|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 10:29:25   
gagana83
I Una je u fazonu da se mota oko mene kad spremam nesto i da pomaze
Testo ne jede, al zato tamani kore za pitu user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 12:40:14   
Anoniman
moje dete je suvise malo da bi pomagalo, ali je to ne sprecava da pokusava, npr. juce je ukljucila rernu user posted image i to ne znam kako kad je potrebno dva dugmeta istovremeno da se okrenu, kako li se uhvatila za bas ta dva. a kuhinja nam je jedno sa dnevnom sobom, tako da...

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 12:53:19   
zivka
Moje dete "ne dise" dok radi mixer i mora da gleda kako radi. Obozava da lupa poklopcima...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 13:01:12   
sanji
Ove moje nisu uopšte opčinjene kuhinjom.
Jedina stvar koja ih interesuje je kad se mesi neko testo. Ostalo ni ne konstatuju.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 13:05:29   
vikiveki
Moja devojčica hoće sve u kuhinji da mi pomogne, a dajem joj da radi samo ono što ona možeuser posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 13:06:19   
lanajelena
Moja sa svima hoce sem samnom,kaze tebi ne treba pomoc user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 13:14:29   
zivka
Zna da proceni user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 13:49:15   
MaraMina
Mina ima 2 godine i 5 meseci i obozava da mi pomaze , prosto ne izlazi iz kuhinje, pogotovo kada se mesi ili prave kolaci :)

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 13:58:20   
bea83
Moj obožava da brlja po brašnu user posted image  sipam mu u činiju pa on to ko varjačom muti pa malo gurne ruke da opipa situaciji, ljubi ga majka da ga dam u pekareuser posted image

(odgovor članu MaraMina)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 14:08:18   
dunja RR

Ja sam kao mala volela da budem blizu testa, i da ponekada malo pojedem živog user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MaraMina)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 14:14:01   
lesica
Lenka voli još kako da pomaže u kuhinji, a tek što voli testo, onako živo, pa ajde što ona voli nego što i psa nahrani.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 14:16:00   
Modessty

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Ja sam kao mala volela da budem blizu testa, i da ponekada malo pojedem živog user posted image


kao moj sin user posted image kad se ispeče neće ga!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 14:17:08   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Ja sam kao mala volela da budem blizu testa, i da ponekada malo pojedem živog user posted image

Andrea to radi,ali krisom,pa napravi cika Glisu a on svaki put sve manjiuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 14:17:22   
Sanjica26 RR
user posted image Odusevljava se kad pravim nesto i mota se oko mene. I sve ocekujem da ce posle da jede a posle nece ni da pomirise.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 14:22:35   
milenatea
ja sam volela kao mala da lizem slag i da pravim puslice, a mm je spremao kolace u plehanom tanjiricu i zalepio ga na ledja vreo i dan danas ima oziljak user posted image

_____________________________

Poraz je najbolji učenik, jer u poraz možeš da sipaš sve svoje buduće pobede - koliko ti je potrebno.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dete u kuhinji
10.6.2013 14:24:35   
dunja RR
i ja sam krišom user posted image
IZVORNA PORUKA: Figaro88


IZVORNA PORUKA: dunja RR


Ja sam kao mala volela da budem blizu testa, i da ponekada malo pojedem živog user posted image

Andrea to radi,ali krisom,pa napravi cika Glisu a on svaki put sve manjiuser posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dete u kuhinji
21.9.2014 14:55:13   
mali_mis
A. kao da je pravljen u kuhinji, a sigurna sam da nije user posted image
Njega sve zanima. Kad kuvamo rucak, on mora da bude blizu da vidi sta se to stavlja u serpu, sto je najgore, voli da sedi i gleda sve dok se rucak ne skuva. Otvara deo gde su serpe, pa uzme svoju malu serpicu, i onda mu damo i kasiku, pa on vrti (vise bode) po serpi.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dete u kuhinji
21.9.2014 15:20:37   
Klarita
MM user posted image

Od K ne mozes ni po casu vode u kuninjuuser posted image sve bi ona. Najvise voli da mesi sa mnom (kiflice one brzinske, nisam neka domacicauser posted image ) pogace za pizza grill i tako te brzinske stvari, ima svoju musemicu na princeze i malu oklagiju i sva je vazna. Trazi mi i kecelju da joj kupim, nemam je ni ja, verovatno to kod bake videla, ali ja zaboravljam stalno. Voli da dodaje sastojke i drzi preko moje ruke mikser. Ba se oseca vaznom, cak i palacinke kad spremamo. Ali ubedljivo najvise voli da lize serpu od fil(m)a kako ga ona zove iz one bokine torte. hmmm nisam je odavno spremala, mogla bih sledeci vikenduser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dete u kuhinji
21.9.2014 15:23:38   
milicicak
Mini buba obozava kuhinju :) kako krenem nesto da pravim, eto nje gura stolicu da stane pored mene :) juce smo pravile kiflice zajedno, palacinke redovno zajedno pravimo :) obozava da kuva, ljubi je majka :)

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dete u kuhinji
21.9.2014 18:19:17   
New Mom
Kaca je tipican bik - kuhinja je njeno carstvo!
Sa mnom obicno "testi", sa tatom muti palacinke, a sa dedom (svekrom) radi sve. On joj da i jaja da lupa. Imamo male merdevine koje ona koristi da nadzire jelo i mesa ga. Postavlja sto, slaze krpe.
Ovo mi je inace njena omiljena slika
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dete u kuhinji
21.2.2015 11:16:33   
mila83
Moji obozavaju kuhinju i sve vezano za nju! Vole da ucestvuju u spremanju jela i kolaca posebno, kada se nesto mesi ! Jeste da bude testa i brasna posvuda...ali to tako mora, odrasce oni brzo i tih momenata ce biti sve manje..

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dete u kuhinji
21.2.2015 11:38:41   
veselicaa
Kad god nesto mesim(a to je cesto,jer mi je to posao user posted image )tu su obe.Kada se spremaju kolaci,sto je isto cesto opet su tu.Sve u svemu obozavaju da su u kuhinji i da "pomazu" user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dete u kuhinji
21.2.2015 11:56:51   
Figaro88
Andrea prošlog leta sprema sataraš-video user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dete u kuhinji
21.2.2015 12:12:55   
Bibilib
Moji su muski pa ih to ne zanimauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dete u kuhinji
24.2.2015 22:17:13   
dijana1*
I moji su muski pa ne mogu da ih izbacim iz kuhinje.
Vuk je skoro pa prerastao odlazak u kuhinju , jos uvek ga opominjem ali mnogo manje. A Kostu ne mogu da izbacim. Sve bi da vadi, lupa serpama, otvara, prosipa a meni to bas smeta. pored toliko igracaka zasto bas kuhinjauser posted image
Skoro je povukao par tanjira na sebe i sve se razbilo. Uplasio se ali hvala Bogu nije se povredio.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here