|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/22
10.4.2022 11:20:09   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Srecan praznik svima. Jos malo i stiže nam Vaskrs.Ja sam posle službe prilegla. Dobila sam konacno prirodno. Svakako danas krecem sa terapijom, koju cu da pijem tri meseca, pa kontrola. Moram kasnije da idem u školu na dežuranje. Takmicenje je iz biologije. Ivana, odmori malo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 04/22
10.4.2022 11:33:58   
QueenJ
Dobar dan! Ja danas kao i vreme, usporena i nikakva... 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 04/22
10.4.2022 12:35:06   
vonavoj
Sanjice,sta pijes,kontracepciju neku?

Mene pocinje glava,hormoni me ubise,sad sam na polovini,pa kad dobijem..grrr..bem ti zensko.Rucak za danas,sutra..nabavka..kad se odmara?! Nikad!Trenutno se radujem,idemo kod sestre u subotu,na 10 dana,juhu!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 04/22
11.4.2022 6:15:36   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa idem na terapije,a dete da se sprema za školu.Von,super,uživajte kod sestre.Moja sestra stiže za Uskrs.Jedva čekam da je vidim.Nadam se da ste lepo provele vikend.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 04/22
11.4.2022 7:08:09   
dddaca
Dobro jutro! Ja cu da izludim od ovog vremea. jedan dan sunce, drugi dan kisa, a moje raspolozenje u skladu s tim. Flam, prijaju ti terapije?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 04/22
11.4.2022 7:16:49   
Ivanka 75
Dobeo jutro. Ja poslah dete na ekskurziju, obuče zimsku jaknu jutros a tanku strpasmo u torbu 🤔
Ja pijem kafu pa da jos nesto sklonim po kuci. 




(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 04/22
11.4.2022 7:27:38   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Moje devojcice odose u školu. Samo sam na kratko ustala iz kreveta i vratila sam se.Boli me stomak. Kasnije idem na posao. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 04/22
11.4.2022 9:42:30   
Milena18
Jutro!
Sanjice, hajde da što pre prođe bol. 
Daco, i mene izluđuje vreme, juče je ovde bilo kao u februaru, a i jutros je bilo hladno. Ali makar je sunčano. 
Ivanka, tako i kod nas. Dete otišlo kod babe u tankoj jakni i helankama, juče smo joj nosili sve zimsko. 
Mi pre neki dan kupile seme kupusa da sadimo, M je to htela. Razočarale smo se kad smo videle da se sadi tek u junu. Nikakvi smo poljoprivrednici 😁



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 04/22
11.4.2022 11:47:51   
dddaca
To oblacenje mi je tek posebna prica. Ogromne su razlike izmedju jutarnje i dnevne temperature. i ako je obucem da joj ne bude hladno kad ide u skolu, skuvace se u toku dana. A ako prilagodim garderobu dnevnoj temperaturi smrzne se ujutro user posted image
Milena, pa vi posadite sad nekoliko semenkica. Sta ima veze. Ako nikne, nikne. Ako ne, onda na jesen ostataK

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 04/22
12.4.2022 6:15:26   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Idem koje šta da pazarim,pa na terapije.Ivanka,kako je na ekskurziji?Neka uživa dete.Ostele mane,kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 04/22
12.4.2022 7:58:40   
Ivanka 75
Dobro jutro. Zelim vam uspesan radni dan 😊

Ekskurzija prolazi fe no me na lno 😊 Srecno dete, osmeh joj se oko glave vrti 😊Danas su u Pozarevcu tako da ce da vam mase u moje ime, Sanjice i Flam 😊 
Majstori dolaze za pola sata a ja jos uvek u pizami 😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 04/22
12.4.2022 8:35:55   
flamingos
Ivanka,mašem i ja vama.Odoh na terapije.Pijemo kafu kad se vratim.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 04/22
12.4.2022 12:11:05   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dobro jutro. Zelim vam uspesan radni dan 😊

Ekskurzija prolazi fe no me na lno 😊 Srecno dete, osmeh joj se oko glave vrti 😊Danas su u Pozarevcu tako da ce da vam mase u moje ime, Sanjice i Flam 😊 
Majstori dolaze za pola sata a ja jos uvek u pizami 😂



Kako da ne bude srecna, kad dolazi u Požarevac 🤣Masem joj. Možda je i sretnem. Nasi nemaju ekskurziju. U mojoj školi da, a u školi u kojoj idu moje ćerke ne. Bas bezveze posebno sto su deca željna ekskurzija. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 04/22
12.4.2022 17:50:58   
QueenJ
Zdravo, mame! Ema imala temperaturu i stomačni. Bila malo borba tu, ali sad je ok. Kako ste vi svi ostali, deca?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 04/22
12.4.2022 21:46:52   
IvanaSK RR
Queen, bitno da ste bolje. Ivanka, ekskurzije su nešto fenomenalno. Nasi imaju super raspust, nemaju ekskurzije.
Devojke, ne mogu da se opasuljim kako mi dete poraste. Gde se denulo ovoliko godina... Za dva meseca maturant! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 04/22
12.4.2022 22:36:07   
QueenJ
Kažu, po deci se vidi kako vreme leti. Dok sam ja bila dete, to mi nije imalo nikakve logike, jer-kako vreme leti, nikako raspust da dođe!!! 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 04/22
13.4.2022 6:12:55   
flamingos
Dobro jutro.Queenj,bitno je da ste dobro.Ostale mame,kako ste?Ivana,prolete godine i eto stiže matura.Neka su živa i zdrava sva deca.Pijem kafu,pa dete u školu,ja na terapije,mm danas ide u selo.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 04/22
13.4.2022 8:36:06   
dddaca
Ivana i ne primetimo kako rastu. I onda samo u jednom trenutku shavatis koliko je vremena proslo.
Kako su ostale mame? Juce sam nabrala maslacak, sad cu da probam da napravim "med". Prvi put to radim, nadam se da ce uspeti

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 04/22
13.4.2022 8:53:21   
IvanaSK RR
Dddaco, javi kako je uspeo med 😁
Da, po deci vidimo koliko smo matori 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 04/22
13.4.2022 9:21:05   
dddaca
Haha, htedoh to da napisem, nije da mi nije proslo kroz glavu user posted image
Javljam, imam maslacak, imam vodu i dobru volju, jos samo da kupim secer i limun user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 04/22
13.4.2022 11:57:42   
Milena18
Dobro jutro, mame! 
Zato smo se mi podmladili sad kad imamo bebu, iako imamo preko 40 😂 Doduše, mm stalno nešto kuka kako je mator, ali ja se vala ne bavim takvim razmišljanjima, a starija sam od njega 😁
Ja odradila vežbe, stavila masku na lice, malo se opuštam dok beba spava. Posle idemo svi po M u vrtić, pa na piknik, to je iznenađenje za nju. 


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 04/22
13.4.2022 19:22:53   
QueenJ
Zdravo svima! Kako ste? Kako je prošao piknik? Ja jutros radila ogtt, jeeeedva. Rezultati nisu sjajni. Uključen mi glucophage. U subotu slavimo, kod roditelja mm. Od sutra kreću ozbiljne pripreme.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 04/22
14.4.2022 6:20:51   
flamingos
Dobro jutro.Milena,bravo za iznenađenje.Kako ste se provelii?Queenj,pripreme za?Ivana,kako si?Ostale mame,kako ste?Pijem kafu,pa spremanje za školu,a ja idem na terapije.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 04/22
14.4.2022 6:23:20   
flamingos
Queenj,sad se set_ih.Sveti Lazar je u subotu.Mi u nedelju idemo na slavu u selo.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 04/22
14.4.2022 8:35:12   
Milena18
Dobro jutro! Kako ste? 
Super je prošao piknik, devojke. M se baš obradovala 😊
Odvedoh M u vrtić. Predložila sam joj da ostane kod kuće danas, da idemo negde napolje, ali nije htela. 
Lepo provedite ovaj sunčan dan! 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here