|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
13.7.2009 22:59:57   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Sneža

Kada smo u društvu naših bliskih prijatelja,kada se ne slažem sa njegovim mišljenjem-kažem svoje i to mi je sasvim normalno,isto tako i on i ne mislim da je to išta loše već naprotiv,a u društvu poznanika ili kad izađemo sa njegovim kolegama i njihovim ženama,znači ljudima koje ne smatram toliko bliskim,naravno da svu "raspravu oko mišljenja" ostavim za kućiuser posted image



Potpisujem user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
16.9.2009 10:11:57   
Anoniman
Zavisi. Ako su u pitanju prijatelji ja cu da kazem da se ne slazem ali necu da padam u vatru i da nastavljam raspravu.
AKo su neki poznanici ili ljudi koje slabo znam precutacu ali necu reci da se slazem.

Mislim da je OK reci svoje misljenje i to nije "zabijanje noza u ledja". Zabijanje noza u ledja je ono sto neke zene rade: ogovaraju svoje muzeve pred drugima, pricaju da su losi u seuser posted image su, da su losi ljudi, da su lenji i slicno.
To mi nije za javnost.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
5.4.2010 12:58:09   
BabyG
Pa, kad ne mislim da je u pravu, drmnem ga laktom i on sam promeni temu! user posted image  user posted image  user posted image Naravno, neprimetno, ali zna on dobro šta ja hoću da 'kažem'! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
5.4.2010 13:34:31   
usamljena
Uglavnom sam korak iza user posted image
Zeza. Zavisi ko je u drustvu tj s kim smo u drustvu. Ako je neka normalna prica iznesem svoje misljenje cak i ako se suprotstavlja njegovom. A ako je neka "jaca" rasprava, ucutim i kad ostanemo sami kazem sto mislim


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
5.4.2010 15:56:44   
jance
trudim se naravno da ga podrzavam koliko mogu i ako se to naravno negranici sa zdravom pamecu :)

pred sveki ili mojima se obicno podrzavamo pa tacno i govorili gluposti. suprotstavicu mu se samo u nasem drustvu koje nas oboje dobro poznaje.

I naravno trudim se da budem podrska u svemu sto odluci da uradi. Kazem trudim se!

Kazem mu kad se to granici sa zdravim razumom ili nasom trenutnom finansijskom situacijom.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
5.4.2010 16:02:57   
Anoniman
KAda smo sa mojm ili njegovim roditeljima, kao i sa njegovim drugarima, trudim se da, ako kaze nesto sa cim se bas ne slazem, komentar ostavim za nasa 4 zida (mada i tu ima izuzetaka, recimo politika, gde mm i ja imamo dijametralno razlicita shvatanja i razmisljanja, i cesto o tome razgovaramo u drustvu, pa se ja mnogo razestim i zapalim kao neko dete,al to svima bude simpaticnouser posted image ). Jedino ako se to desi pred mojim najblizim drugaricama, kazem da se ne slazem, jer bih u suprotnom ispala smesna, jer me one toliko dobro poznaju da bi odmah znale da se ne slazem. Mada ni tad nisam ni gruba,ni nepristojna, vec otvorim malu, opustenu debatu i lepo razgovaramo na zadatu temuuser posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
5.4.2010 16:14:29   
isidora88
kod mene je problem sta mi je jezik brzi od pameti pa se vecito izletim kad ne treba user posted image alo mm tolerise za sada user posted image
trudim se da ga podrzim u svemu i da se slazem sa njegovim misljenjem u drustvu(cak i kada to ne mislim) ali obicno izleti iz mene nego negodovanje ali trudim se da to promenim user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
5.4.2010 18:42:43   
ksenija81
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Stojim,stojim..dok se ne umorim,onda sjednemuser posted image

Šalim se,ne pada mi na pamet da ga napadam pred drugima,ali pošto je on vrlo direktna osoba,što nekim ljudima smeta,mislim način na koji im saspe istinu u lice,znam ga pogledati pogledom koji kaže "daj molim te ušuti"user posted image
Ako je neka rasprava u kojoj npr. učestvujemo u društvu onako opušteno, naravno da ću reći svoje mišljenje bez obzira na njegovo,ali baš nikada ga ne bi potcjenjivala ili brukala u društvu niti bi to tolerirala da on meni radi.
Čak i kada bi me povrijedio na neki način,nekim riječima...mislim da bi i to ostavila za naša 4 zida.


isto!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
11.4.2010 1:52:08   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: OTI

Zavisi. Ako su u pitanju prijatelji ja cu da kazem da se ne slazem ali necu da padam u vatru i da nastavljam raspravu.
AKo su neki poznanici ili ljudi koje slabo znam precutacu ali necu reci da se slazem.

Mislim da je OK reci svoje misljenje i to nije "zabijanje noza u ledja". Zabijanje noza u ledja je ono sto neke zene rade: ogovaraju svoje muzeve pred drugima, pricaju da su losi u seuser posted image su, da su losi ljudi, da su lenji i slicno.
To mi nije za javnost.


Isto. I uglavnom se druzimo sa slicnim ljudima, pa se desava da svako ima svoje misljenje. Takodje ne vidim zasto bi se to zvalo zabijanje noza u ledja.

A ovo drugo sto OTI kaze mi je isto vrlo poznato. Imam par prijateljica koje jedan dan o muzevima pricaju samo najbolje, sutra samo najgore i tako sve u krug. Iznose neke stvari koje me se ne ticu uopste. To ne volim nikako...user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
27.12.2010 9:46:25   
caca81
Ja uvek stojim uz njega i držim njegovu stranu, iako znam da lupa gluposti, što mu i kažem kada smo nasamo, a on mi onda kaže što nisam rekla da nije tako.  Jednom sam i rekla, on se onda naljutio i rekao: ma da, ti najbolje sve znaš! Tako da je najbolje da se smeškam i ćutim, a on nek se bruka!user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: koliko stojite iza vasih muzeva?
10.1.2011 0:06:41   
smeško
Iza svakog uspešnog muškarca stoji žena!
Iza svake uspešne žene stoji njena majka!
Iza svakog uspešnog muškarca znači da stoji - NJEGOVA TAŠTA!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
10.1.2011 0:15:16   
madre
IZVORNA PORUKA: Sneža

Kada smo u društvu naših bliskih prijatelja,kada se ne slažem sa njegovim mišljenjem-kažem svoje i to mi je sasvim normalno,isto tako i on i ne mislim da je to išta loše već naprotiv,a u društvu poznanika ili kad izađemo sa njegovim kolegama i njihovim ženama,znači ljudima koje ne smatram toliko bliskim,naravno da svu "raspravu oko mišljenja" ostavim za kućiuser posted image

da ne kucamuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
10.1.2011 0:47:46   
smeško
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: koliko stojite iza vasih muzeva?
15.10.2016 21:49:57   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: mister NO

hm...Da li u sitaciji kada ste u drustvu,i vas suprug,momak nesto govori,a znate da nije u pravu,podrzite ga ili stavite do znanja da se ne slazete sa time sto vasa  jaca polovina govori i da mozda grijesi?

da li precutite? i ostavite vase misljenje za kucu.tj. nasamo mu kazete ili pred svima iznesete svoje misljenje?

Pokusala bih na neki nacin da ga onako suptilno ispravim ili bih stvar ostavila za kod kuce, ne bih zalazila u neke rasprave.

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: koliko stojite iza vasih muzeva?
15.10.2016 22:41:59   
vocicana
Apsolutno, on je covek sa stavom, nemam afinitete da radikalno ispravljam njegovo misljenje i iskazivanje istog, jedino kada se dotaknemo mog polja i kada znam da on tu nema mnogo sirine. Uvek cutim, ne opominjem ga, ne mesam se, ali u nasoj kuci, narocito ako je "greska" izrecena pred ljudima koji nisu nama bliski, kasnije kada smo sami kazem, nenametljivo i suptilno sta mi nije na srcu od recenog, ali bez neke rasprave, ne volim svadju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: koliko stojite iza vasih muzeva?
26.9.2020 7:08:47   
mikica88
Umem da se iznerviram ali precutim. Kasnije mu sve na lep nacin objasnim.
Za sad se odlicno slazemo i podrzavam ga u mnogim stvarima.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: koliko stojite iza vasih muzeva?
26.9.2020 9:06:34   
betibupbg
Stojim uvek kao svaka dobra zenica. Nisam sigurna koliko danas generalno vazi obrnuto.


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: koliko stojite iza vasih muzeva?
26.9.2020 12:49:44   
Didy
Ne podržavam ga ako mislim da nije u pravu. Ja sam sve, ali nisam "dobra ženica". 😀



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu betibupbg)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: koliko stojite iza vasih muzeva?
26.9.2020 15:07:37   
jess021


IZVORNA PORUKA: Didy

Ne podržavam ga ako mislim da nije u pravu. Ja sam sve, ali nisam "dobra ženica". 😀





Stojim mu otprilike do vrata, toliko po visini, bukvalno, a i preneseno negde isto toliko
Didy, isto tako 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: koliko stojite iza vasih muzeva?
26.9.2020 19:01:18   
jabudic
Mi smo oboje "teski ljudi".  Ne podrzavam ga ako se ne slazem sa tim sto govori radi. Jasno kazem sta mislim bilo kad i bilo gdje, s tim sto godine odrade svoje, rijetko kada imamo razlicito misljenje o nekoj temi. 
Sto rece Didy, nisam neka dobra zenica, e pa ni ja, vise sam vjestica 😁 ali ono, andjeo dobrog naboja 😂😇

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: koliko stojite iza vasih muzeva?
26.9.2020 20:35:18   
Didy
Jabudice, kod nas je isto tako. Bar našim muževima nije dosadno s nama. 😂



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here