|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HRONO ISHRANA
17.10.2012 14:48:56   
mihi
A satarš za ručak?

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: HRONO ISHRANA
23.10.2012 11:21:46   
tanjica85
mislim da moze

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: HRONO ISHRANA
23.10.2012 12:21:36   
mihi
Jutros sam jela slanincu i jaja i parče raženog tosta.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: HRONO ISHRANA
23.10.2012 13:51:12   
tanjica85
ja sam to u nedelju doruckovala. uz sve to sam jela i malo sunkice i kuvani paradajz

< Poruku je uredio tanjica85 -- 23.10.2012 13:56:44 >


_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: HRONO ISHRANA
6.11.2012 21:51:21   
mihi
Samo da javim. Počela sam 8. 10. danas na merenju 6. 11 6,7 kg manje. Još dva cuklusa ovakva i ja sam na idealnoj težini.user posted image

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: HRONO ISHRANA
7.11.2012 7:42:41   
mala buba
mihi bravo! moj rezultat je samo 4 kg manje za mesec dana, a mm 3 kg.

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: HRONO ISHRANA
7.11.2012 9:23:23   
Anoniman
Mihi, svaka čast!!!user posted image user posted image user posted image

A ja sam obećala fotke nekad i sad:

user posted image

user posted image

(odgovor članu mala buba)
  Direktna veza do poruke: 232
   RE: HRONO ISHRANA
7.11.2012 11:06:30   
tanjica85
Gae, Mihi user posted image user posted image
Gae, super izgledas

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: HRONO ISHRANA
7.11.2012 20:03:37   
madre
gae, bravouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: HRONO ISHRANA
8.11.2012 7:58:10   
mihi
Mala Bubo da l ste se striktno pridržavali preporuka za Hrono ishranu? Ja i treniram ali rekoše mi da aerobik nije baš poželjan, bolje je brza šetnja ujutru, pa ću od sledećeg meseca preći na traku za trčanje.

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: HRONO ISHRANA
8.11.2012 7:59:34   
mihi
Bravo Gaeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: HRONO ISHRANA
9.11.2012 7:44:51   
mala buba
mihi onako, nekad i nismo bas. desavalo mi se da nedeljom kombinujem ugljene hidrate i proteine. mm ne priznaje rucak bez mesa a ja bez krompira zbog Petre.

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: HRONO ISHRANA
14.11.2012 9:05:24   
marince1
Da se prijavim,od ponedeljka sam i ja na hrono ishrani.
Za sad ne ide lose,nisam gladna i nije mi tesko.Pocela sam i sa vezbamai ,naravno ,imam upalu misica.
Nadamse da cu i ja ,kao i Gea kroz neko vreme da stavim slike pre i posle user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: HRONO ISHRANA
16.11.2012 15:39:33   
tanjica85
user posted image user posted image Marince, samo napred

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: HRONO ISHRANA
16.11.2012 15:45:38   
mihi
Samo napred Marinče!!!

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: HRONO ISHRANA
20.11.2012 18:08:21   
anamiamica
Zelim da zapocnem sa ovakvim nacinom ishrane jer jos od puberteta imam tih 7-8 kg vise od kojih se lepo izrazi stomak,gornji deo ruku,podbradak i ne bas lep struk!Znam da treba da vezbam ali prosto pored 12-o mesecnog bebca,posla,muza,spremanja stana,drustvenog zivota,nemam ni minut vise osim te jedne kafe(i to ako) za sebe!Jedini spas mi je jutarnji brzi hod do posla ali to naravno nije dovoljno!Nego da ne objasnjavam nasiroko,ovo sam napisala jer verujem da ima jos mnogo osoba zenskog pola ciji dan izgleda ovako!Ono sto predpostavljam da muci mnoge a i mene licno, je to sto sve u vezi sa ovom ishranom jeste verujem korektno ali takodje i veoma razlicito od onog na sta smo navikli da jedemo ceo zivot.A da pritom ne mislim na lose navike tipa hleb,coca-cola,hamburgeri,suhomesnati proizvodi i slicno!Mislim na tradicionalan nacin pripremanja hrane tipa kuvani kups sa junetinom,boranija i piletina,pasulj sa rebarcima...Recepti za ovakav vid ishrane na koje sam nailazila sastoje se iz mnogo namirnica koje su nesvojstvene bar za moje okruzenje,jer niko ko je meni blezak ne koristi ni radic,ni balzamiku,niti pilece belo marinira sa narandzom,ne koristi avokado,i dinju uz prilog mesu i sl...Ono sto verujem da ce se mnogi sloziti je da je to sve veoma nesvakidasnje za nase podneblje i da se jako retko ko tako hrani!Svaka cast ako to pojedini konzumiraju ali meni su takve stvari strane a verujem i da ima jos ljudi kojima je kao imeni tesko da takve stvari uvoje posle toliko godina zacinjenih vegetom,persunom,biberom,soli,crvenom paprikom,uljem suncokreta i maslinovim uljem i ostalim zacinima na koje smo nekako svi navikli.Zato bih da zamolim osobe koje su vise upucene u ovakav nacinn ishrane da nam hrono kuhinju malo tradicionalizuju i prilize nasim navikama-naravno ne losim!Da to sve uproste i kazu nam konkretne primere ovog nacina ishrane sa jelima koja su svojstvena Srbiji!user posted image

Ako iko bude imao volju bicu mu beskrajno zahvalna!

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: HRONO ISHRANA
20.11.2012 19:04:00   
Anoniman
Kupus možeš da praviš i sa junetinom i sa svinjetinom, musaku od tikvica, plavog patlidžana, karfiola, kelja i svega sličnog... punjene paprike i tikvice bez pirinča... sarme bez pirinča... mućkalica (kao sataraš samo sa komadima mesa), dinstane šnicle sa prilogom od povrća...

(odgovor članu anamiamica)
  Direktna veza do poruke: 242
   RE: HRONO ISHRANA
11.12.2012 22:31:11   
pocahontas
ja sam danas pocela sa ovom vrstom ishrane, nadam se da ce biti uspesno.
iscitala sam sta ste pisale i imam pitanje, inace sam tek pocela da kuvam pa ako je pitanje glupo ne zamerite, zanima me da li je spanac, napravljen sa malo ulja, belog luka, brasna i mleka, u skladu sa principima hrono ishrane i da li je tako napravljen uz tunjevinu i salatu od sveze sargarepe dobra kombinacija za veceru?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: HRONO ISHRANA
13.12.2012 13:20:03   
Sesilija 83
Mm planira da pocne sa ovom vrstom ishrane,a li mi je problem sto stalno putuje,i nemoze redovno da se hrani....neznam kako da se pridrzava...
A da i pitanje nije vezano za temu, Gde je GG nema je nigde a postovi su jojAnonimni,da li se sama izbrisala ili je nastao neki problem, zna li neko??

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: HRONO ISHRANA
13.12.2012 13:22:55   
Snelle
Par članica je tražilo da im se obrišu nalozi.
Možda da spremiš mužu veću količinu hrane, pa popakuje u kutije, i onda u onaj mini frižider?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: HRONO ISHRANA
13.12.2012 13:56:41   
Sesilija 83
to za mini frizider smo i planirali kad ide autom po okolnim zemljama,i to je ok,ali neznam kako cemo kad ide avionom...i tada se duze zadrzava po7-10 dana,prosle zime je vise bio van zemlje nego u Srbiji....A nema uvek da izabere kuvanu hranu da jede,nekad provede par dana na suvoj hrani i sendvicima, znam da je tad prosle zime najduze bio odsutan23 dana i da je stalno na aerodromima kupovao onu supu iz automata...
Hvala na odgovoru...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: HRONO ISHRANA
16.12.2012 21:52:15   
cani
Imam i ja jedno pitanjce u vezi sa ovim nacinom ishrane,tj,ostalo mi je u secanju nesto sto sam cula,tipa ako jedes za rucak crveno meso onda za veceru treba da jedes,,,,pa sad ne mogu da se setim da l isto crveno meso  ili bas obrnuto-za rucak npr.crveno a za veceru belo meso...

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: HRONO ISHRANA
17.12.2012 14:27:21   
tanjica85
bitno je samo da nemas istu grupu namirnica za rucak i veceru. Znaci ono sto si rucala da ne bude i vecera.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: HRONO ISHRANA
18.12.2012 15:07:19   
cani
Cekaj,ako jedem npr.piletinu i salata od rendane sargarepe i celera za rucak,sta ond za veceru? Nikako to isto?

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: HRONO ISHRANA
19.12.2012 12:17:09   
tanjica85
ne, mozas npr za veceru ribu ili belanca od jaja, blitvu ili spanac.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here