|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Faza "Neću!"
18.10.2012 19:09:42   
MicinaMama
Kod moje Milice nema NECU! nego NE MOGU.Ali ona to izgovori kao u smislu: eh to nebi mogla sada...user posted image Tako elegantno kaze i skine te sa dnevnog reda kao da je velika a ne dete od 1god i 10mj.
user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Faza "Neću!"
19.10.2012 9:05:31   
Anoniman
Ja mislim da kad ova faza jednom počne nikad više ne završi.Tačnije, sve više sam sigurna u to kako vreme prolazi user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Faza "Neću!"
27.10.2012 13:04:33   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Kod T je za sve necu, i za ono sto hoce user posted image



Kao i moje dete user posted image Meni je to toliko smesno... Dodji da ti obucem duks: Neces; hoces da ti pustim Pepu: Neces (a hoce) hoces da jedes: Neces (hoce) i takooo. Ne znam ni zasto je pitam, valjda mi slatko kad to izgovori user posted image Jedino stvarno nece da se oblaci i da brise nos...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Faza "Neću!"
8.11.2012 11:23:20   
Tiziana
Kod nas je ili necu ili nikada,nikada,nikada (kao Nodi)...Uglavnom uvek je sve kontra..Taman cu verovatno sa njim izaci iz Necu faze,onda ce ova mala stici u tu fazu :-) Igranka bez prestanka..

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Faza "Neću!"
8.11.2012 14:12:23   
Anoniman
Marko je u NEĆU fazi. Odgovara automatski, šta god da pitaš "Neću", i onda kada shvati da je za nešto što hoće rekao da neće, onda trči za nama i viče HOOOOĆUUUU! user posted image

(odgovor članu Tiziana)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Faza "Neću!"
8.11.2012 14:15:34   
Tiziana
:-) Da, i kod nas je vrlo cesto Necu, ali Hocu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Faza "Neću!"
8.11.2012 15:05:51   
dijana1*
Vuk je stalno u ovoj fazi, jos mi kaze "pitaj me " a onda ja postavljam pitanja hoces li a on odgovara NECU user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Faza "Neću!"
29.11.2012 16:06:44   
jovana13
i ja ludim od ovoga. Nije svaki dan tako,ali kad joj naidju te lutke to je strasno. Uglavnom pocinje ako se naljuti ako joj ne das nesto e onda si nadrljao pocne da place i da se dere i ne saslusa do kraja tvoju recenicu ona vec 6puta kaze necu. A kad nesto od toga hoce pa kasno skonta sta si je pitao buduci da nije mogla da cuje od svog dranja tvoje pitanje onda krece jos veci plac i hoooocuuu. A poludim kad joj baba i deda dozvole nesto sto je zabranjeno samo da ne bi pocela da place i da se dere. Npr pre neki dan je htela da stavi tanjir i viljusku od njene kuhinje plasticnu, u mikrotalasnu kad joj nisam dozvolila moj svekar kaze pa iskljuci iz struje nek se igra!! Tu sam pukla pa to nije igracka, bolje ona da se dere i vristi nego da se nesto desi pa posle ja da vristim. Kad ona tako place i dere se necu ja je iskuliram radim nesto drugo ona shvati da me boli uvo za njeno dranje i najbrze se tako smiri,za sad nam je to najbolje resenje. Cim joj povladjujes sve je gora.

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Faza "Neću!"
11.3.2013 15:10:40   
minna
Nama ova faza traje vec nekih mesec dana, i nadam se da nece mnogo dugo.
Ludim, te necu da se skinem, te necu da se kupam, te necu da izadjem iz kade, te necu da se obucem, necu napolje, necu unutra. I pre nego sto ga pitas vec krece da govori necu, nije, ne mogu...

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Faza "Neću!"
8.12.2014 12:50:38   
little_one
Dizem temu!

Usli smo u fazu NECU! I traje vec neko vrijeme i poludih vise. Da li je zakasnjela reakcija na bebu ili je sama od sebe krenula u fazu tek mi danima se natezemo oko necu stava.

Hoces da jedes, necu, hoces da se igramo, necu, hoces da spavas, necu, hoces kolac, necu, hocu user posted image

Uglavnom je sve necu i u plac, i svako necu proprati takvim placem i kenkanjem da te u momentu izbaci iz takta i ja jednostavno ne znam kako da se postavim. Kad mi nesto nije bitno da se mora u tom trenutku, ja kazem ne moras, i iskuliram, odem svojim poslom ili sama nastavim da radim to sto sam i nju nudila i obicno poslije par trenutaka ona hoce i ukljuci se. A kad npr mora da opere ruke od plastelina jer znam da ce da trpa ruke u usta bude necu i otimanje, brisanje nosa i otimanje i bjezanje itd....aaaaaa

Ajmo iskusne mame, savjeti da ne zaratimo a da se uspijemo dogovoriti i prevazici ovu fazu.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Faza "Neću!"
8.12.2014 13:08:54   
bubulence
mi smo imali tu fazu , sva sreca kratko je trajala.
u svakom slucaju nisam nista posebno radila osim sto sam vracala istom merom.
znaci, ona nesto trazi, ja samo kazem necu i okrenem se. bez rasprave, objasnjavanja... za dva-tri dana je prestala...

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Faza "Neću!"
8.12.2014 13:29:55   
vonavoj
Ja imam jos goru situaciju,faza necu u vrtic!! Isto uz urlanje bez prestanka..
Zna da sam kod kuce sa bebom i nece da ide!! user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Faza "Neću!"
8.12.2014 13:35:40   
little_one
Ja sve mislim da je kod nje zakasnjela reakcija na bebu, ali vidim da je i normalna faza u odrastanju. U vrtic hoce da ide ali sad je nesto smrcava i kaslje pa ne ide. Zadnjih dana kako je jos i bolesna, faza jos vise dolazi do izrazaja.


Bubulence, dobra fora, moracu i ja da pokusam, da vidim radi li. A ja sve kao da joj jos vise ugodim, pa hajde lijepo da crtamo, igramo se, citamo. Vecernja prica je isto postala stvar neckanja, ranije obicno sama kaze sta hoce da citamo, a sada joj izbor moras svesti na dvije da ako na jednu kaze necu, mi kazemo znaci hoces ovu drugu....i tako

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Faza "Neću!"
8.12.2014 13:40:59   
vonavoj
Faza u odrastanju! I ja je pustim kad kaze necu,posle par minuta dodje i vice hocu..samo me ovo za vrtic urnise!

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Faza "Neću!"
8.12.2014 13:49:11   
superm
Kada je stariji sin bio u toj fazi, imala sam obicaj da mu kazem - necu ni ja tebi nesto da ucinim ako ti neces meni. I danas isto to radim. Uvek upali. Pa ipak sam ja starija

< Poruku je uredio superm -- 8.12.2014 13:50:24 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Faza "Neću!"
8.12.2014 13:59:52   
Peace*

IZVORNA PORUKA: superm

Kada je stariji sin bio u toj fazi, imala sam obicaj da mu kazem - necu ni ja tebi nesto da ucinim ako ti neces meni. I danas isto to radim. Uvek upali. Pa ipak sam ja starija


Isto.

Radim to i dalje.

Ipak, ne reagujem na svako Neću, ako nije bitno, pustim. Reč Neću nije zabranjena kad je smislena, ali besmisleno Neću na sve što kažem ... user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Faza "Neću!"
9.12.2014 6:50:51   
Misha i Ljisha
Moja nekad ustane na levu nogu i onda joj je ceo dan sve "necu, necu!" al sta da radim takav dan. Moja uglavnom ne promeni misljenje u "hocu"user posted image .Takvo dete. Znaci i kad joj kazem "ne moras" ona sva srecna jer sam je valjda ostavila na miru. Eto dokaz da su sva deca drugacija hehehe...

Kaze mi vaspitacica da je prosle nedelje bas jedan dan bila dzangrizava i da nije licila na sebe, kaze nista nije htela a uglavnom je vrlo rada sve da uradi. user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Faza "Neću!"
9.12.2014 12:19:52   
little_one
Ma Misho ovo ti je pregovaranje da ga nema, bas je postala svojeglava u nekim trenucima. Jos na sve to je postala i maza, cim se odmakne metar od mene i neko drugi joj pridje suza ko u prici i NECU na sve user posted image AL jutros je hrabro i stoicki prezivjela briseve grla i nosa i vadjenje krvi iz vene i bila hrabra user posted image

Proci ce nadam se, samo gubim ideje u pregovorima user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Faza "Neću!"
9.12.2014 16:20:34   
milicicak
Jooj, mini buba je od rodjenja u fazi necu... Njen prvi artikulisani zvuk je licio na necu user posted image
I kod nje je kad nece nece, ne mozes je prevariti, zamajati, odvuci joj paznju, uceniti je ili kazniti. Nece i tacka...
Mi je u takvim situacijama najcesce ignorisemo i radimo po svom. Ona izbundzija svoje jedno pola sata, mi budemo na ivici zivaca za to vreme dok se ne smiri a onda gospodjica bude jedno pola dana ljuta na nas...

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Faza "Neću!"
25.2.2015 16:26:48   
mila83
Kod moje dece je ta faza bila nesto kratka.Mima je vise bila u fazonu Nodija "Nikada,nikada,nikada...." negde oko 2,5 godine je imala...a sin je znao samo da naprci usne i kaze necu,ali kratko.Sad zna samo da naprci usta kada je ljut user posted image i moooogo je sladak !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Faza "Neću!"
25.2.2015 17:12:30   
Meisje
Joooj ovo je meni bas aktuelno! Sta god treba da uradimo,pogotivo oko presvlacenja,hranjenja ide NEEE i vriska. Ja kuliram,pokusavam na foru da je prevarim i upali cesto a nekadnistane pomazei samo se baca i vristi,sta im je????

LO mislim da nemaveze sa sekom,to su im bubice i na nama je da prevazidjemo,samo dokle to traje...? Evo nama pocelo negde sa 1,5g i sve je gore. Sto kazes kad mi nihe bitno pustim je da vristi ali kad mi je bitno ne znam sta cu... Uglavnom nabrajam stvari koje voli da radi,ljude..pa kao idemo to da radimo

< Poruku je uredio Meisje -- 25.2.2015 17:17:04 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Faza "Neću!"
25.2.2015 17:43:56   
milicicak
Mini buba je i dalje u necu fazonu ali mnogo manje... Sad pali pitanje: Zasto neces? Posto zna da u nasoj kuci odgovor ZATO nije odgovor dok smisli odgovor zasto nece u parkic, da jede, da se kupa ili sta god malo se smiri i odobrovolji :) pa se prevari i ponekad hoce :)

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Faza "Neću!"
25.2.2015 19:21:51   
veselicaa
S je imala tu fazu kada je imala tri godine,necu da jedem,necu da delim nista,necu napolje,necu da spavam user posted image Jedva je prerasla,mada ume i sada da je uhvati pa opet slusam necu,necu user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Faza "Neću!"
7.3.2015 11:34:49   
mila83
Dure se oni s vremena na vreme,decija posla user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Faza "Neću!"
7.3.2015 12:11:25   
veselicaa
S,je opet u toj fazi,bila mi je prehladjena i razmazila se i sada slusam "necu to da jedem,sirup ima cudan ukus(za imunitet),ne svidja mi se ukus vode"user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here