|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   jesen,kiša
28.9.2008 11:53:42   
Lu
Kako podnosite ovo vrijeme,ja nekako usporeno i bezvoljno,povlačimo se po kući a vani idemo samo kad moramo kad nam nešto treba.
Moj mali dječak,koji je navikao biti vani u dvorištu,sada je prisiljen biti u kući gledati crtiće ili se igrati s mamom,baš mi ga je žao.user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: jesen,kiša
28.9.2008 13:34:11   
guppy RR
Razumem te skroz, u šetnju skoro pa ne možemo, ali ja sam kao optimista pa ih napakujem u kola i odvezem negde u drugi grad, da obiđem po neku drugaricu. Svi se raduju, i mališani, i drugarice user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: jesen,kiša
29.9.2008 9:49:50   
MERYEN
Vreme je uzasno primoran si bukvalno da se povuces u kucu,u kuci hladno jos nema grejanja,ove grejalice suse vazduh,odvratne su.Najgore sto nemam nijednu jaknu koja moze da se zakopca preko mog stomaka,i kad izadjem da prosetam hladno mi je,stomak mi se ohladi,mislim da se ljudi koji me vide pitaju sta ova glumi sto se ne zakopca,a ja ne mogu da sasatavim nijednu jaknu.user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: jesen,kiša
29.9.2008 10:46:29   
Anoniman
Mi obilazimo tržne centre. U Merkatoru ima igraonica (stavila sam i album sa sličicama) pa tamo često odemo. Takođe smo kupili i gumene čizmice, da bismo mogli šetati po baricama, samo nam još kabanica fali, i onda nam ni kiša neće moći ništa. Što se zime u stanu tiče, kupili smo uljani radijator, mnogo dobra stvar.

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: jesen,kiša
29.9.2008 17:37:28   
MERYEN
Gledala sam slicice iz igraonice,verujem da je presrecan kad ga odvedes.
Verovala ili ne i ja bih se ponekad igrala tamouser posted image ,toliko su meni igraonice za decu mastovite ilepe.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: jesen,kiša
30.9.2008 9:16:30   
Anoniman
Evo ti razloga za radost: deca mlađa od tri godine smeju da uđu samo uz pratnju roditelja... Tako da, šta da ti kažem-kud on, tu i ja... malo na tobogan, malo u loptice, malo na užad... user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: jesen,kiša
30.9.2008 9:44:41   
MERYEN
Pa to je super.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: jesen,kiša
1.10.2008 6:54:00   
MERYEN
Budna sam vec sat i pouser posted image ,pustili su nam grejanjeuser posted image ,na forumu vas nemauser posted image ,ja kasljem puno imam kijavicu,bas sam se prehladila i plasim se sad za bebu.user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: jesen,kiša
1.10.2008 8:36:09   
Anoniman
Tu sam ja! user posted image  Može da ti se pojača kašalj od grejenja. Stavi činiju sa vodom na radijator da ti vlaži vazduh jer grejanje jako isušuje vazduh što pojačava kašalj. Mislim da smeš da sisaš neoangin, čini mi se da sam ga ja koristila u trudnoći. Proveri u apoteci. Za bebicu mislim da ne treba da se plašiš. Samo nemoj da ti temperatura bude previsoka, a od tvog kašlja nebi trebalo da joj bude bilo šta! Glavu gore, leči se!

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: jesen,kiša
3.10.2008 0:42:25   
MERYEN
user posted image Lecim se pijem amoksicilin na 8h-a,sva sam slomljena.

Ponovo ne mogu da spavam,mislim i dalje ne mogu da spavam.user posted image user posted image

< Poruku je uredio MERYEN -- 3.10.2008 0:45:20 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: jesen,kiša
3.10.2008 8:55:55   
Anoniman
Napisala sam i u temi MERYEN, jel lek piješ na preporuku lekara? Amoksicilin sme da se pije u trudnoći?

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: jesen,kiša
22.2.2010 23:24:55   
Anoniman
Ja volim jesen i kisu... Volim da setam sa mm (voli i on jesen) kad je tako tmurno ili kad pada ona sitna kisica... Dok se ne naviknem malo hoce da me zeza pritisak al posle sve ok... Tad volim da obilazim ljude...user posted image
Volim da sedim pored prozora i pijem kaficu!


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: jesen,kiša
22.2.2010 23:44:47   
Anitaaa
Imam samo jednu reč za navedene pojmove
FUJ


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: jesen,kiša
23.2.2010 8:23:32   
bebironcic
Ja ne volim ni jedno ni drugo-bljakuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: jesen,kiša
23.2.2010 9:12:02   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: bebironcic

Ja ne volim ni jedno ni drugo-bljakuser posted image


Ni ja. Ali volim letnji pljusak user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: jesen,kiša
11.3.2010 15:30:22   
Maxin
Mrzim kisu!!!! mrzim

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: jesen,kiša
11.3.2010 15:33:34   
Anitaaa
Reći ću samo ovo


FUJ;FUJ;FUJ....


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: jesen,kiša
29.9.2010 11:48:03   
Lu
Samo za Tashuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: jesen,kiša
29.9.2010 11:50:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Samo za Tashuser posted image

Našla sam je draga, i postavila već link gde treba. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: jesen,kiša
16.12.2010 14:59:38   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: MERYEN

Vreme je uzasno primoran si bukvalno da se povuces u kucu,u kuci hladno jos nema grejanja,ove grejalice suse vazduh,odvratne su.Najgore sto nemam nijednu jaknu koja moze da se zakopca preko mog stomaka,i kad izadjem da proset_am hladno mi je,stomak mi se ohladi,mislim da se ljudi koji me vide pitaju sta ova glumi sto se ne zakopca,a ja ne mogu da sasatavim nijednu jaknu.user posted image

user posted image user posted image user posted image

Kad se samo set_im prosto mi sve bude lepo naravno i smesno!Pre 2 godine i gotovo 3 meseca......Tasha Jeca02 guupy i ja nije nas bilo puno na rr a sad masala...

< Poruku je uredio MERYEN -- 16.12.2010 15:00:20 >


_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 10:21:08   
Anoniman
Zaturila sam Markovu kabanicu, nigde je nema! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 10:23:16   
Anoniman
Ahhh, biće ovo duuuuuga jesen.... Jedino da nabavimo i mi kabanicu i čizmice user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 10:25:54   
Anck Su Nmaun
Jutros jos lezim u krevetu i bas mislim kako mrzim ovaj prelaz iz leta u jesen, nekako mi je najdepresivniji user posted image


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 10:28:39   
jance
a sta da ja radim? kabanica jos kudikamo, ima li sta za puzavce? mislim da bi se upisao od srece kad bi ga sada pustila napolje, nigde zive duse, sve otvoreno i dozvoljeno....

bas sam sada pisala, vec sam zvala igraonicu da vidim kako rade, al ko sto sam spomenula, tu moram da budem sa njim, a ja u ovom stanju ne mogu duze od sat vremena...
evo ga, njari se od dosade, od jutros je vec uspeo da izbaci sve iz donjih kuhinjskih elemenata, da se popne na sve zivo... ufff bice ovo duuuga zima...
on jednostavno ima previse energije a mi premalo prostora unutra....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 10:30:03   
Anoniman
jance, pa nema li u igraonicama animatora koji paze na decu???

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here