|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
19.12.2015 10:46:57   
Adriana83
Ja sam preko freelancer zaradila oko 150 e pre par meseci :-) U pitanju je bio neki poslodavac iz Turske,novac mi je uplacen preko westerna a jedan deo preko skrilla. Samo sam ja lenja pa mi mrsko da stalno ostavljam ponude . Probala sam kojekakvo kliktanje na reklame ali mrka kapa. Jos radim preko dva sajta za popunjavanje anketa,na jednom bude povremeno koja anketa ali dobijam vaucere za Lily drogerije.Nakupim svakih par meseci za jedan vaucer ( 600 din). Jednom mi se zaredjalo pa sam za par dana uspela da skupim 3 vaucera.Na ovom drugom ide dosta sporije ali i tu sam se priblizila sumi za isplatu (10 e) ali to bas dugo cekam da mi daju anketu. Na jos jednom stranom sajtu sam digla nekih 6 e ali i tu jako retko dobijem nesto da radim.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
19.12.2015 10:50:02   
Figaro88
I ja radim neke ankete,ali bas ide sporo,sada cekam vaucer za Lagunu da mi stigne.Ako mozes posalji mi u pp gde ti radis ankete,meni tako nesto odgovara user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
19.12.2015 16:22:21   
dddaca
Sad ste me podsetili. moze se zaraditi i popunjavanjem anketa, ali ne nesto puno. Na jednom portalu sam registrovana i povremeno stizu ankete, tu sam do sad zaradila oko 4.500 din , a fali mi jos malo za jos jednu isplatu od 1500.
Na drugom se skupljaju bodovi inije ih moguce zameniti za novac, vec za pretplatu na odredjene casopise. Ne znam da li smem ovde da napisem koji su to portali, tako da ako ste zainteresovani link mogu da posaljem putem pp
Kliktanje na reklame mi se nikad nije cinilo dovoljno interesantno, jer mislim da treba isuvise truda za veoma sitan novac.
Adriana, sta si radila preko freelancera? kako uopste da te zapazi polodavac pored silnih ponuda freelancera sa iskustvom? Moze li neki savet?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
22.12.2015 22:25:34   
Mirol
Verujte mi da je to zaista nesto najteze, naci korektnog poslodavca koji ce ceniti Vas rad i ono najvaznije koji ce Vas redovno i na vreme isplacivati.

Ja sam nakon godina i godina istrazivanja imala srecu da konacno nadjem postenog poslodavca koji iza sebe ima visegodisnje postojanje i covek je total cool i njegova firma funkcionise u celom svetu. Posao na internetu. Radim vec vise od godinu dana i prezadovoljna sam platom.

Naravno, o tome ne mogu da pisem na forumu jer bi se to kosilo sa pravilima, ali cu vrlo rado podeliti svoje iskustvo sa svima koji to zele putem dozvoljenog nacina komunikacije.

Pozdrav svim ucesnicima i posetiocima ovog foruma!

Mirol Toulouse

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
23.12.2015 21:24:13   
Mihailoo
Za reklamiranje se obratite Marketingu Ringeraje.

< Poruku je uredio Nada RR -- 24.12.2015 9:02:46 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
30.12.2015 12:48:25   
Mihailoo
Pozdrav drustvo,

napravio sam novi sajt gde cu objediniti sve informacije vezane za internet poslovanje kojim se bavim.

EDIT: ukoliko zelite da se reklamirate obratite se marketingu Ringeraje.

Sajt ima i forum, gde se mozete oglasiti i pronaci dosta zanimljivih informacija

Pozdrav, Mihailo :)

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 30.12.2015 13:14:56 >

(odgovor članu Mihailoo)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
30.12.2015 13:03:59   
dddaca
Ne verujem bas da moze da ima leba bez motike...

(odgovor članu Mihailoo)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.1.2016 11:46:38   
Mihailoo
U Traffic Monsoon-u imamo sjajne novosti! :)

TM (Traffic Monsoon) prestaje da radi sa procesorima novca (PayPal i ostali) i otvara svoju TM svetsku banku!

Clanovi ce moci da rade sve novcane transakcije preko nje i da imaju TM MasterCard kartice kojima ce moci da podizu novac

iz kompanije na bilo kom bankomatu i da placaju robu u radnjama, kao sa bilo kojom drugom karticom!!

TM otvara kancelariju u Svetskom trgovinskom centru u Dubaiju i veliki medjunarodni biznismeni ulaze u posao, ukljucujuci

clanove kraljevske porodice iz Dubaija!!!


Sve informacije o poslu imam na svojim sajtovima, javite mi se na privatnu poruku ako vas zanima da pocnete posao! :)


EDIT: Reklamiranje i ostavljanje linkova nije dozvoljeno!


< Poruku je uredio lesica RR -- 14.1.2016 12:02:04 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
21.1.2016 14:33:50   
dunja RR
Žene, treba mi info za koleginicu, tj. tačna informacija- da li u Srbiji može da se prima uplata na paypal?
Unapred hvala

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zlatna ribica)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
21.1.2016 14:40:53   
Ana RR
Dunjči, može samo mislim da se plaća neka provizija.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
21.1.2016 14:54:11   
dddaca
Trebalo bi da moze, pustili su pre par meseci. Do sad sam samo placala, tako da nemam iskustva sa ovim jos uvek, ali sigurna sam da postoji neka provizija. Sad nemam vremena, ali provericu kasnije koliko to iznosi ako hoces

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
21.1.2016 15:00:02   
dunja RR
Devojke, hvala, dddaco, može, javi molim te!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
21.1.2016 15:38:12   
Zemunka85
Dunja, moze ;)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
21.1.2016 17:06:44   
dddaca
Kao sto rekoh, nisam isprobala na licnom primeru, tako da ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim, ali trebalo bi da je 3.4% + 0.35 EUR Ako ce taj novac da joj stoji na Paypal nalogu, moze da ga koristi za placanja, ali ako hoce da ga povuce na svoju Visa karticu, u tom slucaju bi trebalo da ima jos dodatna 4 evra provizije
Evo pogledaj ovde U prva dva posta imas detaljno objasnjeno, a ovde su sve provizije

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
22.1.2016 19:26:26   
dunja RR
Daco, Zemunka, hvala vam punooo!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
24.1.2016 1:23:52   
MamaMilena
Dobro vece. Nova sam i do ove teme sam dosla pretrazujuci na googlu poslove preko interneta jer bih htela nesto da radim dodatno dok sam na porodiljskom, a ko zna mozda bi nastavila i kasnije ako mi redovan posao dozvoli sto se vremena tice. Svasta nesto procitah, ima i starijih postova i ne znam da li je sve aktuelno i da ne bi ja sad dosadjivala vama pp, ako neka mama radi nesto provereno, da li moze preporuka i detaljnije info u pp.. Hvalaaa

< Poruku je uredio lesica RR -- 1.2.2016 16:01:43 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.2.2016 15:45:25   
Jeca993
Pozdrav. Nova sam ovde, registrovala sam se samo kako bih nekoga od vas inspirisala i ponudila mu posao kojim se ja bavim vec 6 meseci i od kog sam pocela da zaradjujem, radi se o poslu preko interneta. Svako kog zanima moze se javiti u ppl posto gradim tim i potrebni su mi saradnici!
U inbox cu slati opis posla i blog gde se mozete prijaviti

edit: Nedozvoljeno ostavljanje podataka

< Poruku je uredio lesica RR -- 1.2.2016 16:05:07 >

(odgovor članu Zlatna ribica)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.2.2016 16:04:39   
lesica
Spamovanje portala je strogo zabranjeno!
Sve druge poruke u temama koje nemaju veze sa ovom temom su obrisane, i prethodni post je editovan!

Sledeće kršenje pravila za sobom povlači trajno blokiranje naloga!

lesica RR, administrator portala


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Jeca993)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.2.2016 17:14:51   
Jeca993
Nije spam. Nudim posao kojim se bavim, mozda nekome trebaju prihodi.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
12.2.2016 9:12:32   
nata11
Ne uspevam da postavim slike na Depositphoto. Vrtim se po sajtu vec dve nedelje i nikako. Jel moze neko da mi pojasni gde idem za postavljanje slika.

_____________________________





(odgovor članu Jeca993)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
12.2.2016 13:49:44   
dddaca
Evo da probam ja. Ides na depositphotos i ulogujes se sa svojim korisnickim imenom i sifrom koju si definisala prilikom registracije. Nakon toga imas opciju Seller Menu, u okviru koje se nalazi file uploader. Klikom na taj file uploader ti se otvara novi prozor (mislim da add ons treba da budu omoguceni da bi ti se on otvorio).
U tom novom prozoru, u donjem levom uglu imas opciju Add Files koja ti omogucava da izaberes slike iz svog racunara. Nakon odabira zeljenih fotografija klik na Upload files . To moze malo da potraje u zavisnosti od broja fotografija koje saljes.
Imas i opciju FTP Uploader, ali ovo je jednostavnije sto sam ti napisala.
Kada je zavrsen upload, fotografije se nalaze u odeljku Unfinished Tu definises kljucne reci i kategorije koje ce kupcima olaksati pretragu. Ako treba jos neka pomoc pisi.
Nisam sigurna, ali za svaku odobrenu fotografiju ili ilustraciju ranije su placali odredjeni iznos. Posto sam ja odavno pocela, ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim, ali mislim da je to 0.2 usd
Pokusacu da ubacim sliku kasnije, ako treba

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
20.2.2016 22:25:48   
Mirela22
posao od kuce u mom timu! Ako ste nezaposleni ili vam fali dodatni izvor prihoda, zavrnite rukave I pocnite da zaradjujete sa nama. Trazim saradnike u oblasti internet marketinga ,obuka besplatna a plata zavisi od ulozenog truda. Ako ste vredni imacete mnogo vise od prosecne plate  Svako moze da radi ovaj posao ako zna engleski I rad na racunaru. Pare ne padaju sa neba, pare se zaradjuju  Cekam vas!

Edit: link izbrisan.
Ukoliko zelite da se reklamirate obratite se marketingu RR.







< Poruku je uredio dijana1 RR -- 20.2.2016 22:30:15 >

(odgovor članu Zlatna ribica)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
21.2.2016 7:53:27   
Anck Su Nmaun
Uh ova tema je puna spamova user posted image
Poscela sam pre neki dan da popunjavam neke ankete, i kao kad skupim dovoljno poena dobijam neke vaucere za knjizaru Vulkan ili slicno.
Jel radio neko nesto slicno?

(odgovor članu Mirela22)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
21.2.2016 20:46:51   
nata11

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Uh ova tema je puna spamova user posted image
Poscela sam pre neki dan da popunjavam neke ankete, i kao kad skupim dovoljno poena dobijam neke vaucere za knjizaru Vulkan ili slicno.
Jel radio neko nesto slicno?


Mene su cure sa foruma uputile i krenula sam ali za mesec dana ne dobih bas ni jednu anketu. Rekla bih da ide sporo to skupljanje bodova.

_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
21.2.2016 21:36:16   
dddaca
Ide bas sporo, mislim da sam vec pisala. Meni su stigle dve sa Ipsosa za poslednjih mesec dana, ali za jednu od njih nisam pripadala ciljnoj grupi... I mislim sa jos jednog , dok mi sa ostalih sajtova mi nista nije stizalo od pocetka godine.
Nato da li si uspela da se snadjes sa depositphotos?

< Poruku je uredio dddaca -- 21.2.2016 21:39:01 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here