|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Faza "Neću!"
7.3.2015 13:00:00   
mila83
Kod nas je ta faza cesca kod sina ! Na kraju ne zna ni on sam zasto se ljuti user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Faza "Neću!"
7.3.2015 13:06:11   
veselicaa
Dok su manji vise se cije to "necu" Kako rastu postaju ozbiljniji i shvataju da "necu" nije bas odgovor na sve sto im se ne svidja

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Faza "Neću!"
7.3.2015 13:09:42   
mila83
Ja sam Mimu ucila kada treba da izrazi svoje nezadovoljstvo, da kaze ne zelim ili ne mogu..cak je i druge znala da ispravljauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Faza "Neću!"
7.3.2015 13:45:53   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: veselica

Dok su manji vise se cije to "necu" Kako rastu postaju ozbiljniji i shvataju da "necu" nije bas odgovor na sve sto im se ne svidja


Dok je moj M bio manji stalno je koristio tu rec "Necu"kad je hrana u pitanju,ali sada kao stariji zna za "ne mogu","ne zelim"

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Faza "Neću!"
7.3.2015 14:03:58   
mila83
Deca ne znaju da izraze svoja osecanja pravim recima,vec reakcijama.Zato smo mi tu da ih naucimo.Kao npr. kao sto ucim sina kada je ljut da to kaze a ne da lupi vratima,baci igracku itd.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Faza "Neću!"
9.1.2017 9:34:29   
Sanjalicaaa
Sta god da mu kazem on kaze nece. Kazi "Dobar dan", kazi "Hvala" samo mi odbrusi "necu". Toliko je poklona izdobijao ovih dana, bas me je sramota sto nece da se zahvali. Nece da kaze "izvini". On meni kuci kaze Hvala kada mu nesto dam. Ne svaki put, ali od 10 puta 7 mi kaze. Ali kada dobije poklon nema sile da se zahvali nekom. I nama kuci kaze "izvini" ali nekome drugom nece.
Jel to faza? Meni se cini da ga je vise sramota, nego neki inat ili sta vec.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Faza "Neću!"
10.2.2017 14:52:57   
branki*
ovo je izgleda i kod moje slucaj,sta god joj kaze ,sve je-necu,necu ,mamo.ti onda obrnes,pa kazes suprotno,onda ono opet vice da nece ili shvati poentu,pa krene da se pekmezi i njari.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Faza "Neću!"
10.2.2017 16:21:04   
Skockica
Uh to je sad kod nas aktuelno kad treba da se jede da se kupa i slicno. I to bas od pre par dana kako je mama otisla. Ne znam da li je to neki revolt ili sta ali bas ide na nerve da se stalno natezem sa njim. Pre neki dan se igrao na onom velikom toboganu u Burger Kingu i mi kazemo idemo, on opet udje. I mi smo se sakrili da vidimo sta ce raditi kad nas nema, da li ce potrcati za nama. On nista frajer izasao, vidi nema nas i nastavi da se igra. Nekad pomislim rogovi ce mi nici dok mu se baba vrati, bas me nekad zna iznervitati.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Faza "Neću!"
10.2.2017 16:28:14   
dunja RR
Kod nas je faza "nećemo", uvek u množini se nećka, kao da ih je trojica user posted image

IZVORNA PORUKA: Skockica

Pre neki dan se igrao na onom velikom toboganu u Burger Kingu i mi kazemo idemo, on opet udje. I mi smo se sakrili da vidimo sta ce raditi kad nas nema, da li ce potrcati za nama. On nista frajer izasao, vidi nema nas i nastavi da se igra.



Ovo i kod nas isto, auu, znači bude to i kada su stariji. Baš su nemogući..


< Poruku je uredio dunja RR -- 10.2.2017 16:34:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Faza "Neću!"
10.2.2017 16:31:37   
Sanjica26 RR
Mislim da oni prvo nauce ne i necu. Sigurno zbog nas, jer.mi to cesto govorimo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Faza "Neću!"
10.2.2017 16:50:37   
Skockica
Da da bude i kad su stariji. Kad je bio mladji nije znao da kaze necu ali je znao posteno da nas kulira i jos ode na neku stranu gde je jos opasnije.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Faza "Neću!"
11.2.2017 15:00:37   
eca89
Nama je dosta sad doprinijela i Bosna, jer su bake i dede odradile svoj posao. A, to neću je baš hit, a meni i mm se kosa diže na glavi!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Faza "Neću!"
30.3.2017 23:03:25   
degu
T je u fazi necu, meni je smesna. Sta god da kazem ajde ona vec vice Ne, ako opet kazem ajde ona vec ima ali Ne objasnjenje user posted image uglavnom pali dobro nemoj i onda je odmah kmezenje Hocuuuu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Faza "Neću!"
31.3.2017 0:55:01   
vikiveki
Moje troje je prošlo kroz tu fazu "Neću" posle 3 godine.Sa prvim detetom mi je bilo najteže jer nisam znala šta se dešava a sa ostalo dvoje je bilo lakše

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Faza "Neću!"
31.3.2017 10:45:10   
emicaa
Mislim da mi nismo imali fazu necu,osim ako nas i to jos ne ceka user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Faza "Neću!"
31.3.2017 10:47:51   
Sanjica26 RR
Emi, vama se posrecilo. user posted image Mislim da to deca prvo nauce.
Ima jos nade za tebeuser posted image Cekaj da David poraste.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Faza "Neću!"
31.3.2017 10:48:24   
Anck Su Nmaun
Iz mog iskustva naj teze je po tom pitanju od 1, 5 god pa do 3 god....ajde 4.
Uopste i sa izlivima besa i fazom "Necu" ..polse se smire 😆

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Faza "Neću!"
31.3.2017 13:15:45   
emicaa
Joj Sanjice ne podsjecaj me.Sve dosadasnje faze me cekaju jos jednom user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Faza "Neću!"
19.2.2020 10:30:48   
mama Jo
Evo nas. Imala je i starija, jeste, ali ne u ovoj meri. Sve je necu.
Nece da ide napolje, onda nece da ide kuci. Nece da jede... ali nista nece, na kraju vise ni ona tacno ne zna sta nece, ali zna da nece. Onda sva u besu kaze ,,necu ja nista".
Malo sam posandrcala, ne znam vise gde da crpim snagu da ne viknem u tim momentima

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Faza "Neću!"
19.2.2020 10:35:36   
Mirko Svirko
I moj sin je imao bas zestoku fazu "necu"..Pitam ga mm jel volis mamu on kaze "ne" Pita ga volis tatu opet "ne"...Pa hoces napolje,  u vrtic, pa kod babe,  pa novu igracku... pa sve je " necu"Hoces cokoladu a on kaze "necu"  a onda je uzme sam.. E sada shvati i budi strpljiv.. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Faza "Neću!"
19.2.2020 10:53:41   
Sanidej
Ja odgovorim sa "necu" istom merom kad nesto traze posle od mene. Naravno da sam prethodno prosla kroz fazu nerviranja i vikanja.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Faza "Neću!"
19.2.2020 13:30:10   
Misha i Ljisha
Haha P je u toj fazi od kad se rodio. Udjemo unutra hajde da peremo rukw. Dernja se (ne zna da kaze necu) peremo ruke onda nece da ide od lavaboa igrao bi senpa se opet dernja. Hajde da se presvucemo dernja se hajde ovo dernja hajde ono dernjam 😂 moj ce iz faze necu izaci na sveto nikad


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Faza "Neću!"
20.2.2020 18:12:48   
MamaNecaVo
Kod nas se aktivirala posle drugog rodjendana i trajala je srecom,kratko.Par meseci.
Daj ruku-necu.
Hoces da jedes-necu.
Pokupi igracke-necu.user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Faza "Neću!"
29.7.2020 10:27:42   
mama Jo
I kod nas je sve necu. Necu da legnem, da ustanem, da jedem, da perem zube...
Necu napolje, pa necu unutra 😔
Moje strpljenje je na ivici.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Faza "Neću!"
29.7.2020 10:40:33   
Duškić
Necu da spavam i ne spava mi se je glavna kod nas!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here