|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   U cemu spavate?
3.8.2009 14:05:25   
Verus
Mislim da teme nema....ima ona o pidzamama i muzevima, ali mislim da nema o nama?  Znaci:

-da li spavate u majicama, sorcevima i sl.
-gacama ili necem sexy
-goli

Hm, ja cesto u majici i gacama....nemam nista sexy u cemu spavam, cini mi se da sam nesto prestala da marim o tome sto mislim da je lose....Jesam li jedina!?  Sve mislim da sve druge zene idu sexy u krevet za svoje muzeve a ja.... ko da sam posla da trcim. 

Da vas cujemuser posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: U cemu spavate?
3.8.2009 14:08:14   
dunja RR
 ma ni ja ne marim, uglavom spavacica....ali od kada je ovako vruce samo gacice user posted image ....inace juce sam dobila mnooooogo slatku spavacicu od bivse koleginice za rodjendan.( women'secret)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: U cemu spavate?
3.8.2009 14:10:17   
Buba76
Nemam ni ja nista sexy. Imam zimi obicne pidzame sa decijim slicicama,a leti beby dol. Sada sam zbog velikog stomaka (jer nemam u cemu da spavam) kupila spavacicu sa Sundjer Bobom. Mom muzu se svidja,a pogotovo sinu.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: U cemu spavate?
3.8.2009 14:15:06   
Anoniman
Najdraze mi je zimi kada pajkim u djecije pidzame :)))))) Ljeti spavacice ili bebi dol.

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: U cemu spavate?
3.8.2009 14:17:08   
branka10
Ja ne spavam, ja se obicno onesvestim ( sada) tako da nije ni vazno.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: U cemu spavate?
3.8.2009 14:20:38   
Verus
Hhihih i ja imam sve te sa decijim slicicama.... negde sam na forumu procitala nesto tipa "pa nije ni cudo sto je muz na kraju svrljao.....ako ides u krevet u babskim gacama sta je drugo za ocekivati".  E reko ja sam onda sje***!user posted image

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: U cemu spavate?
3.8.2009 14:28:26   
Rina
Najprijatnije mi je kad nemam nista na sebi...ponekad one kratke satenske spavacice kao haljinice user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: U cemu spavate?
3.8.2009 14:29:03   
Anoniman

xexe, e nisu svi mm takvi, a mislim da nije ni tvoj. Moj bi mene do sada 50 puta ostavio, s' obzirom kakve su mi zimske gace- bubreznjace.


IZVORNA PORUKA: Verus RR

Hhihih i ja imam sve te sa decijim slicicama.... negde sam na forumu procitala nesto tipa "pa nije ni cudo sto je muz na kraju svrljao.....ako ides u krevet u babskim gacama sta je drugo za ocekivati".  E reko ja sam onda sje***!user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: U cemu spavate?
3.8.2009 14:33:48   
Verus
user posted image  bubreznjace! nisam to nikada cula, e moracu da koristim sada taj izrazuser posted image  ja ih zovem bapske gace!  Znas, one sto su se uvek prodavale po pijacama, duuuboke pamucne...Mada su te i najzdravije za onu dole (pamucne tj).

Sve sam mislila da kupim nesto sexy pa da ga iznenadim....al opet kontam, sve se to svakako skine na kraju, a on nema problema sa motivacijom, pa da ne trosim dzaba pare, bolje da kupim haljinu ili majicu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: U cemu spavate?
3.8.2009 14:38:05   
Skoki
Spavam iskljucivo u pamucnim pidzamama. Inace meni muz na poslu kupuje bugatti donji ves i pidzame po veleprodajnim, tako da imam njihovih kompletica bas dosta, tipa sorcic i majcica, a zimi obicno spavacica ili kompletic. Imam par sexy spavacica, ali s`obzirom da mala jos spava sa nama u sobi, nista od toga dok ne porastu.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: U cemu spavate?
3.8.2009 14:41:53   
Anoniman
Uglavnom u pižami, a leti u spavaćici ili letnjoj pižami.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: U cemu spavate?
3.8.2009 14:42:45   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image  bubreznjace! nisam to nikada cula, e moracu da koristim sada taj izrazuser posted image  ja ih zovem bapske gace!  Znas, one sto su se uvek prodavale po pijacama, duuuboke pamucne...Mada su te i najzdravije za onu dole (pamucne tj).



babske gaće = bubrežnjače = mideruše...user posted image  sećate se filma Dnevnik Bridžit Džons? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: U cemu spavate?
3.8.2009 14:43:48   
Jeca*
Ja ne volim spavaćice. Volim da spavam u pidžamama. Imam zimske i letnje, klasične, sa dečijim motivima...svakakve user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: U cemu spavate?
3.8.2009 14:49:57   
bratzz
Spavam u kratkim pandalonicama i majici na bratele, sa decjim motivima.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: U cemu spavate?
3.8.2009 15:00:44   
Delijagirl
Ja nemogu u spavacicama ili nekim haljinicama i tim nekim stvarcicama. Jer nema goreg kad su probudim sred noci i limam se sama na sebe. Tako da leti nosim pamucne capri pantalone a zimi duge isto pamucne.  A i zimi i leti nosim carape to mi je neki klik od kad sam malena i nemogu da zaspim ako ih nemam. 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: U cemu spavate?
3.8.2009 15:11:23   
Rivana
ja volim kada je ovako vruce gola da spavam ili u kratkim svilenim spavacicama. MM spava iskljucivo go i zimi i leti user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: U cemu spavate?
3.8.2009 15:26:32   
barbara
IZVORNA PORUKA: Rivana

ja volim kada je ovako vruce gola da spavam ili u kratkim svilenim spavacicama. MM spava iskljucivo go i zimi i leti user posted image

sve potpisujem!samo ne spavam u svilenim spavacicama nego u majici mm i gacama!user posted image


_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: U cemu spavate?
3.8.2009 16:22:50   
NadaR
uglavnom bebi dol i ljeti i zimi.. user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: U cemu spavate?
3.8.2009 16:30:20   
nina83
Po ovim vrucinama u gacicama, a zimi u pidzami

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: U cemu spavate?
4.8.2009 0:17:19   
Anoniman
hehe....zavisi gde spavam user posted image

ako sam kutji...tj ako sama spavam...onda sam u bebi dol-u ili neko shortsu i podkoshulji.... leti....a zimi imam debelu pidzamu user posted image

Kad kod dragog spavam....leti i zimi imam spavatjice na bratele...on mi nedavno kupio neku roze svilenu...a ja imam dosta onih uzanih pamuchnih....sa neki crtezima...tako da imam betty boop i hello kitty izmedju ostalog user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: U cemu spavate?
4.8.2009 0:34:33   
Nensi*
Ja zimi spavam u pamucnim pidzamama sa crtanim likovima,a leti bebi dol ili samo majcica i gacice...Imam jednu sexy providnu spavacicu ali ne pamtim kad sam je poslednji put obukla user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: U cemu spavate?
4.8.2009 9:52:55   
Anoniman
Pa bubreznjace, cuvaju bubrege da ne naladimo :P Pa i ja ih nekada zovem bapske gace, i upravo imam jedne :) Fiska me nesto bubreg, sad idem na snimanje, pa sam ih navukla, a napoulju 100 stepeni, kuku meni!
A to oko sexy vesa si u pravu :))))) hehe



IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image  bubreznjace! nisam to nikada cula, e moracu da koristim sada taj izrazuser posted image  ja ih zovem bapske gace!  Znas, one sto su se uvek prodavale po pijacama, duuuboke pamucne...Mada su te i najzdravije za onu dole (pamucne tj).

Sve sam mislila da kupim nesto sexy pa da ga iznenadim....al opet kontam, sve se to svakako skine na kraju, a on nema problema sa motivacijom, pa da ne trosim dzaba pare, bolje da kupim haljinu ili majicu user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: U cemu spavate?
4.8.2009 10:14:05   
Nella79
Ja oboooozavam pidzame... i to vesele.
Zimske imam rozu sa diznijevim likovima i kariranu drechavo-zelenu!

Za prolece-jesen imam plavu sa aplikacijom zirafe (na nogavicama noge, na gornjem delu telo i vrat) skroz je blesava, a poshto sam visoka bash mi super ''chuchi''user posted image
Leti nosim kratku zelenu na (opet) zirafe, plavu sa medvedicima i jedan bebi-dol plavo beli.
A imam i sexy svilenu spavacicu koju sam obukla, mislim, samo posle venchanja 1-2 puta...user posted image  mm je svejedno shta oblachim, on to sve jednako brzo skidauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: U cemu spavate?
4.8.2009 13:08:29   
gagana83
Imam i pidzame i bebi dol ali opet najvise volim da spavam u obicnoj pamucnoj majici koju ukradem od mm. 

(odgovor članu Nella79)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: U cemu spavate?
4.8.2009 14:06:09   
Anoniman
u gaćama i potkošulji, mrzim spavaćice iz dubine duše user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here