|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Golišava deca
23.7.2012 14:11:54   
madre
eto vidisuser posted image ali pod javni wc sam mislila na kafice i tako to, cak i kafu moras da platis samo da bi piskilauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Golišava deca
23.7.2012 14:13:07   
Anoniman
Obavezno usisam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image

Mihajlo se na plaži uglavnom igra u čamcu ili na peškiru, retko sedne na pesak jer ga peče... Dok, kod baba u dvorištu ili kod prijatelja klinci rade šta hoće-bukvalno bude od plata od glave do pete! I nikad veće radosti na licu mog deteta. A inače i po kući beži golišav, uvek se jurimo da ga obučem...

Jednostavno na ovu temu potpuno drugačije razmišljamo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Golišava deca
23.7.2012 14:14:34   
lesica
user posted image Crkoh za usisavanje!
E sad ozbiljno,meni je bitno da L ima gace na sebi upravo zbog svog tog sedanja svuda i da uvek nosimo bar po dva(u sustini citajte sva 4) kupaca da joj ne bude mokro dupe dok nije u vodi.
Nego da vam ispisem zasto je moja L pocela da nosi jednodelni kupaci. Naime ko zna zna,ko ne zna da napisem-moje dete ima hormonski problem koji joj je izazvao prevremeni rast grudi,tako da L iako ima dve godine njene sike izgledaju kao kod devojcica od 12-13 godina. Pocetkom maja kada je bilo baaas toplo,bili smo na Adi i sledeca situacija: L u sorcicu samo kopa kamenje i baca u vodu,malo od nas porodica sa dva decaka gde je mladji od oko 5-6 godina i tata mu pametan govori " Vidi sine kakva slatka devojcica,vidi kakve sisojke(izvinjavam se za vokabular) ima,kakva ce to seks bomba biti kad poraste,ajd idi upoznaj se" Mi u soku! Tog trenutka sam resila da L u javnost nece bez jednodelnog kupaceg,sto zbog ovakvih bljuvotina,sto da ja izbegnem kojekakva pitanja nepoznatih ljudi.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Golišava deca
23.7.2012 14:23:22   
Anoniman
E svašta stvarno, Lesice! Ja ne znam kako si se iskontrolisala da mu ne je*eš sve po redu! user posted image

Nina user posted image

I moj mlađi je bltanjav (iako su moji klinci generalno od onih što bi najradije brisali ruke od svakog zrna peska, dresiram ih da budu prljavi user posted image ), ali je blatnjav u gaćama.

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Golišava deca
23.7.2012 14:24:04   
red3lilu
Sve je to stvar navike...

U 4. razredu osnovne škole nas je učiteljica na ekskurziji naterala sve da skinemo gaće pred spavanje tj. da budemo golišavi ispod pidžame. Dan danas spavam bez gaća, osim kad me poseti moja prijateljica user posted image ... i dalje ne mogu da zamislim da moram da spavam u gaćama...
Argument zašto je tražila da spavamo bez donjeg veša jeste taj da se telo oslobodi i da nam veš ne zaustavlja krvotok, prosto se loše osećam kad moram da spavam u gaćama, kao da me "dave"
Moje dete spava u pidžamici, bez gaća i ne traži ih pred spavanje, jer je tako naučio.

Nudizam mi nije ružan, jer na ljudskom telu nema ništa ružno...


Mislim da ne postoji dovoljno dobar argument koji se može navesti nekome, ukoliko ta osoba nema izgrađen stav prema temi o kojoj debatuje ili ukoliko ima potpuno suprotan stav i mišljenjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Golišava deca
23.7.2012 14:26:47   
tijatija
Ja mojoj deci oblacim kupaci kad smo na kupanju , nesto nevolim da su gologuza , a jos vise da vidim decu i od 5-6god bez gacica, neosudjujem ali je to moje misljenje. Pred decom nikad nisam gola niti se kupam sa njima a ni mm. On se cak nesete ni u gacicama pred njima. Mozda to nije dobro ali nisam o tome razmisljala sve dok nisam videla ovu temu. Znaju da razlikuju musko-Zensto i bez virenja u gacice user posted image nemogu da tvrdim ali mislim da neznaju da muskarci imu drugaciju pisu, barem me o tome nisu nikad nista pitale.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Golišava deca
23.7.2012 14:27:35   
lesica
Tash,zamalo svasta da ispadne (sceni prisustvovali i mm i moj bata) ali necu o tome,nije tema. Prosto me je taj nemio dogadjaj ubedio da ce L ubuduce ici tako pokrivena,a ona se ne buni. S druge strane,u bazencicu na terasi redovno paradira gologuza,jer svaki cas izlazi-ulazi,cas da piski u nosu,cas da jos nesto uzme i tako.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Golišava deca
23.7.2012 14:27:47   
Anoniman
Red, nisam ni očekivala da ćete promeniti moje mišljenje, samo me zanimalo vaše razmišljanje i ni jedan moj komentar ZAISTA nije zlonameran. Zaista.

Ni ja ne nosim gaće ispod pižame, nikada i nisam, ni deca ne nose.

A o nudizmu ustvari nemam stav. Ne smeta mi, ali jednostavno se ne vidim blizu toga. OK mi je da znam da je nudistička plaža tu-i-tu i da znam da tamo ja neću ići jer nisam iz tog filma, i to je to.

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Golišava deca
23.7.2012 14:30:00   
lesica
Suma sumarum,svako ima svoj stav i dok se tih stavova svako drzi,i vuk sit i ovce na broju. user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Golišava deca
23.7.2012 14:31:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tijatija

Ja mojoj deci oblacim kupaci kad smo na kupanju , nesto nevolim da su gologuza , a jos vise da vidim decu i od 5-6god bez gacica, neosudjujem ali je to moje misljenje. Pred decom nikad nisam gola niti se kupam sa njima a ni mm. On se cak nesete ni u gacicama pred njima. Mozda to nije dobro ali nisam o tome razmisljala sve dok nisam videla ovu temu. Znaju da razlikuju musko-Zensto i bez virenja u gacice user posted image nemogu da tvrdim ali mislim da neznaju da muskarci imu drugaciju pisu, barem me o tome nisu nikad nista pitale.


A vidiš, ja recimo izađem gola iz kupatila i deca me uopšte ne konstatuju, sem Luka eto nedavno moje sise user posted image , izgleda je došlo vreme da to više ne radim.
Isto tako, ušli su i tati milion puta u kupatilo, valjda odatle Luka i zna razliku među polovima.

(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Golišava deca
23.7.2012 14:36:43   
minna
Nisam nesto razmisljala o ovome pre nego sto sam videla temu, jesam o tome kada bi trebalo da prestanem pred Vladom da budem gola, jer mi uleti u kupatilo svaki put, kad se presvlacim ne krijem se, jos je mali, jos malo pa cu poceti...

A on je prosle god na moru bio uglavnom golisav ili u peleni... Ove god cu mu oblaciti kupace gace, ali ce verovatno biti i go. Verovatno jer ce me nervirati da non stop bude u mokrim gacama i da ja stalno presvalcim suve, a on ih pokvasi za 3 min. opet...

< Poruku je uredio minna -- 23.7.2012 14:38:05 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Golišava deca
23.7.2012 14:38:50   
red3lilu
Nije mi ni namera da bilo kome menjam mišljenjeuser posted image ili ugrađujem moje kao ispravno.
Kada bi svi isto razmišljali ovako lepih foruma verovatno ne bi ni bilo jer bi jedna napisala post a ostale klimale glavom ZA ili PROTIV (ali uvek isto)user posted image

uhhh.... sad bih vam pisala i pisala, potaknuta lesicinim postom kakvih priča imam iz okoline.... pa bih možda i mogla malo bolje da pojasnim svoje stavove da dete dok je malo, naivno, nevino i bezbrižno ne treba sputavati ili opterećivati (već šta lepše zvuči) pravilima koja isključivo važe za odrasle koji su uveliko spoznali seksualnost...


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Golišava deca
23.7.2012 14:53:07   
lesica

IZVORNA PORUKA: red3lilu

pa bih možda i mogla malo bolje da pojasnim svoje stavove da dete dok je malo, naivno, nevino i bezbrižno ne treba sputavati ili opterećivati (već šta lepše zvuči) pravilima koja isključivo važe za odrasle koji su uveliko spoznali seksualnost...



Ja se sa ovim generalno slazem,i mislim da je ovo upravo odgovor na Tashino pitanje user posted image doduse za manju decu user posted image
E sad sto ja imam nekog usadjenog crva u glavi,to je druga prica.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Golišava deca
23.7.2012 15:37:12   
Snelle
Tasho, mislila sam da sam jedina koja razmišlja na način na koji i ti razmišljaš. Ja sam stava da moje dete u javnosti, na bazenu, moru...uvek ima kupaći na sebi, samo donji deo, gornji smatram da je nepotreban, i to je ono što je moj stav kad je moje dete u pitanju, drugi roditelji nek rade kako misle i kako hoće. Polazim od toga da pojma nemam kakvih sve budala na plaži/bazenu ima i stvarno ne želim da se moje dete posmatra na bilo koji drugi način nego kao dete. To je moj glavni razlog. Full stop user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Golišava deca
23.7.2012 15:46:54   
anuksunamun
Ja sam za golisavu decu,pa kada bih brinula o kojekakvim devijacijama ljudskog postojanja ni deca ni ja ne bi nikada izlazili iz kuce.Pedofile ne sprecava kupaci kostim btw,jer su to bolesni ljudi,pa mastaju kako god,bila deca obucena ili golisava.Cak sam i protiv prenaglasenog isticanja pola kod dece ,bojama garderobe ,suknjicama ,ili pantalonama...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Golišava deca
23.7.2012 15:57:18   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

Pedofile ne sprecava kupaci kostim btw,jer su to bolesni ljudi,pa mastaju kako god,bila deca obucena ili golisava.

Upravo sam ovo i ja htela da kažem user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Golišava deca
23.7.2012 16:01:20   
Snelle
Naravno da ih ne sprečava, ali ih ja sigurno neću svesno "počastiti" golotinjom svog deteta.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Golišava deca
23.7.2012 16:05:26   
anajid
Fuj ne spominjite mi pedofile,zlo mi je,mogla bih da ih davim golim rukama kao pacove.Odmah se iznerviram na pomen te reci.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Golišava deca
23.7.2012 16:09:05   
magnetic
Ja svom detetu oblacim donji deo kupaceg ili obicne gacice,ali cisto iz razoga da mi ne seda svugde golom guzom

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Golišava deca
23.7.2012 16:09:18   
Dve_srece_najvece_
Ja mojim curama oblachim gacice kad se kupaju u bazenu, i kod nas kuci, i sa drushtvom, na javne bazene i plaze josh nismo ishli, ali i tamo bi bile u gacicama.

Iako su bliznakinje, ne kupam ih zajedno, jedino ako se tushiramo preko dana onda ih zajedno stavim u kadu i sredim.

Ja jesam ishla na nudistichku plazu, ali mi je neprimereno da svoje dete razgolicujem do te mere... nece ih toliko stezati i "gusiti" jedne gacice...

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Golišava deca
23.7.2012 16:22:18   
liliana
Ma, jel ovo Smeskica pod nickom "Dve sreće najveće"? ??user posted image

Lesice, nemam komentar na ljudsku glupost!!! Svaka čast na samokontroli, ja mislim da bi perje letelo da sam bila u tvojoj koži!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Dve_srece_najvece_)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Golišava deca
23.7.2012 16:29:09   
Dve_srece_najvece_

IZVORNA PORUKA: liliana

Ma, jel ovo Smeskica pod nickom "Dve sreće najveće"? ??user posted image

Lesice, nemam komentar na ljudsku glupost!!! Svaka čast na samokontroli, ja mislim da bi perje letelo da sam bila u tvojoj koži!!!user posted image



Jesam user posted image user posted image

I potpisujem , Lesice svaka chast na kontroli, ja bi ga razbucala! user posted image Nego, gde si pisala o tom hormonskom poremecaju? I moja Petra ima dosta uvecane sike, ali ne uvek...al nas nisu slali na hormonske pretrage user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Golišava deca
23.7.2012 16:36:45   
lesica
Nisam rekla da nije bilo incidenta,vec da necu o tome user posted image
Pogledaj ovde,tu sam pisala KLIK

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Dve_srece_najvece_)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Golišava deca
23.7.2012 21:21:49   
Anoniman
moji decaci nose sve boje sem cisto roza ili cisto ljubicasto, te boje ose u tragovma na majcama, tako da nije mi to u pitanju.
Ne znam da vam objasnim, jednostavno mi je neukusno, i nije mi ni nevino, ni naivno...
no, dobro, dobila sam neki odgovor. user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Golišava deca
23.7.2012 22:36:52   
nenja22
golišav je sad skoro stalno i na plaži i po kući, e sad, do kad ću tako, nešto uopšte nisam razmišljala...

a zašto, pa meni to definitivno ima veze sa osećajem slobode, ja recimo obožavam da kad plivam skinem gornji deo, po kući da šetam gola kad god smo sami (aleluja, namestismo i tendu ovog leta, pa sad ni blizina širom otvorenog prozora, ni terasa nisu nedostupni user posted image ) i uopšte, odeća u letnjem periodu, što se mene tiče volela bih da mogu da je višak...
a opet nisma u fazonu nudizma, ne znam kako to da objasnim, mislim, ne smeta mi i ićićemo na adu bojanu nekad letos verovatno (mm se raduje tome) ali jednostavno nemam tu vrstu slobode prikazivanja svojeg tela, a mislim da negde bih volela da imam...i eto, onda se vodim tim svojim, dakako subjektivnim osećajem, da je lepše tako, lepršavo, golišavo i njemu, detetu, je l' te...

a da, neko napisa kako mu je ružno kad gleda svoje slike iz detinjstva, pa kad je tako gologuza bila, meni to recimo uopšte ne smeta i ok mi je skorz...i sad kad razmislim, pa mislim da su nas tako do nekih 3-4 god držali pretežno golišave i to mi se trenutno i čini kao sasvim veorovatan uzrast za kostu koji će biti, posle verovatno manje...kupanja zajedničkog je takođe bilo, do kad ne bih znala tačno, sestra je dve i po godine starija, ona će verovatno pamtiti...

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here