|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ApRRilski bar
26.4.2019 7:46:27   
Ivanka 75
Pazi ne fali nijedno! 😂
Stavih naocari 👍
Svi spavaju... Drndam po kuci u nadi da ce neko da ustane... 
Hocete kaficu ☕☕☕

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: ApRRilski bar
26.4.2019 8:03:52   
lesica
Dobar dan vredni narode user posted image

Za mene može druga kafa, pa da budim ove moje po kući i da krećemo na mini odmor.

Ivanka , jesi se lepo ti provela sa mužićem juče?
I da, deder baci pogled na OVU TEMU

< Poruku je uredio lesica RR -- 26.4.2019 8:04:20 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: ApRRilski bar
26.4.2019 8:26:53   
Ivanka 75
Pa da častim za knjigu!
🥂🍻🍺🥤🍹🍸🍷🍾🍶
Služite se
Lesice ❤️
Beše fino juče, našetasmo se baš baš, dal da idemo negde na ručak il na brzinu da glocnemo i tako brzinski pojedosmo sendviče u Cezar-u. 
Kupih platnene mokasine i sipelice za štrapac, zlatneeeee 👍😄

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: ApRRilski bar
26.4.2019 9:51:32   
jance
Dobar dan. Ja sam se jutros pocastila sa pola tablete beta blokatora i konacno se osecam dobro. Mnoogo sam opustenija, tolerantnija, nisam pod stresom od kako oci otvorim...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: ApRRilski bar
26.4.2019 10:50:39   
Ana RR
Ivanka, moje dete ima izlet sad 10.maja. Cena 2590 ako sam dobro zapamtila a idu do Bojčinske šume do koje se inače dolazi gradskim prevozom bez problema, znači tu je na pljuc. I ajde kao plaćanje je na tri rate, za sve, tako će deliti uplatnice. Okay, ajde. Kad ono sve tri uplatnice dođoše u jednom mesecu u razmaku od nedelju dana user posted image pa izem vam plaćanje na rate, samo se cimam na e-bankingu. Daj mi da platim sve i završim sa tim.

Dobro jutro inače user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: ApRRilski bar
26.4.2019 11:57:11   
Ivanka 75
Ana, onda ispada prevoz 1800din, dnevnice i agencija, za tvog M jos i vise...
Ja kad sam isla u skolu izlet je bio pesacenje od 8km do isturenog odeljenja moje skole, za neke sitne pare. 
Milina, bus samo dodje da nas vrati nazad. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: ApRRilski bar
26.4.2019 12:02:22   
Ivanka 75
Evo me da gluvarim jis malo, mm skuvao kafu, da odmorim noge pa dalje

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: ApRRilski bar
26.4.2019 14:51:15   
jance
Ivanka, ti ja i Ana caskamo u kafani kanda redovno, ove ostale ko padobranci :)

Bila sam sa mm u BIGu i svratila u apoteku da izmerim pritisak. I gle cuda, 120/70! Sta uradi samo pola tablete odgovarajuceg leka!

Sreli smo tamo i prijatelje pa seli sa njima da popijemo sokic, taman malko mozak da odmorim...

Trebala bih da spremam po kuci, sutra mi sestre dolaze uvece a jaako mi se neda

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: ApRRilski bar
26.4.2019 15:08:58   
Ivanka 75
Ako ako mi kafenisemo redovno, i goste primamo kad navrate 😄
Nama kumovi dolaze ujutru u 10, da popijemo kaficu, vidimo se malo, nismo odavno. 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: ApRRilski bar
26.4.2019 15:53:28   
jance
MM ide preko na ostrvo, drugaru se rodio sin, pa slavi. Ostajem ama sa decom, nadam se ne na dugo... neko nevreme se navlaci, bice im tamo zanimljivo ako krenu talascici na Dunavu... krenula sam kao mesto da cistim, pobacala pola cipelarnika, nemam vise gde sa obucom, samo Kika ima 4 para obuce... dala deci rucak pa sela da se malko oladim....

Nama su nasi vencani kumovi nestali bez traga, mm kum zivi u nemackoj, on se jos i javi jednom godisnje, moja kuma se nije javila od kako se odselila za Slovacku. Gubi joj se svaki trag. Mi kumovima zovemo porodicu kojoj je mm bio kum na vencanju, sa njima se i kumujemo najvise.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: ApRRilski bar
26.4.2019 21:49:50   
Ivanka 75
Popih čaj... Za promenu 😉

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: ApRRilski bar
26.4.2019 22:18:37   
jance
Dobro vece. MM naravno bio na ostrvu duze nego obicno ali neka ga. Krenuli momci tamo da kuvaju kotlic pa sipali zajedno meso, krompir, vodu i luk i zacine i krenuli da kuvaju. Kaze mm stigo sam u zadnji cas user posted image

Gledam Vece kod Ivana Ivanovica, nadam se da necu zaspati dok krenu komicari. Nisam ih gledala zadnja 3 puta, dok se on isprica, ja se smorim i zaspim.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: ApRRilski bar
26.4.2019 22:23:05   
Ivanka 75
Mi zaboravili na Ivana skroz!
Gledaćemo sutra natenane 😊
Meni on skroz smesan, ubada centar. 
Gledala sam Pljiž pre neki dan, dosadni suuuuuuuuuu

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: ApRRilski bar
26.4.2019 22:28:51   
jance
MM jos uvek radi, ne presvlacim se ni ja, kad zavrsi ce mu trebati pomoc da upakujemo....

Sve sam spremila za nocas, pelenu za podrigivanje, cistu flasicu za AD, sutra idu Ogi i Kika sa rendzerima na easter egg hunt u kamenicki park ako bude lepo vreme... kucu sam provizorno sredila, nisam se nesto ubijala, svakako ce do sutra biti haos pa taman da se ne nerviram puno.



_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 7:41:23   
Ivanka 75
Dobro jutro!
Jance, kako bese na ostrvu? Kako pritisak danas? 
☕☕☕☕☕☕☕☕☕
Kaficaaaaa! 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 11:21:00   
vocicana
Dobar dan, moze kafica, viskic sa hledom, ima da budu jaja lepa, kada hiknem par puta, a torta tek...samo da ne stavim so namesto secerauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 11:23:10   
jance
Jutro. Na ostrvu bese gladno dok mm nije kotlic skuvao. Da nije dosao unistili bi 4kg mesa! Ti muskarci imaju jaaaako puno srece sto im zene znaju da kuvaju...
Pritisak je valjda ok, nemam glavobolju i ne osecam se sad nesto uznemireno, nisam ni stigla da odem do neke apoteke da izmerim a verovatno necu ni stici. Ceka me jurcanje po gradu, nesto danas za rucak, nesto sutra za rucak, nesto veceras za posluziti... mm danas radi i ima probu i idemo kod devera na Uskrs kao.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 11:38:53   
jance
Cuj mene jutro user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 19:55:18   
Ivanka 75
Dobar daaaaaaanDobro veceeeeeeee

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 20:28:53   
bubulence
Vece zenske, kako ste? Jajca ofarbana? 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 20:54:32   
Ivanka 75
Veče Bubi 😊
Jajca gotova, Ana Olga kolac, OPET, gotov 💕💕💕

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 20:55:44   
Ivanka 75


user posted image
Ona za jelo nisu paradna ali ova drvena nisu lose ispala 😂
Čuva ih zeka

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 21:02:03   
Ivanka 75
Ujutru sabajle idemo u selo kod svekijevaca na Vaskrs. Oni su juče otišli da nas dočekaju za sutra.
Nosim Ana Olga kolač, jaja i pitu sa jabukama. 
Tamo nas čeka jagnjeeeeeee 😊
Malo mi se ne ide al ajde... 
Za mene ovaj praznik maltretiranje samo tako... 
Ali o tomeću da vam pišem u utorak! 😉

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 23:10:47   
bubulence
Ooo Ivanka, fina su ti jajca😂.

Moja ove godine i nisu za slikanje😎. Mi smo jos na selu, sutra odmah posle rucka palimo kuci i jedva cekam😁

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 23:11:33   
bubulence
I koji je to kolac koji toliko hvalis??? Zanima me samo ako se brzo pravi😁


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here