|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodišnji paketići
9.12.2016 10:42:17   
Ana RR
Moje dete je od deda mraza tražilo leteći trkački auto, pa vi vidite user posted image što je najgore, mm je našao na netu nešto slično tome ali em je skupo em je dostava skupa. Ne pada mi na pamet da poručujem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Novogodišnji paketići
9.12.2016 10:44:50   
Zemunka85
Ljudi, mi imamo i kucu Sveznalicu i tu pticicu u kavezu i kucu Lusi i sve je to jedno veeeeliiiikoooo ... nista user posted image .
Kucu brzo preraste, pticica je radila jedan, bukvalno jedan dan, a Lusi jedva konta sta i mi kazemo (pri tom mora da je tisina) a kamoli dete koje nema ni dobru dikciju niti razgovetno prica..glupost. Bas je danas odnela u vrtic.

Mi smo ove god odlucili lego. Nzm da li znate otvorila se nova radnja u BGu dosta su jeftinije. Tu cemo joj uzeti nekoliko setova, da sklopimo lepu pricu i msm da ce biti pun pogdak. To je traizila. Cak i sanjala.
Kod nas su aktuelne zivotinje, msm uvek su i bile, svake god dobije ili kucu ili macu za rodj - igracku ili neku hodajucu, tamo da cemo i neki lego set uzeti sa zivotinjicama

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Novogodišnji paketići
9.12.2016 10:54:37   
Anck Su Nmaun
Po meni naj pametnije neke konstruktivne igracke, didakticnke, knjigice... Lego je uvek dobar izbor. Vidim u vrticu kako je dobro, sta sve naprave.
A za devojcice one nizalice, savrsene za grafomotoriku. A videh pre neki dan kutijica od 500 komada i neki oblici sa iglicama i na njih se nize.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Novogodišnji paketići
9.12.2016 11:35:56   
suzi kju
Zemunka gde se nalazi ta nova radnja?
A te lepeze sveznalice za koji uzrast rade?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Novogodišnji paketići
9.12.2016 12:18:32   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Zemunka85


Mi smo ove god odlucili lego. Nzm da li znate otvorila se nova radnja u BGu dosta su jeftinije. Tu cemo joj uzeti nekoliko setova, da sklopimo lepu pricu i msm da ce biti pun pogdak. To je traizila. Cak i sanjala.
Kod nas su aktuelne zivotinje, msm uvek su i bile, svake god dobije ili kucu ili macu za rodj - igracku ili neku hodajucu, tamo da cemo i neki lego set uzeti sa zivotinjicama

Moje dete kaze da lego nije poklon, to je normalno, kao hrana user posted image zato sto ga stalno kupujemo, uglavnom narucujemo preko sajtova za lego kockice, mnogo je jeftinije nego u radnji

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Novogodišnji paketići
9.12.2016 13:07:21   
Sanjica26 RR
Suzi, te lepezice su od 2 godinice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Novogodišnji paketići
9.12.2016 16:21:30   
mali_mis
Dr mr set spreman user posted image
U planu jos toaletna voda paw patrol (bolje da trosi svoju, nego meni da urnise sve) user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Novogodišnji paketići
9.12.2016 20:30:21   
suzi kju
Sta pokloniti decaku od 14 god?
I devojcici od 12?
Predlog neki. ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Novogodišnji paketići
9.12.2016 20:54:25   
emicaa
Suzi zavisi koliko para planirate izvojiti za to

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Novogodišnji paketići
9.12.2016 21:04:57   
lesica
Suzi, slatkiše i pare.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Novogodišnji paketići
9.12.2016 22:36:46   
emicaa
sad sam gledala sta Davidu za kupimo i sve su to neke nepotrebne gluposti,mm nije za to da mu kupujemo onog kucu sto pjeva,kaze premali je za to

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Novogodišnji paketići
9.12.2016 22:50:04   
Animsaj9
sve to sto peva, pisti i ciči nrzo dosadi, a stvarno Frozen, I te sape kako god se zvase, ispiraju mozak time deci

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Novogodišnji paketići
19.12.2016 17:03:59   
Mala Elena
Brzo dosade ali kada se istrose baterije pa dok se kupe nove , opet postanu zanimljive!user posted image
Nisam pametna sta da kupim E .Nesto za 3+g sigurno ali da li mini kuhinjicu ili dve igracke tipa mini usisivac ili mikser/blender ili neku magnetnu tablu..ali videh je samo preko neta. Ne znam.
A za P cu neku kucicu sa zvucima domacih zivotinja i ono cudo sa oblicima.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Novogodišnji paketići
19.12.2016 17:43:30   
Anck Su Nmaun
Kod nas jedan dedica vec bio. Od mojih
Uglavnom slatkisi i odeca , a sutra stize drugi od firme sa igrackama user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Novogodišnji paketići
19.12.2016 18:06:41   
Mala Elena
Moja firma uplacuje pare ali nakon 25.dec., a mi moramo pre da ih spremimo. A dopada mi se i ta varijanta ili vauceri za neku deciju radnju.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Novogodišnji paketići
19.12.2016 18:15:33   
Anck Su Nmaun
Kod nas je super, od mm firme paketici bas vredni a od moje vauceri za markete , tako da nam bas super ispadne.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2016 9:58:18   
sonyasha
Svekijevci biseri rekli V da nacrta deda mrazu šta želi, i on nacrtao vatreni mač(bukvalno od vatre) i šta sada, biseri nek mu nađu vatreni mačuser posted image pritom je bio sriktan da neće ni crveni ni svetleći jer to ima nego vatreni...user posted image
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moje dete je od deda mraza tražilo leteći trkački auto, pa vi vidite user posted image što je najgore, mm je našao na netu nešto slično tome ali em je skupo em je dostava skupa. Ne pada mi na pamet da poručujem.



_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2016 10:31:33   
Mala Elena
Hajde da je trazio leteci helikopter, ali leteci auto user posted image tesko...user posted image
Sonyasha, mozda neki mac sto svetli zuto ?user posted image
Ove godine spremamo 7 paketica. A vi?user posted image

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2016 10:43:44   
emicaa
Mi 4 ove godine user posted image ali dobicemo 7 user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2016 10:49:44   
Mala Elena
A jel kupujete gotove slatke paketice plus igracku ili sklapate sami?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2016 11:17:55   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

A jel kupujete gotove slatke paketice plus igracku ili sklapate sami?


Desi se da kupim gotov slatki paketic, ali prvo moram dobro da proucim spisak stvari koje su u kesi, jer mi je bezveze da kupim, a unutra pola stvari ne jede ili ne voli.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2016 13:19:48   
MishMash
Pravimo sami, ubacimo ono provereno što znamo da voli i da je ok kvaliteta. Prošle godine je dobila gotov paketić od babe i ni na jednom slatkišu nije bilo deklaracije i roka trajanja.

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2016 13:21:58   
Sanjica26 RR
Mi ove godine spremamo samo dva paketica za nasu decicu. I one ni od koga ne dobijaju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2016 15:54:13   
emicaa
Elena mi sami spremamo,ovde u stvari i nema za kupiti paketica kao kod mas.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2016 16:03:57   
Mala Elena
I ja pogledam naravno sta ima unutra. Ali mm nije za te gotove nikako. Mislila sam da olaksamo jer smo u frci sa vremenom ali valjda cemo nekako uspeti. Do sada smo pravili sami, i realno troduplo vise potrosimo novca.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here