|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 6:36:19   
flamingos
Dobro jutro,izvolite na kaficu.Kako ste,da li je spala temperatura?Mama Jo kako si?Pozdrav svima.Da ispijem polako kaficu,pa u 7:20 h da budim dete,da se spremami za školu.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 7:06:42   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Flamingos ja sve budim u pola 7 user posted image Kod nas u pola 8 pocinje skola. A meni bi trebalo jedno 3 kafe heheh...

Ovaj mali se budioooo uzas. Ja radila do nekih pola 2 vise nisam mogla. Jedva ustadoh jutros. Danas kardiolog. I rez eeg. Jedva cekam da se zavrsi danasnji dan

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 7:21:17   
flamingos
Srećno,draga.Odoh da budim dete da se spremamo za školu.Ljubim vas❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 7:46:49   
Ivanka 75
Sto je hlaadnoooo ovo dobro jutro😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 8:29:18   
flamingos
Jeste Ivanka,baš je hladno.Mi odvezli A u školu i evo kuvam pasulj da napravim prebranac,vruću pogaču da ispečem i kiseli kupus za salatu.Od juče postimo za sv.Savu šest dana.Mašina pere,da sredim stan i tako.Pozdrav❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 9:16:16   
mama Jo
Jaoj sad ste me bas utesile user posted image
Ma nema sanse sad da idem kod dr, dok mm ne dodje sa posla, mozda moze ranije izaci ali tesko... isto je kao i juce, mozda maaaaalo manje da boli. Ma sta sad, neka zaraste tako kako zaraste user posted image
Izdeformisan srednji prst na nozi cu imati, sta sad,udala sam se taki da me briga user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 9:20:20   
Misha i Ljisha
hahah udala si se hahaha... a drugi muz?user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 9:21:20   
Misha i Ljisha
hej mama jo pustim ti poruku na fb

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 9:24:12   
mama Jo
user posted image ma neka, dobar je i ovaj user posted image
Ma moj prst nije toliko vazana koliko decica... kako su? Sanjice? Ivana? Ana kako tvoji muski?
Ljisho, kad vasi rezultati, kad kardiolog?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 9:54:49   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Moja nema od sinoc temperaturu od kad sam joj dala sirup. Prvi put se preznojila. Moram da trknem do prodavnice. Nemam nista za rucak, za mene i mm.

Sofi isto nisam slala u vrtic. Bojim se za nju. Neka je ove nedelje kod kuce 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 10:09:54   
vonavoj
Sanjice,kad god se preznoje,mislim da prodje,probije ih i to je to..super!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 10:13:04   
Sanjica26 RR
Sladoled je odradio posao. user posted image
Von, jeste kad se preznoje to je znak da je sve proslo

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 10:29:00   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: flamingos

Jeste Ivanka,baš je hladno.Mi odvezli A u školu i evo kuvam pasulj da napravim prebranac,vruću pogaču da ispečem i kiseli kupus za salatu.Od juče postimo za sv.Savu šest dana.Mašina pere,da sredim stan i tako.Pozdrav❤




Kakav je to post za sv. Savu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 10:32:36   
Sanjica26 RR
Nema posta za svetog Savu. Post se zavrsio za Bozic.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 10:38:03   
Ana RR
Moje dete noćas nije imao temperaturu ali evo sad mu polako raste, 37.5 trenutno. Muka mu, kilav, nikakav.. samo traži voće da jede.

Mm je ok, on nije od onih što kukaju. Preksinoć jeb io katastrofa ali on ćuti i trpi. Juče ujutru je bio malo kilav pa je odležao poprilično i posle je bio ok, išao sa mnom u kupovinu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 10:38:24   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Nema posta za svetog Savu. Post se zavrsio za Bozic.


Sanjči, to čak i ja znam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 10:40:42   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Nema posta za svetog Savu. Post se zavrsio za Bozic.


Sanjči, to čak i ja znam user posted image


Anci, znamuser posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 11:37:05   
Misha i Ljisha
Dosli od kardiologa. Uradkki ekg i uz srca. Sve ok. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 11:52:03   
Filadendronka
Super Ljiso! Mama Jo, bitno je da nije srednji prst na ruci! 😂 I kod nas opet bolest. D je uhvatio stomacni, a meni se opet kasalj navratio. Samo da ne predje nista na J. Kako ste ostale mame? Sanjice i Ana, zelim vam brz oporavak. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 11:52:09   
pari
Super Ljišo!


Sanjice, znači bolje je?Ana, nadam se da će M biti bolje danas!Rosi, kako ste vi?
Meni T sinoć zaspala u 1 🙄 valjda će biti bolje večeras...M je skroz ušao u ovaj ritam, a ona ne...T mi se zakašlje ponekad onako zrelo...ne znam da li treba da se brinem...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 13:14:01   
IvanaSK RR
Mi nikako. Celu noc naizmenično su imali preko 39. Evo i sada isto. Ja jedva gledam.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 13:37:41   
mama Jo
Ljisho, hvala bogu, casti batketa, a i ti zasluzujes da te neko pocasti, verujem da je sve to bilo vrlo stresno.

Fil user posted image

Ivana,bas mi je zao sto ste se namucili. Jbmu misa i tmpraturi,samo da prosje sto pre!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 13:50:35   
Misha i Ljisha
Ivana, Ana Rosi, drzite se. Sanjice nadam se da je kod vas proslo i kod ostale decice.

KAzu mi da ce tek da bude grip. Nije se jos zaukao.

Mama jo da znas da me treba castitiuser posted image , sinoc pricam sa drugaricom a ona inace ima problem i ima napade panike i nekad joj je bas tesko roditeljstvo. Pricam sta se desilo i pricam kako idemo do kardiologa tek ce ona meni :Ljisho kad budem kao pola tebe ja cu biti sebi na prvom mestu user posted image . Ona bi ispanicila najstrasnije kaze i trazila bi da ih odmah prime u bolnicu. Od panike nista dobro nikad nije bilo i drzim se toga. A i rekoh joj da jos uvek nemam nijednu sedu dlaku user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 13:58:40   
vonavoj
Ljisho,super za nalaze! Jel bio miran na uz? Nasa dr je prespora i nista nikad ne vidi,bukvalno i kad dete dise.. Nisam ni ja panicar,ali sam jako seda😂😂Danas idem na šatiranje i šišanje!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 14:01:03   
Misha i Ljisha
bas je bio dobrica pi pi pi...i na ekg i na ultrazvuku

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here