|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sobno cvece
11.2.2021 22:47:02   
emicaa
Ovde samo ja pisem 🤣 zna li iko kako se zove ova biljčica?Kad sam kupila bila je skroz mini,porasla je i siri se.Ja pojma nemam ni sta je,ni sta joj tacno treba.


user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Sobno cvece
11.2.2021 22:56:31   
mati
Ja sam kupila neki štapić u Idei. Ali sa nekim tečnostima, dve tečnosti različite boje.
Niko nike rasadjivao orhideju? Pisaću ja ako mi uspe..
Emi, meni ovo lici na nesto sto ja imam, ali mislim da samo liči, moje ima bas tanje listove, a čini mi se da tvoje ima deblji list. Vremenom listovi postaju crveni i bas epo izgleda...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Sobno cvece
11.2.2021 23:04:13   
emicaa
Ja nisam presadjivala ali sam gledala par videa kako rade

Ovom nijedan jos nije crven.Prije sam imala aplikaciju za prepoznavanje biljaka ali ne funkcionise vise

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Sobno cvece
11.2.2021 23:13:49   
mati


user posted image Emi zaliciilo mi je na ovo. Listovi su mu bili skroz zeleni ali vremenom dobijaju tu crvenu boju, s kraja prema sredini. Ali svakako ne znam kako se zove. Zalivam ga kao i ostalo cveće. 

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Sobno cvece
11.2.2021 23:33:28   
emicaa
Nije isto,moje je kao neka palmica.Neko je mini drvce



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Sobno cvece
12.2.2021 7:08:06   
Duškić
Samo dok Sanjica vidi, znace ona sigurno.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Sobno cvece
12.2.2021 7:35:44   
gagana83
Google Lens kaže da je dracena.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Sobno cvece
12.2.2021 7:38:16   
Duškić

IZVORNA PORUKA: gagana83

Google Lens kaže da je dracena.





Tako izgleda a.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Sobno cvece
12.2.2021 7:47:03   
emicaa


IZVORNA PORUKA: gagana83

Google Lens kaže da je dracena.




Hvala Gagana,jos da iscitam malo o njoj

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Sobno cvece
12.2.2021 7:50:07   
mati
Gagana, pitaj ga tamo user posted image ovo moje sta je. Rekla bi da je slično.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Sobno cvece
12.2.2021 7:56:39   
gagana83
Mati, kaže kordilina



user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Sobno cvece
12.2.2021 8:05:07   
mati
Hej, Gagan jeste. Ukucala i pogledala slike... Ima puno nekih vrsta, ali jedna je ovakva. Vidim po slikama i da ih dosta drže napolju.
To sam ja spasila biljcicu od jednog kolege koji je tragično nastradao, i nisam dozvoljavala da uvene. Uzilila sam bila dosta pelcer, puna saksija je bila, dva sam odnela kući, a ostale dok sam bila na odmoru su uvenule, nisu ih zalivali. Htela sam jednu biljku dam njegovoj ženi, iako je prošlo par godina, moraću to da sprovedem u delo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Sobno cvece
12.2.2021 8:18:04   
Sanjica26 RR
mati, orhideju nisam presađivala i prosto me je strah da je diram. Teta u cvecari, ako lepo napreduje, da ne treba da se presađuje 2 godine. Ti si kupila posle mene, tako da ako je cvetna ne diraj je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Sobno cvece
12.2.2021 8:22:06   
mati
Sanjice, napisala sam rasadjivao, pa ga neko okrenuo na presadjivaouser posted image ...
Nisam ni ja moje presadjivala, neću još uvek, ali pokušavamo da je rasadi o, razmnozimo... Javljam da li je i kako uspelo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Sobno cvece
13.2.2021 10:28:21   
Duškić
Lepo vam je cvece. Moja svekrva je presadjivala ali joj se osusila.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Sobno cvece
13.2.2021 16:08:27   
Ana RR
Ja trenutno imam orhideju i planiram da kupim neki kaktus, ako mi ni to ne uspe definitivno prelazim na veštačko cveće 😅😅

user posted image

Još uvek nisam našla saksiju koja mi se sviđa i uklapa uz prostor.

< Poruku je uredio Ana RR -- 13.2.2021 22:54:56 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Sobno cvece
15.2.2021 22:11:17   
emicaa
Anci iscitaj malo o njoj,mora ti uspjeti Ja sam jednu svoju vratila u zivot.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Sobno cvece
15.2.2021 22:42:50   
mati
Anci i ja sam tako mislila, a sada ne bi verovala koliko cveća imam. Zaista mi nista nije uspevalo, sve sam"ubila".
Ja mojim orhidejama neću menjati saksiju, jedino ako nađem neku staklenu, providnu. Gledala sam da je njima i na prirodnom stanistu(drvetu) korenje vani, na svetlu...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Sobno cvece
15.2.2021 22:49:19   
Duškić
Ana, ambijent je fantastican.
I orhideja.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Sobno cvece
17.2.2021 16:05:12   
gagana83
Divno!

I moja krenula da cveta 🌸
Anči, ako tražiš biljku laku za uzgajanje, uzmi zamiju. Mislim da ne postoji jednostavnija biljka za gajenje. Ne traži puno svetlosti i baš retko se zaliva. A vrlo je elegantna.Ili možeš bršljan, dracenu. Ja sam par kaktusa ubila.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Sobno cvece
17.2.2021 18:00:17   
Ana RR
Gago, baš ću pogledati, hvala.

Ja zaista nisam neki ljubitelj kućnog cveća, volim te drvenaste biljke koje ne zahtevaju neku preveliku pažnju.

Duškić, hvala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Sobno cvece
17.2.2021 22:07:31   
flamingos
Ana,predivna je orhideja.Imala sam ranije orhideje,nekako su mi brzo propale.Ne znam šta je bilo u pitanju.Odustala sam od cveća u stanu.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Sobno cvece
18.2.2021 9:46:41   
emicaa

IZVORNA PORUKA: gagana83

Divno!

I moja krenula da cveta 🌸
Anči, ako tražiš biljku laku za uzgajanje, uzmi zamiju. Mislim da ne postoji jednostavnija biljka za gajenje. Ne traži puno svetlosti i baš retko se zaliva. A vrlo je elegantna.Ili možeš bršljan, dracenu. Ja sam par kaktusa ubila.



Meni jedan kaktus umire.Poskidala sam mladice da bar nesto sacuvam

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Sobno cvece
18.2.2021 10:52:40   
Ana RR
I meni su prelepe ali mi ne uspevaju. A kao trudim se user posted image

Naša prijateljica u Kanadi ih ima po celoj kući - u kupatilu, wc-u, u podrumskom delu, svuda. I sve cvetaju tokom cele godine. Neverovatno, zaista, pogotovo što je tamo klima jako suva. Ali ona ima zlatne ruke, sve joj uspeva.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Sobno cvece
18.2.2021 10:55:53   
Duškić
Moja mama ima i dan danas puno cveca ia ko je sad u selu. A bez muškatla ništa hahaha.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here