|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
6.6.2016 3:33:04   
isidora88
Imamo tus kabinu tako da kupanje ne dolazi u obzir, i nisam za to.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
6.6.2016 11:50:05   
branki*
Mi imamo tus kabinu,boka i ja se cesto zajedno tusiramouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
27.10.2016 8:10:16   
Anck Su Nmaun
Mm se kupa sa V, udju zajendo i on ga stavi u krilo, istusiraju se , malo brckaju i onda ga ja preuzmem, sto da ne dok su mali meni tu nema nista lose.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
27.10.2016 8:46:40   
Animsaj9
Da se buckamo u istoj vodi ne. Al tuširanje i da ga drzis dok je mali to ok. Ipak sam za kupanje odvojeno

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
27.10.2016 9:51:05   
Anck Su Nmaun
Mi u tus kabiiimamo onaj ugao da mozes da sednes i i tusiranjee. Cii mi se da vise voli tako nego sam user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
27.10.2016 9:56:53   
Animsaj9
E to je super u kabinama , mi imamo kadu , al planiramo uskoro da renoviramo kupatilo , al necemo kupovnu plasticnu kabinu , vec cemo je zidati , pa samo staklo okolo kupiti ovako nestouser posted image


< Poruku je uredio Animsaj9 -- 27.10.2016 9:57:28 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
27.10.2016 9:59:25   
degu
Mi smo se kupale u istom bazencetu, ali u kadi ne, to minje vec premalo vode da je delim s njom, nije mi higijenski. Nismo se ni tusirale zajedno, al je vodim kad se ja tusiram da je ne ostavljam samu.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
27.10.2016 10:00:44   
eca89
Iskreno ja nisam pristalica, a pogotovo djevojčice, šta znam!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
27.10.2016 10:20:31   
mali_mis
Mi se kupamo zajedno. Cak i kad hocu sama da se istusiram, A. dodje do kade i sa sve odecom ulece u istu. Ako zakljucam vrata, to je tek urnebes, toliko udara u njih i dere se ispred "mama otoji" da mislim da ga cuju na Limanu.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
27.10.2016 16:18:10   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Mi se kupamo zajedno. Cak i kad hocu sama da se istusiram, A. dodje do kade i sa sve odecom ulece u istu. Ako zakljucam vrata, to je tek urnebes, toliko udara u njih i dere se ispred "mama otoji" da mislim da ga cuju na Limanu.



Joj Mali mišu ,sve mi je poznato!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
9.11.2016 7:38:34   
dejana007
Nije se kupao s nama u kadi. nekako mi neprijatno. Ali eto to je moj osecaj. A i sad je veeliki decko user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
25.12.2016 13:22:48   
Anck Su Nmaun
T me je dugooo dugo molila da se tusiramo zajedno , kao sto se tusira sa sekom. meni bilo bzvz pa sve nekako zaobilazila. I pre par nedelja ja odem da se tusiram kad eto ih i one, hocemo i mi sa tobom mamice. Pustila sam ih, njima je bio dozivljaj ( mozes misliti) ali eto jos uvek su malene pa ajd da im ucinim.

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
25.12.2016 14:21:41   
Mala Elena
user posted image
Ja jesam sa E na moru, a i sa bebom isto tako jer su tamo bile tus kabine a svi znamo kakve su. A mm je sa E kad je imala temp i nije htela da udje u kadu , pa je tako ubedio...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
25.12.2016 14:23:40   
Anck Su Nmaun
V obozava sa tatom da se kupa , ali mi je to ok kad su bas bas mali. Imamo inaj deo za sedenje u tus kabini i sednu i tusiraju se.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
25.12.2016 14:54:06   
Mala Elena
Jeste, glupo je zaista kada vec porastu...E je mozda vec porasla user posted image , sada necemo sigurno. Zakljucamo vrata i mirni smo !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
25.12.2016 14:54:12   
Sanjalicaaa
Kod nas je to normalno. Mm se kupa sa njima. Prvo se svi istuširaju pa napune kadu i sva trojica se igraju. Skoro im se Ika ukakio u kadi. Fuuuuj! Kako sam se smejala. Izleteli su iz kade kao ošureni. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
25.12.2016 14:57:52   
Anck Su Nmaun
user posted image Pa dobro po meni ste jos malii. Al gde je granica?
Rekla bih tu oko 6/7 god.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
25.12.2016 15:45:35   
emicaa
meni je tusiranje zajedno ok(ali zensko i zensko) ali nisam bas za zajednicko sjedenje u kadi

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
25.12.2016 15:52:35   
Sanjica26 RR
Meni se to ne svidja posebno sto sad sve zagledaju. Ni mm ni ja se nismo kupali sa njima zajedno u kadi

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
25.12.2016 15:55:24   
mila83
Ne ,nismo nikada do sada...bude i tih situacija kada T place za mnom ispred vrata dok se tusiram..ali mora nauciti...Sada sve redje ...zavisi i kako je raspolozena.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
25.12.2016 17:28:15   
emicaa
Dora dodje kod mene u kupatilo dok se tusirom,ali kad je mm pod tusom zna da tad nema sta traziti unutra

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
25.12.2016 17:31:53   
Animsaj9
ma najlepše mi je kad ja njega sredim, samog i najcistije.

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
25.12.2016 17:57:12   
mali_mis
Ja Denisa napast ne mogu da obuzdam da on mirno stoji u kadi, jednom rukom ga drzim, pa se on oklembesi, ruka mi otpadne, a drugom, drzim tus, pa se zeznem, i dam njemu da pridrzi, a on ga okrene i mene van kade okupa. Tako da mi je mnogo laksa varijanta, da ga lovim na malom prostoru u kadi user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
25.12.2016 17:57:33   
LauraAndrija
Ne, nisam pristalica togauser posted image
jeste da L nekad dodje lupa i place da joj otvorim. Ali uglavnom odem da se okupam kad spavaju. Okupam A, pa L, uspavam, pa onda na miru idem i istusiram se.

< Poruku je uredio LauraAndrija -- 25.12.2016 18:01:57 >

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
25.12.2016 18:13:42   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

meni je tusiranje zajedno ok(ali zensko i zensko) ali nisam bas za zajednicko sjedenje u kadi


Nisam ni ja ljubitelj sedenja u kadi, tusiranje mi je prihvatljivo...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here