|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pravopis
17.12.2016 13:08:43   
emicaa
da Choopo iz Bosne sam.
I dalje me nervira ne mozem.Sto se tice gresaka kad pisem ja uglavnom izostavim jedno slovo ali to je ups a ne sto ne znam.nekad kad vidim sta sam napisala ni sama ne mogu da vjerujem user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Pravopis
17.12.2016 13:48:38   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Kaoni Mihailo i Mihajlo
Ne bi verovali. Naziv moje ulice je Mihailo Lalic na jednoj strani stoji tabla Mihaila Lalica a na drugoj Mihajla user posted image

To su onda dva razlicita gospodina Lalica user posted image
Ja sam shvatila koliko sam zaboravila pravopis kad sam pisala nesto za posao na srpskom :(

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Pravopis
17.12.2016 14:57:04   
Anck Su Nmaun
Haha pa izgleda user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Pravopis
19.7.2017 12:36:36   
emicaa
Ja moram nesto pitati.Sve cesce vidjam da pisu uzivaj te umjesto uzivajte,pa me sad zanima jel nesto samnom nije uredu kad mislim da je ovo drugo pravilno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Pravopis
19.7.2017 12:58:52   
vocicana
Sve je u redusa tobom, kao sto vidite ja ponekad sve spojimuser posted image , pa mi nista nmije jasno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Pravopis
19.7.2017 13:27:08   
eca89
Emice, pravilno je uživajte, tako da je sve ok s'tobomuser posted image !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Pravopis
27.7.2017 19:37:05   
veselicaa
Jao Emice i ja se cudim kada odvajaju -te ili odvajaju -ne ili -naj.I ja gresim kada kucam,cudim se sama sebi kada procitam neku poruku ili post ali greske gramaticke pravim samo kada ne razmisljam,znam pravopis,bruka bi bilo da ne znam a imam dva skolarcauser posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Pravopis
27.7.2017 20:59:40   
IvanaSK RR
IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja moram nesto pitati.Sve cesce vidjam da pisu uzivaj te umjesto uzivajte,pa me sad zanima jel nesto samnom nije uredu kad mislim da je ovo drugo pravilno user posted image

Uživajte bi trebalo.
A trebalo bi i "sa mnom" user posted image
Vidi ove vJestice.

< Poruku je uredio emicaa RR -- 28.7.2017 20:54:23 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Pravopis
27.7.2017 21:01:36   
veselicaa
Hahhaha vestice user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Pravopis
27.7.2017 21:13:17   
Anck Su Nmaun
Meni nekako sve prolazi ovako kuckanjem na mob. i komp jer nije to pisanje olovkom , jako puno se pravi gresaka nesvesno, gde je prst brzi od pameti user posted image
Sem ono ubacivanje w ..od toga mi se dise kosa na glavi.

Mislim trebalo bi biti idealno ali... ne obracam puno paznju user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Pravopis
27.7.2017 21:26:19   
veselicaa
Ne volim ni ja koriscenje tog w u srpskom.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Pravopis
5.8.2017 9:58:43   
krin 40
A novokomponovane skraćenice?OMG,NMG..kad mi Nadja napiše poruku treba mi prevodilac

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Pravopis
5.8.2017 11:09:52   
IvanaSK RR
E ni meni se to ne svidja. Mada znam da koristim skracenicu jbt user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Pravopis
5.8.2017 11:19:41   
krin 40
Ee i ja..lepše mi to nego da psujem😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Pravopis
5.8.2017 12:17:08   
IvanaSK RR
Hahaha, da, da, to mi nekako "blaze" user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Pravopis
5.8.2017 13:25:34   
emicaa
Kod mene je jbg redovno u upotrebi user posted image
Kad negdje procitam mawa,swatka ili tome slicno dobijem nagon za povracanjem user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Pravopis
6.10.2017 21:00:23   
Dragica Draga
A ,,cak stavise"...
Neverovatno koliko ljudi koriste ,,cak stavise", a treba ili ,,cak" ili ,,stavise"...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Pravopis
6.10.2017 21:44:45   
nekicamimi

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Kod mene je jbg redovno u upotrebi user posted image
Kad negdje procitam mawa,swatka ili tome slicno dobijem nagon za povracanjem user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Pravopis
22.2.2018 15:32:59   
mama Jo
Koliko puta samo u kuckanju zbrzam pa pogresim pa samoj sebi izgledam kao nepismena 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nekicamimi)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Pravopis
22.2.2018 16:46:18   
Srecko47E
U kuckanju gresim jer brzo zurim.
A to w ne podnosim.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Pravopis
22.2.2018 16:48:29   
mama Jo
Dosta toga ne podnosim kad je pravopis u pitanju, a skroz razumem tu zurbu i greske tog tipa

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Pravopis
22.2.2018 16:51:23   
Srecko47E
Slazem se.Vido se kada je greska slucajna.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Pravopis
22.2.2018 17:17:43   
Sarav
Kad kucam na telefonu nepismena sam do bola jer mi se stalno uključuje automatska tastatura i ispravlja mi reči, pa sama sebi zvučim kao indijanac. user posted image
A za sve sWatke pozdrav! user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Pravopis
23.2.2018 15:15:25   
Dora89
Ja baš retko pravim pravopisne greške, jer volim gramatiku srpskog jezika, godinama sam išla na takmičenja iz srpskog, ali mi uopšte ne smeta kad drugi ljudi prave gramatičke greške, ni ne ispravljam ih. Jedino me nervira kad neko glumi neki nivo iznad ostalih, pa onda napravi pravopisnu grešku.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Pravopis
23.2.2018 15:17:01   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sarav

Kad kucam na telefonu nepismena sam do bola jer mi se stalno uključuje automatska tastatura i ispravlja mi reči, pa sama sebi zvučim kao indijanac. user posted image
A za sve sWatke pozdrav! user posted image

Hhaha potpisujem, sta sam sve brljacila ovde po RR. Zato i ne zameram greske u kucanju jer i ja sam pravim greske kad hocu brzo da iskucam post.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here