|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 95 [96] 97   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Autosedišta za bebe i decu
6.4.2017 17:10:11   
emicaa
Anck i kod nas ima taj polozaj ali mene je opet strah nesto.
A ima on jos mjesta u jajetu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2376
   RE: Autosedišta za bebe i decu
6.4.2017 22:44:15   
choopa choops
emice da li mu glava prelazi sjediste, odnosno viri iz njega? Kad ga sjedneš u njega, da li su mu pojasevi (ona rupica gdje izlaze) iznad ili ispod ramena?

Ako viri glava i ako su pojasevi ispod nivoa ramena, onda ga prebaci u to vece, u suprotnom ja bih ga vozila u jajetu i dalje...

Edit: Moji su se svo troje vozili u jajetu (0-13kg) do otprilike godinu dana, i bilo im je po propisima. Ali ako je malo sjediste, onda bolje da pređe uveće zbog sigurnosti.

< Poruku je uredio choopa choops -- 6.4.2017 22:45:29 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2377
   RE: Autosedišta za bebe i decu
6.4.2017 23:04:13   
vocicana
Gledala sam danas za svoj auto sediste, ne bi kupovala neko ne znam kakvo, videla sam neko Nania sediste od 9-36 kg.
Kakva su vasa iskustva? Damjan vise ne lezi u jajetu vec sedi. Bas sam u dilemi da li smo zreliza vece sediste. Choopo, hvala ti,. uvek kada tvoje procitam nesto meni bude lakse.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2378
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 5:57:52   
Anck Su Nmaun
Mi imamo Nania, dobili ga, ja sam zadovoljna. Udobno je, nije vrhunsko ima.i boljih ali je ok. Isto se izvlaci ima taj polozaj gde.beba moze lepo da.pajki.
Emi koliko je tvoj bebac? Ne vidim sa mob. Kazem mi smo presli kad su nam rekli da moze u sedeci polozaj. Negde oko 5 meseci.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2379
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 7:57:59   
IvanaSK RR
David ima devet meseci.
I nase je Nania, al od 9-36 kg, ne može da se izvlači.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2380
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 8:04:10   
veselicaa
Ivana zato ga jos nismo uzeli,inace se i nama svidja vase.Nina se uspava odmah u kolima,a u jajetu mi je mnogo bolji polozaj,ova sedista su mi tek mozda od godinu dana a mozda i kasnije.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2381
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 8:18:52   
Anck Su Nmaun
Ih Emice pa mozes slobodno. Meni to jaje ne deluje udobno, mozda za prvu pomoc 10 minuta po gradu za duzi put je uzasno ne udobno! Meni je V stalno plakao u njemu...sem prvih dana user posted image cim smo ga smeatili u ovo normalno uziva!
Sa T smo putovali na more u jajetu ali ja sam.joj svasta nesto postavila.ispod skoro poravnala ali ja sam sedela pored nje.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2382
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 8:21:55   
vocicana
Ej Anck hvala, meni treba za moj auto, ne gledam neko ne znam koliko skuplje ili kvalitetnije, samo za kratke relacije na koje idem sa detetom, vidim da ima 5 tacaka vezivanja, mama i tata bi mu uzeli za rodjendan, pa zbog toga pitam, e bas ti hvala.
Muz je gledao neko isofix nesto sto se vezuje u sasiju auta, sto ide od lezeceg do sedeceg polozaja.
Vesela, ja sam napisala cini mi se, moj sin sedi u jajetu,m retko zaspi u autu, ali da probamo, jaje je svakako tu, pa cemo ga koristiti dok ide cela prica.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2383
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 8:23:06   
IvanaSK RR
Veselice, da, i maca se uspava skoro odmah, nekad mi i u dnevnoj sobi zaspi u njemuuser posted image
Sin je imao ono od 0-18 kg i bas dugo smo ga koristili, posto mu težina nije jaca strana :). Mozda sam i njoj trebala takvo da uzmem..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2384
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 8:26:34   
veselicaa
Da znas,ta su meni odlicna bas sam ih gledala.I nase jaje je 0-9 Nina nece moci jos dugo da bude u njemu,vec sada je onako knap.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2385
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 8:30:58   
vocicana
Damjan kipi na sve strane, usko mu je kod ramena, gla viri gore, jedina mu je zabava beskrajna da udara nozicama od naslon sedista, jer ga vozim napred, pa je to uzivancija. Pre neki dan je kao mutav na telefon da se dohvati menjaca da menja brzinu. hahhhahaaa

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2386
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 8:40:29   
IvanaSK RR
Evo, ja sam je upravo slikala i mislim da joj je veliko...
user posted image

user posted image



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2387
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 8:42:16   
veselicaa
Kakav radoznalko,preslatka je user posted image
Bas je porasla u odnosu na prosli put kada si je slikala u njemu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2388
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 8:42:27   
Ana RR
Jao živote, koliko je ona medena user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2389
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 8:42:49   
vocicana
Jeste veliko, ali je divnnaaaauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2390
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 8:43:46   
Anck Su Nmaun
Ivana.pa.ovo je vise kao buster sa naslonom, mi smo takavo koristili ali tek sa 4 godine rekla bih.
Meni je jako bilo bitno da ima taj polozaj izvlacenja jer kad zaspe, lepo mu je udobno i u polu lezecem je polozaju znaci ne spava sedeci.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2391
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 8:50:34   
IvanaSK RR
Hvala vam, evo salje vam osmehe :)
Anck, to je sediste od 9 kg, isto Nania. To što smo mi sitni je druga prica user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2392
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 8:51:41   
emicaa
Svasta ste napisale user posted image
Slikacu i ja posle svog srecka u sjedistu pa da vidite.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2393
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 8:54:42   
Anck Su Nmaun
Ma da videla sam, a kazem mi smo imali ono manje, ne znam.kako ide sa kilazama ( imamo ih svakakvih user posted image ) pa smo tek kasnije presli na ovo. Jel se rasklapa mozda?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2394
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 8:55:21   
veselicaa
Emice volimo mi da pisemouser posted image user posted image
Ivana bas tako,zavisi i od gradje deteta,imam drugaricu ima bas sitnu bebu moci ce u jajetu do druge godine.A sediste je divno,meni deluje bas udobno,kada su stariji ionako ne spavaju toliko vec vole da razgledjuju.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2395
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 8:58:01   
Anck Su Nmaun
Pa moji bogami spavaju, i to bas cesto zaspu. Nekad znaju i po gradu da zaspu predvece kad ih vodim sa treninga user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2396
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 9:00:51   
IvanaSK RR
Znate sta, vozicemo se mi jos u jajetu, pa cemo za koji mesec preci u ovo. Ako bude bas problem, prodacu ga i kupiti drugo :)
Anck, kako mislis da li se rasklapa?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2397
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 9:02:49   
veselicaa
Ma zasto da prodajes novo sediste,koristice ga samo jos malo da poraste u visinu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2398
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 9:04:34   
Anck Su Nmaun
Ma samo malo da porastete sediste ce biti super user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2399
   RE: Autosedišta za bebe i decu
7.4.2017 12:31:15   
choopa choops
Ivana ne da joj je veliko, nego i neudobno baš djeluje za nju tako sitnu.

Ali Boze kako je slatakkkaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

voci ne znam koje ono bješe sad AS imate, aliako mu viri glva, stavi ga u vece.

Mojima je jaje baš bilo udobno, ne znam kako kažete "neudobno" user posted image Naročito za duže puteve, a prelazili smo i po 800km u jednom pravcu. Meni je zao što i ova veca ne mogu da se spuste u polulezeci, ali znam da je ovako sigurnije, pa kao ajde nema veze.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 95 [96] 97   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 95 [96] 97   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here