|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/20
20.1.2020 22:25:51   
Sanjica26 RR
Isli smo Von. I tamo joj je skocila.

Menjace me pre podne koleginica. Necu da idem u selo. Ne smem da je ostavim sa visokom temp. I Sofiju cemo da ostavimo. Ne može vise mm da izostaje. I ovako mora da izađe kad ja budem isla na sesti. Treba da probam sa decom pesmu za svetog Savu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Razgovori mama 01/20
20.1.2020 22:31:59   
vonavoj
Muke sa bolesnom decom i organizacijom..da prodje sto pre!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Razgovori mama 01/20
20.1.2020 22:36:06   
malena39
Ljisho, iz licnog iskutva tj boravka u usa 15 god, ne bih ti preporucila zbog djece. Mi smo se najvise vratili da bismo odradili vto ovdje i da dijete odrasta ovdje. Prosto je zdravija sredina za djecu. Sto se finansija tice, u pravu si, ogromni su troskovi za cetveroclanu porodicu. Ne znam u koji kraj us bi isli, ali sjever i zapad su katastrofa. Ako te jos sta konkretnije zanima, slobodno posalji pp pa ti prenesem svoje iskustvo.
Ostale mame, masem, nemam snage nekad ni da vas citam...smori me moja trenutna situacija, pisala sam u negativi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Razgovori mama 01/20
20.1.2020 23:14:45   
pari
Svako ima drugacije iskustvo i misljenje. Vrlo je tesko savetovati. Mi recimo zelimo da se preselimo. Mm je zadovoljan poslom,ljudima,atmosferom,zivotom generalno. Dosta zavisi od toga sta radis i gde zivis i koja su tvoja ocekivanja i zelje. 


Sanjice, nadam se da ce uskoro biti bolje...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Razgovori mama 01/20
20.1.2020 23:20:20   
mama Jo
Da, razlicita iskustva definitivno.

Sanjice, da vas brzo prodje.
Opet talasi virusa. Grozno.

Mirna noc svima

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Razgovori mama 01/20
20.1.2020 23:35:29   
Mirko Svirko
Ljiso, bravo za vas. Super sto je sve ok. Opet ima dosta bolesnih, brzo ozdravite svi. Ja sve pozavrsavala,rasklonila,sklonila,popakovala, i na kraju oprala sudove... i ledja me bas bole. Torta gotova. Popsi gotovi. Sutra slatke mafine i slane i pecem lisnato. Tolikoooo 🤔😥



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 6:23:35   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja se sinoc komirala. 


Malena znam ja otprilike kako je tamo. Bilo mi je potrebna 1 god da shvatim da tamo ne bih zivela.  Zato decu ne bih ni vodila. 

P poceo bas da kaslje. Doduse nije lose spavao ali evo ustao i bas kaslje

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 8:15:17   
Ivanka 75
Dobro jutro, kako su deca? Sanjice, kako prodje  noc? Ana? Tvoji muski? Kako se ti drzis? 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 8:18:53   
mama Jo
Joj izbaci me user posted image
Sanjice, kako ti je T?
Ljisho, dok ne dobijete zvanicne rezultate batke ne ide u vrtic, je l' tako?
Mirko, kad je rodjus?
Flamingos, jesu prosle boginje?
Ana, kakvo stanje kod vas?
Pari, jeste se naspavale?
Ostli kako su?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 8:43:41   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Noc je prosla katastrofa. Temperatura ide do 39. Jutros smo isli kod dr. Klasican grip. Nista joj nije dala. Samo dosta tecnosti. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 8:53:41   
Ivanka 75
Sanjice 🤗🤗🤗

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 8:58:15   
vocicana
Eh majko moja, bas mi je zao leptirica Sanjice, nadam se da je bolje sada. Moj nije juce imao, mada ono sto je bilo, nije ni moglo da se nazove temperaturom.
Oh, neka svi budu bolje, mada kako snega nema, kako nije nista palo, dobro da je i ovako.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 9:00:53   
Ivanka 75
Voci, imam utisak imalo snega nemalo isto nam se hvata. Grip je prosle zime bio uzasan i pored onolikog snega. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 9:13:20   
mama Jo
Uf Sanjice, je l' bar sad bolje?
Hajde da sto pre spadne dosadna temp.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 9:19:24   
Sanjica26 RR
Nije jos. Kaže dr da ovaj grip traje cetiri do pet dana. A ona ima ove nedelje svakakve obaveze. Imai takmicenje iz engleskog u privatnoj skolici.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 9:25:01   
Rosita
I nama užas. N 39.5 i ne spada, noćas nisam više i merila, davala bruf/ par na 3 h, slabo je spuštalo, D je išlo 2 d do 40, jutros peti dan 37.5



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 9:48:00   
Misha i Ljisha
Covece bas visoke temp. Valjda ce brze to proci. Drzte se.


Mama jo ne ide P u vrtic. U principu nema veze bilo kakvi nalazi mogu da ga posaljem ako mi je bas frka niko nema pravo da ga vrati ( to inace i rade samo roditeljima koji su korektni a onima sto decu daju u vrtic i pod terapijom ab i brufenom njima ne mogu nista). Zato sam sve ovo i  dozivela kao atak na mene kao roditelja. U zivotu im nisam poslala bolesno dete u vrtic. P je lepo bio kyci na raspustu a ja sam cak i 31 dec uvece radila i 6tog januara sam radilani td i td.  D nikad nisam vodila u vrtic ponedeljkom i sredom jer sam je vodila na treninge prepodne. Ja nisam neko kome deca smetaju ali bi mi trebalo malo ipak vremena da imam danuradim sta sve treba. Evo jutros na tabli za danasnje zadatke osvanulooooo za uraditi danas a kad cu pojma nemam

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 13:11:51   
Ana RR
Moje dete počelo da slini i kašlje, temp 37 user posted image pa ne verujem. Evo ih leže, jedan na jednom delu ugaone, drugi na drugom. Ja bih najradije pobegla user posted image

Učiteljica poslala fotku na viber, prazna učionica. Od 24 učenika došlo je samo 10.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 13:18:56   
Ivanka 75
Bas ih destekovao grip 😔 Valjda ce malo da jenjava oko raspusta

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 13:22:34   
Rosita
Grozno, stvarno. Moj N evo 40.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 13:38:52   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Rosita

Grozno, stvarno. Moj N evo 40.





Auuuu, znaci da se pripremim za ne daj boze

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 13:45:39   
Ana RR
Nama je januar kritičan, prošle godine nas je svo troje pokosio grip, mm bio na infuziji.

< Poruku je uredio Ana RR -- 21.1.2020 14:00:12 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 14:00:43   
Ivanka 75
A nama sa kriticnog decembra preslo na kriticni februar, promena otkako je posla u skolu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 14:06:25   
vonavoj
Jezim se od pomisli na viruse..lakse mi je kad dobiju antib i brzo prodje..ovako je mucenje i svi u krug.Da deca sto pre ozdrave!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Razgovori mama 01/20
21.1.2020 14:11:48   
mama Jo
Ju covece bas visoke. Mi smo pre mesec dana imali taj neki virus sa visokom temp.ja se nadam da ce nas sad zaobici.
Zene, drz'te se.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here