|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rasterivači komaraca
7.7.2010 18:44:26   
stasha77
Hvala Tashke, bila sam u Liliju tj.2 al samo na banovom brdu, pa ne nadjoh, ali virnucu i po drugim.
procitala sam sve od pocetka, vidim da su one chicco zujalice bezveze, nego sad ima kojekakvih rasterivaca, pa rekoh da ne postoji neki drugi koji eventualno radi.. mada sve je to slican princip verovatno.
Mi cemo da nakacimo i mrezice tamo gde ih nemamo, ali za napolje moram nesto da nabavim..

Inace sam videla mrezicu protiv insekata i za kolica u dm-u, i bila je neka povoljna cena oko 300-400din, samo u ovom nasem ostale samo neke teget.. a bilo je i belih, pa cu kupiti verovatno i to kad stignu opet.. samo mi nekako zao da ga zatvorim u to.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Rasterivači komaraca
7.7.2010 18:48:14   
Anoniman
Drugarica moja je furala tu mrežicu, i bila je extra zadovoljna. I meni je isto žao, baš kao i kada kišnu navlaku treba da stavim na kolica. 

(odgovor članu stasha77)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Rasterivači komaraca
14.7.2010 15:39:14   
dijana1*
Ja sam kupila chicco vlazne maramice zanza no 0m+ i super su, pre neko vece smo bili vani i milion komaraca oko kolica ali ga nijedan nije ugrizao user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Rasterivači komaraca
16.7.2010 14:07:04   
New Mom
Kupila sam danas tu mrežu za kolica u dm-u, 425 din. (tako nešto).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Rasterivači komaraca
16.7.2010 14:12:25   
Mimče
drage juce smo bili na rodjendanu cerkice mm ove seke i sedeli smo u dvoristu , mogu vam reci da onaj raid fenjer radi svoj posao 5 minuta posle paljenja komaraca nje bilo niti su nas grickali ali kazu nije isplativ za svaki dan jer stiti 20 m kvadratnih 4-5h a kosta oko 700-800 din, znaci vise je ta neke proslave, rostilj, drutenja u dvdoristu

e sad ja cu za bebea da uzmem onaj chicco aparatic

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Rasterivači komaraca
20.7.2010 22:31:37   
Lu
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

IZVORNA PORUKA: Mimče

ja cu da pop   od muva non stop mi ulaze u usta nos usi ne zznam odakle ovolika najezda ja vise ne mogu da masem rukama ni da se lupem, upomoooooc jel postoji neki sprej lampa tableta za muve, ovo je haos invazija , ne mogu da spavam , jedem disem od njih


Raid Night&Day (ne znam da l' bese zeleni ili plavi, bacila sam kutiju - jedan je za muve i komarce, a drugi za komarce i tigraste komarce)
Ubija za 10 min, provereno


IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: Mimče

ja cu da pop   od muva non stop mi ulaze u usta nos usi ne zznam odakle ovolika najezda ja vise ne mogu da masem rukama ni da se lupem, upomoooooc jel postoji neki sprej lampa tableta za muve, ovo je haos invazija , ne mogu da spavam , jedem disem od njih


Nisam probala taj raid, mada kazu da je dobar. Probaj da pozoves neku sluzbu DDD i da ti urade dezinsekciju kuce/stana (ne znam gde zivis). Raspitaj se prvo kod nekoga ko je vec radio da ti preporuci sluzbu. Mozes da pozoves veterinarsku stanicu Beograd i pitas ih. Naplacuje se po kvadraturi (da te neko ne izvacari). Meni mm to radi jer je dr.vet.med. pa to i inace radi i za druge. Kad smo dolazili u BG uradio je i kod mojih, cak i protiv buba rusa kojih nisu mogli da se otresu. Sada ce morati ponovo jer su krecili pa su sve ispomerali prebrisali i prekrecili. Ja zivim u sterilnoj sredini sto se insekata tice. Da nije toga ne bismo mogli u dvoriste izaci. Onih dana kada je padala kisa, sprali su se zidovi i sve napolju pa je pocela invazija kad je otoplilo, pa je prekjuce ponovo poprskao i sada mozemo ponovo da uzivamo. Ako ti to nije mnogo skupo, a ti probaj. Mada postoji razlika i u tim DDD sluzbama. Recimo moji su nekom liku dali silne pare i nista, a kad je mm sredio, nema da zazuji ni mili nista.


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mimce ja barem jednom mesecno naprskam Raid oko prozora i mnogo manje muve ulaze. Jeste da smrdi neko vreme ali se ipak

izvetri.



IZVORNA PORUKA: BubaMira

Nala , mi smo uzeli Raid i spasili se od komaraca i bubetina !!! Napokon spavamo kao bebe ... Mi smo uzeli onaj na struju sa kompresovanim peskom . Citala sam uputstvo , ne pise nista da je stetno za trudnice  . Valjda nije ?


IZVORNA PORUKA: bebironcic

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Nala , mi smo uzeli Raid i spasili se od komaraca i bubetina !!! Napokon spavamo kao bebe ... Mi smo uzeli onaj na struju sa kompresovanim peskom . Citala sam uputstvo , ne pise nista da je stetno za trudnice  . Valjda nije ?

A,za komarce u dvoristu



IZVORNA PORUKA: nala

Pa iskreno, trebalo bi da pise ako jeste stetno. Ne verujem da je stetno, moralo bi da pise. za Raid.


IZVORNA PORUKA: lanajelena

imas onaj fenjer za dvoriste


IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: bebironcic

A,za komarce u dvoristu


Pitaj nekoga da li je probao Raid-fenjer. A za tebe mi je lako, pa mm moze da vam sredi komarce u dvoristu. Kakav sam ja menadzer mm.


IZVORNA PORUKA: smeško

Autan je stetan, Raid nije.


IZVORNA PORUKA: bebironcic

IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: bebironcic

A,za komarce u dvoristu


Pitaj nekoga da li je probao Raid-fenjer. A za tebe mi je lako, pa mm moze da vam sredi komarce u dvoristu. Kakav sam ja menadzer mm.

Ajd' probacu taj fenjer,pa ako ne valja,onda nam preostaje tm



IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: lanajelena

imas onaj fenjer za dvoriste

IZVORNA PORUKA: viking RR

Stvarno? Ja koristim i jedan i drugi (šta nađem u prodavnici). U kom smislu štetan? I zašto ovaj drugi nije?


IZVORNA PORUKA: smeško

Autan je stetan, Raid nije.




On je skup-600 din, a tableta traje 4 sata...Svako punjenje za njega je 200din, pa je to za 4h stvarno mnogo...

IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: lanajelena

imas onaj fenjer za dvoriste


On je skup-600 din, a tableta traje 4 sata...Svako punjenje za njega je 200din, pa je to za 4h stvarno mnogo...


Onda je to preskupa varijanta.


IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: viking RR

Stvarno? Ja koristim i jedan i drugi (šta nađem u prodavnici). U kom smislu štetan? I zašto ovaj drugi nije?


IZVORNA PORUKA: smeško

Autan je stetan, Raid nije.



Cuj Viking, ja tvrdim obrnuto. Ja sam odlican tester za stetnost kozmetickih preparata, parfema, pa i sredstava za unistavanje insekata. Od Autana mi nikad nista nije bilo, ali od Raida prvo nesnosno kijam, a onda pocinje grebanje grla, nesnosno kasljanje i suze mi oci...E sad, neko nije oset_ljiv, pa mu ne smeta, ali ja jesam i detektujem i najmanju nepravilnost u hemijskim preparatima. Iz istog razloga dajem savete mamama da ne kupaju decu Meriminim sapunom. Ranije je bio dobar, a sad mi koza reaguje na njega, sto znaci da sadrzi jaku hemiju. A za vas zene savet- ubedljivo najbolja je Dove kozmetika, ali i tu nemojte sve kupovati. Samponi, sapuni, ulja- sve ok, ali od kupki ne kupujte one providne sa krastavcem i alojom..Uzimajte one mlecne ili uljane Dove kupke (uljane posebno preporucujem).
Sorry ako sam off


IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: lanajelena

imas onaj fenjer za dvoriste


On je skup-600 din, a tableta traje 4 sata...Svako punjenje za njega je 200din, pa je to za 4h stvarno mnogo...


Onda je to preskupa varijanta.


Jeste. Mislim, vredi ga imati ako se pravi neko slavlje u dvoristu, pa da vas gosti ne bi kleli, trebalo bi upaliti taj fenjer. Ali za svaki dan???Tesko je za prosecan budzet.


IZVORNA PORUKA: Rada T.

IZVORNA PORUKA: smeško

Autan je stetan, Raid nije.




aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ŠTETAN!!!

znači ne smem na kožu da ga mackam

išli smo na reku i kupila sam autan za decu sa aloa verom... i mackala sam se dva puta taj dan i posle toga još dva puta!

nisam znala da ne sme















_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Rasterivači komaraca
20.7.2010 22:33:36   
Lu
IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: verolino

Jeste. Mislim, vredi ga imati ako se pravi neko slavlje u dvoristu, pa da vas gosti ne bi kleli, trebalo bi upaliti taj fenjer. Ali za svaki dan???Tesko je za prosecan budzet.


Onda je ova moja varijanta em dugorocnija, em je jeftinije kad se presaberes.


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Rasterivači komaraca
18.8.2010 20:19:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tashke



Već sam pisala, ali nije na odmet da ponovim, ja sam ovim extra zadovoljna: SENSA


Apropo ovoga, rasitala sam se jer mi je nestalo... Ne uvozi se više. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Rasterivači komaraca
18.8.2010 20:31:30   
bebablue
Ja da preporucim "zujalicu", tj. privezak, proizvodi ga Medisana i kupila sam u apoteci Biljana i Luka, kosta 350dinara i proizvodi 2 zvuka; pisti ili zuji, meni licno vise prija zujanje, kroz 2 dana se naviknesuser posted image , nema hemije i potpuno je neskodljivo, cak dugo i traje ta baterija, pokriva 2-3 metra i ja sam prezadovoljna, jer cuva moju bebu.

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Rasterivači komaraca
20.4.2011 16:14:53   
Anoniman
Da li postoji repelent protiv krpelja i ostalih gadova, a ne iskljucivo za komarce?

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Rasterivači komaraca
12.6.2011 22:01:58   
coka11
Zna li neko kako zaštititi bebu od 2 meseca od komaraca? Čitala sam ranije postove, pa rekoh da proverim ima li neko nešto novo. 

_____________________________

"Važno je možda i to da znamo:
čovek je željan, tek ako želi
i ako celog sebe damo,
tek tada možemo i biti celi."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Rasterivači komaraca
12.6.2011 22:06:18   
madre
coka, i mene isto zanima, mada za malo stariju bebuuser posted image
ja koristim autan u spreju. ali, nisam zadovoljna. treba mi nesto sto mogu i na lice da mu mazem. sta predlazete?


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Rasterivači komaraca
12.6.2011 23:29:25   
Anoniman
Jel ima neko Chocco Zanza zujalicu za komarce što se kači na kolica? Jel radi?
Ja sam imala isto to samo se uticalo u struju, i komarci su spavali na njemu. user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Rasterivači komaraca
12.6.2011 23:35:00   
madre
imam ja tu chicco zujalicu. drzala sam je u njegovom kreveticu proslog leta, ne u kolicima. bacene pare!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Rasterivači komaraca
12.6.2011 23:44:35   
Anoniman
Mama mi donela, i ja sam rekla odmah da to ne radi. user posted image Baš se skenjala žena. 

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Rasterivači komaraca
12.6.2011 23:45:19   
Anoniman
Imam i ja te chicoo zanza no aparate...kupila i onaj za struju i onaj za kolica na baterije...ne zuje i ne teraju komarce - glupost najobičnija

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Rasterivači komaraca
12.6.2011 23:46:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebablue

Ja da preporucim "zujalicu", tj. privezak, proizvodi ga Medisana i kupila sam u apoteci Biljana i Luka, kosta 350dinara i proizvodi 2 zvuka; pisti ili zuji, meni licno vise prija zujanje, kroz 2 dana se naviknesuser posted image , nema hemije i potpuno je neskodljivo, cak dugo i traje ta baterija, pokriva 2-3 metra i ja sam prezadovoljna, jer cuva moju bebu.


Ovo ću da potražim.

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Rasterivači komaraca
12.6.2011 23:49:16   
jovicaa
to bi bilo super, kada bi funkcionisalo.... a gde bih ja to mogla u zru da kupim?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Rasterivači komaraca
13.6.2011 13:09:14   
jovicaa
pomagajte!
imamo onu klasicnu masinicu ride, juce smo je ukljucili, ceo filter je pregoreo, znaci par sati je radila, ali aleks mi je opet izujedan??? malo pre je plakao od bolauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Rasterivači komaraca
13.6.2011 13:21:24   
jovicaa
pocinjem da mislim da je ovaj zr najgori grad na planeti zemlji! ima otrovne komarce. znaci ne vidis ih, nema ih u kuci???? a ujedaju???? i masinica ne moze da ih ubije... mislim stvarno, kao da zivim u mocvari!!!! a aleksandar toliko cvili da cu poceti i ja sa njim!user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Rasterivači komaraca
13.6.2011 13:23:04   
Ana RR
Zato su komarnici na prozoru zakon (naravno, ne štite te kad si napolju user posted image ) inače nikad ne bih otvorila prozor user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Rasterivači komaraca
29.6.2011 15:38:16   
Cruella deVil
@ bebablue: Reci mi ,molim te,gde si kupila tu zujalicu? Sad sam zvala apoteku "Biljana i Luka" i rekose mi da kosta 2500 dinara.  Kada si je ti kupila? Mozda je u medjuvremenu poskupela.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Rasterivači komaraca
30.6.2011 0:48:08   
lidija 011
Nisu ti dobro rekliuser posted image . 2500 kosta ona velika koja se utakne u struju i rasteruje i ostale insekte i glodare(miseve, pacove, bubasvabe...) A ovaj za komarce je prenosiv, izgleda kao privezak i moze se naci i u apotekama, a mozes ga poruciti i direktno preko njih... Kosta oko 400 din. Nadam se da sam pomoglauser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Cruella deVil)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Rasterivači komaraca
11.8.2011 7:16:43   
SareniVrabac
postala sam ocajna...odkad smo se preselili ne mozemo da zivimo od komaraca... Aleksa mi je sav u pecatima... sta je najbolje za zastitu bebe?

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Rasterivači komaraca
16.6.2012 21:33:57   
maslackic
bi li neko napisao iskustav o teranju komaraca...ja ne mogu da verujem da ih vec sada ima...poludeh samo zuje, Petra i pored svog stalnog osipanja ima i dva ujeda..htela sam da kupim onaj Zanza no aparatic ali citam iskustva , i vidim da ne valja..

ja kada sam bila mala imala sam zujalicu i stvarno je radila...radile su i one tabletice protiv komaraca...

ajde da me ne iskulirate, pisite sta da uzmem...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image
Click Here