|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2010 12:58:47   
Markovicka
Nisu, ova su 0+
a Tashina su 6+

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2010 13:01:09   
Anitaaa
Videla sam ta juče kad smo išli da kupujemo.Ta su baš zgodna i ne trebaju ti ova obična

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2010 13:04:22   
Anoniman
Ova tvoja Markovićka mogu skroz da se spuste?

Jao ja nikako nisam za to da se deca zimi voze u letnjim kolicima, prosto su tanka (pod guzom i leđima).

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2010 13:05:11   
Markovicka
Pa da, i ja sam mislila tako. A bas su zgodna, pogotovo ako neko kao ja mora da ih nosi niz stepenice. lagana su 7kg tako da necu da okilavim. A super su kad se sklope jako malo prostora zauzimaju, a mi bas imamo mali stan...
To ti je varijanta dva u jedanuser posted image  i uopste nije skupo, ako uzmes to u obzir.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2010 13:06:18   
Markovicka
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ova tvoja Markovićka mogu skroz da se spuste?

Jao ja nikako nisam za to da se deca zimi voze u letnjim kolicima, prosto su tanka (pod guzom i leđima).


Mogu da se spuste i , kazem naslon je ojacan a imaju super debelu zimsku vrecu, tako da to stvarno nije problem

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2010 13:11:04   
Anoniman
Vreću? Za preko nogu? A ispod guze? Jer moja su pod guzom samo materijal, a leđa imaju kao... mmmm... dasku po srediti, ostalo okolo je samo materijal. Jednom nas je uhvatila kiša, i stavila sam onu navlaku za kišu, i on od napred nije bio mokar, ali cela leđa i guza su bili mokri.

Nemoj me krivo shvatiti, molim te, samo ti kažem moja iskustva. user posted image

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2010 13:18:07   
Markovicka
Vreca je postavljena mekanim materijalom a spolja onaj sto ne propusta vetar i nije samo za noge vec da je skroz ubacis, cak ima i kapuljacu.

Ok, razumem te sta hoces da kazes, ali ova su predvidjena za novorodjence, pa ne bi pisalo 0+

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2010 16:30:53   
Nensi*
Koje su tezine kisobran kolica? Svi me savetuju da kupim njih,ali ona koja imaju skroz lezeci polozaj,za novorodjence...Ako neka ima takva kolica,neka postavi sliku da vidim kako to izgleda..

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2010 18:27:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Markovicka

Vreca je postavljena mekanim materijalom a spolja onaj sto ne propusta vetar i nije samo za noge vec da je skroz ubacis, cak ima i kapuljacu.

Ok, razumem te sta hoces da kazes, ali ova su predvidjena za novorodjence, pa ne bi pisalo 0+


To što je za 0+ ne garantuje da su za zimu. user posted image

Kapuljaču? Kako kapuljaču?
A ovo što sam rekla "za noge", mislila sam: do pazuha. user posted image Samo naše nije debelo.

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2010 19:43:21   
Markovicka
Nensi, ja sam postavila sliku na prethodnoj strani.

Tasho, u pravu si da ako su 0+  ne znaci da su za zimu, ali ako imaju zimsku navlaku znaci da mogu na zimu, a ako su za novorodjence dobra zimi onda mislim ne treba se dalje pitati.

Bezveze je ovako pricati , treba videti. Ja se uveliko setam sa njom po ovoj zimi i skroz je fino ususkana, veruj mi na recuser posted image  i ne brini...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2010 21:11:25   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: nensi27

Koje su tezine kisobran kolica? Svi me savetuju da kupim njih,ali ona koja imaju skroz lezeci polozaj,za novorodjence...Ako neka ima takva kolica,neka postavi sliku da vidim kako to izgleda..


<od 4 kg pa na dalje (mozda ima i laksih).
Postoje razni proizvodjaci kisobran kolica sa lezecim polozajem, ali ja ne znam koja od njih su najlaksa user posted image
Npr. mi imamo PP pliko P3 koja imaju lezeci polozaj za novorodjence, ali ona su teska 9,8kg i td. Najboje bi bilo da posjetis sajtove proizvodjaca kolica, tamo ti pise imaju li lezeci polozaj (na engleskom fully reclinable backrest ili backrest reclines in 5 positions ili nesto slicno ili ce jednostavno pisati da su pogodna za 0+) i koliko su teska :)))


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2010 21:12:46   
choopa choops
A zaboravih reci da ta kolica sto su jako lagana (ispod 6 kg) najcesce ni nemaju lezeci polozaj.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
8.3.2010 9:07:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Markovicka



Bezveze je ovako pricati , treba videti. Ja se uveliko setam sa njom po ovoj zimi i skroz je fino ususkana, veruj mi na recuser posted image  i ne brini...



user posted image

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
17.4.2010 1:16:09   
Didy
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Markovicka

Vreca je postavljena mekanim materijalom a spolja onaj sto ne propusta vetar i nije samo za noge vec da je skroz ubacis, cak ima i kapuljacu.

Ok, razumem te sta hoces da kazes, ali ova su predvidjena za novorodjence, pa ne bi pisalo 0+


To što je za 0+ ne garantuje da su za zimu. user posted image

Kapuljaču? Kako kapuljaču?
A ovo što sam rekla "za noge", mislila sam: do pazuha. user posted image Samo naše nije debelo.



Pošto imamo ista kišobran kolica, pokušaću ja da objasnim šta se na ovim kolicima podrazumeva pod zimskom opremom.
Sastoji se iz dva dela. Prvi deo se stavlja na onaj deo gde beba sedi, tj. pod guzu i prekriva celu "sedeću" površinu kolica. Sa donje strane je nepromočivi materijal, a do bebe je od ćebastog materijala. Završava se kapuljačom (zamisliš kao ćebe sa kapuljačom). To je donji deo.
Gornji deo je ono što većina kolica ima - ona navlaka za noge. Do bebe je takođe ćebasti materijal, a spolja je nepromočivi, pojačan kao nekom folijom. Ono što je savršeno, donji i gornji deo mogu da se povežu cibzarom, tako da to bude jedan topli džak sa kapuljačom iz kojeg viri samo bebina glava (a mogu i ruke ako malo otkopčaš cibzar). Savršeno! Dobra strana je da možeš da koristiš samo donji ili samo gornji deo, ne moraš da ih spojiš, a ako je baš, baš hladno, beba je savršeno upakovana.
Jedini problem je što je moje dete već preraslo tu navlaku, pa mu je knap, a kapuljača mu dođe kod ramena, no to ne treba da vas brine, jer on nosi garderobu 3. ili 4. Mali hibrid osuđen i dalje na povremene vožnje kolicima.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
9.5.2010 12:31:36   
marince1
kazite mi na sta treba da obratm paznju kad kupujem kisobran kolica?
Sta je tu binto da ima/nema,moze/nemoze?


meni su ova simpa

user posted image


< Poruku je uredio marince -- 9.5.2010 12:37:07 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
9.5.2010 13:15:19   
Anoniman
Da budu što lakša moguća, da su mala kada se skope, da mogu da se polegnu u poluležeći položaj ako dete zaspe. Mislim da tu nema baš neke filozofije. Suncobran, onu mrežicu umesto onog ispod kolica uvek možeš dokupiti. 

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
9.5.2010 16:46:07   
marince1
hvala Tashke user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
25.5.2010 22:56:48   
gagana83
Nama su danas stigla kolica,narucili ih preko interneta za neke smesne pare.
Valjda ce izdrzati 10 dana na moruuser posted image .Najvise smo ih zbog toga kupili,da ne nosimo ona glomazna

user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
14.6.2010 8:16:14   
Anoniman
Nisam nasla temu, pa cu ovde da pitam.
Jel neko kupovao posebno dodatni suncobran za kolica?

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
25.7.2010 0:22:47   
Pansophia
Gde mogu da se kupe kisobran kolica do 3000 din? Kupila bih sto laksa i jednostavnija.

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
25.7.2010 0:28:25   
Nena81
IZVORNA PORUKA: Pansophia

Gde mogu da se kupe kisobran kolica do 3000 din? Kupila bih sto laksa i jednostavnija.


ja sam pre neki dan kupila kolica za malecku prezadovoljna sam ako si iz BGa mogu da ti dam kontakt coveka preko pp samo trazi, 3200, nama je dao za 3000, ima jos modela..boja i sl user posted image

user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
25.7.2010 0:51:06   
Pansophia
Super! Posalji mi pp. Hvala!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
4.8.2010 14:20:28   
*Alexx*
Ja sam trenutno u problematici kišobran kolica. Elem, hoću da budu max do 5 kg, i da imaju taj neki polusedeći položaj jer Andrej relativno često spava napolju. Idealno bi bilo da ima još i kakvu-takvu korpu dole, ali nije obavezno.
Od svega što sam videla (isključujem Maclaren koji je divan, predivan, ali je 18000 din), jedino mi se dopao Chicco Caddy, i neki Bertoni (mislim da su ista kolica za koja je Gagana postavila sliku gore). Razlika u ceni je drastična: Caddy je 10000 din, a Bertoni je 4200 din. Jedino što mi se ne sviđa kod Bertoni kolica je to što im je taj materijal nekako previše... plastičan. Andrej se znoji, pa se plašim da se ne upali sedeći u njima. Opet, on previše ni ne sedi u kolicima jer bi da ide, juri, trči...
Gledali smo i Bubu, ali nemaju sa tendom gore, već su onako, kao za lutke - ako me razumete. Opet, meni je jasno da ga ta tenda od sunca ne štiti ne znam ni ja kako, ali opet, tenda je tenda.
Saveti? Mišljenja? Nisam pametna.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
4.8.2010 14:25:13   
Lu
Ja nisam kupovala kišobran kolica - ne vidim posebnu svrhu u odnosu na "normalna" kolicauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
4.8.2010 14:43:43   
*Alexx*
Vidiš, Lu, i to se pitam. Naša kolica imaju 7.5kg plus ta tenda - dakle, oko 8kg. Nisu sad nešto spec. teška, ali su mi nekako glomazna. Ova kišobran (mada se i moja sklapaju kao kišobran) su sva minijaturna kad se sklope. Činjenica je da ja nikad ta kolica ne nosim, već izlazim sa Andrejem u njima. Hm... nemam pojma. user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here