|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Haljine
17.11.2019 12:53:04   
branki*
ja razmisljam slicno kao von,zato sam i pitala da cujem jos neko misljenje..ne bih da izgledam degutantno.da je bar do pola butina...
mama ivaneuser posted image ti verovatno nemas vise od 31,2 godine?

< Poruku je uredio branki* -- 17.11.2019 12:58:50 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2201
   RE: Haljine
17.11.2019 13:04:25   
mama Jo
Meni je lepa, a sad duzina... pa zavisi, na ovoj na slici jeste kratka ali vidi se da je ona sva neka napucana, mozda imaju i duze, malo iznad kolena mi je ok. Meni je to lepo stvarno, ja sam kao devojka nosila tako, ali bas sto kaze von - posto sam sad zena user posted image mislim da mi ne bi bilo bas skroz udobno. Mozda zavisi i od prilike. Za proslavu sa firmom mozda ipak malo duze user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2202
   RE: Haljine
17.11.2019 13:12:09   
branki*
ja sam nosila do pre dve,tri godine.secam se da na krstenju sina u hotelu sam nosila tu istu duzinu i nisam uopste ni razmisljala o tome i godinama.nije mi ni palo na pamet.ne znam...a,bas mi se svidja....
ili da kupim,pa da mi krojacica nasije crnu cipku oko 10 cm ili neki crni materijal sirine 10 cm,jer ima oko vrata i struka isto crnu traku kao..?to sam vec radila sa nekim haljinama .sta mislite?

< Poruku je uredio branki* -- 17.11.2019 13:14:12 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2203
   RE: Haljine
17.11.2019 13:31:16   
mama ivane

IZVORNA PORUKA: branki*

ja razmisljam slicno kao von,zato sam i pitala da cujem jos neko misljenje..ne bih da izgledam degutantno.da je bar do pola butina...
mama ivaneuser posted image ti verovatno nemas vise od 31,2 godine?



Na pragu sam da napunim 24 godineuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2204
   RE: Haljine
17.11.2019 13:34:24   
branki*
je l da,e pa jasno ondauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 2205
   RE: Haljine
17.11.2019 13:59:34   
Filadendronka
Branki, znas da ima gomila faktora koji uticu na izbor garderobe. Prvi je kako se ti osecas u takvoj haljini, a potom i kakva je ekipa, povod.... Ja sam blize toj “grupi” devojaka i nikako sebe ne dozivljavam kao “zenu”. I ne podnosim tetkaste haljine, tako da bih tu tvoju bez problema obukla. Naravno jos par kg da skinem od porodjaja. 🙈😂 Ali opet ti pripasas kolektivu prosvetara, tako da ne znam da li bi se prijatno osecala u njoj medju njima. Nije stvar u godinama, vec pre u ekipi. Ala objasnih 😂

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2206
   RE: Haljine
17.11.2019 14:03:00   
mama Jo
Jeste, bravo Fil, isto mislim. Kao prvo koliko ce tebi udobno biti. A potom i koja prilika je u pitanju.
Ako si vec radila to sa nsivanjem mozes, sto da ne...
Opet, kad budes ti probala haljinu mozda nece biti bas toliko kratka kao kod ove na slici, to sve zavisi i od tvoje gradje.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2207
   RE: Haljine
17.11.2019 14:06:18   
vonavoj
Razumele smo se. 😁

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2208
   RE: Haljine
17.11.2019 14:11:20   
pari
Mislim da zavisi od toga kako ces se ti osecati u njoj. Ako se dobro osecas, sto da ne! Nema veze sa godinama

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2209
   RE: Haljine
17.11.2019 14:32:50   
Mirko Svirko
Branki haljina je divna. Ali da je samo malo duza bila bi perfektna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2210
   RE: Haljine
17.11.2019 14:48:32   
Sanjica26 RR


Meni se sviđa ova haljina. Moram poslati dimenzije. 
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2211
   RE: Haljine
17.11.2019 14:49:55   
vonavoj
Sanjice.prelepa je. Cija je😂😂👏

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2212
   RE: Haljine
17.11.2019 14:53:28   
Sanjica26 RR
Skroz moj fazon. Sad cu da ti posaljem link. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2213
   RE: Haljine
17.11.2019 15:03:05   
branki*
filadendronka i pari,slazem se.ubole ste u srz,sto se kaze.ja se u ovakvim haljinama osecam kao riba u moru.prilika je nova godina,nece biti samo prosveta,vec i druge firme neke.
npr,ova sanjicina haljina mi je ok ovako.i vec zamisljam sanjicu u njoj,ali sebe nikako ne mogu.bar ne kad su te slavljenicke varijante u pitanju.ja bih to nosila npr za proslavu sv save u skoli,tako nesto.ili kad delim svedocanstva.a,za ng je ono moj fazon.
poslacu zaovu u toku nedelje da ide uzivo i da proba,ona je moje visine i konstitucije,pa ce mi reci je li suvise kratko.
ali,volim da cujem razlicita misljenjauser posted image user posted image

< Poruku je uredio branki* -- 17.11.2019 15:04:53 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2214
   RE: Haljine
17.11.2019 15:08:14   
Ana RR
Branki, to je tvoj fazon i mislim da bi ti super stajala. Meni dužina nije problem već haljina sama po sebi, ne volim taj grand fazon 😁

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2215
   RE: Haljine
17.11.2019 15:12:40   
branki*
hvala ,devojke na misljenjimauser posted image
ana,da,to me i mm zeza.za grand fazon.on to ne voli .a,ja i zaova,kao bliznakinje da smo.a i snaja mi je taj tip.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2216
   RE: Haljine
17.11.2019 15:16:46   
Sanjalicaaa
Za moj ukus jeste kratka za proslavu firme. Ali recimo mozda bih je obukla ako idem privatno na proslavu nove godine. 




_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2217
   RE: Haljine
17.11.2019 15:24:41   
Mirko Svirko
Sanjice prelepa haljina 👏

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2218
   RE: Haljine
17.11.2019 15:37:31   
mama Jo
Sanjice, znam tu haljinu, pratim njih na insta, uzimala sam jednom suknju od njih. Lepa je bas, elegantna, i bas je za tebe 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2219
   RE: Haljine
17.11.2019 15:51:05   
Sanjalicaaa
Sanjice, i meni se svidja haljina. Kako se zovu na instagramu?
Ne poznajem te ali nekako i meni bas ide uz tebe ova haljina. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2220
   RE: Haljine
17.11.2019 16:04:35   
Sanjica26 RR
Sanjalice, zovu se haljine po porudžbini. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2221
   RE: Haljine
17.11.2019 17:55:09   
pari
Lepa je haljina!

Meni ne bi stajala ta duzina, skratila bi me ali volim da vidim nekog u toj duzini

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2222
   RE: Haljine
17.11.2019 18:29:12   
mama Jo
IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Sanjice, i meni se svidja haljina. Kako se zovu na instagramu?



Oni imaju dve stranice, ili su imali. Kao sto Sanjica rece - Haljine po porudzbini, a imaju i sajt Lucido haljine, a ja ih tako pratim na insta.

< Poruku je uredio mama Jo -- 17.11.2019 18:36:54 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2223
   RE: Haljine
17.11.2019 21:44:00   
nata11
Lucido na instagramu. 



_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2224
   RE: Haljine
17.11.2019 21:54:14   
nata11
Branki najiskrenije bez ljutnje meni ova haljina nikako nije za prosvetnog radnika. Ok za leto, privatni provod ali za tu priliku ne.  Ja bar te proslave gledam kao deo samog posla, nikada se na njima ne mogu opustiti. 
Ali to je samo moje misljenje. Ako se ti u njoj osecas samouvereno samo napred. 

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here