|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dohrana
13.6.2018 10:21:36   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: Maraj

Nego von, ana kako spremate vodu u mikrotalasnoj? Da se pripremim na vreme user posted image u kojoj posudi? Koliko minuta?




Sipam u flašicu, ubacim u mikrotalasnu, ugrejem, dodam prah i dobro promućkam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1426
   RE: Dohrana
13.6.2018 10:42:51   
vonavoj
Maraj.moje su plasticne flasice..babylove..
Ja sve njihovo, obozavam ih..imaju i staklene..volim sto su siroke, lepo ih operem bez onog za flasice, nego sundjerom.
I flasica od 280ml je 370din..a od 150ml je 340din..jeftinije od ostalih. A dude su im odlicne.u obliku dojke.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1427
   RE: Dohrana
13.6.2018 10:58:49   
mama Jo
E, bas treba da kupimo bebi i flasicu i dudu 😊
Pogledacu babylove nisam njih nikada uzimala.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1428
   RE: Dohrana
13.6.2018 11:13:09   
Maraj
Pa to je super ako plasticne flasice stavljate u mikrotalasnu. I ja sam sa L uzimala plasticne i sad cu. Samo ih cesce menjam...
Probacu da spremam tako u mikrotalasnoj.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1429
   RE: Dohrana
13.6.2018 11:24:05   
IvanaSK RR
Ma mozes i u neku metalnu posudicu koju ces koristiti samo za tu namenu.
Nisam znala da moze plastika u mikrotalasnu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1430
   RE: Dohrana
13.6.2018 11:34:03   
Ana RR
Mi smo koristili Dr Brown sa onim dodatkom protiv grčeva. Da li je zbog toga, ne znam, ali Marko ih stvarno nije imao. Ja sam sve njihovo koristila, dude, flašice, tanjiriće, kašičice... imala sam i rashladnu tortbu u koju stanu tri flašice one najveće.

Na flašicama piše da mogu da se koriste u mikrotalasnoj, i sterilisala sam ih u sterilizatoru za mikrotalasnu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1431
   RE: Dohrana
13.6.2018 11:41:51   
Duškić
Mogu i meni tu bilo najbolje da ih sterilisem..user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1432
   RE: Dohrana
13.6.2018 11:44:02   
vonavoj
I ja moje sterilisembu mikrotalasnoj.imam avent sterilizator.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1433
   RE: Dohrana
13.6.2018 12:50:54   
jess021

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ma mozes i u neku metalnu posudicu koju ces koristiti samo za tu namenu.
Nisam znala da moze plastika u mikrotalasnu.

Ivana, malo si pobrkala lonciceuser posted image
Ne sme metal u mikrotalasnu, a plastika i sve ostalo moze.
Ja Lenki i dan danas grejemo vodu u dzezvi na sporetuuser posted image Ta dzezva samo za to sluzi.
Nikad mi mikrotalasna nije pala na pamet, o zivote moj. A L vec ima 2 g i 8 meseciuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1434
   RE: Dohrana
13.6.2018 12:55:01   
IvanaSK RR
Nemam mikrotalasnu tako da nisam upucenauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1435
   RE: Dohrana
13.6.2018 13:05:24   
Maraj
E pa i ja imam mam sterilizator za flasice. Tu sam sterilisala flasice
Al mi na pamet nije palo da zagrevam vodu u flasici u mikrotalasnoj

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1436
   RE: Dohrana
13.6.2018 13:12:45   
vonavoj
Jess ti si legenda!user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1437
   RE: Dohrana
13.6.2018 13:24:48   
emicaa
Jess ajde bolje ikad nego nikad user posted image Ako L ne pije vise mlijeko sad joj opet pocni davati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1438
   RE: Dohrana
14.6.2018 6:46:32   
jess021
Emice, pije jos uvek user posted image
Ali kad razmislim, nije ovo mnogo sporije, grejem vodu na plin i the stvarno bude ocas posla

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1439
   RE: Dohrana
14.6.2018 8:29:21   
Maraj
Jess jel ti jos uvek piju ad mleko? Ne dajes im kravicu?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1440
   RE: Dohrana
20.1.2019 19:13:02   
jance
Dobro vece. Da malo osvezim temu. Da li je neko koristio mozda Baby Brezza aparat za pripremu dohrane? Mi cemo upravo kupiti polovni pa da cujem licna iskustva....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1441
   RE: Dohrana
20.1.2019 20:50:15   
jess021
Maraj, videh davno si me pitala. Da, jos uvek piju Novalac, L nikad nije htela kravlje mleko iako sad retko trazi, ali zato mala nocu ako je zaspi nakon sike onda trazi da "kuvamo" mleko.
Da, M jos uvek siki😂
Jance, ja nemam pojma sta je to. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1442
   RE: Dohrana
20.1.2019 20:59:54   
Maraj
Jance ni ja ne znam sta ti je to.
Jess, koje mleko, u prahu? Jel pravis kad se probudi ili ti stoji u flasici? Jel sme ad mleko da stoji duze u flasici?
S jos uvek samo sisa, al da se informisem na vremeuser posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1443
   RE: Dohrana
20.1.2019 21:08:01   
IvanaSK RR
Maraj, topla voda u termos, ubacis u flasicu i mleko i vodu i smuckas. Ako mi se budila jednom nocu u flašici mi je vec bilo mleko i u termosu odmerena voda. Ako se budi vise puta nocu onda odvojeno, naravno. Sve mi je stajalo u sobiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1444
   RE: Dohrana
20.1.2019 22:34:15   
vonavoj
Jance,prvi put cujem.Nocu grejem u mikrotalasnoj,ma 10s..ranije sam unapred spremala flasice,sad na brzinu.A nocas sam,u gostima,tako kako Ivana kaze..u termoa vodu,a prah u one babylove merice,i samo smuckala.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1445
   RE: Dohrana
20.1.2019 22:58:06   
jess021
Mi ustajemo sa decom u rukama, grejemo vodu pa sve po redu😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1446
   RE: Dohrana
20.1.2019 23:07:32   
jance
Ne mogu link da postavim, pogledajte na youtube. Jedini problem je u tome sto ima automatsko doziranje na 60, 120, 180 i 240ml a nema nista izmedju. Trazim sad dohranu koja se tako dozira.

Inace jeste koristile dohranu Babylove neko? Beba mi od Nana jako bljucka, nije refluks jer se samo zalije i lepo napreduje ali bas nervira. Pa mozgam da li bi joj prijala malo gusca dohrana. Ali se bojim da ce imati zatvor od drugih...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1447
   RE: Dohrana
21.1.2019 3:26:53   
vonavoj
Od prvog dana mu koritim babylove. Kakio je jednom u 2 dana.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1448
   RE: Dohrana
21.1.2019 7:23:58   
IvanaSK RR
Vecina dohrana ide jedna merica mleka na 30ml vode. Nezgodno ce biti kad kad bude dete pilo izmedju toga pa će se bacati dohrana.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1449
   RE: Dohrana
21.1.2019 9:17:14   
jance

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Vecina dohrana ide jedna merica mleka na 30ml vode. Nezgodno ce biti kad kad bude dete pilo izmedju toga pa će se bacati dohrana.



Znam 🤔
Zato sam i zbunjena. Srecom za sad pijee 120 pa sam ok. I evo nocu je bas milina. Kad je cujem da se budi, stisnem dugme i dok je podignem vec je mleko spremno i sipano u flasicu. Milina jedna.
Kontam da predjem kasnije na babylove jer koliko vidim po doziranju njega ide manje pa ce duze piti 120. Kod njega je 120 i u trecem mesecu. Videcu. Uglavnom sad sta je - tu je. Ti aparati imaju doziranje na 2 pa 4 pa 6 pa 8 pa 10 oz. Nema izmedju. Ne znam kako se drugi snalaze sa njima.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here