|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prevrće očima
25.2.2010 16:19:55   
enigmaa
Eugenija odradi sve sto ti doktori traze bar ces biti mirna i znati sta i kao.To je moj brat kao beba radio i moji se odmah alarmirali naravno i ispostavi se da je da mora da uzima terapiju.Posle godinu dana su mu je ukinuli i sve je bilo ok.Pio je antileptike a jedino sto je radio je to sa ocima,mada mama kaze da je to vise igranje oka nego prevrtanje.Nikad mu se to vise nije ponovilo a sad ima 24 godina,pozdrav.Nadam se da ce sve biti ok,ma mora da bude.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Prevrće očima
25.2.2010 19:15:14   
Unica
draga, nisam ni videla sta te je snaslo. ne znam sta bih ti rekla da ti bude lakse jer znam da brines. jedino ti mogu reci da poslusas lekare i da znas na cemu ste. nece ga muciti. otkloni sve sumnje.

molim te budi pozitivna, sad si i njemu potreba nasmejana da ne oseti tvoju uznemirenost. a ti si jaka i znam da to mozes.
verujem, najiskrenije da ce sve biti u redu. 

_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu enigmaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Prevrće očima
25.2.2010 19:19:34   
*Alexx*
Prevrtanje očima KLIK

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Oponašanje likova iz crtića
11.9.2014 17:30:39   
Anck Su Nmaun
Daaa oponasaju Spajdermena (Tara) ponije - njacu sto me jako nervira i po ulici cak !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Oponašanje likova iz crtića
11.9.2014 17:44:24   
bubulence
Ema cesto oponasa likove iz crtaca, kada se igra obraca im se, sve se vrti oko Oktonauta... iz pocetka sam se plasila ali sam cula da to i nije lose jer joj razvija mastu.... sve dok je u granicama normale...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Oponašanje likova iz crtića
11.9.2014 19:47:01   
Žapkić
Tina ima periode kad se poistovećuje s alikovima iz crtaća. Uglavnom su ot izvodjenja nekih akrobacija.user posted image
Trenutno, već nekoliko dana "Priča" na "Mačećem" jeziku i sve što je pitam odgovara sa "Mjau, mjau, mjau", a onda kaže:"To znači........"user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Oponašanje likova iz crtića
12.9.2014 6:50:03   
Misha i Ljisha
Moja D vec par dana peva pesmicu iz Pepa prase "Zvezdo, zvezdo dal si blizu il daleko dotacice tebe neko" i bas mi se svidja taj njen glasic naravno ona peva samo "žezdo, žezdo" al bas ubode melodijuuser posted image a stalno imitira Dzordza tj kako kaze dinosaurus i onda ona grrrr i mlati rukama. user posted image

Ja se vec bojim da je ovisnik od Pepe, jer cim joj sve dosadi trazi Pa (Pepa)user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Oponašanje likova iz crtića
12.9.2014 7:17:40   
big mum
Moja Sofka je počela gledati crtaće prije godinu dana i od tad glumi Winks vilu.Uživi se mala napravi scenu čak smo i krila kupiliuser posted image
Strahinja ne gleda crtane ali mali se ubi plešućiuser posted image


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Oponašanje likova iz crtića
12.9.2014 7:19:16   
Misha i Ljisha
e da i moja obozava da igra, samo igra i jako je smesna user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Oponašanje likova iz crtića
7.3.2015 11:22:47   
mila83
Dok su bili bas mali,bilo je vise poistovecivanja i imitiranja,naravno ima toga i sada.Sin je neko vreme bio Nindza kornjaca,spajdermen,mornar Popaj...gusar...(gledao je Petra Pana) a cerka je u fazonu vila,sirena...mislim da je najveci uticaj imala Pepa prase,bilo je tu nekih pepinih navika i pesmica....i tako neke scene ili specificne pokrete,recenice su znali ponoviti user posted image
Sou zivi user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 60
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here