|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dete kod psihologa
15.6.2018 18:15:14   
mama Jo
Super! Deluje kao da ste bile tamo dva sata? user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: dete kod psihologa
15.6.2018 18:15:40   
emicaa
sva ova pitanja meni pedijatar postavi.I jos pokusava li sam sici niz stepenice,moze li trcati i skakati i onda rade neke vjezbice za koje je David uvjek do sad bio nezainteresovan user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: dete kod psihologa
15.6.2018 18:29:23   
IvanaSK RR
Ma jok, bili smo kratko.
Da, Emice, postavljaju i pedijatri. Mada je meni drugačije kad psiholog posmatra dete, a drugačije kad pedijatar.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: dete kod psihologa
15.6.2018 19:38:42   
mama Jo
Dobro je ☺ vec sam pomislila da je to proces koji traje satima 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: dete kod psihologa
1.10.2018 13:42:29   
Mikosole
Posto sam nova na formu,a ova tema me jako zanima da li mi neko moze objasniti kako da stupim u kontakt sa jednom clanicom sa foruma? Pisala je na ovoj temi pa bih je kontaktirala ako je i dalje aktivna. Vidim da dugo nije pisala...Hvala

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: dete kod psihologa
1.10.2018 14:13:15   
Sanjica26 RR
Miksole,  morate nam reci o kojoj clanici je rec,  pa cemo da vas uputimo. Ili probajte da joj posaljete privatnu poruku.  

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mikosole)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: dete kod psihologa
1.10.2018 16:29:23   
Mikosole


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Miksole,  morate nam reci o kojoj clanici je rec,  pa cemo da vas uputimo. Ili probajte da joj posaljete privatnu poruku.  


Hvala na odgovoru. Rec je o majathegreat. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: dete kod psihologa
1.10.2018 16:32:20   
Sanjica26 RR
Mikosole,
posaljite joj privatnu poruku, pa ce nadam se da vam odgovori.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mikosole)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: dete kod psihologa
7.10.2018 8:52:02   
vocicana
Tih sunce ti...sta šitanja, ali gledajuci sve ovo, dete je super, samo sto cu ga kod psihologa voditi zbog drugih stvari, moracu, da sebi olaksam zivot i neke zakljuck eizvedem uz pomoc strucnog lica.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: dete kod psihologa
7.10.2018 12:20:18   
Mikosole
Da li je neko vodio dete kod decijeg psihologa u klinicki centar u NS? Nama je logoped predlozila da ako uspemo da zakazemo termin kod drc.psihologa u NSu jer dete (22''meseca) ima slabiju paznju. Nije nista hitno,kako ona kaze,ali da se posavetujemo sa psihologom. Mene zanima kako ide taj razgovor,koliko traje? Sta ako se desi da dete u tom trenutku bude neraspolozeno,spaca mu se pa nece da saradjuje,sta onda? 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: dete kod psihologa
7.10.2018 12:42:42   
Misha i Ljisha
Mi smo vodili bebu od 3 meseci kod psihologa u deciju bolnicu u NS. imaju oni razumevanja i taktike svoje. Mislim mozete misliti bebu voditi pa njima se stalno spava. I opet su uspeli da obave sve sta treba.

(odgovor članu Mikosole)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: dete kod psihologa
7.10.2018 14:59:50   
smeško
Ja sam sa mladjim sinom isla kod psihologa kada je imao sest meseci. Vise puta. Nekad je bio raspolozen nekada ne. Svaki put su uradili pregled bez vecih problema. Razlikuju oni nedostatak paznje od neraspolozenja. Mi smo isli na IMD u Beogradu.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: dete kod psihologa
27.2.2019 11:03:44   
Sanidej
Sad nas ceka testiranje pred skolu, valjda tete nisu previse stroge ☺

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: dete kod psihologa
21.7.2019 13:29:54   
MimaKos
Nismo.je vodili kod psihologa jer je muz psiholog :) salim se . Ako bih videla potrebu za tim ili neku.promenu u ponasanju  naravno da bih je odvela  mislim da to moze biti jako korisno, i odraslima i deci


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: dete kod psihologa
3.5.2020 18:59:59   
Misha i Ljisha
Mislim da je vreme da opet P vodim kod psihologa i logopeda i td. Ja ne znM sta cu s njim. Evo stvarno. U dusi UNISTITELJ destrukto mali. Ja ne znam s njim da se igram. Evo danas kao ajde imam svoj lap top koji sam platila1300e 2004 godine od stipendije vlade Luksemburga. Ne dam ga nikom godinama ialo radi. I hajde imam tu i filmovani crtanih tonu ajde da ukljucim i da vidim reakciju. Komp je hp pavillion ekstra sve sljasti na njemu sika plavo. Ludilo. Ima wifi dugme u ono doba najbolji na trzistu.zvucnici su mu bolji od ova 3 kompa sto imam u kuci.  I ukljucim. Odysevlkenje grlio me 20 puta kad sam rekla ovo je bebin kompjuter. Hajde da upalim crtani drnda drnda drnda i za 10 min je uspeo da ga POKVARI! iscupao kabl iz njega tako da se deformisao ulaz. Znaci ne mogy da verujem. Dobro sad nije dobio batine. Ja ne znam sta s njim da radim. Ne prica non stop se njari i divlja.  Evo prosto ne znam sta raditi. Sve je muka sa njim od prvog dana njegovog rodjenja. Hajde da operes ruke njarenje kad peremo ruke njarenje jer je kraj pranja ruku. Nista ali apsolutno nista ne poslusa iz prve. Samo se njari i dere ako nije po njegovom. Ja ne znam s njim da senigram. Uzmem knjigu kazem jaoo vidi sunce on hop zatvori. Uzmem kocke 10 sekundi se igra s njima. Naslaze u vis i to je to. Ja evo posle 2 god mozda ipak mislim da njemu fali neki andrak. 


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: dete kod psihologa
3.5.2020 19:10:18   
jess021
Ljiso, to sa kompjuterom nema nikakve veze. Poenta je njegovo razumevanje, izvršavanje naloga, socijalizacija, odnos prema tebi, prema ocu, prema D... . Ulaz od lap topa je totalno nebitan u tvom eseju. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: dete kod psihologa
3.5.2020 19:15:06   
Misha i Ljisha
Ma znam jess nego me "pogodilo". Sa godinu dana kad smo bili kod psihologa on je "prosao" u smislu da ganje nahvalila kao da je dete na nivou od godinu i po. Ne fali njemu inteligencije. Izvrsava on naredbe baci pelenu u smeci donesi, dodji da rucas, ajde da idemo napolje i td. Ali STO VOLI DA UNISTAVA!!!! Strasno. Ne razumem potrebu unistavanja. U redu istrazivanje pipkanje i td ali unistavanje. Kad ne moze da otvori kapiju on je grize GRIZE. kad padne sa trotineta on ga jos baci i krene da ga GRIZE. Tu agresiju nisam videla. Ja pustim da se izdivlja pa nastavljamo. Ali DOKLE VISE tako? Dokle? 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: dete kod psihologa
3.5.2020 19:17:20   
Misha i Ljisha
Znaci nisam neko ko dopusta kojekakvo ponasanje. X puta sam ga nosila kuci dok divlja. Nema napolje ako ne slusas. I nosim ga on se baca i baca meni u narucju toliko da mislim da ce mi ispasti. Kaznim. Teram ga da odsedi u stolici. Grlim ga ljubim mazim pazim. A on mene NE LJUBI. Retko mozda me je 3 puta u zivotu poljubio inace me cupa non stop grizeni udara


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: dete kod psihologa
3.5.2020 19:21:02   
jess021
Ljiso, a kako se ponasa sa D? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: dete kod psihologa
3.5.2020 19:25:03   
Misha i Ljisha
On nju obozava ali je isto NE LJUBI. Svoje obozavanje prema nama dvema pokazuje cupanjem. Ok grli nas necu sad da kazem da se ne mazi. Velika je maza. Ide z njom non stop ona od nkega ne moze da zivi. Zato smo se sad aktivirali da joj sredimo sobu na spratu. Skace po njoj cupa je i td. Hoce naravno da radi sve sto ona radi


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: dete kod psihologa
3.5.2020 19:33:46   
Misha i Ljisha
Ja moram da kazem da je on izuzetno inteligentan. Kakve stvari on kapira i sta radi mnogi bi se zapanjili. Danas moji ga gledali dok je singericu pokojne babe okretao. I nogom i skapirao je sa nesto nw valja jer se drugi tocak ne okrece (moja mama skinula kais) i onda pokusavao da namesti. Mi se valjali od smeha. Ali igracke knjige kod njega ne traju. Sve mi zao D nista nije unistila. Nista! Ja ne mogu da verujem kakav je. Prosto me strah sa njim negde da idem jer se bojim da ce unistiti i onda kad odemo ja sam uvek na 50 cm od njega. Nikad dalje. U prodavnici slusa iskreno i vrati na mesto i td. Sli toliko besa u tako malom bicu ja nisam videla nikad


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: dete kod psihologa
3.5.2020 19:47:32   
mati
Ljiso, mislim da si u prethodnom postu sve rekla, a to je da D nije nista unistila od igracki. Jos malopre sam to htela da ti napisem, ali sad je tek jasnije. Ava deca su razlicita i svako je prica za sebe. Sve ono sto je sa D bilo med i mleko, malac vam naplacuje, figurativno. Decu nikako ne treba uporedjivati. Ali te razumem, i meni je tako bilo. Mata je vec sa godinu i po znao da mi u vrticu vec sve objasni, i sta je jeo, i sta radi vaspitacica, u par reci, ali sasvim razumljivo. Mita, ni da bekne... Veoma slabo. Ja se zabrinula, ne ide to tako. I sa dve godine, evo ne ucuta se do sada, dok je Mata miran i povucen, odgovara sta ga pitas.
Mata je znao od odma cini mi se da izgovara sva slova, mislim, po redu sve. I R i C, DZ, S(mrzi me da menjam tastaturu), ovaj mali pet godina, R ne zna, S vrska. O ovim tezim da i ne pricam. Vodila sam ga kod logopeda...
Tako da, draga Ljiso, on je takav, ima potpuno drugacije faze od D verovatno. I sve sto ste sa njom prosli lako, sa njim cete na tezi nacin. Ja svakog dana pricam kako ce mladji M da mi dodje glave, za razliku od brata.
Opusti se i polako. Sve ce doci na svoje. Da je idealno bilo bi dosadno. Ljubac...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: dete kod psihologa
3.5.2020 19:52:04   
jess021
Ljiso, i ja mislim da to nije razlog za brigu. To je njegov nacin da istrazuje. Sacekaj jos koji mesec pa se posavetuje sa nekim, vezano za govor. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: dete kod psihologa
3.5.2020 19:53:01   
mati
I da, najbitnije. Ne slusaj molim te druge majke, bilo iz okruzenja ili sa drustvenih mreza, kako su njihova deca savrsena, kako su na vreme prohodala, skinula pelenu sa sest meseci. Sama drze kasiku, postavljaju sto, uce....... Itd, itd.... Da li iz zavisti ili neznanja, zene zele cesto da se ova druga oseca lose, i velicaju svoje dete zeleci da tvoje srozaju. To nikako ne prinosi srcu i veruj, nije sve bas tako. Tvoje dete je tvoje, i najbolje na svetu. Kad ce da prica, slaze, uci, kaki, piski, je individualno i samo njegovo...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: dete kod psihologa
3.5.2020 19:58:39   
Sanjica26 RR
Ja sam njoj pre neki dan pisala privatno na temu govora.

Jos je rano da se ide kod logopeda. Nek saceka jos malo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here