|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
25.2.2018 15:20:18   
Srecko47E
Danas retko ko gleda svoja posla.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
25.2.2018 15:22:47   
Mala Elena
Pitam ili bolje reci pricam sa dragim osobama o tome planiraju li , to je deo nasih zivota. Mene sprdaju kad cu 4-to?user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
25.2.2018 15:23:05   
mama Jo
Uvek je bilo zanimljivije zabadati nos u tudje nego resavati sopstvene probleme... to je valjda odbrambeni mehanizam nekih ljudi

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
25.2.2018 15:23:19   
Srecko47E
Stvarno ME sta cekas!?🙊🙊

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
1.3.2018 9:44:53   
Dora89
Ja baš ne razumem taj način razmišljanja da se po svaku cenu zatrudni da bi se rodilo dete željenog pola. A šta ako opet bude "pogrešan" pol? Nije to samo roditi, treba to dete nahraniti, obući, odnegovati, iškolovati, vaspitavati, čuvati, voleti... Treba želeti određen broj dece, a želja za određenim polom ravna je želji za dobitkom na lutriji.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
1.3.2018 9:53:19   
Dora89
Za takva pitanja neprikosnoven mi je onaj vic kad na sahrani pitaju neku babu: "A kad ćete vi? Vreme vam je!"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
30.3.2018 10:46:53   
Dragce86
Joooj, ovo samo zaobici i odmahnuti rukom..nista vise ;)

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.5.2018 10:05:08   
mama ivane
Bas dirljiv tekst otplakahuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
23.2.2019 17:21:41   
Sanidej
"Ja sam u tvojim godinama..(dopisati dostignuće)"

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
23.2.2019 17:39:43   
Maslacak15
Jedno od najindiskretnijih i najnekulturnijih mogucih pitanja. Nazalost mnogima kao dobar dan. Posle njega sledi ono legendarno " a sta cekate?". Blagi uzas.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
23.2.2019 23:32:28   
lesli
Prostakluk, primitivizam, odsustvo mozga...narocito u danasnje vreme kada se zna da jako veliki broj ljudi muku muci sa sterilitetom.

Sa pitanjima i komentarima ovog tipa sam se pocesto susretala. Mnogi su nalazili za shodno da se prave pametni, a samo retki su znali kroz sta prolazimo - trudnoca iz prirodnih radova koja se zavrsila pobacajem, pa problemi sa sterilitetom i najzad vantelesna. Kada su mi vec dozlogrdila pitanja tog tipa, spremila sam odgovor u stilu “a vama je bas dosadno kad morate da se bavite mojim zivotom”, ali zatrudneh pa neuspeh da ga iskoristim. Ali kontam da ce biti onih koji pitaju “kad ce drugo” tako da ce biti prilike 😂

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
23.2.2019 23:41:46   
bubulence
Ne smatran zabadanjem nosa u moj zivot kada me neko pita (pitao) kada cemo jos jedno dete. Niti mislim da sam zabadala nos ako neku drugaricu, kumu, poznanicu koja ima dete od 2,3,4,5 god pitam da li planiraju jos dece... U tom slucaju mi je svako pitanje zabadanje nosa.

Mene je kao i dosta mama ovde nerviralo kada se podrazumevalo da cemo ici na trece dete da bi bio decak... Ali svi koji su nas dobro znali su ocekivali da cemo imati bar troje dece, nevezano za pol, pa su cesto znali da nas pitaju sta cekamo i nikada mi to nije smetalo. 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
24.2.2019 1:55:44   
lesli
Zavisi u kom kontekstu se provuce pitanje i ko ga postavi. Ako me sekretarica na poslu svaki put kada me sretne na hodniku pita da li sam trudna ili sta cekam, to itekako jeste zabadanje nosa u moj zivot, a da ne pricam o tome sto su mi bacali so na ranu pune 3 godine. 😉Takvi ce da ista pitanja postavljaju vrlo brzo, ali ce ovog puta dobiti adekvatan odgovor...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
24.2.2019 7:25:12   
vocicana
Lesli, razumem. Ja sam sada veoma cesto izlozena ocima javnosti koja me okruzuje, sa pšitanjem, kada cete drugo dete. Samo kazem, ne planiramo drugo dete. Odgovor je dovoljan zajedno sa pogledom, ostrice, da vise nema podpitanja. Pa dobroooo...user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
28.2.2019 14:22:59   
Sanidej
I krenulo je!! A kaaaaad cete cetvrtoooo..mene u sustinu briga za misljenje vecine ljudi, ali zamisljam neku zenu koja se muci sa vto i reset_aju je pitanjima ovog tipa 😈

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.4.2019 17:54:58   
Reny90
Bravoooo poučno svaka Vam čast 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.4.2019 17:58:46   
Kvakvak
Samo ignorisati. Ali ne odlagati radjanje...nista lepse

(odgovor članu Reny90)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.4.2019 13:34:52   
Ivana Djordjevic
To sam najvise mrzela... 


(odgovor članu Kvakvak)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.4.2019 13:48:16   
mama Jo
Ja sam imala situaciju da mi je vrlo bliska osoba, kad smo objavili da sam drugi put trudna a starije dete ima 1, 5 godinu, rekla ,,kako si mogla tako brzo opet da zatrudnis?"
Prosto, svakakvih ljudi ima.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivana Djordjevic)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.4.2019 15:20:55   
lesli


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ja sam imala situaciju da mi je vrlo bliska osoba, kad smo objavili da sam drugi put trudna a starije dete ima 1, 5 godinu, rekla ,,kako si mogla tako brzo opet da zatrudnis?"
Prosto, svakakvih ljudi ima.



Sto im nisi objasnila kako i u kojoj pozi? 😅🤪

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
14.12.2019 12:33:25   
Dragce86
Ma ljudima je dosadno i ne treba se obazirati. Ko nema ispunjen svoj zivot on cacka po tudjem. Zivite kako je vama lepo i dobro a pustite ljude nek pricaju...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
14.12.2019 12:35:28   
Slavkic
Razlika izmedu dece mi je po 14 mjeseci i uopste se nisam obazirala na komentare to je moj zivot i moja stvar


(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 672
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here