|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
2.3.2015 18:58:18   
choopa choops
Jaa sam prošle godine dobila obavezu da završim sa skupljanjem para za kupovinu poklona vaspitačicama za kraj vrtića. Ljudi moji, nikad u životu se ne bih toga prihvatila opet. Tu je bilo mama koje su zvale i psovale kakao je to mnogo para, kako ovo, kako ono. Kao da saam ih sebi u džep stavljala. Naajgalsniji su bili oni najbogatiji. Osjećala sam se užasno, kao da im kradem pare! Nikad više!

Ne znam da li se skuplja za učiteljicu ovee godine, valjda mi neko javi pa da damo pare. Mislim da je bolje kad svi skupe jer može da s euzme vrijedniji poklon, a ovako svi odnesemo neku sitnicu, onda su tu roditelji koji se nadmeću, pa kupe skup poklon, a jdeca to sve vide...Ma bezveze. Nadam se da imaju neku dobru ideju za kupovinu, jer im je učiteljica baš dobra i zaslužuje baš lijep poklon user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
2.3.2015 19:06:36   
Bibilib
Mene su samo pozvali i pitali da li hocu da ucestvujem u kupovini,ja sam naravno pristala...Nikad ne bih rekla a pogotovo ne optuzila da taj ko skuplja novac uzima za sebe.Ako mi ne odgovara suma i mislim da je mnogo,radije su odbiti da ucestvujem jednom recenicom " Hvala ali nisam u mogucnosti" nego da tako optuzujem nekog....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
2.3.2015 19:28:34   
NadaR
Mi smo se svi dogovorili da damo po 5KM. Uplaticemo bon u jednoj parfimeriji pa neka zena sebi odabere sta zeli.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
2.3.2015 20:23:02   
veselicaa
Najbolje kada se kupe poklon kuponi pa da mogu same da izaberu.A to da roditelji ne mogu da se dogovore i da su komplikovani mi je dobro poznato ali uspevam da izadjem na kraj.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
4.3.2015 18:42:58   
mila83
Ima stvarno svakakvih majki,da tako kazem..i neki misle da su mogli bolje ili povoljnije da kupe,ne moze se svima udovoljiti. Mi svake godine se dogovaramo oko iznosa za kupovinu poklona vaspitacicama i nikad se nisam pitala da li taj neko ko skuplja i kupuje uzima novac za sebe...polazim prvo od sebe,ja to ne bih uradila. uglavnom idu dve tri mame u kupovinu,a poklon se daje na kraju priredbe za 8.mart sto su deca spremila i bude jako lepo.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
4.3.2015 19:08:33   
veselicaa
Juce bila da kupujem,odlucili smo se za torbu i novcanik,ali nisam jos uzela.Bas smo malo para sakupili ali sta ces kad ima raznih cicija.I to se njglasnije bune oni sa najdubljim dzepom.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
4.3.2015 19:18:42   
mila83
Tako je to veselice oduvek bilo.... a neki od njih ni ne ucestvuju u tome,imali smo slucaj, vec sami hoce da "caste " vaspitacicu !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2015 8:45:19   
Modessty
Prošle godine su dobile po maramu a ove godine nema ideju! Nikakvu! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2015 8:48:08   
veselicaa
Moja A.odnese jutros pokon posto joj danas daju.Kupili smo torbu,novcanik,cvece u saksiji i jednu bolju bombonjeru.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2015 8:52:17   
Modessty
veselice jel to oni sakpuili pa svi zajedno nose?
Ja ću Dnailu da pošaljem u ponedeljak da im odnese. Neće se Ivanka75 ljutiti na mene user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2015 8:54:19   
mila83
Kod nas, za nase vaspitacice isto ide torba i novcanik.Daje s eu ponedeljak,posle decije priredbe.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2015 8:56:42   
Sanjica26 RR
Ako se ovo odnosi i na vaspitacice onda cu ovde da pisem.
Svakojbsam kupila po knjigu. Vezala crvenu masnicu i to je to.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2015 8:58:09   
Bibilib
Sat koji su uzele mame za Markovu vaspitacicu je prelep....bozanstven....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2015 8:58:29   
New Mom
Kod oboje sam ove godine ja organizator. Kod Kaće se njih 28 od 30 odazvalo, a kod Kolje nas 15 od 25. Kupila sam svima poklon kartice u H&M-u, jedna mama je dotirala cveće, Kaća je napravila čestitke za sve vaspitačice. Pride smo kupili onim "tetkicama" čokolade, kafu i neke kremice. Jutros sam im predala.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2015 9:10:08   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Ako se ovo odnosi i na vaspitacice onda cu ovde da pisem.
Svakojbsam kupila po knjigu. Vezala crvenu masnicu i to je to.

Super poklon user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2015 9:15:21   
Modessty
jao žene što imate dobre ideje!!! user posted image moraću neku da ukradem!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2015 9:17:17   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

veselice jel to oni sakpuili pa svi zajedno nose?


Da svi roditelji tj.deca dala pare i kupili smo sve to kao jedan poklon.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2015 18:43:40   
nisevljanka
Prosle godine moja cera je uciteljici odnela jedan cvet a ona nije htela da ga primi i rekla je da ne prima poklone .Dete se bas razocaralo user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.6.2015 22:59:28   
vikiveki
E ja sam ove godine napravila poklon učiteljici za 8. mart

user posted image

Ovo je korpa pravljena od papira

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2016 11:19:03   
lesica
Hajde mamite, sta ce decica ove godine pokloniti vaspitacicama/uciteljicama za 8. mart?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2016 11:26:27   
mama krava
Kod nas u vrtiću ništa...vaspitačice su naglasile da će deca da im prave poklone u vrtiću i da se nikako ne kupuju pokloni! Tako je od prve godine...ne znam da li je neko kupovao posebno.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2016 11:57:13   
jocajaca
 Do sada smo mi roditelji skupljali I kupovali poklon a ove godine su odlučili oni-djeca pošto su veliki da oni odluče I organizuju se, a I ovo im je poslednja godina sa učiteljicom. Na kraju od njih 25, grupa od 13-oro je skupila da kupi srebreni lančić, privjesak, ružu I sjeme za suncokret user posted image  pošto im je učiteljica pričala da ove godine želi da posije suncokret u bašti. Ostali u razredu će vjerovatno pojedinačno kupovati. Vidjećemo sutra kako će proći.

Da I oni će napraviti zajedničku čestitiku.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2016 12:15:01   
NadaR
Mi smo sakupili novac pa ce klinci sutra predati bon koji se moze iskoristiti u jednoj parfimeriji.
Dogovorili smo se da nema pojedinacnih poklona . Vidjecemo kako ce se to ispostovati. :-)

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2016 12:53:10   
kumaradeki
Moje dete je vrticu i stvarno je problem sta kupiti vaspitacicama. Jedna vaspitacica je divna prema njoj i drugoj decii i nijednad roditelj nije imao problem sa njom. Dok druga vaspitacica jedna starija zena stalno pije kafu, cerka mi je kod nje izgubila bezbroj snala i gumica za kosu, stalno je raspasana. Ali opet ne mogu da je odvojim ipa i ona cuva moje dete.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2016 13:02:11   
vikiveki
Mi smo se u vrtiću organizovali za naše vaspitačice i već smo skupili pare,pošto sam ja ta koja sakuplja pare jer već radim u vrtiću,danas sa parama idem u jednu prodavnicu da uzmem vaučer a zatim u cvećaru da kupim i neki cvet. A za starijeg sina i ćerku dala sam pare isto ženama koje sakupljaju u njihovim razredima.Tako mi je mnogo jednostavnije nego da razmišljam šta kupiti

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu kumaradeki)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here