|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rasterivači komaraca
21.5.2013 11:19:35   
adulence
Iva se jutros probudila sa par ujeda po icu,nigde drugde nema,valjda zato st je pokrivena...citam sada ovu temu i misljenja su podeljena nisam pametna sta bih aktivirala vidim samo da taj chicco aparatic necu jer niko nema dobra iskustva...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Rasterivači komaraca
21.5.2013 12:03:27   
Ana13
Jel probao neko pest reject sto reklamiraju na tv-u iz top shopa? Kazu da rasteruje glodare,razne bube,insekte...Ne spominju komarce posebno,ali valjda I'm on spada u insekte. Kostaoko 2200 din I samo se ukljuci u struju. Mnogo mi je to jeftino,ako nema nikakve dopune I ako tako dobro radi. Valjda nema nikakve hemikalije,samo neki zvuk koji ne smeta deci I kucnim ljubimcima. Nisam uspela da nadjem na netu ni zadovoljne ni nezadovoljne korisnike

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Rasterivači komaraca
21.5.2013 13:51:20   
sneza24
Mi smo ga uzeli pre par meseci zbog miševa. I radi posao što se toga tiče. Zuji ali tiho, čuješ ga tek kad staneš pored njega ovako se ne čuje.
A što se tiče insekata to ne rasteruje. Mušica ima koliko hoćeš a pre neko veče sam videla komarca kako šeta po Laninoj glavi.
Sad sam tražila uputstvo i nemogu da ga nađem ali koliko se sećam valjda se drugačije podešava za miševe a drugačije za komarce ali nisam sigurna. A ako ujedno treba da rasteruje i miševe i komarce onda kod nas to ne funkcioniše, deluje samo na miševe.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Rasterivači komaraca
21.5.2013 15:57:38   
Ana13
Moracu da ih pozovem da pitam jel radi za komarce. Zivim u zgradi na 7. spratu,pa mi ne treba za glodare,ali cu da poludim od onih sitnih musica uvece kad upalim svetlo. Ulecu mi u oci,u kafu,mrtve padaju sa plafona kad se sprze na sijalice svud po sobi....a verovatno ce I komarci uskoro da krenu. Hvala na odgovoru

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Rasterivači komaraca
22.5.2013 1:42:24   
inna
S pest rejectom nemam baš dobra iskustva, barem što se tiče buba i insekata. Možda moj nije ispravan ili ne rukujem pravilno, ali insekte ne rastjeruje nikako.

Za miševe ne znam user posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Rasterivači komaraca
22.5.2013 2:25:19   
Sanchy
Mi imamoo chicco aparatic i za kucu i za kolica i zadovoljna sam..,prosle godine ga je ujeo jedan i to kad smo zaboravili da ukljucimo aparat a ove jos ni jedan...,

(odgovor članu inna)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Rasterivači komaraca
24.6.2013 4:15:45   
Zemunka85
Ja sam ocajna, O C A J NA A! Moje dete ima straaaasnu alergiju na ujede insekata. Ali strasnu. Uopste ne biste verovali koliku. I ne biste verovali da je to ujed komarca i nema sanse da vam docaram recima kako to izgleda. Ono je mucno za oci, meni se srce cepa i zeludac prevrce kada gledam. A pri tom je konstantno izujedana. Grozno izgleda, grozno, grozno. Svako ko je pogleda, pita me sta joj je. Muka mi je vise. Do skoro je bilo samo po licu, jer je nosila duge rukave, a ovo sada ... I traje po 10dana. Trenutno na ledjima ima dva ujeda u fazi prolazenja. koja su bordo. Neka su. samo da prolaze. Ali za vreme akutne faze, uh .. konstantno me boli glava tih dana. Sada ima na jednoj nogici na listu, na drugoj na kolenu. Tvrdim da mi niko ne bi verovao da je komarac. Odeklo je toliko da joj je list za 50% veci, a ujede je tvrd kao kamen, 3cm*3cm. otecen kao veci kliker i sto je najgore konstantno pulsira tj cas je beo cas crven - na sekund. Ma ne bi verovali. Ocajna sam, ali bukvalno ocajna. Ne znam da li je gore da mi je dete 100% dana pod hemikalijama (a tada kada bi je ujelo nesto, ubila bih se), ili ... ne znam, ne znam ... poludecu...

Da li mi neko moze ponoci sta da mazem tu? Onaj hiper hama bas i ne pomaze, uzela sam Fenistil, ali pise preko 2god. Da li smem to?
Svakako ujutru idemo kod DR zbog drugih stvari, pa cu joj pokazati i pitati je, mada sam vec to radila ...

PS. Da, to je ujed komarca. Sigurna sam. Za ovaj ujed koji sam opisala, videla sam kada ju je ujeo,

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 24.6.2013 4:17:48 >

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Rasterivači komaraca
1.8.2013 1:21:46   
Yula
Meni je jedna starija komsinica preporucila da detetu na otok namazem propolis, mislila sam lupa zena, ali da ti kazem da mu izuzetno pomaze! Sto pre namazes, to bolje. Bar nekoliko puta dnevno i jako brzo prodje iz te neke faze upaljenosti, povlaci se otok i prolazi. Bar kod nas je bilo tako. I to ne bih ni probala da nisam bila kod nje i da ona nije insistirala, a meni bilo neprijatno da odbijem. Kasnije, uvece, vidim ja tamo gde je ona natapkala propolis, oni otoci skoro potpuno splasli, a oni sto nisu mazani jos veci!

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Rasterivači komaraca
7.7.2016 0:05:23   
Mariya
Predložite mi šta da ponesem na more kao zaštitu od komaraca?
Naravno,autan, Off i zanza no su pripremljeni,aparatić isto, ali kaže mi kolega da komaraca ima toliko da autan ništa ne pomažeuser posted image
Znam da su ranije postojale narukvice protiv komaraca ali ne znam ima li ih još, da li se one mogu stavljati i deci?

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Rasterivači komaraca
7.7.2016 7:55:37   
mali_mis
Meni su narukvice prosle godine bile delotvorne, ove zabusavaju, ili su se komarci navikli na njih.
Pomaze kad se istusiras gelom za tusiranje mirisa lavande, od toga beze. Mozda ti je cak najbolja varijanta da kupis etericno ulje lavande, i malcice namazes na dete, kao kad sebi stavljas parfem. Lavanda je jedino ulje koje nerazblazeno moze na kozu.
Druga varijanta je maticnjak, ali nezgodno je biljku nositi sa sobom, uzmes listic, protrljas ga po kozi, i komarci samo zuje okolo ali ne slecu.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Rasterivači komaraca
7.7.2016 19:13:40   
Mariya
Mišu, ulje je dobra idejauser posted image
A zamisli da me pregledaju na granici i vide grančice matičnjaka, a ja im kažem - pa to je protiv komaracauser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Rasterivači komaraca
8.7.2016 7:40:49   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: Mariya

Mišu, ulje je dobra idejauser posted image
A zamisli da me pregledaju na granici i vide grančice matičnjaka, a ja im kažem - pa to je protiv komaracauser posted image


user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Rasterivači komaraca
8.7.2016 12:51:03   
wivern
Misu ista stvar sa narukvicama, tj ove godine kao da brze izvetre. Kad je otvorim bude super to malo i posle toga ništa.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Rasterivači komaraca
27.10.2016 11:09:33   
Animsaj9
Mi smo koristili Chicco roll-on na moru

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Rasterivači komaraca
27.10.2016 11:31:27   
Khaleesi
Mi imamo Chicoo male rasterivace na bateriju rade... Svakoj zakacim po jedan na pantalonice i super...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Rasterivači komaraca
27.4.2019 11:59:49   
nata11
Koliko su ovi rasterivaci bezbedni za novorođence?

Vidim da se kace na kolica ili krevetac ali ne nalazim na netu da su konkretno ispitani ti zraci i njohov eventualni uticaj na bebe? 

_____________________________





(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Rasterivači komaraca
12.5.2019 23:53:21   
kamičak
Preporuka za aparat za rasterivanje komaraca za deciju sobu?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Rasterivači komaraca
12.5.2019 23:54:55   
Filadendronka
Raid tecni na struju. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Rasterivači komaraca
12.5.2019 23:57:32   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Raid tecni na struju. 



I to stavis u utikac pored prozora, vrata od terase, nema svrhe kad je unutra, daleko od mesta kuda ulaze. Mi na more obavezno nosimo produzni kabl za slucaj da nema utikac na terasi ili pored balkonca. Nikad nas ne izujedaju. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Rasterivači komaraca
13.5.2019 0:00:11   
kamičak
Hvala, jedini problem mi je miris Raida, smeta bas. Mozda je tako samo sa tabletama..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Rasterivači komaraca
13.5.2019 0:01:34   
Ivanka 75
Probaj tecni

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Rasterivači komaraca
13.5.2019 0:02:35   
kamičak
Hocu, hvala zene

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Rasterivači komaraca
13.5.2019 10:38:22   
Sanidej
Chicco zanza aparat

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Rasterivači komaraca
13.5.2019 17:09:48   
kamičak
Jel bolji od ovog Raid aparata?

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Rasterivači komaraca
13.5.2019 20:45:06   
Sanidej
Ne znam to, ali ovaj Chicco je efikasan, preporucujem ga uvek

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 stvari koje deca uvek pamte o roditeljima
Neki trenuci stvaraju uspomene. Njihove uspomene kojih će se verovatno sećati ceo život.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Click Here