|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus - 2. deo
4.8.2020 14:01:03   
dunja RR
Da, novobeogradska, na makiškoj je drugačija sistuacija jer tamo ima manje kafića, tj. raštrkani su na 3-4 lokacije i onda se svi sjate na ta 4 mesta i bude gužva. Meni nije prijalo, samo jedan dan smo bili na toj strani. I prljavija je voda sa te strane, verovatno zbog te gužve.

Na NBGD strani od 5-6 stanice vozića (pišem to kao orijentir) pa na dalje je manja gužva.

Ide sada pored vozića i jedan mini busić (letnja varijanta, otvoren, nema prozore, poput vozića je, ili recimo kao oni autići na terenima za golf, samo veći, ako znate na šta mislim), brži je od vozića i za čas stigne gde god želite. On ide samo sa nbgd strane, vozić ide u krug oko cele Ade.
Karta i za voz i za bus je 150 dinara, deca do 3 god ne plaćaju, ali mi ni za S ne plaćamo, damo im 300 i kuliramo. M kolica nam staju i u vozić i u busić.

Do plaže idemo vozićem/busićem, da ne bi smo M puno izlagali suncu, a uveče se vraćamo pešaka, ima dosta da se ide, ali nama svima jako prija ta šetnja uveče.


IZVORNA PORUKA: Maraj

Dunja, pa stvarno nema guzve tu....jel to ova Novobeogradska strana?



< Poruku je uredio dunja RR -- 4.8.2020 14:11:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1476
   RE: Korona virus - 2. deo
4.8.2020 14:32:03   
lesli
I mi sve briskamo, jos uvek.Blok za crtanje sam pekla u rerni. Slikovnice koje kupim brisem alkoholom pre nego joj dam u ruke itd. 😅

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1477
   RE: Korona virus - 2. deo
4.8.2020 14:36:36   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: flamingos

Ko li je to izjavio,mama Jo?😀




Jedan covek.... ☺️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1478
   RE: Korona virus - 2. deo
4.8.2020 14:37:35   
flamingos
Ha,ha,jedan čovek.😀


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1479
   RE: Korona virus - 2. deo
4.8.2020 14:40:32   
ivaMark
"Jedan čoveeek" Zoran Kesić 😅😅😅


Nista ne dezinfikujem dodatno..peremo ruke, presvlacim se kad udjem u stan, isto kao i pre...nista vise.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1480
   RE: Korona virus - 2. deo
4.8.2020 14:42:41   
Tiziana
Verovali ili ne ja se nikada nisam u Adi okupala.Ne volim i to je to. Ni deca nisu.
Mi ne briskamo vise sve. Peremo naravno ruke, nosimo maske uvek unutra,izujemo se ispred vrata sto nikad pre u zivotu nismo radili, ali idemo na Tas svaki dan popodne. Deci jetamo kompletna ekipa iz skole i vrtica. Kako niko nigde celo leto nije mrdnuo po prvi put su svi tu i mogu da se druze. Naravno stalno razglabamo drzite distancu, ne nabijajte se jedni drugima za vrat. Ali ne mozemo bas ni da ih vezemo za drvece da ne bi jedni drugima prilazili. Sin ide i na treninge. Treniraju napolju, nema ih mnogo...
Po kaficima i restoranima nismo isli od kad je korone, ali nesto nas ni ne vuce.
Najzalije nam je sto cemo ostati bez mora i sto ce ceo ovaj pritisak poslednjih 6m samo postati jos veci od septembra kad ponovo udjemo u full masinu sa skolom i svim drugim obavezama i najverovatnije povratkom na rad iz kancelarije.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1481
   RE: Korona virus - 2. deo
4.8.2020 15:51:14   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: ivaMark

"Jedan čoveeek" Zoran Kesić 😅😅😅




Car user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1482
   RE: Korona virus - 2. deo
4.8.2020 17:13:16   
dunja RR
Tizi, onda se garant znamo sa Taša, i mi smo stalno tamo, prepodne, a i popodne/predveče kada nismo na Adi.

Ali i Kesić je često na Tašu, da vam kažem, sa svojim klincima :) super je ćale on.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1483
   RE: Korona virus - 2. deo
4.8.2020 17:20:07   
dunja RR
Mi imamo isto ekipu na Tašu sa kojom se S igra, par drugara i najbolja njegova drugarica. Često pređemo i u Pionirski park.
Jurcaju stalno, uglavnom ne opominjem, zaista mi deluje da iako su mali, kao da kapiraju da ne treba sasa da se zbijaju u redove.

Imamo trke redovno, meri se vreme, pa na kraju i mm i ja trčimo, i trćim najbrže što mogu, a opet istrčim za 23 sekunde taj njihov krug, a deca za 19 (mm 16), baš sam trut user posted image .

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1484
   RE: Korona virus - 2. deo
4.8.2020 17:29:24   
Tiziana
Mi idemo popodne na Tas jer radimo do 17,17.30..Moji klinci se vise ne igraju u parkicu vec jurcaju oko bajsevima, rolerima, sta god, najcslesce ne mozemo da ih savatamo gde su. 

Kesic je cesto tu. Njegovi decaci idu u nas (bivsi) vrtic. Mladji je najsladje dete na svetu. Vozi trotinet, a jos nosi pelenu i ima dzinovsku kacigu koja mu stalno spada i koju non stop podize, a brz je kao Spidi Gonzales. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1485
   RE: Korona virus - 2. deo
4.8.2020 19:46:42   
daca77
Ja inače imam fobiju od vode, ali od jezera naročito. Evo danas pronašli ovog dečka(19god.) koji se utopio na Bubličkom jezeru. Inače, dečko je iz mog rodnog sela...blizu mojih roditelja. Toliko gužve na tom jezeru, a niko nije primetio šta se desilo...strašno.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1486
   RE: Korona virus - 2. deo
4.8.2020 20:00:09   
flamingos
Daca77,strašmo,čula sam.I ja sam se davila u bazenu,tako da sam sa vodom i kupanjem u rekama,jezerima na Vi.O bazenu i da ne pričam.😀Dete sam bila,sa školom sam išla,krenem ka plićem delu,a našla sam se gde je duboko.Nastavnik fizičkog sve gurao u vodu,hajde,hajdr,uskačite.Gur nri mene,ja ne znam da plivam-strašno je bilo.



(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1487
   RE: Korona virus - 2. deo
4.8.2020 20:33:36   
dunja RR
Uh :(

Ja sinoć na četu sa koleginicom iz Slovenije, nešto smo do kasno radile zajedno, i ona mi priča, tada je baš saznala da se njenoj drugarici na reci udavio sin 10 god. :(
Trenutak je dovoljan, kod malih, moraju stalno biti u vidokrugu.

A eto, i veliki stradaju, nažalost.

IZVORNA PORUKA: daca77

Ja inače imam fobiju od vode, ali od jezera naročito. Evo danas pronašli ovog dečka(19god.) koji se utopio na Bubličkom jezeru. Inače, dečko je iz mog rodnog sela...blizu mojih roditelja. Toliko gužve na tom jezeru, a niko nije primetio šta se desilo...strašno.





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1488
   RE: Korona virus - 2. deo
4.8.2020 20:35:07   
flamingos
Joj Dunja,strašno.Sa vodom se nikad ne zna.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1489
   RE: Korona virus - 2. deo
4.8.2020 21:28:59   
Mirko Svirko
Ja mnogo volim vodu. Odrasla sam pored Dunava. Sa mosta samo skakali u vodu.

A sada moje dete ne pustam. Ja sam dobar plivac ali opet njega ne pustam. Nisam cula za tog decka. Jao Dunja,bas strasno za dete. Nema vece tuge.
Ne zna se vise sta je gore. Nego, jel slusao neko, sta kazu kakbo je stanje sa koronom?Manje ili vise?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1490
   RE: Korona virus - 2. deo
8.8.2020 19:00:12   
dunja RR


user posted image
Upravo na Adi pjem kafu na distanci i od mojih 😅Nema nikog u krugu od 20 metara,standardno.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1491
   RE: Korona virus - 2. deo
8.8.2020 19:57:29   
pari
Moraću i ja ovih dana tako dunja :)



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1492
   RE: Korona virus - 2. deo
8.8.2020 19:58:43   
flamingos
Divno Dunja.👍


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1493
   RE: Korona virus - 2. deo
8.8.2020 20:07:10   
Ivanka 75
Prelepo Dunja 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1494
   RE: Korona virus - 2. deo
8.8.2020 22:53:24   
Filadendronka
Dunja, mi smo bili vec par puta na NBg strani Ade i sto kazes svako moze da nadje kutak za sebe. Ranije smo isli na Makisku, tamo gde su oni toboganu u pesku. Ali zbog korone smo presli na drugu stranu i definitivno nam je tamo mnogo lepse. Mozda se nekad sretnemo, vi, mi, Pari. Da ne masimo temu...Ja sam na poslu stalno pod maskom ( Mili me uvedjivala da je to izvodljivo, ali joj iskreno tad nisam verovala). Troje kolega je vec prelezalo, jedan  sad ima upalu pluca i dvoje je negativno uz visoku temp. Neke kolege nece da nose maske. Pre neki dan prodjoh kroz centar i gomila ljudi bez ikakve distance samo klizi ulicama. Mi izvodimo decu u park, ne idemo nigde u zatvoreno. Ali glavni problem nam je svakako kancelarija.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1495
   RE: Korona virus - 2. deo
15.8.2020 13:46:46   
Ivanka 75
Gledam broj zarazenih u Evropi ovih dana. Kod svih se drasticno povecao broj.

Skinuli ogranicenja, krenula putovanja. Izgleda da se niko ne pridrzava udaljenosti od 1.5m niti nose maske van svoje drzave. 
Razuzdana gomila. Pratim da vidim kako ce da okrive Srbe 😂

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1496
   RE: Korona virus - 2. deo
15.8.2020 14:43:27   
flamingos
Da Ivanka,raste broj zaraženih.Moja sestra kaže da je i u Beču isto tako,ne zna hoće li kući,videće do sledećeg petka kakva je situacija.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1497
   RE: Korona virus - 2. deo
16.8.2020 14:53:09   
Filadendronka
Zasto se deca ne testiraju na koronu? J ima temp 39 od petka, bili u Tirsovoj. Snizeni leukociti i trombociti,  a CRP blago povisen. Kazu virusno i samo sto nas ne oterase.  

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1498
   RE: Korona virus - 2. deo
16.8.2020 14:58:56   
flamingos
Da,Fil,zašto se ne testiraju deca?Jeste li dobro?


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1499
   RE: Korona virus - 2. deo
17.8.2020 13:36:02   
Filadendronka
Flamingos, evo J vec cetvrti dan ima temp i od jutros dijareju. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here