|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
9.2.2011 18:34:37   
viking
Opasno me nervira kartonska figura Željka Joksimovića po supermarketima (kao i verzija od krvi i mesa, ali to je druga tema), stalno me prepadne, uvek mu se sklanjam mislim da neko hoće da prođe, kad ga postave iza gomile naslaganih mleka izgleda kao da neki manijak vreba,  još kad je nekad nakrivljena pomism da je nekom pozlilo... Stalno me prepada, nikako da se navnikem na kartonka...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
9.2.2011 18:44:02   
lanajelena
user posted image ...Viking pisala sam vec o njemu u temi kako je lepo biti glup kako me je startovala ta kutija user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.2.2011 10:25:50   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: viking RR

Opasno me nervira kartonska figura Željka Joksimovića po supermarketima (kao i verzija od krvi i mesa, ali to je druga tema), stalno me prepadne, uvek mu se sklanjam mislim da neko hoće da prođe, kad ga postave iza gomile naslaganih mleka izgleda kao da neki manijak vreba,  još kad je nekad nakrivljena pomism da je nekom pozlilo... Stalno me prepada, nikako da se navnikem na kartonka...


Moje dete se redovno rukuje sa njim user posted image Vrlo debilna marketinška kampanja user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
10.2.2011 11:03:58   
marija32
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Moje dete se redovno rukuje sa njim user posted image


Ahahahahauser posted image



_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
14.2.2011 20:53:46   
magnetic
Sanja Mmmmmm(ne mogu se setiti prezimena),ma ona sto vodi magazin in.Zena me uzasno iritirauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
14.2.2011 20:57:05   
Ivanka 75
Onaj ex fudbaler, teški folirant, pobednik velikog brata na krokodilske suze Saša Ćurčić!
Uh što me živciraaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
26.2.2011 14:11:19   
Anoniman
Razmišljam da osnujem klub mrzitelja Mikija Panjkovića , i da mi se unutar kluba met'e statua kao osnivaču i najvećem mrzitelju user posted image . Hm ... Možda malkice više mrzim onog Sašu Ignjatovića ? Mrtva trka ...

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 332
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
26.2.2011 14:59:59   
Olga75
ko je Sasa Ignjatovic user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
26.2.2011 16:55:47   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: viking RR

Opasno me nervira kartonska figura Željka Joksimovića po supermarketima (kao i verzija od krvi i mesa, ali to je druga tema), stalno me prepadne, uvek mu se sklanjam mislim da neko hoće da prođe, kad ga postave iza gomile naslaganih mleka izgleda kao da neki manijak vreba,  još kad je nekad nakrivljena pomism da je nekom pozlilo... Stalno me prepada, nikako da se navnikem na kartonka...


user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
26.2.2011 17:02:23   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: olga75

ko je Sasa Ignjatovic user posted image


Pardon , nije Ignjatović nego Jovanović , onaj novinar Pressa što je bio na "Farmi" .

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 335
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
26.2.2011 17:30:01   
bokicans
Mene Lea Kiš!!!!!!juuuuuuuuuuu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
26.2.2011 17:31:24   
bratzz

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Razmišljam da osnujem klub mrzitelja Mikija Panjkovića , i da mi se unutar kluba met'e statua kao osnivaču i najvećem mrzitelju user posted image . Hm ... Možda malkice više mrzim onog Sašu Ignjatovića ? Mrtva trka ...

Mm ce ti se rado pridruziti u akciji mrzim Mikija Panjkovica! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
26.2.2011 21:13:31   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: viking RR

Opasno me nervira kartonska figura Željka Joksimovića po supermarketima (kao i verzija od krvi i mesa, ali to je druga tema), stalno me prepadne, uvek mu se sklanjam mislim da neko hoće da prođe, kad ga postave iza gomile naslaganih mleka izgleda kao da neki manijak vreba,  još kad je nekad nakrivljena pomism da je nekom pozlilo... Stalno me prepada, nikako da se navnikem na kartonka...

Uopste ne znam kako izgleda, ali sam samo zamislila scenu i ismijah se kao blesava user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
26.2.2011 21:18:52   
Olga75
IZVORNA PORUKA: BubaMira


IZVORNA PORUKA: olga75

ko je Sasa Ignjatovic user posted image


Pardon , nije Ignjatović nego Jovanović , onaj novinar Pressa što je bio na "Farmi" .


a to je onaj sto ima masnu kosu i ne zna da kaze R user posted image

a jeste naporan


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
26.2.2011 21:20:29   
gabrijelaaa

IZVORNA PORUKA: olga75

IZVORNA PORUKA: BubaMira


IZVORNA PORUKA: olga75

ko je Sasa Ignjatovic user posted image


Pardon , nije Ignjatović nego Jovanović , onaj novinar Pressa što je bio na "Farmi" .


a to je onaj sto ima masnu kosu i ne zna da kaze R user posted image

a jeste naporan


user posted image user posted image user posted image
naporan je...

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
26.2.2011 21:23:41   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: bratzz


IZVORNA PORUKA: BubaMira

Razmišljam da osnujem klub mrzitelja Mikija Panjkovića , i da mi se unutar kluba met'e statua kao osnivaču i najvećem mrzitelju user posted image . Hm ... Možda malkice više mrzim onog Sašu Ignjatovića ? Mrtva trka ...

Mm ce ti se rado pridruziti u akciji mrzim Mikija Panjkovica! user posted image


Pridružujem se! Skoro sam ga srela u IMMO centru i pravo da vam kažem meni liči na "zagorelog" narkosa. Toliko je iskvarcovan da je to prosto bolesno. Odvratan je! user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 341
   [Obrisana poruka]
26.2.2011 21:43:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 342
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
27.2.2011 0:06:19   
viking
Sreća tvoja... user posted image

IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: viking RR

Opasno me nervira kartonska figura Željka Joksimovića po supermarketima (kao i verzija od krvi i mesa, ali to je druga tema), stalno me prepadne, uvek mu se sklanjam mislim da neko hoće da prođe, kad ga postave iza gomile naslaganih mleka izgleda kao da neki manijak vreba,  još kad je nekad nakrivljena pomism da je nekom pozlilo... Stalno me prepada, nikako da se navnikem na kartonka...

Uopste ne znam kako izgleda, ali sam samo zamislila scenu i ismijah se kao blesava user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
27.2.2011 0:12:00   
aleksandrova

IZVORNA PORUKA: gagi

Mene u poslednje vrijeme jako nervira Sekina emisija desna ruka mozes biti,katastrofa majke miuser posted image


bzv nek se vrati zena u stado svoje bar ja tako mislim..tripuje da je neka svetska zvezda mislim user posted image
a malopre sam objavila na fb jednu katastrofa pesmu onako je cujem slucajno na tv i nadjem na youtube i objavim da ljudi vide sta deca slusaju pedja d boj i kaze pesma bluze guze i slusam ja i gledam spot i sve mi vise muka jesam ga objavila al iz cudjenja gluposti

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
27.2.2011 11:10:04   
Olga75
Seka se tripuje da je Donald Tramp , on je imao takav neki sou user posted image
mene nerviraju uglavnom svi nabrojani i jos : Milos Aligrudic , sav je ljigav , Aleksandar Vucic da pristite usta mu izgledaju ko ona stvar , zenska ona stvar i kad krene da ih krivi u grimasu ogavan je


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
27.2.2011 11:13:23   
anajid
IZVORNA PORUKA: olga75

Seka se tripuje da je Donald Tramp , on je imao takav neki sou user posted image
mene nerviraju uglavnom svi nabrojani i jos : Milos Aligrudic , sav je ljigav , Aleksandar Vucic da pristite usta mu izgledaju ko ona stvar , zenska ona stvar i kad krene da ih krivi u grimasu ogavan je



Ahahhahaah,joj,Vucic,kakav opis,umirem od smeha!user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
1.3.2011 14:09:00   
Anoniman
Ovaj strumf,Maja nikolic.user posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 347
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
1.3.2011 14:11:23   
Anoniman
Jel i vama Jeremic lici na Evokse ili samo meni?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 348
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
1.3.2011 14:14:07   
Anoniman
Meni Dačić liči na jednog od 3 praseta ... Ili na sva tri , kako kad user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 349
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
1.3.2011 14:17:20   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Meni Dačić liči na jednog od 3 praseta ... Ili na sva tri , kako kad user posted image

Joj daaaa!!! Meni je on jedna ljiga...ne znam...generalno ne volim ni politiku ni politicare, al on mi je od "omiljenih" za prebacivanje kanalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here