|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.8.2009 23:08:19   
2002m
IZVORNA PORUKA: Nedja

Pre jedno dve nedelje, oko 10 uvece, lupa neko na vrata (ne radi nam zvono). Ja necu da ustanem, ko dolazi u to vreme nenajavljen, ne treba mi. Lupa jace, i jace, i jace, a mm se tusira. Ja se vec pomalo plasim. Dolazim do vrata i vicem "ko je". Prvi, drugi, pet puta. Nista. Gledam na spijunku, mrak u hodniku, nista se ne vidi. Pomislim, boze, pa moja ulazna vrata su tako savrsena da bi se srusila kad bi neko malo jace gurnuo. Sad vec ne osecam noge od straha. Vrisnem "KOOOO JE!!!", a mm otvara vrata kupatila (koja su pored ulaznih) i kaze "Sta se deres, lupam vec pola sata da mi doneses gace!"user posted image user posted image user posted image
 user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kako je lepo biti glup!
27.8.2009 14:44:26   
prase
IZVORNA PORUKA: Nedja

Pre jedno dve nedelje, oko 10 uvece, lupa neko na vrata (ne radi nam zvono). Ja necu da ustanem, ko dolazi u to vreme nenajavljen, ne treba mi. Lupa jace, i jace, i jace, a mm se tusira. Ja se vec pomalo plasim. Dolazim do vrata i vicem "ko je". Prvi, drugi, pet puta. Nista. Gledam na spijunku, mrak u hodniku, nista se ne vidi. Pomislim, boze, pa moja ulazna vrata su tako savrsena da bi se srusila kad bi neko malo jace gurnuo. Sad vec ne osecam noge od straha. Vrisnem "KOOOO JE!!!", a mm otvara vrata kupatila (koja su pored ulaznih) i kaze "Sta se deres, lupam vec pola sata da mi doneses gace!"user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Ja sam doživela nešto slično, samo je neko meni lupao na prozor sa terase (1. sprat, a ispred drvo, na koje neko može da se popne pa da pređe na terasu...). I ja provirim pored zavese, ne vidim nikoga. Ono i dalje lupa... Ja provirim ponovo - opet nema nikoga... E sad već razmišljam kako neko čučne kada vidi da ja pomeram zavesu. Ugasim svetlo i gledam sve vreme... ništa se ne dešava... osim lupanja koje ne prestaje. Vrata od terase su sa veeelikim prozorom - dakle ako neko hoće, može da uđe bez problema. Da li da pominjem da sam bila sama u stanu? Agonija sa lupanjem je trajala i trajala... Onda je moj brat došao kući, ja mu sve ispričam, on baci pogled na terasu i kaže: "A da ti ne lupaju na prozor možda ove zaleđene kuhinjske krpe što si ih stavila da ti se "suše" na minus 10 pa se njišu na vetru?"... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako je lepo biti glup!
27.8.2009 14:46:46   
Lu
Jao lude ste obe,ali zaleđene krpeuser posted image user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako je lepo biti glup!
27.8.2009 15:02:00   
viking
Pre dve godine, zima je bila, čujem ja neko stenjanje i jaukanje koje dolazi spolja (stan nam je u prizemlju). Pošto je napolju sve bilo zaleđeno, a pri tom i gluvo doba noći, kažem ja mužu :"Joj, jel čuješ ovo, neko stenje, mora da se neko okliznuo i pao na stepenicama ispred zgrade po ovom ledu" Naravno, on kaže da ne lupetam, da ne brinem tudju brigu i da se vratim da spavam. Međutim, ja i dalje čujem zapomaganje, ne da mi đavo mira i ja tako brižna krenem da ga molim da izadje napolje da vidi da li se neko polomio napolju, da mu pomogne ako treba. On popizdeo, ali šta će, obuče se, izađe napolje i vrati se za minut pomodreo "Sad ću da te ubijem! Niko nije pao i polomio se, to komšije imaju seks!!"

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kako je lepo biti glup!
27.8.2009 15:06:35   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako je lepo biti glup!
27.8.2009 15:18:41   
mikanica
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kako je lepo biti glup!
7.10.2009 14:22:38   
viking
Evo da se pohvalim da sam jutros krenula na posaou papučama... Shvatila sam da je mi je nešto neobično tek kad sam osetila da mi noga ispada na kvačilu pa sam se vratila kući preobula se user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu mikanica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kako je lepo biti glup!
7.10.2009 14:25:07   
NadaR

IZVORNA PORUKA: viking

Evo da se pohvalim da sam jutros krenula na posaou papučama... Shvatila sam da je mi je nešto neobično tek kad sam osetila da mi noga ispada na kvačilu pa sam se vratila kući preobula se user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A moj komsija jednom u pidzami ! Samo navukao kaput i pozurio napolje!
Vani skontao! Ali prije toga ga je vidio drugi komsija koji se potrudio da to svi cuju pa i poslije 20 god to prepricavaju!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kako je lepo biti glup!
7.10.2009 14:28:46   
viking
Hahaha, najbolje su te jutarnje user posted image
Drugarica moje drugarice je na posao došla SA OFINGEROM KOJI JOJ JE VIRIO IZ KAPUTA! I to bukvalno, viri joj žica iza vrata, ona ništa... tako išla kroz grad....

< Poruku je uredio viking -- 7.10.2009 14:29:55 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kako je lepo biti glup!
7.10.2009 14:51:39   
Trcosava
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa vi niste normalni!!!! ja ću se porodim od smejanja (ako je to moguće)

da dodam ovde onaj deo iz razigranih prstiju - kad su mi zagorela jaja koja sam stavila da se kuvaju?

neko je pominjao tortu i pravljenje iste...
ovo datira recimo od pre jedno hmmm..ajde da kažem 10 godina... kuma i ja rešile da pravimo jafa tortu, sve mi lepo smutile i onaj beli fil sve super, i kore lepo ispekle, presekle na pola i dođe na red slaganje....

nas dve kao ''iskusne'' domaćice nismo naravno znale da taj beli fil treba da se ohladi pretodno, pa smo odmah krenule da ređamo...naravno sve curi sa strane, torta se krivi kao toranj u Pizi, a nas dve inovativne - brže bolje sečemo karton i oko torte da na uspravno stoji- pa pravac u zamrzivač user posted image

naredne torte su naravno odlične bile - čim smo propisno ohladile prethodno beli fil

nedjo - kuku i lele slatko se nasmejah user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kako je lepo biti glup!
7.10.2009 15:14:01   
Anoniman
A sad nekoliko mojih:
1. u autobusu blenem u reklamu, nagradna igra Fanta, pise: 20x putovanje, 5x laptop, 10xfotoaparat, 1000xranac,3000x Fanta
A ja kazem: " Sta ce nekom hiljadu ranaca? Sta da radi sa toliko ranaca?" user posted image

2. na moru, ja u kuhinji, hocu da skuvam supu. Tamo produzni kabl i ringla. Ja okrecem ono dugme , nista. Zovem muza: "Nece da radi, nece da radi, pokvarilo se" a moj muz dodje, pogleda a ja ukljucila produzni u samog sebe a ne u struju"
 

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kako je lepo biti glup!
7.10.2009 15:14:59   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: viking

Hahaha, najbolje su te jutarnje user posted image
Drugarica moje drugarice je na posao došla SA OFINGEROM KOJI JOJ JE VIRIO IZ KAPUTA! I to bukvalno, viri joj žica iza vrata, ona ništa... tako išla kroz grad....


Moje drugarice mama, koja radi u sudu, je otišla na posao sa češljem(vila za minival) u kosi, nije ni primetila dok joj koleginice nisu rekleuser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kako je lepo biti glup!
7.10.2009 15:22:19   
gagana83
Moja drugarica koja je tako vesta kuvarica da samo kafu zna da skuva resila bratu da isprzi jaja. Spremila tiganj sa uljem,spremila posudu gde ce da baca ljuske od jaja. Ulje se lepo zagrejalo,ona razbila jaja,ljuske bacila u tiganj a jaja u posudu koju je spremila za otpatkeuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kako je lepo biti glup!
28.11.2009 22:33:39   
viking
Pre dve godine odlučim ja da iznenadim muža, da ga izvedem na večeru za desetu godišnjicu. Pozovem poznanika - vlasnika jednog beogradskog restorana koji je tada bio tek otvoren (čitaj: vrlo popularan, pošto ovde sve funkcioniše po principu krda), objasnim mu o čemu se radi, zamolim za neko lepo mesto i posebnu pažnju konobara, smislim foru kako da muža odvedem u restoran baš to veče a da ne posumnja da nešto slavimo, i sva onako ponosna izjavljujem "Pa ljubavi, srećna ti desetogodišnjica!" a on mrtav 'ladan kaže"Pa zar nije sledećeg meseca?!
Naravno da je bila sledećeg meseca, ja sam se preračunala....user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kako je lepo biti glup!
28.11.2009 22:36:35   
guppy RR
user posted image  user posted image  user posted image   ne mogu da verujem

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kako je lepo biti glup!
28.11.2009 22:39:35   
viking
Veruj, tako je bilo... user posted image
Mislim da sam bila previše nestrpljiva da ga zaokružimo, broj 10 bi je bio nešto mnogo veliki pa sam požurila da ga ozvaničim. Inače mi strpljenje nije jača strana...kao ni orjentacija u vremenu i prostoru...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kako je lepo biti glup!
28.11.2009 22:45:16   
guppy RR

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kako je lepo biti glup!
28.11.2009 22:49:15   
anajid
user posted image user posted image user posted image Bas sam se slatko nasmejala,sve je simpaticno,ali je Nedja neprevazidjena!Smejala se ja sama na glas!Kaze muz boze sta ti je!Hahahahaaha

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kako je lepo biti glup!
28.11.2009 22:51:32   
Buba76
Jao,lude ste.....Ovakve teme obozavam!!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kako je lepo biti glup!
28.11.2009 22:52:21   
Anchy_Ljuba
Hehe, bas sam se slatko ismejala sa vama....user posted image user posted image user posted image


Dosao moj muz kuci na vikend   (tada je bio u vosjci), i odemo mi na ujutru na pijacu, nesto da pazarimo.
Kada smo se vracali kuci sednemo u parku da zapalimo po jednu.... Ja mu sedela u krilu i kazem ja njemu, jao duso kakav ti je pecurak, a on me zbunjeno pogleda i pita sta si rekla, ja se zbunila pa opet mislim cepurak.. Kaze on meni ma sta pricas ja te nista ne razumem. a ja zaljubljena mislila sa na CUPERAK u kosi


_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kako je lepo biti glup!
28.11.2009 22:56:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anajid

user posted image user posted image user posted image Bas sam se slatko nasmejala,sve je simpaticno,ali je Nedja neprevazidjena!Smejala se ja sama na glas!Kaze muz boze sta ti je!Hahahahaaha

user posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kako je lepo biti glup!
28.11.2009 22:58:38   
anajid
Koristila ja utrogestan,pila ga oralno,jel.Muz kupio i nakon nekog vremena prepise meni doktorica da ga koristim kombinovano i kao vaginalete.Kaze MM Pa sunce ti jeuser posted image sta je ovo?Jes ti sigurna da to dobro koristis????

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kako je lepo biti glup!
28.11.2009 22:59:54   
Anchy_Ljuba
Imam jos jedan ispad koji cu pamtiti do kraja mog zivota.........xexe...i sada se smejem kao luda dok pisem.........user posted image user posted image user posted image
Noc... 3-4 ujutru........ Mm radi trcu smenu..ja u sobi sama.... Odjednom se cuje lupanje cevi po kuci od radijatora.. Ja uplasena odlazim do sobe kod svekrve i svekra.....hehe....i naletim na sex.............. Uzas.....Brzo izadjem iz sobe, i vratim se u moju sobu... Ali lupanje ne prestaje......... Odlazim kod zaove u sobu......hehe..Nadjem da se seksa sa decko................Ja sta cu pomirim se sa tim da ne mogu nikom da kazem i vratim se u sobu...... Sutra dan pricam ja svekrvi sta sam cula, naravno ne pominjem da sam im ulazila u sobu, ona kaze ma nije sigurno nista bilo........Sat vremena kasnije pomera ona njen krevet navodno izgorece. A krevet je udarao u cevi...hehe... A CEVI OD NJIHOVE SOBE DOLAZE DO NASE SOBE..............dobar sexuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kako je lepo biti glup!
28.11.2009 23:09:02   
Buba76
Ti si luda,hoces da se porodim veceras? Morala sam ovo vec i muzu da ispricam...user posted image

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kako je lepo biti glup!
3.12.2009 22:25:36   
eugenija
IZVORNA PORUKA: eugenija

Dakle, Viktor ima 13 dana i kaki jednom dnevno. Jel to ok?



Znači, morala sam ovo ovde kopirati... Joj, hahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here