|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš nick
9.7.2010 23:03:23   
smeško
Kad smo sami, suprug me zove Sneško, jer sam rodjena u januaru, a mrrrrrzim zimu, pa me zeza. E, onda ja pogresih taster, pa ispadoh Smeško, stavih malo s na pocetku nadimka i nastavih sa engleskom tastaturom bez č,ć,š.... Sve ostalo je istorija...user posted image

(odgovor članu 1zvezdana1)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Vaš nick
9.7.2010 23:10:14   
Ivanka 75
Svidja mi se ime Ivanka, nie Iva, nije Ivana, a opet vezano sa Ivan (mm).
A moj pravi nadimak je Beba

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Vaš nick
19.7.2010 13:49:50   
viking
Bravo za nick Podrum Š. user posted image  hehehe, super priča user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu 1zvezdana1)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Vaš nick
19.7.2010 18:30:23   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: viking RR
Bravo za nick Podrum Š. user posted image  hehehe, super priča user posted image


ja sam plavusa i ne vidim pricu user posted image , a intersuje me user posted image

choopa choops- tako ja zovem moju cicku ponekad. Inace nema bas neku gustu kosu i kao manju su je uvijek mjesali za deckica. Medjutim to malo kosice sto ima se tako jako zacupa na potiljku da nam svako jutro treba dosta da se rascesljamo. Cupavica mamina.user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Vaš nick
20.7.2010 15:01:32   
viking
Evo, ovo je iz teme Kako ste ostale trudne, nadam se da se Podrum neće naljutiti što kopiram njen post:

IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

Elem,  moje korisničko ime je Podrum Š.(ijački)  zahvaljući čijem belom vinu imamo ponovo user posted image  (ili moždauser posted image )...
U svakom slučaju ne sećam se baš događaja od te večeri ali 100% znam da je tada bilo - mozak mi je bio ko zna sa čim zaokupljen a ne sa dve crtice.


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Vaš nick
20.7.2010 15:50:17   
micketta
meni se nick viking naj dopada jer je to zvanicni naziv za fanove omiljenog mi benda, new order. svako ko je bio barem na jednom koncertu benda, narocito van svoje zemlje, postaje viking. i ja sam viking. user posted image



_____________________________

zna baba

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Vaš nick
20.7.2010 15:52:10   
viking
Hahaha, zna baba! Hvala micketta user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Vaš nick
20.7.2010 16:01:22   
Anoniman
Kad je moj pokojni očuh , kojeg sam mnogo volela ,umro , pre 4 godine - nama su se svuda po stanu pojavile BUBAMARE ... A on je umro 2 novembra , i napolju je bilo jako hladno ... Posle njegove smrti , kad je meni ili mojoj mami bivalo jako teško , ili kada smo bile neodlučne i tužne - uvek bi se od nekud pojavila neka bubamara . I , nakon što nam je izazvala osmeh , nestajala bi ... Kada sam ja ostala u drugom stanu - u celoj Srbiji , pa i u našem selu je bila ona "najezda bubamara" . Fasada naše zgrade u kojoj je i on nekad živeo bila je sva u bubamarama ... Na groblju , u maloj bašti iza njegovog spomenika uvek se može naći bar jedna user posted image ... Nisam praznoverna , ali sam punog srca verovala da te bubamare imaju veze sa njim ...
Moje ime je Mirjana , Mira , i pojavila sam se u virtuelnom svetu ne kao Bubamara , već kao BubaMira user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Vaš nick
20.7.2010 17:56:15   
choopa choops
BubaMiro user posted image user posted image

PodrumS. user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Vaš nick
20.7.2010 18:06:49   
morena
More mi je u krvi... user posted image Cijeli život živim na moru, osim 5 godina studija u Zagrebu. Nije moglo biti drugačije... morena

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Vaš nick
15.1.2011 8:21:37   
Kvrkac
eeee  user posted image
probala sam ovaj,onaj pa sledeci i neceeeeeee  user posted image i posto imam bujnu mastu user posted image user posted image user posted image kontam se...ma ovaj nema niko user posted image i tako bi ,eto mene kvrkac-ke user posted image

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Vaš nick
15.1.2011 10:51:26   
usamljena
U onom periodu kad sam se prikljucila rr bila sam usamljena, jako. Sama sa svojom bejbi, "prijateljice" svaka na svoju stranu ... I eto, usamljena- bila i ostala user posted image
Eeeeeej, pa meni je godisnjica danas user posted image Hvala Vam devojcice, za prelepu godinu druzenja. Uvek ste tu user posted image user posted image Volem vas user posted image


< Poruku je uredio usamljena -- 15.1.2011 10:52:50 >


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Kvrkac)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Vaš nick
15.1.2011 11:02:35   
Capa
Moj nick je, zapravo, moj nadimak koji imam i u "stvarnom" životu ... Tako me zove samo mali broj ljudi, ai meni veoma dragih ...
P.S. BubaMiro, tvoja je priča stvarno divna i sadržajna  user posted image user posted image

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Vaš nick
15.1.2011 15:02:31   
Pešin mali
Tako zovemo našeg sinčića. user posted image

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Vaš nick
15.1.2011 15:49:40   
majared
Slovna greška, umesto majarad ispade majared.

(odgovor članu Pešin mali)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Vaš nick
16.1.2011 16:45:22   
mirks
IZVORNA PORUKA: majared

Slovna greška, umesto majarad ispade majared.


user posted image i moj nick je greska, ali u kucanju...ali ne sad nego na nekom drugom forumu jos davno i tako osta jer sam se navikla...inace trebalo je da bude mirka

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Vaš nick
16.1.2011 17:05:33   
aleksandrova
mm aleksandar znaci ja aleksandrova

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Vaš nick
16.1.2011 18:58:20   
Diabla
Diabla, zato sto samuser posted image  user posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Vaš nick
16.1.2011 19:01:28   
madre
prvo sam htela majka mara, posto sam majka a i zovem se marija... pa onda mama miauser posted image , i na kraju ga skratih na madre- majka na spanskomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Vaš nick
16.1.2011 19:06:01   
mtajcica83
Moj muz  me zove Tajci, i Tajcica, a posto njegovo ime pocinje sa slovom M, onda sam stavila kao Mtajcica user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Vaš nick
22.1.2011 22:58:14   
majathegreat
Obožavam video igre. Jedna od omiljenih mi je civilizacija, a u toj igrici biraš vođu naroda i uglavnom stavila sam svoje ime umesto Aleksandra velikog. Dopalo mi se jer može da se tumači na više načina i čini mi se da mi svaki odgovara. Otud nick. Odavno ga koristim i ne menjam ga jer zaboravljam. I uvek me je nerviralo ono "zaboravili ste password?". Zar baš nikome nije na pamet palo da sam zaboravila username?

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Vaš nick
24.1.2011 10:30:38   
majathegreat
IZVORNA PORUKA: majathegreat

Obožavam video igre. Jedna od omiljenih mi je civilizacija, a u toj igrici biraš vođu naroda i uglavnom stavila sam svoje ime umesto Aleksandra velikog. Dopalo mi se jer može da se tumači na više načina i čini mi se da mi svaki odgovara. Otud nick. Odavno ga koristim i ne menjam ga jer zaboravljam. I uvek me je nerviralo ono "zaboravili ste password?". Zar baš nikome nije na pamet palo da sam zaboravila username?


A zahvaljujući ovom nicku sam i upoznala svog dragog. Pisala sam u temi kako ste se upoznali..

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Vaš nick
24.1.2011 10:41:20   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: majathegreat

Obožavam video igre. Jedna od omiljenih mi je civilizacija


Ah, Civilizacija user posted image Igrala sam nekad davno od jutra do sutra.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Vaš nick
24.1.2011 10:44:26   
Panicarka
Pre mog dragog sinka sam imala spontani, tako da kad sam ponovo ostala u drugom stanju bila bas u problemu da li ce sve biti kako treba a tad sam registrovala ovde user posted image
Tako da mi ostade nick koji sam sama sebi dala u vremenu kad sam panicila za svaku sitnicu.

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Vaš nick
24.1.2011 10:48:49   
viking
I mm. Nerado se sećam tog perioda...

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: majathegreat

Obožavam video igre. Jedna od omiljenih mi je civilizacija


Ah, Civilizacija user posted image Igrala sam nekad davno od jutra do sutra.



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here