|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
7.11.2013 15:59:12   
Anck Su Nmaun
Interesuje me neki posao od kuce a da nije prevara, da li imate neki predlog???

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
7.11.2013 16:05:21   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Interesuje me neki posao od kuce a da nije prevara, da li imate neki predlog???

E i ja sam zainteresovana za neki takav posao...da li neko zna nešto takvo,a da nije neka prevara

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
7.11.2013 16:45:20   
Žapkić
Da li se neko oprobao u prodaji preko interneta? Kakva sau vam iskustva?

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
7.11.2013 17:33:50   
nata11
Ja sam to skoro krenula da radim ali tek treba da se razradjuje stranica. A i nije to neka zarada (kod mene su zenske majce u pitanju). Prodas nesto svremena na vreme ali nije to to. Danas svako ima pristup netu i svako moze da naruci nesto iz Kine ili Bugarske, netrebas mu ti da uzimas proviziju.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
7.11.2013 20:03:29   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Žapkić

Da li se neko oprobao u prodaji preko interneta? Kakva sau vam iskustva?

I ja prodajem svasta nesto, ali to se ne moze nazvati zaradom.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
8.11.2013 16:37:20   
Žapkić
Hvala na odgovorima.

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
8.11.2013 16:50:39   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Interesuje me neki posao od kuce a da nije prevara, da li imate neki predlog???

da li znas mozda da radis u nekom programu na kompu, tipa web dizajn ili nesto slicno, to uvek mozes od kuce da radis... mozes da pises semniraske radove isto..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
3.1.2014 2:40:54   
hudler
Mozda bi Vas zanimalo nesto poput ovog na sajtu:


EDIT: Reklamiranje nije dozvoljeno.

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.1.2014 9:40:56 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
4.1.2014 22:59:36   
VVVV
I na netu kao i u realnom svetu sve zavisi od ponude i potraznje. Ako hoces da radis nesto sto svako moze da radi, onda zarada ne moze da bude velika.
A ako bi radila nesto strucno, onda to naravno zavisi od toga koje si struke. Vecina profesija moze da radi i preko neta, narocito ako imas volje da se doobucis za to...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
23.1.2014 2:26:00   
Snezanaaa
Oglašavanje ovog tipa je zabranjeno!!!

< Poruku je uredio lesica RR -- 23.1.2014 6:41:47 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
29.4.2014 19:32:54   
Fica2106
Pozdrav svima za sve ozbiljne i zainteresovane sto se tice navedene teme konaktirajte me na mail







< Poruku je uredio Nada RR -- 29.4.2014 19:42:53 >

(odgovor članu Snezanaaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.6.2014 13:51:36   
kaligula_ker
Malo više teksta ali definitivno vredi izdvojiti vreme.
Našao sam ovo na jednoj news grupi i odlučio da isprobam. Pre par nedelja, pretraživao sam newsgrupe i naišao sam na članak slican ovome u kojem je pisalo da možete zaraditi hiljade dinara u samo par nedelja sa samo malim ulogom od 300 din. Pomislio sam, “Da baš, ovo mora da je prevara.” No kao većina nas, bio sam znatiželjan, pa sam nastavio sa čitanjem.
Kako god, pisalo je da pošaljete 50 din svakoj od 6 imena i adresa koje su bile u tom članku. Zatim stavite svoje ime i adresu na kraj popisa na 6., te pošaljete taj članak na što više newsgrupa (Forumi, društvene mreže, bla bla, ima ih na hiljade). Nema kvake, to je to. Pa sam nakon malo razmišljanja odlučio da probam. Mislio sam “Šta imam da izgubim osim 6 markica i 300 din, zar ne?” Toliko puknem na tiket ili dva piva pa ni ne znam gde su pre otišle. Zatim sam ulozio tih bednih 300 din i pogodite šta? U roku od 7 dana, poceo sam dobijati novac postom! Bio sam zaprepašćen! Pomislio sam da će se tim biti ubrzo gotovo, ali novac je neprestano pristizao. U prvoj nedelji, zaradio sam oko 900 din. U drugoj nedelji sam i zaradio sam oko 8 000 din a novac jos pristize. To sve sigurno vredi 300 din, i 6 markica!
Sada cu Vam reći na kom principu ovo radi i jos vaznije, ZAŠTO radi… Osim toga, pobrinite se da imate kopiju ovog clanka SADA, tako da biste mogli proveravati neke informacije usput. Ako tačno pratite uputstva zarađivaćete više novca nego sto ste ikada mogli radeći nešto tako lako!
VAZNO: Legalno je i stvarno funkcioniše. Ovaj program ostaje uspešan radi ISKRENOSTI I POŠTENJA učesnika. Molimo Vas nastavite njegov uspeh pazljivo prateci i postujuci uputstva. Sada cete postati deo Poštanskog poslovanja. O ovom poslu Vaš proizvod nije čvrst i opipljiv, on je usluga. Vi ste u poslu razvijanja Poštanskih lista. Mnogo udruzenja rado plaća velike svote novca za kvalitetne liste. No ipak, novac od tih lista je sekundaran prihodu koji se zaradi od ljudi kao što ste Vi i ja koji traze da ih se uključi u tu listu.
Ovo su 4 koraka do sigurnog uspeha:
KORAK 1: Nabavite 6 odvojenih papirica i napišite sledeće na svaki papiric: “Molim Vas, stavite me na Vašu poštansku listu.” ili na engleskom “PLEASE PUT ME ON YOUR MAILING LIST”, zavisi kome i gde šaljete. Sada uzmite 6 novčanica od 50 din i stavite JEDNU u SVAKI od 6 papirica tako da se novčanica ne može videti kroz kovertu (radi sprečavanja krađe). Zatim, stavite jedan papirić u svaku od 6 koverti i zatvorite ih. Sada biste trebali imati 6 zatvorenih koverti, svaku sa papiricem na kojem je iznad napisana fraza, i novcanicu od 50 din. Ono sto Vi radite je da činite uslugu. Ovo je provereno legalno. Vi zahtevate zakonitu uslugu i plaćate je. Kao većina nas, bio sam pomalo skeptičan i pomalo zabrinut o legalnim pogledima svega toga. Pa sam i proverio sa U.S. Post Office (1-800-725-2161) i potvrdili su mi da je to zaista legalno. Ako ste sumnjičavi u vezi ovoga, pogledajte Title 18 Sec. 1302 & 1341 of the Postal lottery zakona.
Pošaljite tih 6 koverti na sledece adrese:
1.)
2.)
3.)
4.)
5.)
6.)
KORAK 2 :Sada izaberite ime pod 1 sa liste koju vidite iznad i obrišite ga sa liste, pomerite ostala imena prema gore za jedno mesto (6 postaje 5, 5 postaje 4, itd…) i dodajte SVOJE ime pod brojem 6 na listi.
KORAK 3: Sada, posaljite svoj prepravljeni članak (sa Vašim imenom i adresom na listi) na bar 50 newsgrupa, to može svako (Mislim da ima priblizno 24,000 grupa). Što ih vise pošaljete, više ljudi će videti i više novca se zarađuje) Imajte kopije ovih koraka za sebe i, kad god Vam zatreba novac, prođite sve ponovo, i ponovo. ZAPAMTITE da ovaj NAČIN ZARADE ostaje uspešan radi ISKRENOSTI I POŠTENJA učesnika i njihove pažljive posvećenosti uslovima. Uzmite to ovako: Ako ste pošteni, program će se nastaviti i novac koji dobijaju mnogi drugi doći će i do Vas. Vaše ime ce se pomerati na listi geometrijski, pa kada Vaše ime dođe do 1. pozicije dobijaćete hiljade dinara u kešu! Kakva prilika za samo 300 din (50 din za svakog od 6 osoba napisanih na listi). Pošaljite ih sada, dodajte svoje ime na listu i Vi ste u poslu!
KORAK 4: UPUTSTVA ZA KAKO POSLATI NA NEWSGRUPU:
Ne ponovo pisati ovo celo pismo da bi ste ga poslali. Jedino šta se menja je lista gde dodajete sebe, ostalo copy/paste. Sad pretražite što više grupa (on-line forume, oglasne table, chat stranice, rasprave…) Cilj Vam je da što više ljudi pročita članak.
To je to! Sve što treba je otići na razne newsgrupe i poslati članak, kad Vam uđe u štos, trebaće Vam oko 10 sekundi za svaku newsgrupu. ZAPAMTITE, U ŠTO VIŠE NEWSGRUPA POSALJETE, VIŠE ĆETE NOVACA ZARADITI! To je sve!
EVO KAKO 300 DINARA POSTANE NEKOLIKO HILJADA!! Od 50 pošiljaka (ovog teksta, ne koverata ), recimo da dobijete samo 5 odgovora (vrlo redak primer). Zaradili ste 250 din sa svojim imenom na 6 mestu na pismu. Sada, svaki od tih 5 osoba koji su Vam poslali 50 din pošalju isto na bar 50 50 lokacija na netu ili bilo gde, svaki sa Vašim imenom 5 i samo 5 osoba odgovori na originalnih 5, to je jos 1 250 din za Vas. Sada svaki od tih 25 pošalje sa Vašim imenom na 4 i samo 5 odgovora svaki, dobijacete prihod od 6 250 din! Sada, se tih 125 osoba okreće i pošalje opet samo 50 sa Vasim imenom na 3 i dobiju samo 5 odgovora svaki, dobijaćete prihod od 31 250 din! Ovaj princip se nastavlja… Kada ste na 2. mestu na listi zaradite 156 250 din, i na kraju kad se završi krug, zarada je 781 250 din! Ovo je sve naravno matematički proračun gde je uzeto da će se samo 5 ljudi odazvati pri svakom slanju, a uvek bude više.
Kada Vaše ime vise nije na listi, samo uzmete poslednju pošiljku u newsgrupi, i jos jednom pošaljete 300 din imenima na listi, stavljajući svoje ime ponovno na broj 6. Te ponovno počnete slati pošiljke na newsgrupe. Stvar koju treba zapamtiti je da se hiljade ljudi spaja na internet i čita članke svakog dana baš kao i Vi sada. Pa, da li sebi možete priuštiti 300 din i videti da li stvarno deluje? Sami odlučite. Ljudi su govorili, “Šta ako je plan izigran niko Vam ne pošalje novac?” Pa šta? Koje su šanse da se to dogodi kada postoji mnogo novih, poštenih korisnika i poštenih ljudi koji se priključuju internetu i newsgrupama svakog dana i žele da zarade na ovaj način? Tržište je neograničeno a što je najbolje, sve je čisto i sistem sam sebe održava.
1. PRODAJETE PROIZVOD, ČIJA PROIZVODNJA VAS NIŠTA NE KOŠTA!
2. PRODAJETE PROIZVOD, ČIJI TRANSPORT VAS NIŠTA NE KOŠTA!
3. PRODAJETE PROIZVOD ČIJA REKLAMA VAS NISTA NE KOŠTA!
4. KORISTITE SNAGU INTERNETA I MULTI-LEVEL MARKETINGA!
5. VAŠ JEDINI IZDATAK OSIM POČETNE INVESTICIJE 300dinara JE VAŠE VREME!
6. SAV PRIJEM JE VAŠA ČISTA ZARADA!
Zelim Vam uspeh i zaradu mnogo novca…


edit : za reklamu obratite se marketingu RR

< Poruku je uredio Olga RR -- 14.6.2014 15:36:10 >

(odgovor članu Fica2106)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.6.2014 15:26:34   
Olga75
jao ja sam takva pisma dobija pre dooobrih 30 i vise godina
jos u osnovnoj
samo sto je osnovni ulog bii tadasnjih 30 dinara , po deset za trva tri imena
znaci divno i krasno lancano pismo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu kaligula_ker)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
30.6.2014 10:24:32   
lanajelena
Pocela sam da radim nesto od kuce ,delovalo mi je kao komplikovano a nije tako strasno u pocetku ne dobijas mnogo po dolar,dva u prva dva meseca onda kasnije dobijas po 80 i tako do nove god cu valjda imati neku ozbiljniju zaradu,ako nekog interesuje neka mi se javi u inbox ili na fb,pola sata svega dnevno ti oduzme

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
30.6.2014 11:23:02   
Ana RR
LJ, da nije ona američka firma (da ne imenujem ovde) koja posluje od 1988. godine ili tako nešto user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
30.6.2014 11:45:13   
lanajelena
Mislim da jeste,jesi cula neka iskustva?ja sam nova ali nista me ne kosta da probam ionako drndam igrice na fb user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
30.6.2014 12:35:22   
Ana RR
Čula sam, odslušala sam čak i onaj webinar ali nisam nešto bila zainteresovana. Držim ti fige da uspe user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
30.6.2014 13:03:12   
World
Najbolji su mi ovi "poslovi" gdje prodajes maglu.. nema konkretnog proizvoda, super.. zar neko nasjeda na to jos uvijek?

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
30.6.2014 13:34:13   
lanajelena
Mozda sam ja naivna,ali ovde mozes i da prodajes i da kupujes ako zelis,World bice ti zao kad postanem milioner user posted image ,ja sam vise pocela to zbog sestre jer se ona sa tim zanima u fazi je razvoda i trebalo joj je ovako nesto da ne razmislja o nicemu,ne oduzima mi neko vreme i nista me ne kosta pa ako jos i kapne nesto dobro doslo

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
30.6.2014 13:40:36   
World
joj izvini, nisam mislila na taj tvoj posao, ne znam ni o cemu se radi.. nego sam iritirana ovim gore nekim dugackim postom gdje uplatis nekome nesto pa on tebi, pa tamo-vamo razmuljas malo magle i eto ti posao.. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
30.6.2014 13:44:36   
lanajelena
user posted image ,vec sam pomislila gde je sad bas World naisla da mi kvari biznis user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
30.6.2014 13:46:56   
World
Samo naprijed, ako ti ne traze nikakve pare, tim bolje.. i ja sam za to da se radi od kuce bilo sta ako mozes...user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
8.7.2014 23:30:53   
iliana4
Pozdrav drage mame ja sam nova ovde i podelila bih sa vama svoje iskustvo. Ja radim posao od kuce i to izuzetno uspesno. Uz to imam i redovan posao ali zarada od kuce raste i napredujem iz meseca u mesec toliko da razmisljam da mi to bude jedini posao. Jer ne postoji lepsa stvar od pracenja odrastanja mojih klinaca uz posao koji mi donosi odlicnu zaradu. U startu sam krenula sa tim poslom jer je dinamican, zanimljiv, a ne trazi ulaganja i trudila sam se da stalno ucim i napredujem. Sada uzivam u njemu, imam dovoljno vremena za decicu i zarada raste. Ne postoji bolja kombinacija. Ja bih zaista zelela da vam pomognem i uputim vas u posao ako ste zainteresovane, jer u ovom poslu ima mesta za sve nas, a i decica su srecnija. Slobodno mi se mozete obratiti u inbox i pruzicu pomoc i podrsku svakoj od vas koja je zainteresovana. user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
8.7.2014 23:35:58   
ninulina
iliana4 o čemu se radi? Ulaže li se nekakav novac???

_____________________________

16.07.2013. - 17 : 04

...''Biti majka znači učiti o snagama koje niste znali da imate
i doživjeti strahove za koje niste znali da postoje.''

(odgovor članu iliana4)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
8.7.2014 23:46:52   
iliana4
ninulina nista se ne ulaze poslala sam ti pp sa objasnjenjem :)

(odgovor članu ninulina)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here