|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina garderoba
14.1.2019 16:41:42   
Filadendronka
Ako su nekome potrebni bodici u Aksi je velikoooo snizenje. Dug dukav su 259, a bretele 199 din. Bas ima lepih modela i boja, kvalitet je dobar. Tetra pelene su oko 100din, a sa nekom sarom oko 130din. Svedske takodje oko 100 din. Ima puno toga na snizenju i za vecu decicu.Uzeli smo i ogradicu za krevetac ( bez posteljine) za 1430din. Nisam mogla da verujem kad sam videla cenu, jedva sam se odlucila koju cu. :) 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1826
   RE: Prva bebina garderoba
14.1.2019 17:24:20   
dunja RR
Onda George ispadne još povoljnoji, ja sam one cvetne bodiće, što sam stavila sliku, plaćala manje od 200 dinara.
Mogla bi do Akse za tetra pelene, do kada je akcija?

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.1.2019 17:26:50 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1827
   RE: Prva bebina garderoba
14.1.2019 17:55:47   
Axi87
Super je da imamo toliki iZbor. :) Ako mozete prosledite mi na pp te kontakte za porucivanje preko fejsa. Dunja, tetra pelena ima bas puno vrsta i proizvodjaca. Aksina marka L&P ima pakovanjenod 3 sarena komada za 340din. A belih ima da biras i mislim da je stalno nesto od toga na akciji.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1828
   RE: Prva bebina garderoba
14.1.2019 20:12:02   
milicicak


IZVORNA PORUKA: dunja RR
A za haljinicu, da li tako nešto uzeti za iznošenje iz porodilišta, sa hulahopkicama, ili je to nepotrebano sada? Uzeti za kasnije?
Ja ću još naručivati, za ovu turu što stiče početkom februara, pa da vidim šta još.





Suzi, ja sam za mini bubu uzela haljinicu, samo sam se izglupirala i izmaltretirala i sebe i dete zbog par fotografija. Modiracete se kasnije, sad je bitno da je udobno 😁

Meni su zeke prakticne samo za spavanje, oboje su protocni bojleri, non stop kake 😂 nekako mi je uvek bilo nezgodno da im perem guzu u zekama.
I sta znam, vise volim kombinacije bodic pantalone nego majca i pantalonice, oboje su stalno na rukama pa mi izgleda neuredno kad se zaroza...
Velicine necu da komentarisem, mi smo po gradu jurili 44 kad se rodio, sad polako prelazi na 74. I nekako su mi deca stopalasta, npr vel zeke 62 je svuda ok osim u stopalima, tu im oboma po pravilu treba veci broj 🙄
Apropo dezena, mini buba je odusevljena ovogodisnjom modom jednoroga 😂

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1829
   RE: Prva bebina garderoba
14.1.2019 22:54:32   
bubulence
Mili slazem se sa tobom za haljinicu... Ima vremena za to... Uzeti nesto jednostavno i udobno...Moje devojke su bas dosta nosile zeke, i sada za bebu planiram oko 12 bodica, 3 zeke i mozda jednu trenerku, to je to, za letnju bebu ne treba vise... Kod prve bebe sam mnogo pogresila, otisla i kupila ceo h&m, tada u Madjarskoj, a nosila je mozda cetvrtinu tih stvari. Drugi put sam bila malo pametnija, treci cu valjda biti bas pametna 😁

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1830
   RE: Prva bebina garderoba
15.1.2019 7:18:21   
IvanaSK RR
Suzi, ako ne stignes do Akse pogledaj online da narucis. Mislim da je iznad 2000 din besplatna postarina. Tetra pelene sa aplikacijama sam uzimala u Aksi i Mendi, i švedske isto.
I ja volim vise kombinaciju bodica i pantalonica. Zeke sam bas slabo kotistila.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1831
   RE: Prva bebina garderoba
15.1.2019 10:03:22   
Maraj
Bodi kratkih rukava su meni zakon. I leti i zimi. Nikad deci nisam kupovala zeku dugih rukava. Sta ce im kad preko bodica zimi obucemo bluzicu i to je to. A leti samo bodi kratkih rukava.
I ja ne volim majice. Ne zato sto se zarozaju vec je bebi bolje da nosi bodic nego bluzu pa da su joj gola ledja

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1832
   RE: Prva bebina garderoba
15.1.2019 10:16:12   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Maraj

Bodi kratkih rukava su meni zakon. I leti i zimi. Nikad deci nisam kupovala zeku dugih rukava. Sta ce im kad preko bodica zimi obucemo bluzicu i to je to. A leti samo bodi kratkih rukava.
I ja ne volim majice. Ne zato sto se zarozaju vec je bebi bolje da nosi bodic nego bluzu pa da su joj gola ledja



Maraj, ja preko bodica kratkih rukava obucem bodic dugih rukava 😁 evo, sad sam mu umesto bodica dugih rukava obukla bluzicu i stalno mu je spustam, moj OCD ne moze da podnese da ga gleda zarozanog 😂
Kod nas u stanu je samo leti za kratki rukav, iako je super grejanje

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1833
   RE: Prva bebina garderoba
15.1.2019 10:23:12   
milicicak


IZVORNA PORUKA: bubulence

Mili slazem se sa tobom za haljinicu... Ima vremena za to... Uzeti nesto jednostavno i udobno...Moje devojke su bas dosta nosile zeke, i sada za bebu planiram oko 12 bodica, 3 zeke i mozda jednu trenerku, to je to, za letnju bebu ne treba vise... Kod prve bebe sam mnogo pogresila, otisla i kupila ceo h&m, tada u Madjarskoj, a nosila je mozda cetvrtinu tih stvari. Drugi put sam bila malo pametnija, treci cu valjda biti bas pametna 😁



Jao, bubi, nasmeja me za pamet i trece dete 😂
Mini buba je bas u leto nosila 56 iako je rodjena u martu. Meni su tad bile super prakticne one kao zeke sa kratkim nogavicama, vise zbog osecaja da je dete obuceno nego sto je stvarno trebalo 😁
Inace, ja ni jednom ni drugom nisam puno kupovala, osim minijaturnih velicina za pocetak. Za oboje sam skoro sve dobila nasledjeno a posle su se tetke i babe utrkivali ko ce sta da kupi... Mini bubi sam kupila haljinicu za izlazak iz porodilista (budala!) i posle toga tek za prvi rodjendan iz cistog hira. Ona je bila prva devojcica u drustvu i sve mame decaka su joj na poklon za "babine" donele haljinicu i cipelice 😂

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1834
   RE: Prva bebina garderoba
16.1.2019 21:08:56   
dunja RR
Ovo mi se dopada :)

Kopirala sam Miki, naručila haljinicu (za kasnije, ne za iznošenje iz bolnice), jednu trenerkicu (62) i one tregerice na cvetiće sa bodijem (68).

Još moram bodiće sa dugim rukavima, smao tražim boje adekvatne da mi se slože sa onim donjim delovima koje sam uzela.

Bluzice nisam, tj jednu ću imati, od trenerkice (62), i jednu dobijam 56 (sa donjim delom).

Moram još nešto uzeti 56, bodić neki, donji deo, zekicu ne bih tako malu, što kaže Mili, zbog stopala. S isto jako nogat.





IZVORNA PORUKA: milicicak

Maraj, ja preko bodica kratkih rukava obucem bodic dugih rukava
😁 evo, sad sam mu umesto bodica dugih rukava obukla bluzicu i stalno mu je spustam, moj OCD ne moze da podnese da ga gleda zarozanog 😂
Kod nas u stanu je samo leti za kratki rukav, iako je super grejanje



< Poruku je uredio dunja RR -- 16.1.2019 21:11:50 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1835
   RE: Prva bebina garderoba
16.1.2019 21:10:42   
dunja RR
Nisam uspela tetra pelene na akciji da nađem na sajtu :)

Moram i neku flašicu za svaki slučaj, isto bi sa Aksa sajta naručila, pojma nemam koju/koje, staklene jel da?
Šta mi još treba za start? Ovo je već za neku drugu temu ..


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Suzi, ako ne stignes do Akse pogledaj online da narucis. Mislim da je iznad 2000 din besplatna postarina. Tetra pelene sa aplikacijama sam uzimala u Aksi i Mendi, i švedske isto.
I ja volim vise kombinaciju bodica i pantalonica. Zeke sam bas slabo kotistila.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1836
   RE: Prva bebina garderoba
16.1.2019 23:54:34   
lesli
Dunja, ja preporucujem staklenu flasicu, ako nista drugo koristices je za vodu. Moje su aventove, ali ja sam birala tako da mi budu kompatibilne sa pumpom (a oko toga nije bilo dileme). Ok su. Nuk ne preporucujem nikako. Dude MAM su nama zakon. Prebaci ovaj post u odgovarajucu temu :)


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1837
   RE: Prva bebina garderoba
17.1.2019 9:02:52   
Maraj
Mili pa mnogo mi to. Pampers pa preko 2 bodica. Sve mislim da ih steze izmedju nogu. Ja furam samo carters bodice kratkih rukava . I leti i zimi

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1838
   RE: Prva bebina garderoba
26.1.2019 0:19:24   
dunja RR
Stigle stvarčice iz George-a, jedan deo, jao što ovo meni malooo deluje, 62-ojka.
Majko milakako se sve zaboravi.
Ja se iskreno nadam da joj neće biti malo, bar za porodilište.
Ali je sve medeno user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1839
   RE: Prva bebina garderoba
26.1.2019 9:26:02   
IvanaSK RR
Suzi, a možeš misliti kako je meni sve to bilo čudno. Devet ipo godina razlike. A maca jos 2kg,plivala i u 62 :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1840
   RE: Prva bebina garderoba
26.1.2019 9:46:14   
BubaBubica



Dunja jel bi mogla i meni na pp podatke te žene? Sledeće nedelje idem ponovo na uz pa ako još jednom potvrdi pol krenula bih da naručujem.


Kakva sam budala, meni za dečake ništa nije posebno zanimljivo. Ne mogu da nađem nešto na šta se oduševim. Pa me grize savest 😂 doduše ne znam ni šta sam očekivala.



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1841
   RE: Prva bebina garderoba
26.1.2019 9:47:54   
BubaBubica



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Stigle stvarčice iz George-a, jedan deo, jao što ovo meni malooo deluje, 62-ojka.
Majko milakako se sve zaboravi.
Ja se iskreno nadam da joj neće biti malo, bar za porodilište.
Ali je sve medeno user posted image

Tako i meni svaki put deluje maleno, brinem da ne bude malo a onda bude još i veliko 😄 neverovatno koliko budu malecki kad se rode 😍



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1842
   RE: Prva bebina garderoba
2.2.2019 14:44:24   
dunja RR
Uzela sam bodice sa dugim rukavima juce u Pirocancu, cini mi se da su veci od george, 62,i lepsi je pamuk. I sebi uzela jedan pufnasti ogrtač, za preko spavacice, u jednjoj radnji blizu mene u kojoj uzimam inace Savi i sebi pidzame. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1843
   RE: Prva bebina garderoba
2.2.2019 14:57:40   
dunja RR
Lepe su mi i george stvarcice ali mi je lepsi pamuk kod george stvari za starije, koje Savi uzimam. Pirocanac bodici su medeni, uzela sam one na kopcanje,i malkice su deblji od george,ali george su sa kratkim rukavima pa mozda zbog toga. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1844
   RE: Prva bebina garderoba
2.2.2019 15:50:03   
Maraj
E ja sam poslala zahtev ovoj dunjinoj zeni. Ima vise od 2 nedelje. Ne prihvata me user posted image izgleda da sam joj sumnjiva user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1845
   RE: Prva bebina garderoba
4.2.2019 16:46:43   
MojMiki
Nisu mi stigle bebece stvari jos, prala sam one sto imam od M, pelene, posteljinicu. Ja sam kod nje narucila uglavnom 62 i 68 sto ce biti od drugog meseca. Maraj ona zena kaze da bas vodi racuna, pa bi bilo fino da te neko preporuci...ako zelis sada mogu i ja ili Suzi ;-)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1846
   RE: Prva bebina garderoba
4.2.2019 17:05:30   
Maraj
Pa ajd miki...ja joj poslala zahtev....pojima nemam...rekoh mozda sam joj sumnjiva user posted image

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1847
   RE: Prva bebina garderoba
4.2.2019 20:01:05   
MojMiki
Al ni ja ne znam tvoje ime i prezime....za koga da joj kazem :-) a ne mogu sa telefona ni privatnu poruku da ti posaljem. Trenutno mi ni mail obavestenja ne stize o novostima na RR

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1848
   RE: Prva bebina garderoba
4.2.2019 20:56:16   
Duškić

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Uzela sam bodice sa dugim rukavima juce u Pirocancu, cini mi se da su veci od george, 62,i lepsi je pamuk. I sebi uzela jedan pufnasti ogrtač, za preko spavacice, u jednjoj radnji blizu mene u kojoj uzimam inace Savi i sebi pidzame. 



Jeste Suzi, ti su veci od george.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1849
   RE: Prva bebina garderoba
8.2.2019 13:25:18   
dunja RR
Mame, koliko mi treba svedskih pelena?Nasla 5 Savinih, mislim da nismo ni imali vise, a nosio je siroki do 2. Meseca. Jel malo 5 ili mi se cini? 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here