitivan...
rano je da saznas za sigurno.

(odgovor članu sirena)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2009 14:11:50   
sirena
Hej OTI hvala ti. Razmislja, pre nego sam procitala tvoju poruku, kao sigurno niko nece da odgovori, jer je smesno. Obradovala me je tvoja prica.
Pa, ako nista drugo bar nade imam, necu ocajaviti ako ne bude, ali zelim da uzivam dok cekam, bas mi znaci ovo sto si napisala, jer meni nikada nije muka, a kamoli par sati, a ne bih nikome nista da spominjem dok se ne utvrdi ovo ili ono, pa moram vas da mucim.
Nadam se i cekam.  Ili user posted image ili user posted image  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2009 14:13:04   
Anoniman
Jooj....sirenice....shto to radish sebi????user posted image

Opusti seeeeeeeeeeee user posted image

(odgovor članu sirena)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2009 14:15:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sirena

Zene sta mislikte, da li sam trudna? muckali smo pre odprilike nedelju dana, a treba-netreba da dobijem 30tog, a grudi su mi jako otekle i bole me, gladna sam kao zver, od jutros i jos uvek mi je muka! sad sam skuvala caj od nane da me malo smiri. Ako nekoga ne mrzi neka mi pisne.


Ja bih čekala 30.-ti user posted image
još je rano ALI DRŽIM FIGE, draga  ! user posted image

(odgovor članu sirena)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2009 14:16:16   
Anoniman
Sirena,

ne postoji glupo pitanje, nemoj da se ustrucavas...
I meni se muz smejao sto kupujem deset testova mesecno ...Kaze:"ti kao da kupujes testove za nagradnu igru"

I ja sam mislila da je budalastina sto mi je muka sedam dana posle odnosa pa sam mislila da je zbog svadbe, hrane i slicno...

Navijam da bude user posted image ili user posted image ...ali polako...

Kupi test za nekih...10 dana...15 dana.
Kad treba da dobijes - ne dobijes?

(odgovor članu sirena)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2009 14:16:49   
sirena
Cekam i ja 5 novembar, kaze cika doca, ali sada primecujem i nadam se... i fino mi je! Hvala na podrsci!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2009 14:18:17   
Anoniman
Zivele mucnine!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ajde pa ne zaboravi da javis....

(odgovor članu sirena)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2009 14:19:53   
sirena
IZVORNA PORUKA: OTI

Sirena,

ne postoji glupo pitanje, nemoj da se ustrucavas...
I meni se muz smejao sto kupujem deset testova mesecno ...Kaze:"ti kao da kupujes testove za nagradnu igru"

I ja sam mislila da je budalastina sto mi je muka sedam dana posle odnosa pa sam mislila da je zbog svadbe, hrane i slicno...

Navijam da bude user posted image ili user posted image ...ali polako...

Kupi test za nekih...10 dana...15 dana.
Kad treba da dobijes - ne dobijes?
 

30tog dobijem-nedobijem, ali kaze doca nadaj se jako, jer smo merili folikule godinu dana i prvi put je bilo sve ok, i radi test 5tog.
i hvala sto me razumes. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2009 14:20:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sirena

Cekam i ja 5 novembar, kaze cika doca, ali sada primecujem i nadam se... i fino mi je! Hvala na podrsci!


S obzirom da smo komšinice, javi pa da proslavimo uz čašu soka od borovnice ! user posted image

(odgovor članu sirena)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2009 14:23:17   
Anoniman
I opusti se!

Mnogo se opusti.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2009 14:26:21   
mejra81
Moje licno misljenje je da ne moze da se zna do pred kasnjenje user posted image
Ali to je samo moje misljenje!
Ja sam znala da sam trudna posto su grudi uzasno pocele da me bole pred user posted image .
Nije mi cak ni kasnilo. Pocelo je otprilike posle 20ak dana. Inace mene nikad grudi ne bole pred user posted image
tako da sam odmah znala!
Eto moze i to,Sirena, da ti bude znak ukoliko te grudi ne bole pred m...
Takodje, su mi ostali simptomi bili kao da ce svakog casa da mi krene, Bol u jajnicima, bubuljice, sve isto...
Sve u svemu zelim ti da ti ovih 10ak dana sto pre prodje i da ugledas svoje user posted image !
user posted image

(odgovor članu sirena)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2009 14:28:02   
Anoniman
Sirenice, ne postoji glupo pitanje, sve te mi razumemo i sve bismo mi volele da znamo odgovor na to pitanje mnogo pre nego što treba da stigne M. Nažalost, ne postoji nijedan siguran način da to potvrdimo tako rano. Imaš moju punu podršku i razumevanje za sve kroz šta prolaziš i neću ti reći da se opustiš i zaboraviš na to jer znam da ti se to sada čini nemogućim. Ostani ovde sa nama, osluškuj svoje telo, piši o svemu tome (ako ti je tako lakše), jer nismo svi isti, nekima prija da priča o tome dok drugima prija da skrenu misli sa svega toga. Svesna si i sama da možemo mnogo toga i da umislimo u toku tih dana dok čekamo M, ali ako je tebi tako lakše, samo ti kuckaj, ovde uvek ima nekog ko će te saslušati user posted image

(odgovor članu sirena)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2009 14:29:01   
magnetic

IZVORNA PORUKA: sirena

Zene sta mislikte, da li sam trudna? muckali smo pre odprilike nedelju dana, a treba-netreba da dobijem 30tog, a grudi su mi jako otekle i bole me, gladna sam kao zver, od jutros i jos uvek mi je muka! sad sam skuvala caj od nane da me malo smiri. Ako nekoga ne mrzi neka mi pisne.

Draga drzim ti fige da jesi,ali budi opustena,ne opterecuj se simptomima,jer ako nisi trudna samo ces se razocarati i biti tuzna.Nadji neku zanimaciju i razonodu da ne mislis samo o tome.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu sirena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2009 14:30:23   
Anoniman
 moja zaova je trudna user posted image ,tek je saznala... user posted image a grudi su je toliko bolele da je odllepljivala od bolova... user posted image
čim sam je videla kako se fata *zasisu* - znala sam! user posted image

(odgovor članu mejra81)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2009 14:32:16   
Anoniman
Slazem se sa magnetic.
Ja iz svog primera znam da moze mnogo rano da se oseti trudnoca...ja nisam to nazvala trudnocom ali sam imala cudan osecaj.
Nisam o tome uopste mislila, samo sam registrovala.
Zato....ZABORAVI na sve simptome jos 10 dana a onda test.

Opusti se. Zaboravi.SAmo lagano. Ako budes mislila o tome non stop onda ako nisi bice tuzno a ovako...Lepo iznenadjenje...

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2009 14:36:38   
Anoniman
Ne verujem da može da zaboravi i da se opusti, ali bi bilo super kada bi mogla bar malo da skrene pažnju okupirajući se stvarima koje voli, npr. nekom lepom knjigom ili tako nečim što je opušta.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2009 14:40:50   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Katjica

Ne verujem da može da zaboravi i da se opusti, ali bi bilo super kada bi mogla bar malo da skrene pažnju okupirajući se stvarima koje voli, npr. nekom lepom knjigom ili tako nečim što je opušta.

E upravo to.Samo naci zanimaciju ili biti na RR,ali na nekim drugim temama.Ima toliko zabavnih i interesantnih tema koje ce pomoci da bar malo skrene misli sa eventualne trudnoce.Meni bar to mnogo pomaze

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li sam trudna?
21.10.2009 12:32:06   
Mari86
Drage moje,evo ovako...nova sam pa mi ne yamerite ako postavim pitanje na pogresnom mestu...user posted image
naime,ja i moj dragi muy,pokusavamo da dobijemo bebicu oko pola godine,mozda malo duze.
Suprug je 2007 imao operaciju varikokele koja je prosla dobro,trenutno pije Profertil.
Ja cekam sledeci mesec da pocnem sa klomifenom user posted image
Bila sam juce kod moje divne doktorice na VG ultrazvuku,rekla mi je da cu dobiti za dve-tri nedelje.
Medjutim,mene vec par dana bolu grudi tj.podrucje oko bradavica,cak me i pidzama ponekad iritira i vec dve noci se budim da idem u toalet da piskim user posted image .
Da li je moguce da doktorica ne moze da vidi trudnocu od dve-tri nedelje i sta vi mislite o mojim simptomima?!
Hvala vam drage nadamo se user posted image user posted image


(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li sam trudna?
21.10.2009 12:40:12   
Anoniman
Mari, dobrodošla user posted image Prelistaj i ostale teme, pa nam se pridruži u kuckanju. Verujem da će ti sada u periodu dok čekaš da li ćeš dobiti M ili II, posebno biti interesantna tema "Čekanje II crtice", mi tu ubijamo period iščekivanja user posted image A ako želiš da skreneš misli sa toga, forum ti je prepun jako interesantnih tema user posted image Što se tiče tvog pitanja, mislim da ti nijedna od nas ne može reći - da, trudna si ili ne, nisi trudna (nažalost) jer kao što znaš, u tako ranom periodu ne postoji siguran znak da li jesi ili nisi. A što se tiče, pitanja da li dr može videti tako ranu trudnoću - mislim da je ne može videti. Budi strpljiva javiće se već neka cura koja ima više iskustva od mene u tome user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li sam trudna?
21.10.2009 12:43:05   
anci 81
Mari,ja mislim da ne mogu da vide tako malu trudnocu,jer sam ja isla kad sam bila 4-ta nedelja i nista nisu videli,pa sam otisla za 2 nedelje i tad sam bila trudna 6 ned. i 4 dana. Mene su grudi jako bolele,narocito bradavice i iritiralo me je sve sto me dotakne. A ja ubedjena da cu da dobijem,boleo me i stomak kao da cu dobiti i ledja... A sto se piskenja tice,nocu stalno ustajem,vise mi je muka,a kad sam bila kod dr. dok sam je cekala par puta sam morala do toaleta i ona mi kaze posle eto ti prvog simptoma trudnoce. Tako da zelim ti sve najbolje,samo nemoj da se opterecujes! user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li sam trudna?
21.10.2009 13:15:26   
Mari86
Citam i pratim ovaj forum vec dosta dugo..ali igrom slucaja tek sada sam se registrovala...
Hvala na dobrodoslici...
Pokusavam da se ne opterecujem....user posted image
Hvala vam devojke na tako brzim odgovorima....:))))
Cekamo i nadamo se user posted image

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here