|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sport
18.9.2020 7:59:31   
Sanjica26 RR
Super. Moje obe vise ne idu. A stvarno ne znam i ovako gde udaramo. Obe muzicka skola, T engleski. Možda se vrate sto kaže mm kad porastu. Sofi nece da ide jer nema s kime da se druzi. Ona je stvorena za ples. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Sport
18.9.2020 8:12:08   
emicaa
Didy bravo bravo 😊

T je krenula u avgustu na atletiku.Svasta rade ali u sustini atletika je.Veceras imaju prvo takmice,ovo je medjusobno.Imace samo dvije discpline veceras,trcanje na 10 m i bacanje kugle.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Sport
18.9.2020 8:45:37   
jess021
Didy, bravo za Sofi. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Sport
18.9.2020 12:12:36   
mikica88
Emice, moja sestricina hoce atletiku, mrsava je , razgibana, bas mi se to svidja.
Pricala joj sestra balet mozda, neki ples, nece da cuje.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Sport
19.9.2020 8:12:00   
flamingos
Didy,bravo.❤


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Sport
19.9.2020 8:48:41   
Didy
Hvala, žene. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Sport
19.9.2020 15:21:42   
mikica88
Emice kako je bilo na prvom takmicenju!?

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Sport
20.9.2020 8:57:06   
mama Jo
Svaka cast Didy!!
Koji ples ide, koliko dugo?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Sport
20.9.2020 10:58:04   
emicaa
Teodora je bila cetvrta od njih 10 u njenoj grupi.Ja sam jako srecna ipak je ovo orvo takmicenje.Skok u dalj joj nije jaca strana,da je tu malo bolja bila bila bi jedno od prva tri.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Sport
20.9.2020 11:47:45   
Didy


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Svaka cas_t Didy!!
Koji ples ide, koliko dugo?



Ide na moderan balet, ples, ne znam ni ja kako da definišem. Ide 4 godine, ovi joj je 5. Mnogo voli. S kajakom pauzira po sopstvenoj želji do leta. 
Svaka čast za Teodoru! Važna je njihova volja, bez naših nametanja i onda je to ono pravo.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Sport
20.9.2020 17:23:06   
Misha i Ljisha
Uu kajak je strava. Veslanje takodje. Svaka cas_t.


D nastavlja sezonu hokeja ovo joj je 4. sezona hokeja a 5. sezona na ledu. Nabavili klizaljke. Rukavice su joj jos uvek ok. Ima i novi stap.  Kaciga je podesiva tako da smo u principu ok sa opremom. 
Inace dodje mi da dam.malisu na klizanje. Najmanji broj klizaljki je 25. Njemu je noga trenutno izmedju 25 i 26. Videcemo kako cemo

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Sport
20.9.2020 22:01:35   
Sanjica26 RR
Моје не иду ни на један спорт и баш ми је жао. Просто немамо где то да убацимо.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Sport
20.9.2020 22:02:57   
mikica88
Ljisho, pa zar nije mali?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Sport
21.9.2020 8:57:13   
Misha i Ljisha
Mali je 😂 ali ima energije bilo bi mu zanimljivo i moga mu je dovoljno velika za klizaljke 😂


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Sport
21.9.2020 9:01:09   
jess021
Ljiso, samo neka negde izbaci energiju. Mi ceni negde krenuti, samo da vidimo kako ce M sa nogom. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Sport
21.9.2020 9:26:26   
Misha i Ljisha
Jess kad bih mogla prepodne da ga vodim sad bih rekla sto posto ce ici ali nemamo vise dvoje kola i to je onda malcice neizvodljivo vremenski. A popodne kad je guzva da ga vodim na treninge nesto mislim da ne bi islo. Onako kad je prepodne bude troje do 5 dece u grupi i onda em im se posveti paznja slusaju bolje i nauce da klizu jako brzo.

Nego sad sam se setila. Rusi su blesavi sto se tice hokeja i bili neki Rusi kapiram dosli u NIS da rade ovde u NS. Dovodi mama malog malog decaka na hokej on izlazi sa leda i ona mu daje flasicu na cuclu da pije vode user posted image tako ce i P haha

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Sport
21.9.2020 16:17:33   
emicaa
Ja kad sam juce vidjela D kako trce mazem mm ovaj definitivno nije rodjen za sporta Uz to on mrzi sport,cetvrtkom sto imamo zajedno cas fizickog kad treba potrcati njemu bi draze bilo da ga lansiram na mjesec



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Sport
22.9.2020 7:34:07   
mikica88
Emiceuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Sport
22.9.2020 8:37:34   
mama Jo
IZVORNA PORUKA: Didy



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Svaka cas_t Didy!!
Koji ples ide, koliko dugo?



Ide na moderan balet, ples, ne znam ni ja kako da definišem. Ide 4 godine, ovi joj je 5.


Super!! Vidim na onoj slici kako radi spagu, a moja J sanja o tome da nauci da uradi spagu user posted image
pa zato pitam.
Mi smo krenuli na atletiku i ona obozava. Inace voli tako neke fizicke aktivnosti. Prosle god je isla na sportic, ali sad smo izabrali atletiku jer su treninzi na otvorenom zbog cele ove situacije i jos mi je bolje nego sportic. Volela bih da izdrzi i ide bas ono, sto bi rekli godinama.
Ja sam je htela i na neki ples, ali to je mozda vise moja zelja da ide. Hoce ona, ali nismo jos krenuli, nisam se sad nesto puno ni raspitivala.
Mnogo vise voli neke takve aktivnosti. Recimo vodila sam je jednom i u skolicu pevanja gde deca sede i pevaju. Kad smo izasli napolje ona je pocela da place i rekla da ne zeli ovde vise nikada da dodje user posted image
Na pevanju je bila nastavnica sva preslatka, lepa ucionica sva nekako vesela u decijim radovima, sarena... A na atletici trener koji prilicno vice na njih kad nesto ne slusaju, umore se posteno. A eto njoj se vise to svidja ☺️

< Poruku je uredio mama Jo -- 22.9.2020 8:39:02 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Sport
22.9.2020 8:59:19   
jess021
Mama jo, koliko ih ima na atletici? Mislim njenog uzrasta. Jel ide samo U? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 320
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here