|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2011 20:48:39   
Anoniman
Ja bih koliko god da mi Bog da...makar  jedno za pocetakuser posted image

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2011 20:48:49   
Snelle
Dakle, družićemo se mi ovde još jako dugo user posted image
Odlučile mame na RR-u da povećaju natalitet!


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2011 20:52:27   
Anchy_Ljuba
user posted image snelleuser posted image user posted image user posted image  nego sta

_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Koliko djece planirate imati
24.1.2011 9:04:42   
Kvrkac
pa  user posted image bar dvoje...ako moze  user posted image

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Koliko djece planirate imati
27.1.2011 8:51:44   
jabudic
Mi smo se dogovorili da imamo troje, s tim sto posle ovog drugog ide pauza minimum 4 god, i taman dodje da do 30. zavrsim sa radjanjem...

(odgovor članu Kvrkac)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Koliko djece planirate imati
6.2.2011 18:24:20   
gabrijelaaa
Trenutno imamo jedno,drugo stize za koji dan...a mozda bude i trece ali posle jakkoooo dugooog perioda....mladi smo...imamo vremena...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Koliko djece planirate imati
6.2.2011 20:46:43   
Diabla
Ne zelim da hulim boga, ali ja se bojim imati jos jedno dijete. jednostavno nisam spremna. Teska trudnoca, tezak porodjaj, trudnocu koju nisam isprva zeljelauser posted image user posted image osjecam da je moja ljubav stvorena za jedno dijete, da nemam bas ni zivaca za drugo. A onda mi padne na pamet koliko smo mm i ja srecni kao porodica, zajedno sa nasim djecakom, kako su ipak djeca ukras svijeta... Pa opet nanovno film o teskom porodjaju, postporodjajnoj depresiji... Pa jedna slatka mala curica mi se pojavi pred ocima, kako se ona i D. igraju, smiju, ispunjavaju nas ljubavlju i veseljem. I onda opet stara priva, i tako u krug...

Bas mi je tesko jer ne znam sta zelim, a mm je na mojoj strani, sta god ja odlucim. Sto on kaze: "Lako je pricati onim muskarcima, sto nikada nisu ni ucestvovali u podizanju djece, da zele 4-5." A on je taj koji 100% ucestvuje.

Uf, samoj sebi sam teskauser posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Koliko djece planirate imati
6.2.2011 21:13:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: verolino

Ja bih koliko god da mi Bog da...makar  jedno za pocetakuser posted image


ja cu se sloziti sa tobom user posted image  u teoriji bih volela troje, ali ne znam kako bi to izgledalo u praksi. idemo korak po korak.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 208
   RE: Koliko djece planirate imati
6.2.2011 21:17:44   
Anoniman
Diabla moja draga, kao da mi čitaš misli...totalno sam podvojena ličnost što se toga tiče, čas hoću petoro dece, da ih gledam kako se smeju i igraju, kako se vole...a onda već sledećeg trena ne mogu da zamislim trudnoću, porođaj, grčeve...niti mogu da zamislim da u meni ima još trunke ljubavi koju mogu da pružim, nekako pomislim da je to-to, ako zavolim još nekoga u životu ispuvaću se skrozuser posted image

< Poruku je uredio Nedja -- 6.2.2011 21:18:15 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 209
   RE: Koliko djece planirate imati
6.2.2011 21:19:25   
tijana86
Ako Bog da i carski rez troje !

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Koliko djece planirate imati
6.2.2011 21:22:51   
Anoniman
Ako nastave ovakva vremena jedno, ali volela bih troje...
Prvo jedno (musko) a posle blizance (kako god) user posted image user posted image user posted image
Moze da se naruci? user posted image

(odgovor članu tijana86)
  Direktna veza do poruke: 211
   RE: Koliko djece planirate imati
6.2.2011 21:24:20   
Diabla
Znam Nedjouser posted image It is such a bummer user posted image Da ne pricam, da je kod mene presudno to sto bas i nemam mnogo zivaca, lako gubim strpljenje, a trudim se kao niko da budem stalozenauser posted image A moj D. je uvijek bio andjeo, miran, poslusan, sad je poceo malo da zeza, ali nista stasno. I onda me uhvati kajanje, kako sam zla i sebicna jer nemam strpljenja, mrzim sebe, placem... i zaista ne bih voljela da D. bude sam kad poraste. 

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Koliko djece planirate imati
6.2.2011 21:26:04   
jabudic
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja
Prvo jedno (musko) a posle blizance (kako god) user posted image user posted image user posted image
Moze da se naruci? user posted image



Eh, i ja sam htjela isto ovako, steta sto sad nisu blizanci, pa da zavrsim sa tim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Koliko djece planirate imati
6.2.2011 21:29:04   
Diabla
Da ne pricam kako se jadno i sebicno osjecam kad citam sa kolikom ljubavlju zenice pisu koliko djece zele da imaju. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zato sam cijelu temu iscitala nebili se probudio osjecaj u meni. Ali, mi cemo cekati najmanje 3-4 god pa cemo da vidimo...

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Koliko djece planirate imati
6.2.2011 21:30:23   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Diabla

Da ne pricam, da je kod mene presudno to sto bas i nemam mnogo zivaca, lako gubim strpljenje, a trudim se kao niko da budem stalozenauser posted image
I onda me uhvati kajanje, kako sam zla i sebicna jer nemam strpljenja, mrzim sebe, placem... i zaista ne bih voljela da D. bude sam kad poraste. 


Ja sam imala sreću da sam imala lepu i laku trudnoću i divan porođaj, pa mi to nije problem. Ali... depresija je kod mene sada pokazala novo lice, taman sam mislila  da sam je se rešila, kad ono, pojavila se pod drugim imenom. Ja bih još dvoje i sva sam ovih dana u fazonu da tamo na jesen počnemo sa radom na drugom, ali mnogo toga još nije na svom mestu. Ponekada sam kao narkoman, čas mi je i ovo jedno previše, pa za 5 min hoću još dvoje user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Koliko djece planirate imati
6.2.2011 21:33:11   
jabudic
Diabla, opusti se, to je sve individualno, ti najbolje znas kako se osjecas i kada je trenutak za to...
Ja sam vise zaopciju da sto prije zavrsim sa radjanjem, pa da kasnije mogu da se posvetim sebi, poslu, mm, i naravno da djeci budem mlada majka...
To ne znaci da je moj stav ispravniji od tvog, ako ti zelis da napravis pauzu, koliko god ti je potrebno, to je sasvim ok... Ako odlucis da se zadrzis na jednom djetetu i to je ok, sigurna sam da ces mu biti najbolja mama, i da ces mu pruziti svu ljubav, kao sto i sada radis...
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Koliko djece planirate imati
6.2.2011 21:34:19   
Diabla
Lilly, depresija je zlo. Taman kad mislis da prodje, ona se vrati, sto ti kazes sa novim licem, novi bol, novo crnilo... Mene uhvati crnjak ponekad, ali najkriticnije mi je bilo od godine dana. Cim sam pocela da radim, malo sam se refala, sto bi se reklo. Ma, da je meni malo do Bahama, sve bi bilo boljeuser posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Koliko djece planirate imati
6.2.2011 21:36:21   
LillyT
Bahami i sidu leče 
Ja sam počela da radim, ali ovih dana mi se čini kako opet postajem tužna i mračna

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Koliko djece planirate imati
6.2.2011 21:37:18   
Diabla
user posted image user posted image user posted image Divna si, hvala na prelijepim rijecima.
IZVORNA PORUKA: jabudic

Diabla, opusti se, to je sve individualno, ti najbolje znas kako se osjecas i kada je trenutak za to...
Ja sam vise zaopciju da sto prije zavrsim sa radjanjem, pa da kasnije mogu da se posvetim sebi, poslu, mm, i naravno da djeci budem mlada majka...
To ne znaci da je moj stav ispravniji od tvog, ako ti zelis da napravis pauzu, koliko god ti je potrebno, to je sasvim ok... Ako odlucis da se zadrzis na jednom djetetu i to je ok, sigurna sam da ces mu biti najbolja mama, i da ces mu pruziti svu ljubav, kao sto i sada radis...
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Koliko djece planirate imati
6.2.2011 21:40:04   
Anoniman
Diabla uopste nije jadno da se tako osecas... Da i meni prva trudnoca bude teska, porodjaj isto, ja se sigurno ne bih usudila na drugo! Ali 100% sam sigurna!

Zato sam ja za blizance, dve muve jednim udarcem!user posted image
Jabudic nisi lepo sastavila porudzbinu  user posted image

(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Koliko djece planirate imati
6.2.2011 21:42:01   
blum
Barem dvoje ako moze, prvo smo vec dobili sad bi moglo jos koje ali nisu izgleda tako brzi kao sestra im.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Koliko djece planirate imati
7.2.2011 0:07:28   
indy_25
Ja bi htjela jos dvoje i vec kad sam Saru rodila htjela sam odma drgo al mm nece. Stalno pricamo o tome rekla sam da cu da ga ostavim i d se udam za drugog s kim cu imati puno dijece user posted image

(odgovor članu blum)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Koliko djece planirate imati
7.2.2011 13:19:40   
dejana007
dvoje user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Koliko djece planirate imati
7.2.2011 18:22:03   
bebać

IZVORNA PORUKA: Nedja

Diabla moja draga, kao da mi čitaš misli...totalno sam podvojena ličnost što se toga tiče, čas hoću petoro dece, da ih gledam kako se smeju i igraju, kako se vole...a onda već sledećeg trena ne mogu da zamislim trudnoću, porođaj, grčeve...niti mogu da zamislim da u meni ima još trunke ljubavi koju mogu da pružim, nekako pomislim da je to-to, ako zavolim još nekoga u životu ispuvaću se skrozuser posted image



isto se ovako osjećam,i od početka imam isti stavuser posted image ...redovno me 'natrlja' moja savjest i kajanje,ali 'brzo se popravim'user posted image ...i što je najgore redovno sanjam da sam trudna...i ujutro se budim kao da me brzi voz pregaziouser posted image user posted image user posted image

m se slaže sa svim mojim odlukama,da hoću jš djece i on bi...ja neću neće ni on,i tako....time se tješimuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Koliko djece planirate imati
3.3.2011 12:09:37   
noblica.ns
IZVORNA PORUKA: verolino

Ja bih koliko god da mi Bog da...makar  jedno za pocetakuser posted image

Isto mislimo.Ranije smo maštali o troje, a sad kako nam Bog da...makar jedno da bude.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here