|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon za vencanje
21.6.2014 13:05:19   
branki*

IZVORNA PORUKA: nata11


kad krenu kamera i pevac sa mikrofonom i mladencima od gosta do gosta i cita naglas: Od Branki 100e, od nate 200e i tako redom.user posted image



e,slatko se nasmejah na ovouser posted image
bas taj kraj!a,tek kad smo bili kumovi u jednom selu pored pozarevca,odatle mi je muz,tamo je isto cirkususer posted image i kad ti dodju muzikanti do stola,a ti kao kum moras da se isprsis i samo kitis mikrofon i harmoniku!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Poklon za vencanje
21.6.2014 14:02:19   
Didy
Ja još nikad nisam dobila pozivnicu na kojoj su precrtani pokloni. user posted image Mada, mislim da se ne bih ni uvredila.
I mi uvek nosimo pare, osim ako neko ne traži nešto drugo.
I da, ja jesam tražila od bliže rodbine da mi daju pare kad su me pitali šta nam treba, jer tad smo skupljali pare da počnemo kuću da gradimo i značio nam je svaki evro, a posle smo podigli stambeni kredit i imali dovoljno novca da opremimo kako mi hoćemo. Ujak mi je kupio klimu koju sam ja ugradila tek posle 4 godine kad smo se uselili i kojoj je istekla garancija i sva je požutela od stajanja, a do tad su toliko pale cene da smo istu takvu mogli kupiti za smešne pare, a stric mi je kupio mašinu za suđe koja je isto stajala jer u stanu nismo imali mesta za nju i njoj je istekla garancija kad smo je ugradili i bela je, a nama je sve u kuhinji inox i uopšte mi se ne uklapa, ali eto, oni su tako hteli, šta da im radim. Ne zameram im, ali ne razumem ni tu potrebu da ti neko po svaku cenu kupi "nešto da ti ostane".
Drugaricama sam, npr. rekla da mi kupe luminarc posuđe i to mi je sve još uvek vrlo draga uspomena. Nisam htela da se puno troše i stvarno sam im rekla da uzmu svako po neku sitnicu, tako da se pogodilo da s enakompletiralo tanjira, čaša, šolja, činijica i činija i sve mi je prelepo i sve i dalje vrlo rado koristim.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Poklon za vencanje
21.6.2014 14:03:02   
Olga75
kod nas ima darivanje mlade ( tu se daje malo do 1000 ako mislis da treba ) , nosi se poklon i svi racunaju ili ovo na veceru kad su dalje ili koliko su dali ako su blize i ima okretanje i tu se daje lova
a inace na svadbu ne nosim cvece , to ce samo da se povaljuje tamo - vamo , nosim ako idem u Gradsku kucu ili crkvu pa eto kad cestitam ali kad sam u svatovima ne nosim

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Poklon za vencanje
21.6.2014 14:13:54   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Didy


Drugaricama sam, npr. rekla da mi kupe luminarc posuđe i to mi je sve još uvek vrlo draga uspomena. Nisam htela da se puno troše i stvarno sam im rekla da uzmu svako po neku sitnicu, tako da se pogodilo da s enakompletiralo tanjira, čaša, šolja, činijica i činija i sve mi je prelepo i sve i dalje vrlo rado koristim.


Jao sad su i meni navrla secanja....Pet godina tako brzo prodje..., meni su moje s drugarice donele prelepu ikonu Svetog Djurdja u duborezu i kandilo. To mi je trebalo i sad kad je pogledam uvek cu se secati njih. Prelep poklon

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Poklon za vencanje
21.6.2014 14:16:53   
Didy
Ja ne pamtim kad sam poslednji put bila na svadbi da ima darivanja mlade i slično. Možda još kad sam bila mala. Poslednjih 10 godina idemo na svadbe gde nema nikakvih dodatnih davanja para, eventualno za ruzmarine, ali to je simbolično. Čak se ni torte više ne nose, a kad sam bila mala su se nosile. To mi je tek glup običaj bio! ideš u svadbu i nosiš tortu, staviš je pred sebe, pojedeš dva parčeta i vratiš je kući. user posted image
E, ja generalno ne volim svadbe, pa ću da hejtujem sve što je u vezi s istima. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Poklon za vencanje
21.6.2014 14:23:43   
Verolina
meni su danasnje svadbe super. na poslednjih deset su bile vise zurke nego svadbe...Djuskanje, kokteli, ogranicen broj tetaka, strini, ujni i kojekakvih baba iz komsiluka i VamilijU....I to je meni extra...ja volim da djipam, jos vise da pijemuser posted image , te se super provedem....nekadasnje svadbe sam i ja prezirala, pogotovo te dobose i prozivanja ko je koliko dao.
Nikad necu zaboraviti kad je moj komsija isao u vojsku, ja sam imala 18 godina i poslali su me samu jer niko nije mogao da ide...i onda zvonjava dobosa:
Iiiiiiiiiii, da vidimo koliko je dala lepa Savina cera???
Oooooooooooooooooooo, nije nam se komso stis'o...Opa, opa...Ali moglo bi i malo odgore da se da...Da vidimo koliko ce jos nasemu vojniku dodati Savina cera...

Ja sam htela u crnu zemlju da propadnem, jer sam u dzepu imala samo pare za dve slike. I onda sam morala da prevalim preko jezika:Cika Djuro, ali ja nemam vise novca...Plakala sam kad sam dosla kuci koliko me je bilo sramota. Imala sam osecaj da je 500 ljudi gledalo u mene i smejalo mi se...user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Poklon za vencanje
21.6.2014 14:30:24   
Didy
Joj, Verka, baš grozno! user posted image Nikada nisam bila u takvoj situaciji, a sećam se možda jedne ili dve svadbe koje su bile takve kad sam bila baš jako, jako mala. Ali ovde i dalje prave svadbe za 200 ljudi, svira bend, ali svira mahom narodnjake, svi ili sede ili igraju kolce ili uz grandovce... Ja to ne volim, meni je to grozno. Čak i kad popijem, ne mogu da se prilagodim. user posted image
A te svadbe-žurke us mi ekstra, ali sam bila svega na 3 i to kod prijatelja. Na takve proslave bih mogla da idem svakoga dana.
E, a da nismo malo otišle ot? user posted image Mislim da ima tema - Da li volite da idete na svadbe ili nešto slično...


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Poklon za vencanje
21.6.2014 14:48:30   
Olga75
evo jedna tema , odavno je prazna KAKVO JE BILO VASE VENCANJE

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Poklon za vencanje
21.6.2014 14:50:23   
milicicak
Mi smo za svadbu uglavnom dobili novac... Ali je po meni jedan od najboljih poklona za vencanje set kvalitetnih kofera. Mi smo to dobili od koleginica sa fakulteta, zahvaljujem im kad god krenem na put user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Poklon za vencanje
21.6.2014 17:13:44   
Trcosava
user posted image

Ujna ja se ismeja' pošteno sad. Setila sam se prve svadbe, ljudi mi smo dobili 5 mirkotalasnih!!! Alooo eeeej 5!!! Tadašnji je radio u prodavnici pa je uspeo da proda 4, jednu sam zadržala. Bi mi žao što mi i sestra i kuma uzele MT, samo kumina bila bolja i ja lepo pozovem sestru i pitam jel bi se ljutila da prodam njenu. Od njegove tetke smo dobili klimu koju smo dali mojima... Mislim da smo dobili i nekoliko miksera (i to iste marke, nekoliko tostera...) Od moje tetke mašinu za sudove i po neku sitnicu. Neke lampe koje su mi bile sasvim ok i jedan set tanjira (ili je i njih bio više, ali sve smo uspeli da prodamo dalje jer mi ne pada na pamet da čuvam tonu posuđa ili sam podelila odmah).

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Poklon za vencanje
21.6.2014 22:04:57   
Verolina
Ma pare su najbolje, sem ako ne poklanjate neku simboliku, onda stosta dolazi u obzir.
Ujninouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Poklon za vencanje
21.6.2014 22:18:00   
IVA 11
Koverta i boca. user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Poklon za vencanje
21.6.2014 22:57:49   
lesica
Hmmm, i moj izbor je uvek koverta, ali volim da bliskim ljudima uz kovertu poklonim i nešto što će im ostati.
Tako da sam sad rešila da uskoro sestri od tetke, mada oni neće praviti svadbu, već samo ručak za najbliže, uz kovertu poklonimo i jedan set grnčarije ( velika,srednja i mala đuvečara, lonac sa poklopcem za kupus, i sač) obzirom da ja, nakon mojih roditelja, kod ovog čikice često kupujem, cene su zaista smešne, mislim sve ovo će izaći mnogo manje nego jedna dobra šerpa poznatih proizvođača, a ja zaista mislim da je ovo malo neuobičajen poklon - svakako će me se sećati user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Poklon za vencanje
11.7.2014 17:55:59   
lanajelena
Za one koji ne znaju pravili su svadbu i dali smo kovertu,sad prave vencanje i hteli smo nesto da im osten kao uspomena od nas,ne znam da li smo dobro izabrali ali pokoln je kupljen evo i slicice
user posted image
i set porcelanskih soljica
user posted image

Htela bih da cujem misljenje user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Poklon za vencanje
11.7.2014 18:00:53   
Verolina
Bas je slatkouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Poklon za vencanje
12.7.2014 8:58:31   
NadaR
Meni se bas dopada. :)


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Poklon za vencanje
12.7.2014 18:53:24   
milicicak
Soljice su prelepe :)
Gde si ih kupila?

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Poklon za vencanje
12.7.2014 19:43:26   
bubulence
predivno!
rekla bih da je u pitanju SI SISTEM u Cara Dusana, ako se ne varam?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Poklon za vencanje
13.7.2014 19:15:38   
lanajelena
Bubulence bila si blizu Es sistem u Cara Dusanauser posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Poklon za vencanje
14.7.2014 11:37:57   
bubulence
hihihi na to sam mislila user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Poklon za vencanje
7.3.2015 14:19:17   
Plavusa34
Ja mislim najboje dati novac i nek upe sta zele

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Poklon za vencanje
7.3.2015 15:00:40   
Bibilib
Samo novac,kupice sta im je potrebno....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Poklon za vencanje
7.3.2015 15:02:38   
MakiJ
Koverta user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Poklon za vencanje
7.3.2015 15:04:40   
Mala Elena
Repa user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Poklon za vencanje
9.3.2015 5:54:34   
acalukic
ne kupujemo poklone samo dajemo novac to je cini mi se korisnije pa neka sami odluce sta ce

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here