|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vrt / baštica
29.4.2020 22:21:24   
Sanjica26 RR
Da, trazi sunce. Nije to bela rada. To su gerberi. Cveta, pa kad se osusi onda skines cvetice, pa drugi izađu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Vrt / baštica
29.4.2020 22:23:47   
mati
Joj meni. Pa vidis volim cvece ali ga ne poznajem toliko... Mogu ja i seme da kupim, pa ccemo videti kako ce to da uspe. Ali boje su bas lepe i cvet.
Upravo sam gledala cvece za sunce i za hladovinu... I nadjoh ono sto sam mislila da je bela rada. Zove se Ivancica(Margarita)
A ono sto ste me pitale, na prethodnoj str slika, koje sam ja posadila sa plavim, belim i ljubicatim listovima je Lobelija..

< Poruku je uredio mati -- 29.4.2020 22:33:31 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Vrt / baštica
29.4.2020 22:25:30   
Sanjica26 RR
mati, mozda neko u tvojoj blizini prodaje gerbere. Ne mogu ja sa semenom da se bakcem. Ne volim da budem u neizvesnosti.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Vrt / baštica
30.4.2020 19:48:31   
emicaa
Ja cu od cvijeca samo muskatle(valjda se tako zovu).I zadnje dvije godine sam njih,bas im godi pa budu velike 



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Vrt / baštica
5.5.2020 21:39:36   
Sanjica26 RR
Moje danasnje cveckice.

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 5.5.2020 22:11:36 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Vrt / baštica
5.5.2020 21:45:58   
Sanjica26 RR
Kupila sam i lavandu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Vrt / baštica
5.5.2020 21:49:32   
mati
Sanjice bas je lepo.
Ubacili nam neki katalog iz Lidla, neki dan bi trebalo da je lavanda na akciji. Sto znaci da je imaju, na akciji ili ne... Bas sam se setila tebe kad sam videla lavanduuser posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Vrt / baštica
5.5.2020 22:44:36   
Mirko Svirko
Sanjice, kako se zove cvet sa prve slike? 

Bas je lep. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Vrt / baštica
5.5.2020 23:12:01   
Sanjica26 RR
Cika prodavac mi je rekao da se zovu gazenia.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Vrt / baštica
13.5.2020 11:25:03   
Olga75
Samo da se pohvalim da mi je grašak u baštici procvetao user posted image
i da, glupi pas mi je polomio tri paprike user posted image sad moram da jurim palantu, da l je još ima uopšte.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Vrt / baštica
13.5.2020 11:28:17   
Sanjica26 RR
Super Olga. Ja mastam o nekoj mini basti. Ali da bude svega po malo. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Vrt / baštica
13.5.2020 11:41:02   
flamingos
Bravo Olga.👍❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Vrt / baštica
13.5.2020 11:43:48   
Olga75
Moj povrtnjak je maleni. Imam dva reda graška, boranije i pasulja. Onda, dva reda crnog luka i jedan belog, pet kućica krompira, red peršuna i red šargarepe. Blitvu sam posadila celu kesicu ali iz dva puta pa će stizati postepeno.Imam par mirođija, malo sremuša ( on je ispod lešnika), malo rukole- nadam se da će se raširiti. Imam i mente i dva grma matičnjaka. Imam i jedan čeri paradajz i pet običnih, sad imam dve paprike jer glupi pas user posted image .
Posadila sam seme kupusa pa ću kad oberem one mahunarke posaditi kupus. Ne znam da li mi je kasno da posadim jednu kućicu tikvica i krastavaca?
Pokušavam da iskorenim čičoku ( ili da je bar suzbijem) onda bih imala mesta da ponovo posadim jagode. To će izgledabiti tek dogodine.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Vrt / baštica
13.5.2020 11:50:24   
Sanjica26 RR
Mislim da to bebilule najbolje zna ☺️



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Vrt / baštica
13.5.2020 11:52:56   
bebilule
Nije ti kasno za krastavac i tikvicu. Ja nekada sadim presadu, ali ako nisi kupila stavi u kuću po 4, 5 sjemenki. Čekaš da vidiš šta će ponići. Kada formiraju treći cvijet počupaj najslabije i ostavi po 2 npr. Neni ke to sigurnije jer nekada ne poniknu sve, a nekada ih nešto uništi. 


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Vrt / baštica
13.5.2020 12:02:28   
Olga75
Hvala Bebi user posted image
sutra ću odmah da ubacim par kućica

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Vrt / baštica
28.5.2020 18:17:15   
Mirko Svirko
Vau, Olga. Svaka ti cas_t.

Moji imaju bastu tj imaju vise.. imaju i plastenik. Svasta imaju. A od drugarice sam ove godine kupila rukolu posto je pocela da prodaje svoje domace proizvode.I ja bi volela da ovde imam malu basticu neku pa da sadim sta god zelim..

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Vrt / baštica
29.5.2020 8:41:49   
mama Jo
Mi jovo nanovo sa ssredjivanjem bastice na terasi.
Prvo, izgleda da su mi neke biljne vasi pojele bukvalno cvece. Ne znam odakle ih, ali gomila sitnih zelenih bubica se pojavilo i j roku od 2 dnaa cvece sasuseno.
Drugo, izgleda da smo sa zemljom za cvece kupili i gomilu larvi mrava. Najpre su se pojavili oko saksije i na terasi, a jedno jutro kad sam ustala kad se nisam slogirala u dnevnoj sta zatekoh. Uglavnom, kroz pricu izgleda da smo ih doneli sa zemljom 😔

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Vrt / baštica
29.5.2020 8:48:29   
Mirko Svirko
Ja sam zemlju iz sume donela. Ali sam i pre toga imala neke mrave i to velike neke hibridne.

Nisam ove godine nesto posebno kupovala cvece. Jer su mi muskatle sve prezivele. Trebala bi da kupim jos nesto za dve saksije. Ali ovi moji stapici fino krenuli cak i procvetali 🤗Mama Jo, a da pospes malo bibera izmedju saksija?To mi je neko rekao ali na one mravice male zute koje sam imala kod sudopere nije biber delovao.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Vrt / baštica
29.5.2020 8:56:29   
mama Jo
Mrave smo resili gotovo odmah, zvali ove sto ih prskaju i evo 2 nedelje od tada nema nijedan. Ali smo to cvece i zemlju bacili. Taj covek nam je rekao da vrlo moguce da su doneti u zemlji... Dok smo rasadjivali ta zemlja je bila prepuna nekih belih kuglica, i kontali smo da je to djubrivo, ali on kaze da je jako mala razlika izmedju djubriva i larve mrava. Nemam pojma odakle drugde su mogli da dodju, a nikada do sada nismo imali mrave, nikada.
Jbg...
Uglavnom, sad me strah i da uzimam tu zemlju.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Vrt / baštica
29.5.2020 9:02:51   
Mirko Svirko
To je bila ona kupovna zemlja ili ste doneli iz neke sumice?

Ja sam jedan dzak te kupovne imala a ostalo iz sume. Nikad se nisam susrela sa tim kuglicama,  ali sasvm je moguce da su larve i eto problema.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Vrt / baštica
29.5.2020 9:09:09   
mama Jo
Evo ni ja do kraja ne znam, veruj. To je bila kupovna zemlja, mm uzeo kod tih ljudi gde i cvece, u nekom rasadniku.

Mislim da cu sad nositi saksije u selo i napuniti ih tamo zemljom iz dvorista. Nece me mrzeti da to radim.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Vrt / baštica
29.5.2020 9:59:26   
flamingos
Moj savet vam je da pomešate kuoovnu zemlju i običnu,negde na selu.Po mogućstvu bez mrava.😀Ja sam tako radila i nikada nisam imala problema.Sama kupovna zemlja je dosta jaka,tako da je najbolje mešati ih.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Vrt / baštica
29.5.2020 10:15:36   
Mirko Svirko
Flamingos, ja mesam kupovnu i neku sumsku zemlju i bude mi cvece ok.  Ali nisam nikad nasla larve. Mrave jesam. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Vrt / baštica
22.6.2020 7:28:55   
bikicaV
Flamingos, tako i ja radim . Kad odem u selo i kupim zemlju svi me iz komsiluka zezaju.
A cvece mi bude prelepo.
Sanjice, prelepo cvece.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here