|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
29.9.2010 16:16:47   
viking
Kakve to sad veze ima? Žena se rodila i živi u Srbiji, govori srpski, peva na srpskom, što ne bi predstavljala Srbiju?

IZVORNA PORUKA: pepino

I ja sam se sokirala i bila sam jako bjesna kada se takmicila da nas predstavlja na evroviziji,cuj Emina da prestavlja Srbiju????!!!user posted image
To samo mi dopustamo i niko vise,necem vise o nacionalizmu obecavam!



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
29.9.2010 16:18:32   
pepino
Viking malo sam se pogresno izrazila i meni smetaju neke stvari,a da bi vam objasnila bojim se da bi otisla predaleko i da bi mozda nekoga uvrijedila a ne bi to zeljela,sory

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
29.9.2010 16:29:50   
Anoniman
Ma može ona da bude i Snorkijevac , briga me . Za mene je čovek - čovek . Ali , onda , brate mili , budi uvek Snorkijevac . A ne danas Snorkijevac , sutra Štrumpf , preksutra Ogar . Poenta je - ne volim TRANSFORMERSE !!! user posted image

A verujem da estradne mame nisu dobre mame . Verujem i tačka . Nema tog koncerta koji bi meni bio bitniji od mog deteta koje je , recimo , pod temeperaturom . Ne bih otišla na koncert , i gotovo . Nema te pesme ili novog "singla" koji bi meni bio lepši od uspavanke . Nema te modne piste i tih štikli koje bi mene utešile nakon saznanja da je moje dete prohodalo , a ja nisam mogla to da vidim , nisam bila tu , jer sam , zaboga , bila u solarijumu nekog hotela , spremala se da gologuza u ponoć iskočim iz torte nekom lovatoru i pevam "hitove", dok mi trpa evre u dekolte . Nema tog honorara koji bi mene naterao da prvu Novu godinu moje bebe dočekam pod nečijom tuđom jelkom . I briga bi me bila da li su mi lokne sveže navijene ako mi se muž bori za život u nekoj bolnici , ma nebi mi ni palo na pamet da perem kosu 20 dana . Eto .

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 228
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
29.9.2010 16:35:40   
liliana
Bubo, care!!!!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
29.9.2010 16:37:42   
LillyT
Ne volim isključive stavove, to mi dođe kao kada su nas svi mrzeli samo zato što smo iz Srbije. Ti sada kažeš da svaka mama koja je bila na poslu kada joj je dete bilo bolesno, je loša? Jer, te žene o kojima pišeš pevaju za novac, vrte se gologuze matorcima, moraju da borave u solarijumu jer bez boje ''raka kože u najavi'' ne mogu da zarade novac. Kao što se ja lepo obučem i odem na posao (kao i svi mi ovde) tako se i ona kvarcuje i zapeva. To je njen posao. Daleko bilo da bilo koga ovde branim, ali taj stav ma one su sve loše mame mi je bezvezan. Verujem da su njihovoj deci najbolje. A to što rade i kako rade je druga neka priča....

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
29.9.2010 16:40:24   
*Alexx*
A sada hajde da spustimo loptu, OK?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
29.9.2010 16:41:40   
viking
Koliko god načelno bila u pravu, ovo je preterivanje. I druge mame idu na posao na kom provode po osam-devet sati, kuvaju ručak, idu kod frizera, popiju kafu sa prijateljicama... Nečiji posao je da bude kasirka, nečiji da bude pevačica. Zamislite kad na ovom svetu ne bi postojala muzika, kad ne bi bilo filmova, modnih revija, knjiga...kad niko ništa ne bi radio zato što svi sede kod kuće i izigravaju dobre roditelje.


IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ma može ona da bude i Snorkijevac , briga me . Za mene je čovek - čovek . Ali , onda , brate mili , budi uvek Snorkijevac . A ne danas Snorkijevac , sutra Štrumpf , preksutra Ogar . Poenta je - ne volim TRANSFORMERSE !!! user posted image

A verujem da estradne mame nisu dobre mame . Verujem i tačka . Nema tog koncerta koji bi meni bio bitniji od mog deteta koje je , recimo , pod temeperaturom . Ne bih otišla na koncert , i gotovo . Nema te pesme ili novog "singla" koji bi meni bio lepši od uspavanke . Nema te modne piste i tih štikli koje bi mene utešile nakon saznanja da je moje dete prohodalo , a ja nisam mogla to da vidim , nisam bila tu , jer sam , zaboga , bila u solarijumu nekog hotela , spremala se da gologuza u ponoć iskočim iz torte nekom lovatoru i pevam "hitove", dok mi trpa evre u dekolte . Nema tog honorara koji bi mene naterao da prvu Novu godinu moje bebe dočekam pod nečijom tuđom jelkom . I briga bi me bila da li su mi lokne sveže navijene ako mi se muž bori za život u nekoj bolnici , ma nebi mi ni palo na pamet da perem kosu 20 dana . Eto .



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
29.9.2010 16:41:54   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: BubaMira

IZVORNA PORUKA: bebablue

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Nisam pomenula odavno da me nervira Nataša Bekvakac ... user posted image


Pa zasto BM????????? cccccccc, tak'a fina zenicauser posted image



Eee, znaš zašto ??? Zato što me silno zanima gde je nabavila tako moćnu bebisiterku , da je i ja unajmim user posted image . Brate , "fina ženica" se ne skida sa žurki , snimanja , slikanja , pajanja po hotelima i bazenima - znači - kući ne dolazi . Ko njoj bre čuva dete ??? Dete viđa majku samo na TV -u , čini mi se . Sve i da nema ni jedno gostovanje - ona je od jutra do mraka našminkana i izfrizirana - znači , treba postići pa stići na vreme i kod frizera , i kod šminkera , i kod Novaka Đokovića , i biti mama . Pardon , mama tom detetu je očigledno neka druga osoba , Nataša ne verujem da može da stigne !!! user posted image



BM njeni zive u mojoj ulici cesto je vidim sa devojcicom i to je uvek nosi i maze se...naravno ja ne bih tako mogla ali eto ima ko moze

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
29.9.2010 16:41:56   
liliana
Joj, samo mi nije jasno kak se uvek ovde nešto izvrne i zakukulji i zamumulji...user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 234
   [Obrisana poruka]
29.9.2010 16:42:23   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 235
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
29.9.2010 16:44:16   
Lu
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
29.9.2010 16:44:58   
lanajelena
A sto se tice jelke istog sam bila razmisljanja nisam htela da ostavim Lanu kod svekrve nego kao mi porodicno da cekamo prvu NG ona i mm zaspali u 10 a ja blejala sama user posted image ...lepo mi je zaova rekla idi bre dok mozes posle ces se kajati i kajem se na neki nacin sad tek je necu moci ostaviti kad je starija

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 237
   [Obrisana poruka]
29.9.2010 16:46:53   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 238
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
29.9.2010 16:50:46   
Anoniman
Slažem se da je to njihov posao . I od tog posla žive mnogo bolje nego ti , ja i sve mame ovde zajedno . E sad , poenta je , možda , i u apetitima . Čisto sumnjam da bi ti , kada bi ti neko rekao , lupam - evo ti 10 000evra , ali ima da te nema kod kuće po 20 sati , i nećeš videti dete 3 meseca , i tako svaka 3 meseca - pristala na to . Verovatno bi rekla - ok , dajte vi meni mojih 500 evrića mesečno i pustite vi me kući u 15 h , mene čeka moja beba !! Verujem da bar na ovom forumu nema takve majke koja bi se prodala i predala poslu , a da zna da će joj dete mesecima biti bez mame . Sve ima svoje granice , kao i što svaka roba ima svoga kupca . Recimo , da sam ja estradnjak , ja bih malo moj dekolte stavila o klin , pa bi mi bilo dosta i 100 evrića , ne bih pošto - poto jurila na nulu više , a 100 bebinih osmeha manje . Poenta je - postoje majke koje jednostavno ne žele da se odreknu nekog luksuza , i nažalost , žrtvovaće i majčinstvo , ali će imati za Kavalijevu haljinu . Dok postoje majke koje će savršeno izgledati u običnoj haljini iz prodavnice domaće proizvodnje . Čak će i lepše izgledati , jer će imati neprikosnoven detalj - svoju bebu u rukama . user posted image

P.S. ...ili EDIT : nema potrebe za spuštanjem lopte , jer je niko nije ni dizao . Ja uopšte nisam konfliktna ličnost , i ni u kom slučaju ne mislim da je ovo neka zabrinjavajuća rasprava user posted image . Slažem se sa većinom onog što su mame LiliT i Viking rekle , imamo samo par varijacija oko koji se , možda, nismo razumele , a i na kraju - i da mislimo drugačije - to je svalije pravo user posted image . Niti ću se ja nešto jediti , niti verujem da ću izazvati jed svojim  mišljenjem , pa zaboga , prva se protivim kad se nešto bezveze izvitiperi , pa smo , kao posvađane . Trt , Milojka . Opušteno je sve , to sam samo ja Buba . Ne Stršljen , ne Osa , već pitoma BubaMira user posted image


< Poruku je uredio BubaMira -- 29.9.2010 16:56:54 >

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 239
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
29.9.2010 21:41:57   
pepino
IZVORNA PORUKA: gagi


IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Svi levati na političkoj sceni Bih, pa kad će im dosaditi da se slikaju i snimaju...počeli su da iskaču na sve straneuser posted image


Ajoj, kod vas su izbori. Moje saučešće user posted image


A kad su izboriuser posted image
Znam da jesu uskoro ali ne znam kaduser posted image
5 oktobra draga.......

Gagi 3 oktobra,5 je utorakuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
5.10.2010 14:40:48   
eni26
Pa nije jedina Natasa koja tako radi...Evo i Ceca i Jk.. Pa Mina,Goca Trzan,Ana Kokic,Jana,Aleksandra Radovic , i mali milion novopecenih estradnih mama , sad su sve krive ? user posted image  Njihov zivot ,njihova stvar , sami su krojaci svoje sudbine  user posted image

BTW,nervira  me Farma i sve u vezi nje user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
5.10.2010 14:42:49   
*Alexx*
Od kako ne gledam TV, više me niko ne nervira user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 242
   [Obrisana poruka]
5.10.2010 15:33:25   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 243
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
5.10.2010 15:36:19   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: gagi


IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Od kako ne gledam TV, više me niko ne nervira user posted image
Isto tako,bolje mi je da pogledam dobar film..........


Upravo tako. Mada... gledala sam pre neki dan prvu epizodu nove sezone dr Housa, i iznervirala se jer je bila baš bzvz user posted image Dosadna!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 244
   [Obrisana poruka]
5.10.2010 15:37:41   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
5.10.2010 15:38:40   
LillyT
IZVORNA PORUKA: BubaMira


P.S. ...ili EDIT : nema potrebe za spuštanjem lopte , jer je niko nije ni dizao . Ja uopšte nisam konfliktna ličnost , i ni u kom slučaju ne mislim da je ovo neka zabrinjavajuća rasprava user posted image . Slažem se sa većinom onog što su mame LiliT i Viking rekle , imamo samo par varijacija oko koji se , možda, nismo razumele , a i na kraju - i da mislimo drugačije - to je svalije pravo user posted image . Niti ću se ja nešto jediti , niti verujem da ću izazvati jed svojim  mišljenjem , pa zaboga , prva se protivim kad se nešto bezveze izvitiperi , pa smo , kao posvađane . Trt , Milojka . Opušteno je sve , to sam samo ja Buba . Ne Stršljen , ne Osa , već pitoma BubaMira user posted image



Baš tako, eto Alexx draga, nema da se brineš user posted image

I kao što napisah, nerviraju me manje više svi, ja sam pravi mrgud

user posted image




_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.11.2010 15:33:38   
Anoniman
Sad se upiških od smeha . Onaj debeli Lepi Bora iz "slatkog greha" osvanuo na Pinku i reklamira svoj ČAJ ZA MRŠAVLJENJE user posted image user posted image user posted image . A čovek seo na onaj trosed kod Alimpićke , pa mu sve tesan ... OOooogroman je , ima bre 150 kg , a reklamira "Mršavka" . To je gore nego što debela Božen reklamira Turbo šlang za mršavljenje ... user posted image user posted image

Pogledajte ljudi , KLIK

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 247
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.11.2010 15:38:37   
Sanjica26 RR
Da, da..juce sam videla to sa mm i jako smo se smejali. Kakva ironija.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.11.2010 15:39:33   
pepeljuga
I kao što napisah, nerviraju me manje više svi, ja sam pravi mrgud


user posted image i ja, sta mi ko moze user posted image

a lepo ne mogu da gledam farmu zbog one tupave jeftanovicke, toliko me iritira njen glas i to sto svakoga prekida i ne ume da improvizuje, uzasss, upropasti svaku emisiju


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.11.2010 18:03:28   
aleksandrova
pa ja nemam koga da kazem kad ste ih vi sve vec nabrojale user posted image

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here