|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kolagen inekcije?!
13.2.2010 11:00:11   
SUPER MAMA
Kolagen je prirodni protein koji je prisutan u čovekovom organizmu i to u koži, mišićima i kostima. Kolagen se koristi za uvećavanje usana, peglanje bora koje se pojavljuju zbog starenja kože, smejanja, mrštenja, žvakanja hrane i sl. Ova se procedura može  koristiti i kod hemijskog pilinga kože, dermobrazije, mikrodermobrazije, liftinga lica, laserskog tretmana kože, da bi se postigli bolji rezultati. Kolagenski tretmani ne treba da se smatraju trajnim rešenjem za neku proceduru, jer individualni rezultati variraju. Neki pacijenti trajno zadržavaju ubrizganu količinu kolagena, dok kod drugih rezultati blede već nakon nekoliko meseci. Dugotrajnost zavisi i od mišićne aktivnosti u odre|enoj regiji, jer delovi u kojima imamo intezivniji rad mišića brže metabolizuju kolagen za razliku od delova u kojima je mišićna aktivnost manja i sporija. Zbog toga se kolagenske injekcije najčešće daju u kombinaciji s botoksom da bi se izazvala paraliza regionalnih mišića, i na taj način produžili efekti kolagenskog tretmana. Pre izvo|enja ove procedure, potrebno je da se napravi alergo-test da bi se videlo da li je pacijent alergičan na kolagen. Tretman se izvodi uz lokalnu anesteziju dela koji se tretira. Kolagen se ubrizgava malom iglom, a nakon izvršene procedure mogu se pojaviti mali otoci. Osoba može odmah da nanese šminku na lice i da se vrati svakodnevnim aktivnostima.
Kolagenske injekcije se koriste za korekciju:
-    usana;
-    ožiljaka od akni;
-    peglanje bora;
-    korekciju nepravilnosti konture lica i sl.



Za ili protiv?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: kolagen inekcije?!
8.8.2020 8:20:43   
branki*
da ne otvaram novu temu ili neka modovi preimenuju naziv u kolagen +mezoterapija.
ili kako kazu...
u ponedeljak krecem sa mezoterapijom.radice mi tamo gde radim i umnjak.radi mi borice oko ociju uglavnom.radicu 4 srije koje se ponavljaju na nedelju dana.videcu ima li vajde.mislim,neki rezultat ce sigurno biti,ali ne znam u kojoj meri.je l neko radio?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: kolagen inekcije?!
8.8.2020 14:47:16   
pari
Nisam radila ali sam razmišljala o nekim tretmanima za bore na čelu i oko usana...ali nisam se odlučila još uvek...

Javi kako ti se čini

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: kolagen inekcije?!
15.8.2020 7:36:59   
branki*
Ja sam.juce pocela mezoterapiju.radjena je oko ociju,mezokoktel se ubacuje s nekih 9 uboda oko svakog oka.imaju tacke gde oni to bockqju.posle se blago videlo,kao otok,i od uboda,ali je to splaslo posle par sati.za 10 dana sledeci tretman.radicu 4.


I ubrizgala mi je 1 ml hijalurona u nazolabijalne bore.rezultat se vidi odmah i mnogo je dobar,automatski se brisu,tj popune.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: kolagen inekcije?!
15.8.2020 9:10:47   
pari
Branki, je l boli? Neprijatno?

Taj hijaluron, koliko cesto mora?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: kolagen inekcije?!
15.8.2020 9:22:36   
branki*
Namaze kremu od koje malo itrne taj deo i radi se bas tankim iglicama.tamo da ne boli.oset_is ubod,ali nije strasno,niti problematicno.pa,trebalo si da se radi bar na godinu dana,ko ima para,dobro je cesce,na 8,9 meseci.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: kolagen inekcije?!
15.8.2020 9:24:42   
branki*
Jao,kako pisem sa telefona,kao da sam nepismena...meni su usne bile mnogo neprijatnije od ovoga.jer onda daje zubarsku anesteziju i to bogme,3,4 uboda u gornju unutrasnju i 3,4 uboda u donju.i ti ubodi bole.ali,su kratkotrajni.

Ovo ,zaista nije neki bol.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: kolagen inekcije?!
15.8.2020 9:58:54   
pari
Super,jednom ću možda i uraditi...

Jesi se slikala pre pa da imaš slike pre i posle?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: kolagen inekcije?!
15.8.2020 11:27:47   
branki*
Slikala je doktorka.zamolicu je da mi posalje.na slikama se bas vidi razlika.pokazala mi je tad.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Tvoj omiljeni Labello u limitiranom izdanju
Beograd, 19.februar 2024. – Bez obzira na godine, nikada nećemo biti spremni da se odreknemo slatkog, šarenog sveta crta...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here