|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
19.7.2012 15:45:04   
Anoniman
Ne znam za druge , ja se ne plasim zaraze i kupanja u istoj vodi nego povreda user posted image imam iracionalan strah od klizanja u kupatilu i za sebe a tek za njih user posted image i onda tripujem da ce ako bude pored mene pasti i da cu ja pasti preko nje/njega .. Jednostavno se kupam sama , Aki odavno ne ulazi , valjda je video sve sto je mogao , a Petra i sada stoji pored kade , i ceka da je poprskam . ja se nikad ne kupam u kadi , samo se tusiram i onda dosta vode poprskam po kupatilu , pa sad kad Petra udje za mnom , ja po podu prostrem peskire samo da se ne oklizne dok ja ne gledam user posted image

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 51
   [Obrisana poruka]
19.7.2012 21:43:24   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
19.7.2012 21:48:32   
MicinaMama
Meni nikada ne moze biti isto telo moje kao decije...Ja i moja Mica se tusiramo zajedno u tus kabini,ali da se zajedno kupamo u kade nebih sigurno.Nebih zbog nje...bezi ja matora da idem sa detetomuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 53
   [Obrisana poruka]
19.7.2012 21:50:19   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MicinaMama)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
20.7.2012 8:50:09   
Modessty
Imamo i ovu temu?! user posted image
Kupali smo se zajedno prošlog leta kad je bilo mnogo vruće a mi bez klime i bez bazena koji bi moga da stane na terasi. Napunimo kadu, ubacimo igračke i igranjac i kupanjac - Danilo i ja. Onda kad završimo, ispustimo vodu pa se istuširamo.
Ne vidim razliku izmedju bazena i kade. To je isto samo što je bazen veći i mnogo više ljudi stane u njega.

Neki dan se mm tuširao i Danilo hteo da se tušira sa tatom. Tata ga skinuo i ubacio kod sebe pod tuš. Smejali su se ko ludi. user posted image

Ne vidim u čemu je problem?!user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
20.7.2012 8:52:24   
Anoniman
Ovde ima tema o kojima i ne sanjaš user posted image user posted image user posted image

Ja više ne komentarišem-ja sam za veliko ZA, ali vidim da su neki baš baš jako protiv user posted image pa svratim samo da čitam, kao i na mnoge druge teme.... user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
20.7.2012 8:53:25   
Olga75
ja se sa zvercicom nikad nisam kupala u kadi a kad smo se tusirale zajedno ( dva puta ) onda sam ja imala donji deo kupaceg
nekako mi ne ide moja gola straznjica i dete u kadi , one kojekakve bakterijetine i stajaznam sto moze da iscuri iz odraslih , nekako mi je user posted image
ni bazen ne koristimo zajedno tj ona ga koristi a mi se polivamo slaufom user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
20.7.2012 8:55:51   
Modessty
more kad ja legoh neki dan u ono njegovo bazenče leleeeeee ništa me nije tako rashladilo kao to! user posted image A Danilo bio presrećan što je došo neko da se igra s njim

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
20.7.2012 8:57:59   
minna
Mi nismo, mislim nikad mi nije palo na pamet...samo bih zakomplikovala izlazak iz kade, pa brisanje... ovako lepo okupam njega, posle sebe i gotovouser posted image
A u bazen udjem zajedno sa njim, ne onaj mali njegov bazen nego veci...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
21.2.2015 13:17:45   
mila83

IZVORNA PORUKA: minna

Mi nismo, mislim nikad mi nije palo na pamet...samo bih zakomplikovala izlazak iz kade, pa brisanje... ovako lepo okupam njega, posle sebe i gotovouser posted image
A u bazen udjem zajedno sa njim, ne onaj mali njegov bazen nego veci...


isto tako !

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
21.2.2015 13:41:12   
emicaa
Ja planiram jednom uskočit kod T u kadu da se pošteno izigramo sa patkicama i pjenom user posted image ,posle nek mm priskače u pomoć user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
21.2.2015 13:58:33   
branki*
ja sam se sa bozom tusirala zajedno vise puta...meni je to ok.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
21.2.2015 16:32:39   
Figaro88
Dok je bila manja jesmo,sad ne.Ne osecam se prijatno,a i bakterije user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
21.2.2015 17:30:57   
serpica
Jedino kad sam se tuisrala sa decom zajedno i to svega par puta je kad smo bili na moru pa da ustedimo vreme,kod kuce nisam nikad,a u kadi i ja jedva stanem a kamoli jos i dete,nema mesta.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
21.2.2015 17:44:17   
Kata90
Po meni je nezdravo u svakom slucaju.......

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
21.2.2015 17:44:35   
choopa choops
Sa ćerkom sam se tuširala možda dva put, muž sa sinom isto...Nemamo kadu, a i da imamo ne bih se kupala sa njima.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
21.2.2015 17:57:09   
vikiveki
Ja se sa svojom decom nikad nisam kupala zajedno u kadi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
21.3.2016 12:15:33   
branki*
malopre sam bila da se istusiram i dosla boka i ja otvorim vrata od tus kabine i ona brka po onoj vodi i hoce da udje,sva se namokrila.ja je skinuh i ubacih u kadicu,tako da smo imale prvo zajednicko brckanjeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
21.3.2016 12:26:46   
nikiteki
Ja nikad se nisam kupala zajedno u kadi sa decom

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
21.3.2016 13:08:32   
Sanjalicaaa
Baš lepo Branki. Meni je to ok. Mm se prvo istušira pa onda napuni kadu za njega i G. Pa to je sreća neviđena. Samo se čuje vriska i smeh. Ja ipak volim sama da budem bar dok se kupam.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
21.3.2016 14:41:52   
emicaa
I ja sam se sa T tuširala zajedno na moru a ovako još nikako iako sam govorila da ću uskočiti nekad kod nje u kadu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
21.3.2016 17:24:53   
IvanaSK RR
Muz i sin su se mozda par puta kupali zajedno. On i ja nismo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
5.6.2016 23:20:28   
Anarunika
Ja nisam protiv uopšte. Sa Živom sam se već kupala par puta. Razlog što više volim da se kupam sama je 15 minut amira i tišine user posted image Ali ako izrazi želju da dođe ne uskraćujem ,ne bih ni dečacima ali oni više ne traže user posted image
Kada su bili mali možda sams e i sa njima par puta okupala ali što neko reče, tesno je pa i nije neko uživanje user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
5.6.2016 23:24:04   
Mala Elena
Moja E voli dugo da se kupa u svojoj kadici pa cesto stignem da oribam kupatilo za to vreme ili uskocim pored nje da se istusiramuser posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
6.6.2016 1:15:44   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Sa ćerkom sam se tuširala možda dva put, muž sa sinom isto...Nemamo kadu, a i da imamo ne bih se kupala sa njima.


Mala je imala strah od vode, pa smo se do nedavno tuširale zajedno. TJ ona kod mne u rukama, pa je nekako polivam. Ma užas živi. Stalno sam mislila kako će da mi ispadne. A sada se konačno navikla na kadicu i tako je kupam.

I dalje važi pravilo da se nikad ne bih kupala u kadi (znači mislim na ono da se napuni voda i sjedi se sa djetetom u toj vodiuser posted image ) sa djecom.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here