|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krpelji u proleće
19.6.2011 14:50:03   
bokicans
Jaoo Lesice ja te razumem,Nađa je imala 2 puta ,jednom na ruci,jednom nogauser posted image
Bice to ok.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Krpelji u proleće
20.6.2011 11:34:04   
lesica
Gotova nam je analiza krpelja. I svi su u redu user posted image laknulo mi je user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Krpelji u proleće
20.6.2011 12:02:03   
Mishica 77
Lesice, super da je sve OK. I samo da znaš, krpelji padaju i sa drveća. Ne idu samo po travi. 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Krpelji u proleće
20.6.2011 12:04:26   
bokicans
IZVORNA PORUKA: lesica

Gotova nam je analiza krpelja. I svi su u redu user posted image laknulo mi je user posted image


Super user posted image To je odlična vest

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Krpelji u proleće
20.6.2011 12:18:49   
lesica
user posted image Padaju prokletinje male i sa drveca,i skacu iz trave ali i leteuser posted image Kupujem detetu frontline user posted image nema druge.


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Krpelji u proleće
22.6.2011 13:55:05   
Anoniman
Lesice daj reci mi da li se napipaju  krpelji  ili su ravni sa kozom , tripujem da necu videti ako je napadne ? Kako si ih ti videla , koje su otprilike velicine kao ovaj zarez , ? Sto ih se plasim user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Krpelji u proleće
22.6.2011 19:34:12   
Mishica 77
ribizla, moraš da ga napipaš, čak i najmanji, jer je iznad nivoa kože... osim ako nije tu predugo i već ušao ispod. user posted image
Veći su od zareza, sigurno. Ma videćeš ga 100%, daleko bilo...


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Krpelji u proleće
24.6.2011 11:19:27   
lesica
Ribizla,osetis ih pod prstima jer su iznad koze. A ovi Lenkini su bili cak i manji od ovog zareza-tek se izlegle prokletinje,tako su nam rekli na VMA,i po svemu sudeci na Lenki su proveli sve ukupno dva-tri sata. A inace znaju da budu i krupniji,mada sve to zavisi od stadijuma njihovog razvitka i da li su se napili krvi. Uglavnom,ja sam ludak po pitanju pregledanja L kada dodjemo iz prirode-cak sam i lupu nabavila da bih bolje videla.


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Krpelji u proleće
24.6.2011 14:57:12   
Mishica 77
Crna lesice, gde nađe manjeg od zareza?! user posted image
Ja u životu nisam videla tako malog. Qq! Dobro si ga i spazila! Mada na bebećoj koži je sve lepo vidljivo.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Krpelji u proleće
24.6.2011 15:08:41   
lesica
Cuti,ja sam kuci uocila 3 komada a u tirsovoj smo svi zajedno nasli 5 user posted image Tek se izlegli to nam je doca sa vma rekao,cak nisu stigli ni da pocnu pijuckanje-sva sreca te smo ih brzo uocili.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Krpelji u proleće
24.6.2011 15:12:22   
Olga75
Lesice , odlicno user posted image
svi koje sam ja vadila su bili bas primerci , bljaaak odvratni su


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Krpelji u proleće
25.4.2012 20:06:39   
lesica
Hajde da podignemo ovu temu! Na osnovu proslogodisnjeg iskustva,sada sam u uzasnom strahu sta ako opet nekog zakaci. I hajde da pricamo o sredstvima za zastitu dece a i nas. Ako se svetla odeca dugih rukava podrazumeva,da li postoji na nasem trzistu i neko sredstvo,mast,sprej protiv ovih napasti?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Krpelji u proleće
25.4.2012 21:10:58   
lesica
I tako googlam ja i nista ne nadjoh. Koliko vidim ima Autan neku varijaciju na temu ali svi ga napljuvaseuser posted image I sve mi se nesto cini da cu svoje dete svki put premazivati belim lukom-to ce ih valjda rasterati user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Krpelji u proleće
30.5.2012 9:38:03   
lesica
I konacno dobih informaciju da krpelji ne prilaze koprivi,i da odatle proizilazi da se deca (a i mi odrasli) mogu mazati uljem od koprive. Mada moram da napomenem da treba biti oprezan i isprobati na maloj povrsini koze da ne dolazi do alergijske reakcije,s obzirom da je kopriva jak alergen.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Krpelji u proleće
30.5.2012 19:09:29   
Anoniman
gde se kupuje to ulje ?

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Krpelji u proleće
30.5.2012 19:11:25   
anajid
Ja jutros nasla krpelja Andriji na ruciuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Krpelji u proleće
30.5.2012 19:12:31   
Anoniman
grozno user posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Krpelji u proleće
30.5.2012 19:15:32   
anajid
Ma uzas.Jest eda mu je samo glava bila usla ali opet.Odvela ga kod dr. izvadili mu krpelja.Antibiotik mu dr nije dao jer je skoro pio zbog neceg drugog,pa je jos pod dejstvom.

Rece mi da ga pratim pa ako se oko mesta ujeda bude crvenilo da dodjem.

Nadam se da ce sve biti OK.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Krpelji u proleće
30.5.2012 19:17:06   
Anoniman
bice sve ok user posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Krpelji u proleće
30.5.2012 19:37:53   
lesica
Anajid samo ga pratite,najmanje crvenilo ako se pojavi odmah kod dr po antibiotike. Mi smo prosle godine nosili krpelje na VMA na analizu a posle nekih mesec i po dva od ujeda sam je vodila da joj uzmu krv i za svaki slucaj provere analizom. Mada ja pisah vec da je L zakacila 5 odjednom,pa sam ja sad u panici.
Ulje pretpostavljam da ima u svakoj apoteci,ili ako nista drugo onda bar tinktura.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Krpelji u proleće
2.6.2012 12:29:29   
Anoniman
Juce odemo po Akija , on trenira u jednom delu Nbg gde izgleda ne kose bas redovno , ja se utronjala i necu da pustim Petru dole a md kaze pa sta ti je , videcemo ako je napadne , kao da je krpelj pas ! user posted image uh , zagledala sam je posle vise od pola sata user posted image
moram to ulje da uzmem ..

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Krpelji u proleće
19.5.2013 8:52:48   
Trcosava
Pa u PM više!! Treći krpelj!

Ali sad imam jednu nedoumicu, ODAKLE?!
Elem, juče jesmo bili u prirodi, ALI
Imala je kapu na glavi (i nju sam isprskala autanom), isprskana je bila od glave do pete, uveče se presvukla za spavanje i jutros ustane, posle dođe kod mene u kuhinju i vidim KRPELJA! Na vratu. Kad smo se vratili, pregledala sam je celu, pogotovo ta područja - miška, prepone, ispod guze, čak sam i guzove gledala i razmačinjala, iza uveta... nije imala ništa. ODKALE joj ujutruuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Krpelji u proleće
19.5.2013 23:06:10   
Ivanka 75
Trco, iz kose, sa odece, ako joj nisi sve skinula kad ste dosli kuci onda se oni zalepe za odecu pa ih ima i ujutru jer predju sa odwce na kozu.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Krpelji u proleće
30.5.2013 11:41:46   
Janncica
J mi sinoc kad je usla unutra pokazuje krastu na nozi ... user posted image user posted image mm joj skinuo,bio je mali i posto to nije imala ceo dan,verovatno se tek zakacio. Inace je ceo dan napolju u dvoristu... Zvali smo nasu doktorku,rekla je da ako smo ga vec skinuli ne dolazimo do ujutru. Jutros je odvedem,nije joj dala ni antibiotik jer se ne vidi gde je bio uopste. I kaze da ako nema crvenila zaboravim na to. Ali da je pratim jos par dana. user posted image
Nisam se ni set_ila da ga sacuvamo i odnesemo,mm ga zgazio nogom. user posted image

< Poruku je uredio Janncica -- 30.5.2013 11:42:09 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Krpelji u proleće
30.5.2013 11:50:14   
lesica
Janncice, džabe bi bilo i da ste odneli dr. Tek za ubuduće, zlu ne trebalo, analiza krpelja se radi na VMA, pre dve godine je jedan koštao čini mi se 650 dinara. E sad i pojedine privatne laboratorije rade, mada izbegavaju već te ubedjuju da je bolje sačekati koju nedelju i uraditi analizu krvi.
Mi smo nosili na VMA i brzo su gotove analize, čak mislim istog dana.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here